0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Ardahan Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Ardahan Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Ardahan Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ardahan ili Anadolu’nun gelişmesi için oldukça büyümüş bir ildir. Orta Torosların kuzeyinde ve iç Anadolu bölgesini Akdeniz bölgesine bağlayan bir konuma sahiptir.

Ardahan büyük bir kısmı ovalardan oluşmaktadır. Ardahan iline karayolu, havayolu, demiryolu gibi ulaşım olanaklar mevcuttur. Yaz, kış fark etmeksizin yılın belirli tariflerinde tatil yapmak isteyenler Ardahan çıkış turları hizmetinden yararlanabilirler.

Ardahan çıkış turlar günübirlik yapılarak iyi bir hafta sonu geçirmenizi sağlamaktadır. Günübirlik değil de bir kaç günlüğüne konaklama hizmeti içinde yardımcı olmaktadır.

Her bütçeye uygun çıkış turları mevcuttur. Kendinize uygun bir tatil programı yaparak istediğiniz mevsimde turlara katılabilirsiniz. Yerel ve ulusal acenteler Ardahan çıkış turları planlamaktadır.

Ardahan Çıkışlı Günübirlik Turlar

ardahan cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik turlar keyifli bir hafta sonu için en iyi programlardan birisidir. Günlük hayatı telaşı içinde kafa dinlemek için günü birlik programlar oldukça iyidir.

Ardahan çıkış turları günübirlik turlar farklılık göstermektedir. Rengârenk tur programlan Ardahan halkını memnun etmektedir. Ardahan çıkış turları genellikle pazar günü olarak hizmet sunmaktadır.

İstenilen her türlü bölgeye uygun hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Ardahan çıkışlı günübirlik turlar rehberlik eşliğinde de daha keyifli hale gelmektedir. Turların kalkışları II merkezinden gerçekleşmektedir. Yıl içinde programlar değişiklik göstermektedir.

Her hafta sonu Ardahan çıkışlı günübirlik turları farklı bölgelere götürmektedir. Her bütçeye uygun tur seçenekleri mevcuttur. Turlar günübirlik ve hafta sonu olduğu için birçok kişi turlara katılmaktadır.

Ardahan Çıkışlı Konaklamalı Turlar

ardahan cikisli konaklamali turlar

Birçok ilde olduğu gibi Ardahan merkezli konaklama turları da mevcuttur. Ardahan çıkışlı konaklama turları belirli programlar ile farklı bölgelere götürmektedir.

Konaklama turları genellikle iki veyahut üç gün sürmektedir. Ardahan çıkışlı konaklamalı turlar bazen Doğu Karadeniz’e, bazen batı Karadeniz’e, bazen de güneydoğuya yönünü çevirmektedir.

Ardahan tur programlarında birbirinden farklı acentelerin sağlayacağı hizmetler farklılık göstermektedir. Ulaşımın yanı sıra seyahat sigortası, araç içi ikramlıklar, kahvaltı ve yemek hizmeti, rehberlik hizmetleri bulunmaktadır.

Konaklamalı turlar birkaç gün sürdüğü için her bir güne farklı programlar yapılmıştır. Konaklamalı turlar birkaç günlüğüne de olsa kişileri mutlu ve memnun etmektedir.

Ardahan Çıkışlı Kapadokya Turları

ardahan cikisli kapadokya turlari

Ardahan çıkışlı turlar arasında en çok tercih edilen Kapadokya turlarıdır. Ardahan çıkışlı Ardahan turları bölge sakinleri tarafından en çok ilgi görenidir.

Ardahan tur programları Türkiye ve Dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Ardahan aşk vadisi, hayal vadisi, güvercinlik vadisi, açık hava müzesi, yeraltı şehri dikkatleri üzerine çekmektedir.

Turlar bu bölgelere geziler ile günü birlik yapılmaktadır. Kişi bağlı olarak istek doğrultusunda balon gezileri, ATV turları da yer almaktadır. Ardahan çıkışlı Ardahan turları gölgeyi baştan aşağı gezdirmektedir.

