0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Adıyaman Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Adıyaman Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Adıyaman Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Adıyaman ili Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Adıyaman, yerel halka tur hizmeti vermektedir. Adıyaman çıkışlı turlar bölgede oldukça fazla talep görmektedir.

Orta Fırat bölgesinde yer alan Adıyaman ili tur programları farklı acenteler tarafından planlanmaktadır. Her yıl mevsim farklı etmeksizin Adıyaman çıkışlı turlar mevcuttur.

Turlar gidilecek konuma göre konaklamalı ve günübirlik olarak belirlenmektedir. Her bütçeye uygun tur programları mevcuttur. Adıyaman çıkışlı turlar yurtiçi ve yurtdışı olarak hizmet vermektedir.

Tur şirketi günübirlik turları genellikle hafta sonu için planlamaktadır. Bununla birlikte konaklamalı turlar da en az iki gece sürmektedir. Tur programlarına katılarak güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Adıyaman Çıkışlı Günübirlik Turlar

adiyaman cikisli gunubirlik turlar

Hafta sonunu keyfi bir şekilde geçirmek için Adıyaman çıkışlı günübirlik turlar tercih edebilirsiniz. Günübirlik turlar için genellikle pazar günleri tercih edilmektedir.

Adıyaman halkı dört mevsim turlara katılabilir. Tur hizmeti veren firma tur sakinlerine gidilen bölgenin her yerini baştan aşağı gezdirmektedir. Adıyaman çıkışlı günübirlik turlar yerel acenteler tarafından planlanmaktadır.

Bu doğrultuda eksiksiz günübirlik turlara katılabilirsiniz. Adıyaman çıkışlı günübirlik turlar genellikle Kapadokya gibi şehirlere yapılmaktadır. Il merkezinden kalkışlı olarak günübirlik turlar düzenlenmektedir.

Yum içinde istediğiniz zaman tur programlarına dâhil olabilirsiniz. Adıyaman çıkışlı günübirlik turlar bütün yolcularına sigorta yapmaktadır. Sigortalı yapan acentelerin amacı tura katılan herkesin kendini güvende hissetmesini sağlamaktır.

Adıyaman Çıkışlı Konaklamalı Turlar

adiyaman cikisli konaklamali turlar

Adıyaman üzerinden düzenlenen konaklamalı turlar birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Konaklamalı turlar en az 2 gece olarak planlanmaktadır.

Adıyaman çıkışlı konaklamalı turlar Doğu Karadeniz’e, Batı Karadeniz’e, Güneydoğu’ya sıklıkla götürmektedir. Adıyaman çıkışlı konaklamalı turlar farklı acenteler tarafından ayarlanmaktadır Konaklanacak otel, yemek hizmeti, tur rehberi gibi her şey planlanan programa dâhildir.

Konaklamalı turlar tarih ve turizm açısından ayrı bir öneme sahiptir. Turlarda görevli kişiler yolculara keyifli zaman geçirmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Adıyaman çıkışlı konaklamalı turlar Karatenizin eşsiz güzelliğini herkesin görmesini sağlamaktadır.

Konaklamalı turlan fiyatı her şey dahil olarak belirlenmektedir. Farklı bölgelerin geleneklerini yakından görmek için turlara katılabilirsiniz.

Adıyaman Çıkışlı Kapadokya Turları

adiyaman cikisli kapadokya turlari

Kapadokya Türkiye’nin en popüler turizm merkezlerinden birisidir. Muhteşem doğası, eşsiz güzellikleri, peri bacaları, oyulmuş Kayalar, açık hava müzesi, yeraltı şehri, milyonlarca insanı kendine.

Çekmektedir. Adıyaman çıkışlı Kapadokya turları bu güzellikleri yerel hakkına göstermek için farklı programlar hazırlamıştır. Yerli ve yabancı misafirlere ev sahipliği yapan Kapadokya inanılmaz bir görsel şölen sunmaktadır.

