0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Aksaray Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Aksaray Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Aksaray Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin orta nokta şehirlerinden biri olarak İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan Aksaray, ülkenin her yerine kolaylıkla ulaşılabilecek bir konumda da bulunmaktadır.

Karayolları geçiş güzergahı üzerinde bulunmak ile birlikte bu şehirden özellikle otobüs vasıtasıyla düzenlenen Aksaray çıkışlı turlar Türkiye’nin birçok noktasına ulaşmaktadır.

Bu sayede de içeriğimizde de bahsettiğimiz farklı tur programları Aksaray halkı için yerel acenteler tarafından sunulmaktadır.

Aksaray üzerinden yılın farklı mevsimlerinde katılma imkanınız bulunan Aksaray çıkışlı turlar özellikle Anadolu’da Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz ve Ege bölgelerine ayrı ayrı ulaşma şansı sunmaktadır.

Düzenlenen turlar bu bölgelerde kimi zaman tek bir şehre günübirlik olarak kimi zaman bir kaç farklı şehrin birleştirildiği tur programlarında konaklamalı olarak tercih edilebilir.

Aksaray Çıkışlı Günübirlik Turlar

aksaray cıkısli gunubirlik turlar

Aksaray gibi küçük ve sakin bir şehirde farklı şehirlere ulaşmak için uygun bütçeler ile günübirlik turlara katılmak, her zaman iyi bir alternatif olarak görülebilir.

Bu çerçevede de Aksaray çıkışlı günübirlik turlar içerisinde özellikle şehre çok yakın konumda bulunan Kapadokya turu gibi programlar tercih edilebilir.

Bu tür Aksaray çıkışlı turlar bir gün içerisinde farklı bir kentin birçok farklı noktasını görmeyi ve değişen etkinlikler ile keyifli bir gün geçirmeyi sağlamaktadır.

Kapadokya başta olmak üzeri Aksaray çıkışlı günübirlik turlar sayesinde şahsi olarak ailenizle veya sevdikleriniz ile güzel bir gün geçirme şansını elde edebilirsiniz.

Her mevsime göre değişen tur paketleri yerel acenteler tarafından sunulurken, popüler günübirlik turların veya konaklamalı turların tümünü sizin için hazırladığımız bu içeriğin ilerleyen noktalarında inceleyebilirsiniz.

Aksaray Çıkışlı Konaklamalı Turlar

aksaray cıkısli konaklamalı turlar

Günübirlik turlar yerine birkaç günlük keyifli bir tatil ve aynı zamanda gezi programlarına katılmak için de Aksaray çıkışlı konaklamalı turlar tercih edilebilir.

Seçilen bölgeye göre konaklama süresi ve gezi süresi birkaç güne yayılacak şekilde ve özellikle mevsime göre değişirken bu Aksaray çıkışlı turlar genellikle tarihi ve doğal güzelliklere sahip bölgelere odaklanmaktadır.

Karayolu seyahati ile ulaşılabilen bu bölgeler arasında Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz, Ege, Güneydoğu Anadolu ve Kapadokya gibi noktalar yer almaktadır.

Aksaray çıkışlı konaklamalı turlar çerçevesinde seçtiğiniz lokasyona bağlı olarak birçok farklı tarihi eseri, antik kentleri, dini yapıları, yaylaları, doğal güzellikleri veya kültürel zenginlikleri deneyimleme şansı yakalayabilirsiniz.

Konaklamalı turlar değişen şehirlerde konforlu otellerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği imkanlarıyla sunulmaktadır.

Tur boyunca seyahat sigortası ve rehber danışmanlık hizmetleri sayesinde gezdiğiniz bölgelerde eksiksiz olarak konumun tüm bilgilerini elde edebilir ve çok güzel hatıralar biriktirerek doyasıya eğlenebilirsiniz.

Aksaray Çıkışlı Kapadokya Turları

aksaray cıkısli kapadokya turlari

Nevşehir il sınırlarında yer alan Kapadokya, tarihin derinliklerinden günümüze kadar ulaşmış bir doğa harikası olarak tüm dünyanın gözlerinin çevrildiği bir turizm bölgesidir.

Kapadokya denildiğinde akla gelen ilk güzellikler arasında elbette ki Peri Bacaları yer alırken, bunun yanında Ürgüp, Göreme, yeraltı şehirleri, Avanos ve Kapadokya mutfağı akla gelmektedir.

Katılacağınız Aksaray çıkışlı Kapadokya turları kapsamında da tüm bu imkanlara ulaşmak mümkündür.

Özellikle günübirlik kapsamda en çok tercih edilen Aksaray çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turu özel bir yere sahiptir.

Çünkü uygun fiyatlı Aksaray çıkışlı Kapadokya turları sayesinde tek bir gün içerisinde dahi Ürgüp, Göreme ve Avanos’ta tarihi bölgeleri gezebilir, Uçhisar Kalesi, Üç Güzeller, Peri Bacaları ve birbirinden güzel vadileri görebilirsiniz.

Bu gezi sırasında binlerce yıllık Kaymaklı ve Derinkuyu yeraltı şehirlerini gezebilir, bir balon turu ile manzaranın eşsiz güzelliğine şahit olabilir ve at turlarına katılabilirsiniz.

Aksaray Çıkışlı Karadeniz Turları

aksaray cıkısli karadeniz turlari

Doğa ve doğal güzelliklere hayran olan insanlar için muazzam bir tercih olabilecek Aksaray çıkışlı Karadeniz turları hem yaylalarda hem kanyonlarda hem de tarihi mekanlarda soluk aldıran turlardır.