Ardahan tarihi taş köprüsü ve meşhur asmalı Konak fotoğraf çekimi içinde oldukça iyidir. Tur sırasında sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden güzel hediyeliklerde bulmanız mümkündür.

Ardahan Çıkışlı Karadeniz Turları

ardahan cikisli karadeniz turlari

Türkiye’de yaşayan birçok kişi Karadeniz bölgesini mutlaka görmelidir. Karadeniz Bölgesi doğusuyla batısıyla farklı bir yapıya sahiptir. Karaman çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı olarak ayarlanmaktadır.

Karadeniz çıkışlı turlar doğu ve batıya göre farklı tur programları mevcuttur. Tür programları farklı acenteler tarafından belirlenmektedir. Karadeniz turlarına katılanlar Doğu Karadeniz’de Rize, Trabzon, Artvin, Samsun, Giresun gibi birbirinden farklı bölgeleri de görme fırsatı elde edecektir.

Karadeniz bölgesine gelenleri Rize ve Artvin yaylası, Trabzon’da Uzun göl ve Sümela manastırı, Rize’de Çamlıhemşin, Artvin’de Borçka gibi güzellikler karşılamaktadır. Karadeniz’in nemli ve yağmurlu havası tur sakinlerine çok iyi gelecektir.

Karaman çıkışlı Karadeniz turları rotasını bati Karadeniz’e çevirdiğimde Ardahan, Bartın, Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Safranbolu, Amasya, Düzce, Akçakoca bölgeler karşılayacaktır.

Ardahan Çıkışlı GAP Turlar

ardahan cikisli gap turlari

GAP turları, Ardahan çıkışlı turlar arasında belki de en çok tarih kokan şehirleri bünyesinde barındırmaktadır. Ardahan çıkışlı GAP turları tarihin on bin yıllık izlerini barındıran Güneydoğu Anadolu bölgesine götürmektedir.

Ardahan, Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Batman gibi birbirinden güzel şehirler tur sakinlerini ağırlamaktadır. Ardahan çıkışlı GAP turları bünyesinde konaklama için Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, bölgeleri seçilmiştir.

GAP turlan Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Nemrut Dağı, Hasankeyf, göbekli tepe, halefti gibi önemli noktaları tur sakinlerine görme imkânı sunmaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eşsiz güzellikleri konaklamalı turları sayesinde birçok kişiyi ağırlamaktadır.

Bölgenin yöresel yemekleri, kültürü, sıra geceleri ve eğlenceleri gerçekten görülmeye değerdir.

Ardahan Kalkışlı Ege Turları

ardahan kalkisli ege turlari

Ülkemizde tatil bölgesi denildiğinde akla ilk gelen Ege bölgesidir. Eşsiz güzelliği sayesinde yaz kış fark etmeksizin herkesi ağırlamaktadır.

Bu bölgelere gitmenin en güzel ve keyifli yolu Karaman kalkışlı Ege turlarıdır. Ardahan kalkışlı Ege turları farklı acenteler ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ege bünyesinde bulunan Pamukkale, Bodrum, Efes, Ölüdeniz tr sakinleri için eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Ardahan Çıkışlı Yurtdışı Turları

ardahan cikisli yurtdisi turlari

Ardahan çıkışlı yurtdışı turlar farklı programlar ile çeşitli ülkelere götürmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesine tur hizmeti bulunmaktadır.

Birçok kişi Uzakdoğu Ortadoğu Asya ve Amerika gibi ülkelerin turlarına katılmaktadır. Farklı kültürleri görmek için Ardahan çıkışlı yurtdışı turlar çok fazla tercih edilmektedir.

 

Ardahan’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Ardahan çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Ardahan tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Ardahan çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Ardahan çıkışlı Kapadokya turları
  • Ardahan çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Ardahan çıkışlı Mardin Turları
  • Ardahan çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Ardahan çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Ardahan çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Ardahan çıkışlı Hatay Turları
  • Ardahan çıkışlı Çanakkale Turları
  • Ardahan çıkışlı Güney Doğu Turları