0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Balıkesir Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Balıkesir Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Balıkesir Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marmara ilinin en büyük yüzölçümlü kentlerinden biri olarak bir ucu Ayvalık ile birlikte Ege’ye kadar uzanan Balıkesir, her noktasıyla apayrı değerlere sahiptir.

Bu önemli şehirde kentin yerel acenteleri tarafından düzenlenen Balıkesir çıkışlı turlar sayesinde de öncelikle Türkiye sonrasında yurt dışında birçok noktaya keyifli turistik ve tarihi geziler yapmak mümkün olmaktadır.

Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde kimi zaman tek bir gün içerisinde dolaşılabilecek şekilde Kapadokya veya Ayvalık turları, kimi zaman konaklamalı şekilde Şanlıurfa, Gaziantep, Diyarbakır’ı içerisinde bulunduran Güneydoğu turları gibi seçenekler yer almaktadır.

Bu seçeneklerin her biri bütçenize, zaman planlamanıza, bulunduğunuz mevsime göre değişmek ile birlikte tur içeriklerini ve konumlarını içeriğin devamında daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Balıkesir Çıkışlı Günübirlik Turlar

balıkesir cıkısli gunubirlik turlar

Her zaman kapsamlı turlara göre daha ekonomik bir tercih olarak görülen ve özellikle hafta sonları dönemlerinde tek gün içerisinde tamamlanan günübirlik turlar, keyifli günlük bir aktivite olarak seçilmektedir.

Bu nedenle Balıkesir çıkışlı turlar çerçevesinde de günübirlik turlar çok sık görülmektedir. Bu konuda en önemli örnek olan Kapadokya turu, günübirlik bir etkinlik olarak hem tarihe tanıklık etmek hem de farklı keyifli aktivitelerde bulunmak için seçilmektedir.

Balıkesir çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Kapadokya’ya düzenlenen tur kapsamında bölgedeki tarihi yeraltı şehirleri, mağaralar, kiliseler, antik yapılar ve doğal güzelliklerin hepsi görülebilir.

Bu çeşit tur programları içerisinde özellikle Balıkesir’e yakın konumda bulunan farklı lokasyonlarda yine yerel acenteler tarafından Balıkesir çıkışlı günübirlik turlar düzenlenmektedir.

Programlar mevsime göre değişiklik göstermekle birlikte özellikle yakın konumdaki doğal ve tarihi güzelliklere turlar yapılabilmektedir.

Balıkesir Çıkışlı Konaklamalı Turlar

balıkesir cıksıli konaklamalı turlar

Tam anlamıyla bir tatil denilebilecek ve eksiksiz bir gezi programı olarak kabul edilebilecek şekilde özellikle konaklamalı turlar ayrı bir yere sahiptir.

Bu kapsamda da Balıkesir çıkışlı konaklamalı turlar birçok farklı şehre düzenlenirken, kimi zaman Şanlıurfa kimi zaman Trabzon veya Bodrum üzerinden çevre bölgedeki konumlara da ulaşacak şekilde tur programları yer almaktadır.

Balıkesir çıkışlı konaklamalı turlar için acenteler farklı şehirlerde değişen kalitelerde otellerde konaklama imkanı, kahvaltı, yemek imkanları, kentin eğlence kültüründe yer alan programlara katılma imkanı, rehberlik ve sigorta hizmetleri gibi imkanlar sunmaktadır.

Belirlenen konumlara bağlı olarak tur programının süresi kapsamında Balıkesir çıkışlı turlar içeriğinde bu programlarda konaklama süreleri değişim gösterebilmektedir.

Balıkesir Çıkışlı Kapadokya Turları

balıkesir cıkısli kapadokta turlari

Balıkesir’den Kapadokya’ya düzenlenen turlar bazen hızlı bir program ile günübirlik şeklinde de uygulanırken, genellikle konaklamalı kapsamda Balıkesir çıkışlı Kapadokya turları gibi bir tercih de sunulmaktadır.

Bu tarz bir program sayesinde Kapadokya’da birkaç günlük konaklama ile yılın farklı mevsimlerinde bölgenin keyfini çıkarmak mümkün olmaktadır.

Kapadokya, Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde turistik anlamda fazla tercih edilen ve akıllardan silinmeyen hatıralar sağlayan noktalardan birisidir.

Balıkesir çıkışlı Kapadokya turları çerçevesinde gezilecek birçok farklı nokta olarak Peri Bacaları, Göreme Milli Parkı, Zelzele Vadisi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Avanos Çarşıları gibi konumlar bulunmaktadır.

Özellikle konaklamalı turlarda birkaç gün geçirdiğiniz Kapadokya’da şehirleri gezdikten sonra gondol turu yapabilir, muhteşem manzaralı akşam yemekleri, mağaralarda konaklama imkanı, şarap evlerini ziyaret ve balon turu gibi imkanları değerlendirebilirsiniz.

Balıkesir Çıkışlı Karadeniz Turları

balıkesir cıkısli karadeniz tulari

Doğusundan batısına her noktası ile ayrı bir güzelliğe sahip olan Karadeniz, tur programlarının Türkiye’nin neredeyse 81 vilayetinden düzenlendiği özel bir yere sahiptir.

