0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Aydın Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Aydın Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Aydın Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kuşadası gibi önemli bir değere sahip olması ile birlikte Türkiye’nin en eski turizm merkezlerinden biri olan Aydın, Ege Bölgesi’nde çok özel bir yere sahiptir. Bu özel kentin insanlarını mutlu edebilmek ve onlara en iyi hizmetleri sunabilmek açısından yerel acenteler tarafından Aydın çıkışlı turlar ile hizmet verilmektedir.

Aydın çıkışlı turlar Türkiye’nin dört bir tarafında farklı lokasyonlara ulaşacak şekilde Güneydoğu turu, Karadeniz turu, Kapadokya turu veya Ege turu gibi değişen çeşitlere sahiptir. Konaklamalı ya da günübirlik olarak tercih edebileceğiniz bu tur programlarında bütçenize uygun bir şekilde veya gezi için ayırabildiğiniz süreye bağlı olarak seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu açıdan da turlar ile ilgili daha kapsamlı bilgileri hazırladığımız bu rehber sayesinde elde edebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Günübirlik Turlar

aydin cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik turlar kapsamında Aydın iline yakın mesafede bulunan gerek karayolu gerek havayolu ile ulaşım gerçekleştirilebilecek kentler tercih edilmektedir. Günübirlik programlarda genellikle hafta sonları kent merkezinden karayolu ile yakın mesafedeki bir ile ulaşım sağlandıktan sonra rehberlik hizmetleri ile bu ilde tarihi, kültürel, doğal ve sanatsal noktalar gezilip görülmektedir.

Aydın çıkışlı günübirlik turlar kapsamında en sık tercih edilen programlardan biri örnek olarak Kapadokya turu olmaktadır. Erken saatlerde başlayan hızlı bir ulaşım ile Kapadokya’ya ulaştıktan sonra Kapadokya’da birçok farklı bölge, vadiler, Peri Bacaları, yeraltı şehirleri gibi alanlar gezilmektedir. Bu tarz Aydın çıkışlı günübirlik turlar çok keyifli bir yapıya sahip olarak, yeni insanlarla tanışmanızı, yeni kültürler görebilmenizi ve hayatınıza renk katmanızı sağlamaktadır.

Aydın Çıkışlı Konaklamalı Turlar

aydın cikisli konaklamali turlar

Daha uzun bir sürede daha fazla insan tanımak, daha fazla şehir görmek ve daha fazla kültüre ulaşabilmek açısından Aydın çıkışlı konaklamalı turlar tercih edilebilir. Farklı lokasyonlarda düzenlenen bu Aydın çıkışlı turlar ulaşılan şehirlerde 1 veya 2 gece konaklama gerçekleştirilerek birkaç şehrin bir paket halinde her noktası ile ayrıntılı şekilde gezilip görülmesini içermektedir.

Aydın çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde örneğin bir Güneydoğu turuna katılırsanız, Şanlıurfa, Gaziantep, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır ve Batman gibi kentlerde çok kapsamlı bir tur sağlanmaktadır.

Genellikle Mardin ile Şanlıurfa gibi kentlerde konaklama gerçekleştirilirken, bu tur programlarında tarihi noktalar görülebilir, kültürel etkinliklere katılım sağlanabilir, müze gezileri ve çarşı gezileri yapılabilir, şehirlerde alışveriş ve akşam yemekleri ya da yöresel müzik geceleri gibi birçok programa katılım sağlanabilir.

Aslında bu nedenle Aydın çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı turlar daha fazla imkan sunduğu için tercih edilmektedir.

Aydın Çıkışlı Kapadokya Turları

aydin cikisli kapadokya turlari

Günübirlik tur programları içerisinde görülse de aslında konaklamalı yapıya da sahip olan Aydın çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları en keyifli tercihlerden birisidir.

Çünkü dünya genelinde bilinen ve çok büyük bir şöhrete sahip olan Kapadokya bölgesinde aslında çevredeki Ürgüp, Göreme, Uçhisar, Ortahisar ve Avanos gibi 5 ilçenin gezilmesi ve bu ilçelerde konaklama yapılması imkanı bulunmaktadır.

Aydın çıkışlı Kapadokya turları kapsamında Aydın üzerinden Kapadokya’ya ulaşım genellikle hızlı bir havayolu ulaşımı ile sağlanmaktadır. Önceden gerçekleştirmiş Aydın çıkışlı Kapadokya turları rezervasyonları sayesinde de bu bölgede eski tarz taş otellerde ve butik otellerde konaklama sağlanır.

Bu sayede çok keyifli bir konaklama yapısıyla vakit geçireceğiniz bu turlarda özellikle Peri Bacaları’nı detaylı bir şekilde gezebilir, Göreme Açık Hava Müzesi’nde bir gezi yaptıktan sonra balon turu yapabilir ve Avanos çarşılarında alışveriş yapabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Karadeniz Turları

aydin cikisli karadeniz turlari

Aydın gibi Ege Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden birinden çıkarak Karadeniz Bölgesi’ne ulaştığınızda da hem iklim hem de kültür açısından çok farklı bir yapıyı görebilirsiniz.

