0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Amasya Çıkışlı Turlar

izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

Fiyat4,999 TL3,500 TL
4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
Turzz.com

Amasya Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat2,999 TL1,750 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 1 - 8 - 15 - 22 - 29 Eylül 6 - 13 - 20 - 27 Ekim 3 - 10 Kasım
Atakum Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Amasya Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Amasya Çıkışlı Günübirlik Turlar

amasya çıkışlı günübirlik turlar

Amasya, ülkemizin en sevilen şehirlerinden biridir. İç Anadolu bölgesinin elmaları ile ünlü olan şehridir. Bu bölgeden yerel acenteler günübirlik turlar düzenlemektedir. Amasya Çıkışlı Günübirlik Turlar ile siz de tatilinizi renklendirebilirsiniz. Amasya şehri konumundan dolayı günübirlik turların gözde merkezlerinden biridir. Karadeniz, Doğu ve İç Anadolu kısmına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Amasya çıkışlı günübirlik turlar, sevdikleriniz ile geçirebileceğiniz güzel bir aktivite olabilir.

Amasya, 7500 yıllık oldukça eski bir geçmişe sahiptir. Anadolu’nun da en eski yerleşim yerlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yüzyıllar boyunca pek çok farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır.

Bu yüzden kültürel anlamda oldukça zengin olduğunu söylemek mümkündür.

Amasya Çıkışlı Kapadokya Turları

amasya çıkışlı kapadokya turları

Amasya Çıkışlı Kapadokya Turları ziyaretçiler tarafından en çok tercih edilen rotalardan biridir. Pek çok yerel rehber şirketleri de bu imkânı sunmaktadır. Siz de bu tür bir gezi planı düşünüyorsanız, turzz.com ile ayrıcalıklı bir tatil planı yapabilirsiniz.

Kapadokya, dünyaca üne kavuşan doğal bir bölgedir. Sabahın ilk saatlerinde gün doğumunda uçuşmaya başlayan rengârenk balonlar ile hayal dünyasından bir parça sunuyor. Bu yüzden de yerli ve yabancı herkes burayı oldukça seviyor. Kendine özgü kültürü, doğası ve tarihi ile her bir adımınızda derin duygular hissedebilirsiniz.

Amasya çıkışlı Kapadokya turları, tarih severlerin en gözde mekânlarından birisi olabiliyor.

Amasya Çıkışlı Samsun Turları

amasya çıkışlı samsun turları

Amasya, konumu itibari ile oldukça kolay ulaşım yollarına sahiptir. Bu yüzden de tür şirketlerinin en sevdiği bölgelerden biridir. Amasya Çıkışlı Samsun Turları da bu turların içerisinde yer alır.

Atatürk şehr-i olarak da bildiğimiz Samsun köklü bir geçmişe sahiptir. Özellikle de Kurtuluş Savaşı dönemlerinde ki önemini kelimelerle anlatmak mümkün değildir. Şehrin her bir bölgesinde milli duyguları ve vatan sevgisini hissedebilirsiniz. Tüm bunların dışında ise şehir boydan boya kumsalları ile değerlidir.

Bir yaz gecesinde bu kumsalların kenarından yürümeyi mutlaka denemelisiniz. Amasya Çıkışlı Samsun turları ile doğal güzelliklerin atmosferini iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.

Amasya Çıkışlı Yıldız Dağı Turları

Sivas Yıldızeli ilçesinde bulunan Yıldız dağı ülkemizin hatırı sayılır kayak merkezlerinden biridir. Amasya Çıkışlı Yıldız dağı turları ile kolay bir şekilde bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayak merkezi içerisinde ihtiyaç duyulan her şey düşünülmüş durumdadır.

Otopark, spor sahaları, Otopark, helikopter, restoran, otel gibi çeşitli konutlar bulunuyor.

Her mevsimde Yıldız dağı ziyareti yapabilirsiniz. Amasya çıkışlı Yıldız dağı turları tüm konforu sağlarken aynı zamanda huzurlu vakitler geçirmenizi tetikliyor.

Amasya Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Amasya çıkışlı konaklamalı turlar, son zamanlarda en çok tercih edilen gözde mekânlar arasında yer alıyor. Pandemi sonunda yavaş yavaş normalleşmeye döndükçe insanlar da araştırmalara başlar oldu.

Tatil fikirleri nerelere gidilir gibi sorular herkesin cevabını aradığı sorular oldu. Türkiye içerisinde 81 şehir vardır. Her bir seyrin farklı bir doğaya ve kültüre de sahip olduğunu belirtmek gerekir. Ancak bunlar içerisinden Amasya bir adım daha öne çıkıyor.

Nedeni de tüm şehirlerin bağlantı noktası konumunda olmasıdır. Amasya Çıkışlı Konaklamalı Turlar seçerek de hem zamandan hem de tatilinizden artırabilirsiniz.

Sizin için özel hazırlanan otel odalarında konaklama yaparken, gün boyu bulunduğunuz şehrin tarihini ve doğasını karış karış gezme imkânına sahip olabilirsiniz.

Amasya Çıkışlı Güney Doğu Turları

amasya çıkışlı gap turları

Amasya çıkışlı Güney Doğu turları için de bir planlama yapabilirsiniz. Güney Doğu bölgesi ülkemizin en bereketli ve köklü tarihe sahip bölgelerinden biridir. Şırnak, Mardin, Hatay, Kilis ve Gaziantep gibi doğu şehirlerini mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Yöresel lezzetlerinin tadına bakmalı ve sokaklarını adım adım gezerken yöreye özgü bakırlardan sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz.

Amasya çıkışlı Güney Doğu turları sırasında bir rehber eşliğinde şehrin tüm tarihini dinleyebilirsiniz.

Gezilerden sonra yöresel bir restoranda oturabilir ve leziz yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Şanlıurfa’da balıklı göle gidebilir ve burada yöresel kıyafetlerden de giyebilirsiniz.

Amasya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları

amasya çıkışlı karadeniz turları

Amasya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları ile muhteşem bir tatil planı yapabilirsiniz. Karadeniz bölgesi son zamanların en popüler turizm merkezlerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Giresun’un fındığı, Rize’nin çayı ve Trabzon’un mıhlaması dünyaca üne sahiptir. Özellikle de yaylalar farklı bir güzelliğe sahiptir. Yemyeşil çimler üzerinde sisli dağların karşısında ciğerlerinize bol bol oksijen çekebilirsiniz.

Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Ordu ve Bayburt Karadeniz doğusunda yer almaktadır. Her bir şehrin farklı doğal özellikleri ve bölgeleri bulunuyor.

Bu yüzden her birine ayrı bir ilgi ve alaka gösterilmelidir. Siz de Amasya Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları ile kolay bir şekilde gezi yapabilirsiniz.

Amasya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

Amasya Çıkışlı Batı Karadeniz Turları ile hayalinizdeki gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Eşsiz güzelliğe sahip Karadeniz bölgesi her zaman turizmcilerin göz bebeği olmuştur.

Sakin ve huzurlu bir tatil isteyenler için vazgeçilmez olduğunu söylemek mümkündür. Kamp alanları bakımından da oldukça zengindir. Özellikle Düzce ve Bolu bu konuda oldukça şanslıdır.

Gölcük tabiat parkı, Yedigöller ve Pürenli Yaylası bölgenin doğal güzelliklerini gözler önüne sermektedir. Safranbolu ise Batı Karadeniz’in en eski bölgelerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Amasya çıkışlı Batı Karadeniz turları yaparken, evleri ile ünlü olan şehrin her bir sokağında Osmanlı mimarisini görmek mümkündür.