Bu kapsamda Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde de Doğu veya Batı Karadeniz’e düzenlenecek geniş kapsamlı tur programları yer almaktadır. Çünkü Balıkesir çıkışlı Karadeniz turları özellikle doğa ile baş başa kalmak isteyen herkesin öncelikli tercihlerinden birisidir.

Balıkesir çıkışlı Karadeniz turları için konuma bağlı olarak otobüs veya havayolu ile ulaşım imkanı sunulurken, konaklamalı olan bu turlarda konforlu otellerde genellikle 3 veya 4 gün konaklama sağlanır.

Bu konaklama bağlamında da Karadeniz turunda Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Samsun, Amasya, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Artvin gibi birçok farklı şehir görülebilir.

Hatta özellikle Doğu Karadeniz turlarında Artvin üzerinden günübirlik sadece kimlik vasıtası ile Batum’a ulaşım imkanı da bulunmaktadır.

Karadeniz turlarında özellikle Batı Karadeniz’e doğru uzanan bir yolculuk yapıldığında Karabük’te Safranbolu evleri muhteşem mimarisiyle sizi karşılarken, Bolu’da Abant Gölü ve Bartın’da da Karadeniz’in muhteşem manzarası ile Amasra ilçesi ön plana çıkmaktadır.

Karadeniz kültürünü çok koyu ve net bir şekilde görmek ve aynı zamanda Karadeniz’in yeşil doğası ile buluşmak için de Doğu Karadeniz turları tercih edildiğinde Rize’de Ayder Yaylası, Trabzon’da Maçka ve Artvin’de Karagöl Borçka bölgelerinde yayla havasını teneffüs ederek, mıhlama, çay, taze tereyağı gibi lezzetler ile muhteşem Karadeniz kahvaltıları yapabilirsiniz.

Balıkesir Çıkışlı GAP Turları

balıkesir cıkısli gap turlari

Güneydoğu Anadolu Bölgesi ekonomik yapısı ile birlikte ve aynı zamanda tarihin kapılarını aralaması ile birlikte turizmin çok önemli merkezlerinden birisidir.

Özellikle Anadolu’nun geçmişine ulaşabilmek açısından seçilen Balıkesir çıkışlı GAP turları Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Siirt, Batman ve Diyarbakır gibi kentler ile muhteşem bir rota sağlamaktadır.

Bugün konaklamalı şekilde sunulan Balıkesir çıkışlı GAP turları çerçevesinde İpek Yolu’na uzanan bir yolculuk ile muhteşem damak tatlarına, yöresel müziklere ve kültürlere ulaşma şansı bulunmaktadır.

Günümüzde Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde bu programlarda Gaziantep’ten başlayarak tarihi dokulara ulaşırken, Fırat Nehri, Zeugma Antik Kenti, tarihi sokaklar, Adıyaman’da Nemrut Dağı ve dev heykeller, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Halfeti ve Balıklıgöl gibi noktalar görülebilir.

Tüm tur sırasında Mardin’de onlarca tarihi yapı, Dara Antik Kenti, Batman’da Hasankeyf, Siirt’te Malabadi Köprüsü, Diyarbakır’da kent içerisindeki tarihi alanlar ve surlar ziyaret edilebilir.

Balıkesir Kalkışlı Ege Turları

balıkesir kalkısli ege tıurlari

 

Balıkesir her ne kadar Marmara sınırlarında yer alsa da özellikle Ayvalık sayesinde bir Ege kültürüne de sahiptir.

Bu nedenle Balıkesir kalkışlı Ege turları kent halkı için kendi kültürünü yaşamak ve sürdürebilmek açısından en keyifli turlar arasında görülmektedir.

Yıllık olarak düzenli şekilde sunulan Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde Ege turları sayesinde yine Balıkesir’de Ayvalık, Cunda Adası ve Sarımsaklı Plajlarından başlayarak, Fethiye kıyılarına kadar ulaşan bir yolculuk bulunmaktadır.

Balıkesir kalkışlı Ege turları çerçevesinde bazen günübirlik yakın noktalara düzenlenen programlar da yer alırken, bazen konaklamalı şekilde 3 veya 4 günlük ekonomik programlar da bulunmaktadır.

Bu tur programları çerçevesinde Ege’de özellikle Pamukkale Travertenleri, Efes Antik Kenti, Bodrum sahilleri, Alaçatı, Fethiye’de Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz gibi noktalar görülerek çok keyifli bir tur yapılabilir.

Balıkesir Çıkışlı Yurtdışı Turlar

balıkesir cıkısli yurtdısı turlar

Balıkesir gibi büyük bir kentten çevrede bulunan imkanların değerlendirilmesi yani İstanbul üzerinden havayolu sayesinde ulaşım gerçekleştirilmesi ile Balıkesir çıkışlı yurtdışı turlar kapsamında da birçok imkan bulunmaktadır.

Örnek olarak Balıkesir çıkışlı turlar içerisinde yurt dışına ulaşan Orta Avrupa ve Balkanlar turları gibi seçenekler yer almaktadır.

Ayrıca yine Balıkesir çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde vizesiz seyahat edilebilen ülkelere sağlanan turlar çok daha ekonomik ve önemli tercihler sunmaktadır.