Özellikle sıcak mevsimlerin başlaması ile Aksaray çıkışlı turlar içerisinde Karadeniz turları çok sık tercih edilmektedir.

Batı Karadeniz’in ve Doğu Karadeniz’in ayrı ayrı coğrafi özellikleri ve iklimi ile kimi zaman denizin keyfini kimi zaman yaylaların keyfini yaşamanız için bu turlar seçilebilir.

Aksaray çıkışlı Karadeniz turları Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz bölümlerine ayrı ayrı gerçekleştirilen bir yapıya sahiptir.

Batı Karadeniz bölümünde gerçekleştirilen turlarda Sakarya Ovası’ndan başlamak üzere Bolu, Düzce, Sinop, Zonguldak gibi kentlere ulaşana kadar birçok noktada duraklar.

Bu duraklar arasında özellikle Amasra plajları, Amasra Kalesi ve Amasra’dan Karadeniz manzarası, Safranbolu’nun eski konakları, sokakları ve çevredeki kanyonları ayrı bir keyif vermektedir.

Öte yandan Doğu Karadeniz turları daha çok geniş kapsamlı Aksaray çıkışlı turlar içerisinde bulunmaktadır.

Zira Doğu Karadeniz çok daha fazla gezilebilecek keyifli nokta barındırırken, bilhassa Rize, Artvin, Trabzon ve Gümüşhane kentlerinde Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Sümela Manastırı, Borçka, Karagöl, Uzungöl ve Çamlıhemşin gibi muhteşem lokasyonlar sunmaktadır.

Her iki tercihte de Karadeniz mutfağının muhteşem örneklerini, giyim tarzını, keyifli müziklerini ve eğlenceli festivallerini tur içerisinde bulma imkanları bulunmaktadır.

Aksaray Çıkışlı GAP Turları

aksaray cıkısli gap turlari

Kış soğuklarının bitmesi ile birlikte ilkbahar mevsimi başladığı andan itibaren Aksaray çıkışlı turlar içerisinde Güneydoğu turları da ön plana çıkmaktadır.

Değişen acenteler tarafından Aksaray çıkışlı GAP turları genellikle konaklamalı şekilde paket şeklinde sunulurken, bu paket içerisinde birçok farklı kenti görme imkanı yer alır.

Tur sırasında özellikle tarihi bölgelere ziyaret, muhteşem Güneydoğu mutfağını tatma, Güneydoğu müziklerindeki ve kültüründeki eğlence iklimine ulaşma şansı yer almaktadır.

Aksaray çıkışlı GAP turları sırasında farklı şehirlerde konaklama vasıtasıyla genellikle 3 ya da 4 günlük bir tur içerisinde Şanlıurfa’da GAP projesi yani Atatürk Barajı, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Dergah, Urfa Kalesi, tarihi Harran Üniversitesi, Urfa kervansarayları, hanları ve çarşıları görülebilir.

Adıyaman’da Nemrut Dağı ve antik kentler, Mardin’de Dara Antik Kenti, Mardin sokakları, kiliseler, Diyarbakır’da Diyarbakır surları ve Gaziantep’te Bakırcılar Çarşısı gibi noktalar görülebilir.

Aksaray Kalkışlı Ege Turları

aksaray kalkısli ege turlari

Aksaray gibi kış mevsiminin gayet soğuk geçtiği bir kentten sıcak ve keyifli bir bölgeye gezi gerçekleştirmek açısından da Aksaray çıkışlı turlar içerisinde Ege turları özel bir yere sahiptir.

Çünkü Aksaray kalkışlı Ege turları çerçevesinde Türkiye’nin en fazla sevilen tatil lokasyonlarının bulunduğu Çeşme, Ayvalık, Kuşadası, Foça, Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi noktalara ulaşma şansı vardır.

Aksaray kalkışlı Ege turları bünyesinde Ege’de Kuzey Ege’den başlayarak Ayvalık’ta Sarımsaklı Plajı, Şeytan Sofrası ve Cunda Adası duraklarından sonra İzmir’e kadar ulaşan Kaz Dağları keyfi sürülebilir.

İzmir’de Foça ve Çeşme’de Alaçatı gibi noktalar ile birlikte Efes Antik Kenti ve muhteşem köy şarapları ile Şirince gezisi yapılabilir.

Sonrasında elbette Ege’nin keyfini en fazla çıkararak denizin tadına varabileceğiniz Bodrum ve aynı zamanda antik uygarlıkların izlerini görebileceğiniz Fethiye Ölüdeniz gibi bölgelerde bir tur yapılabilir.

Aksaray Çıkışlı Yurtdışı Turlar

aksaray cıkısli yurtdısı turlar

Günümüzde Aksaray gibi bir kentten en yakın noktada Ankara veya İstanbul merkezli olarak yurtdışına ulaşabilecek şekilde Aksaray çıkışlı turlar düzenlenmektedir.

Farklı acenteler Aksaray çıkışlı yurtdışı turlar için dönemsel prosedürleri göz önünde bulundurarak, Ukrayna, Bulgaristan, Balkanlar, İtalya veya İspanya gibi tur programları sunmaktadır.

Özellikle tarih ve farklı kültürlerin tadını alabilmek için tercih edilebilecek Aksaray çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde de Dubai turları, Uzakdoğu turları ve Ortadoğu turları ilgi çekmektedir.

Bu tur programlarında vize gerektirmeyen hatta kimlik ile seyahat edilebilen ülkeler çok daha pratik bir yere sahip olmakla birlikte diğer ülkelerde de resmi süreçlerin düzenli bir şekilde tamamlanmasıyla turlara katılma şansı yer almaktadır.