Adıyaman çıkışlı Kapadokya turlan yolcuları, Göreme, Ürgüp, Avanos, üç hisar beldelerine götürmektedir. Adıyaman çıkışlı Kapadokya turları farklı ulaşım araçları ile sağlanmaktadır.

Kapadokya’nın doğal yapısı 60 milyon yılı aşkın bir sürede oluşmuştur. Mantar şeklinde benzeyen bu doğal görüntü dünya miras Listesi’nde yer almaktadır. Bu muhteşem güzelliği Adıyaman çıkışlı Kapadokya tur0lar ile görebilirsiniz.

Adıyaman Çıkışlı Karadeniz Turları

adiyaman cikisli karadeniz turlari

Karadeniz Bölgesi Türkiye’nin en büyük 3. bölgesi olarak bilinmektedir. Karadeniz Samsun, Trabzon, Ordu gibi gelişmiş şehirleri bünyesinde barındırmaktadır.

Adıyaman çıkışlı Karadeniz turları ile bu bölgeleri ziyaret edebilirsiniz. Dağlanın kıyıya paralel uzanması muhteşem bir görüntüyü ortaya çıkarmaktadır.

Karadeniz Bölgesi çoğunlukla 4 mevsim yağışlı olduğundan tur sakinleri hangi mevsimde giderse gitsin yağışlı bir hava ile karşılaşacaktır. Adıyaman çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı turlar için yer almaktadır. Karadeniz’in misin, çayı, fındığı tura gelenlerin en çok tercih ettikleri ürünlerdir.

Doğayla iç içe olmak isteyenler Karadeniz turlarını tercih edebilir. Karadeniz’in programlan doğu ve batı olarak ayarlanmaktadır.

Karadeniz’in gözdelerinden olan Sümela manastın, uzun göl, Çamlıhemşin, Borçka, Artvin ve Rize yaylası gerçekten görülmeye değerdir.

Adıyaman Çıkışlı GAP Turları

adiyaman cikisli gap turlari

Güneydoğu Anadolu bölgesinin gizemli yapılarını ve özelliklerini öğrenmek için Adıyaman çıkışlı GAP turlar tercih edebilir. Uzman rehber ile şehrin her yerini gezebilirsiniz.

GAP turları son 10 yılda daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. Adıyaman çıkışlı GAP turlar Ekonomi ve turizm açısından oldukça fazla faydası bulunmaktadır.

GAP turlarının içinde Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Malatya, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Antakya şehirleri yer almaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin bulunduğu coğrafya ve kültürü ile milyonlarca insan dikkatini çekmektedir.

Adıyaman çıkışlı GAP turları dünya kültür miras listesine girmiş olan Nemrut Dağı, Hasankeyf gibi bölgeleri görmenizi sağlamaktadır.

Adıyaman Kalkışlı Ege Turları

adiyaman kalkisli ege turlari

Ege bölgesi denildiğinde akla ilk tatil cenneti gelmektedir. Türkiye’nin batısında yer alan ege bölgesi yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaktadır. Adıyaman kalkışlı Ege turları konaklamalı olarak planlanmaktadır.

Ege’nin koyları, körfezleri, adaları tur sakinlerine muhteşem bir görüntü sunmaktadır. Keyifli bir kaç gün geçirmek için Adıyaman kalkışlı Ege turları her daim hizmet vermektedir.

Adıyaman Çıkışlı Yurtdışı Turları

adiyaman cikisli yurtdisi turlari

Farklı ülkeler görmek için Adıyaman çıkışlı yurtdışı turlar bulunmaktadır. Eğlenceli cıvıl cıvıl birkaç gün için Adıyaman çıkışlı yurtdışı turlar tercihiniz olmalıdır.

Yurtdışı turlar için farklı ulusal acenteler bulunmaktadır. Acenteler sizler için tur rehberi ayarlanmaktadır. Deniz, sıcak hava, kumsal enerjinizi arttırabilir.

Adıyaman’ta bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Adıyaman çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ayrıca bu noktalar dışında da Adıyaman tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.