Bunun için Aydın çıkışlı Karadeniz turları size en pratik fırsatı sunarken, Batı Karadeniz çok daha yakın bir konumda bulunarak, Sakarya üzerinden başlayan ve Orta Karadeniz’e kadar uzanan bir yolculuk sağlamaktadır.

Aydın çıkışlı Karadeniz turları içerisinde Batı Karadeniz’de örneğin Sakarya’da Yedigöller bölgesi, Kocaeli’nde Gölcük Tabiat Parkı, Düzce’de Akçakoca, Bolu’da Abant Gölü, Bartın’da Amasra, Karabük’te Safranbolu ve Kastamonu’da Abana gibi birçok noktada değişen duraklar bulunmaktadır.

Karadeniz turları denildiğinde özellikle Doğu Karadeniz apayrı bir güzelliğe sahip olduğu için bu noktada da yine Giresun ve Ordu bölgesindeki sahil kenarından başlayarak Trabzon’da Maçka ve Akçaabat, Rize’de Çayeli, Ardeşen, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Artvin’e doğru ulaştığınızda da Hopa ve Borçka gibi muhteşem noktaları görebilirsiniz.

Aydın Çıkışlı GAP Turları

aydin cikisli gap turlari

Eğer halen Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Diyarbakır surları ve Adıyaman’da Nemrut Dağı gibi noktaları görmediyseniz, diğer tüm tur programlarından önce Aydın çıkışlı GAP turları ile ilk tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü Güneydoğu Anadolu dünyada medeniyetlerin doğduğu topraklar olarak kabul edilirken, Mezopotamya topraklarında on binlerce yıllık tarihi eserler ile karşılaşabilirsiniz.

Aydın çıkışlı GAP turları sizi Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır ve Batman gibi muhteşem topraklara ulaştırmaktadır. Bu eşsiz topraklarda Gaziantep’te Zeugma, Şanlıurfa Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Adıyaman’da Nemrut Dağı, Diyarbakır’da Kırklar Kilisesi, Mardin’de Dara Antik Kenti ve Deyrulzafaran gibi eksiz noktalar ile tanıştıracaktır.

Bu muhteşem tarih turu ile birlikte Aydın çıkışlı turlar içerisinde GAP turları özellikle kültür anlamında da sıra geceleri, eşsiz bir gastronomi ve muhteşem yöresel ürün alışverişleri ile apayrı fırsatlar sunmaktadır.

Aydın Kalkışlı Ege Turları

aydin kalkisli ege turlari

Ege Bölgesi’nde iken yine Ege Bölgesi’nde bir tura katılmak istiyorsanız, örneğin günübirlik yapısıyla Aydın kalkışlı Ege turları içerisinde bir Kuşadası gezisi tercih edilebilir.

Hemen yanı başınızda bulunan birçok farklı noktaya ulaşabilmek için konaklamalı yapı ile hizmet sunulan Aydın kalkışlı Ege turları da yer almaktadır. Örneğin yanı başınızda Selçuk ilçesine ulaşmak ile birlikte bir İzmir turuna katıldığınızda; Efes Antik Kenti, Şirince ve ardından Çeşme Alaçatı gibi bölgelerde çok keyifli bir gezi sağlayabilirsiniz.

Aydın çıkışlı turlar içerisinde Ege programlarına katıldığınızda, daha uzun bir yolculuğa katılmak istediğinizde de bir Muğla turuyla Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi bölgeleri içine alan Kelebekler Vadisi, Bodrum Kalesi, Dalyan gibi noktalarda gezi sağlayan bir program seçebilirsiniz.

Daha kuzeye doğru ilerlemek istediğinizde de Bozcaada’ya kadar ulaşan bir tur ile Ayvalık Cunda’da bir mola verebilir ve sonrasında Bozcaada’nın ipek gibi sahillerinde denize girme keyfi yaşayabilirsiniz.

Aydın Çıkışlı Yurtdışı Turları

aydin cikisli yurtdisi turlari

Aydın özellikle İzmir merkeze çok yakın bir konumda bulunmak ile birlikte ek olarak Ankara ve İstanbul üzerinden aktarmalı şekilde düzenlenen seferler ile Aydın çıkışlı yurtdışı turlar açısından da avantaja sahiptir.

Yurtdışı turlar kapsamında vizesiz seyahat edilebilecek ülkeler açısından Güney Amerika ülkeleri, Asya ülkeleri, Güney Kore, Afrika Cumhuriyeti, Katar veya Sırbistan gibi birçok tercih yapılabilir.

Aydın çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde vize ile seyahat edilebilecek tur programları da tercih edilebileceği gibi vizesiz turlarda prosedür konusunda daha az sorun yaşanarak daha hızlı çözümler elde edilmektedir.

Ancak yine de vize gerekliliği ile düzenlenen yurtdışı rotalı Aydın çıkışlı turlar içinde özellikle Avrupa turları, Schengen turları, Kanarya Adaları veya Dubai turları gibi birçok seçenek bulunmaktadır.

Aydın’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Aydın çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Aydın tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.