0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Ağrı Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Ağrı Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Ağrı Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ağrı ili doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Şehir ismini ağrı dağından almıştır. Bilindiği üzere Türkiye ve Avrupa’nın en büyük dağıdır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir.

Bölgenin yerli halkı ağrı çıkışlı turlar ile farklı bölgelere gezi amaçlı gitmektedir. Ağrı çıkışlı turlar günübirlik ve konaklamalı ikiye ayrılmıştır. Farklı acenteler tur programını önceden hazırlamaktadır.

Ağrı doğuda Iran ile sınır komşusudur. Bununla beraber Erzurum, Kars, Muş, Van, Bitlis diğer komşularıdır. Renk komşuları ağrı çıkışlı turlar ile gezilere katılmaktadır.

Yılın belirli günlerinde turlara katılabilirsiniz. İnsanların yoğun iş temposundan dolayı tur programları genellikle hafta sonu yapılmaktadır. Her bütçeye ve zamana göre tur programları mevcuttur.

Genellikle Pazar günü ağrı çıkışlı turlar tercih edilmektedir. Ağrı çıkışı turlar mevsime göre farklılık göstermektedir. Kapadokya, gürün Darende, Amasya, doğu Karadeniz, batı Karadeniz, lavanta bahçeleri, Antalya, Çanakkale, güneydoğu turları en çok tercih edilenler arasındadır.

Ağrı çıkışlı günübirlik turlar

Ağrı çıkışlı günübirlik turlar genellikle Kapadokya’ya olmaktadır. Kapadokya’nın büyüsü tur sakinlerini mest etmektedir. Dünyanın dört bir yanından yerli ve yabancı birçok kişiyi ağırlamaktadır.

Günübirlik tur programları farklı acenteler tarafından planlanmaktadır. Kapadokya bölgesinin yol rotası tür sakinlerinin çok hoşuna gitmektedir. Ağrı çıkışlı günübirlik turlar çoğunlukla yerel acenteler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kapadokya’nın her yerini sabahtan akşama kadar gezmeniz mümkündür. Tur şirketleri yerel acenteler olduğu için hiç kimseyi mağdur etmemektedir.

Ağrı çıkışlı Konaklamalı turlar

Ağrı çıkışlı Konaklamalı turlar 2 gece 3 gün olarak planlanmaktadır. Ağrı çıkışlı Güneydoğu turu genellikle cuma günü olarak belirlemiştir. Tur için bütün yolculara seyahat sigortası yapılmaktadır.

Konaklamalı turlar da araç içi ikramlar, kahvaltı ve yemek hizmeti programa ek olarak belirlenmiştir, Güneydoğu’nun Tarih kokan şehirler gerçekten görülmeye değerdir.

Ağrı çıkışlı konaklama turlar tarih ve turizm açısından oldukça önemlidir. Yaşamış olduğunuz ülkede gezilecek görülecek çok fazla bölge vardır. Tur programlar takip ederek pek çok şehri görme imkânı elde edebilirsiniz. Konaklamalı turlar için otel önceden ayarlanmaktadır.

Ağrı çıkışlı konaklamalı turlar uzun bir yol haritasına sahiptir.

Ağrı çıkışlı Kapadokya turları

Kapadokya dünya mirası listesinde yer almaktadır. Doğal yapısı sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Ağrı çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bu güzelliği görmeniz mümkündür.

Kapadokya gelenler için oldukça fazla yapılacak aktivite bulunmaktadır. Balon gezisi, ATV turları, at ve deve turlan yer almaktadır. Bu seçeneklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Kapadokya turlan şehrin tarihi bölgelerini baştan aşağı gezdirmektedir. Bu bölgeler tarihi taş köprü, alternatif saç müzesi, yeraltı seramik müzesidir. Hediyelik eşya almak için Avansta çanak çömlek atölyeleri bulunmaktadır. Avansta hem alışveriş yapıp hem de atölyede vakit geçirebilirsiniz.

Ağrı çıkışlı Kapadokya turlan bir filmin çekimlerinin yapıldığı asmalı Konağa götürmektedir.

Ağrı çıkışlı Karadeniz turları

Karadeniz turları Ağrı çıkışlı olarak yaklaşık bir hafta sürmektedir. Ağrı çıkışlı Karadeniz turları uçak ve otobüs seçenekleri mevcuttur. Ağrıdan Karadeniz’e uçakla gitmek istediğinizde 5 gece konaklama planı yapılmaktadır.

Profesyonel tür rehberi sayesinde Karadeniz bölgesi en iyi şekilde tanıtılmaktadır. Ağrı çıkışlı Karadeniz turları ile üzerinizdeki stresi ve yorgunluğu atabilirsiniz.

Karadeniz’in yeşil içinde anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Turlara ister bireysel ister ailecek katılabilirsiniz. Turların en güzel yanı farklı insanlar tanımaktır.

Ağrı çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı olduğundan bölgenin en konforlu otel ayarlanmaktadır. Ağrı çıkışlı Karadeniz turları doğu ve batı Karadeniz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Boş vaktiniz varsa kendinize zaman ayırın Karadeniz turlarını değerlendirin. Karadeniz’in muhteşem yeşili sizi bekliyor olacaktır.

Ağrı çıkışlı GAP turları

Ağrı ile doğu Anadolu bölgesinde bulunan en güzel şehirlerden biridir. Bulunduğu bölgenin yerli halkı ağrı çıkışlı GAP turları ile farklı bölgeleri ziyaret etmektedir.

GAP turlar Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne düzenlenmektedir. Güneydoğu’nun ünlü şehirlerinden olan Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Batman yerli ve yabancı misafirlerine ağırlamaktadır.

Ağrı çıkışlı GAP turları konaklamalı olarak planlanmaktadır. Güneydoğu’nun tarihi yapısını görmek için ağrı çıkışlı GAP turları tercih edebilir.

Güneydoğu’nun lezzetli yemeklerini GAP turları sayesinde tadabilirsiniz. Zengin bir mutfağa sahip olduğundan tur sakinlerini mest etmektedir. GAP turlarına genellikle nemrut dağını, göbekli tepeyi görmek için gitmektedirler.

Ağrı kalkışlı Ege turları

Ege birçok tatilcinin en sık gittiği bölgelerden birisidir. Ağrı kalkışlı Ege turları farklı acenteler tarafından planlanmaktadır. Ege’de bulunan Denizli, İzmir, Muğla, bodrum tur için en uygun bölgelerdir.

Konaklamalı olan turlar en az iki gece sürmektedir. Ağrı kalkışlı Ege turları tur çizelgesini eksiksiz tamamlamaktadır.

Ağrı çıkışlı yurtdışı turlar

Ağrı çıkışlı yurtdışı turlar bulunmaktadır. Konaklamalı olan yurt dışı turları farklı ülkelere götürmektedir.

Ağrı çıkışlı yurtdışı turlar ulaşım için uçak ve otobüs seçeneklerini sunmaktadır. Ortadoğu ve uzak doğu turları en çok tercih edilen turlar arasında yer almaktadır.

Dünya kültürlerini tanımak için ağrı çıkışlı yurtdışı turlar aklınızda bulunmalıdır.