0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Bartın Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Bartın Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Bartın Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan, sakin ve doğal yapısıyla nefes almak isteyenleri kendine çeken Bartın, bölge halkı için ise soluklanacak başka noktalara Bartın çıkışlı turlar düzenlenen eşsiz şehirlerimizden biridir.

Şehirde yaşayan halkın gerek hafta sonu tatillerini gerekse yıllık izinlerini değerlendirebilmeleri ve keyifli vakit geçirebilmeleri için Bartın çıkışlı günübirlik turlar ve Bartın çıkışlı konaklamalı turlar düzenli olarak sunulmaktadır.

Acenteler tarafından sunulan turlarda kimi zaman tarihi ve kültürel ağırlıklı bir GAP, kimi zaman eşsiz doğal güzelliklere ev sahipliği yapan Karadeniz, kimi zaman ise dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Kapadokya, kimi zaman ise tatil ve doğa cenneti Ege’ye ziyaretler gerçekleştirilebilmektedir.

Bartın, Türkiye’nin kuzeyinde Bartın ilinin başkenti olan bir şehirdir. Daha önce Zonguldak ilinin bir ilçesi olan Bartın, 1991 yılında il tüzüğü ile 4 ilçe olmak üzere il olmuştur: Bartın çıkışlı turlar Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus ilçeleri de dahil olmak üzere Türkiye’nin birçok yerine gezilere düzenlenir.

Bartın Avrupa Tarihi Kentler ve Bölgeler Birliği’nin üyesidir. Gezilecek yerleri bakımından zengin kültüre sahiptir. Amasra, Kurucaşile ve Çakraz antik kentleri Bartın sınırları içinde yer almaktadır.

Kale, iki kilise, bedesten, Kuşkayası Yol Anıtı (Dünyada tek) ve şehir merkezi içindeki inziva mağarası antik kentin görsel parçaları arasındadır. Bartın çıkışlı turlar ile Antik kent, meclis sarayı, şeref yolu, tiyatro, akropol, nekropol gibi birçok yeri rehberlerimiz ile keşfedebilirsiniz.

Bartın Çıkışlı Günübirlik Turlar

Tatile ayıracak yeterli bütçeniz ya da nakitiniz yoksa günübirlik turlar hem eğlenme ihtiyacınızı karşılamak hem de kültürel gezintiler yapmak için en güzel tercihlerden biri olabilir.

Kısa bir zaman dilimini dolu dolu ve yeni şeyler öğrenerek geçirmek isterseniz Bartın çıkışlı günübirlik turlar arasından size en uygun rotasyona düzenlenen turu seçebilirsiniz.

Acenteler tarafından sunulan imkanlara bağlı olarak seyahat sigortanız ve rehberiniz de tur ücreti dahilinde daha kaliteli ve keyifli seyahatler yapmanıza yardımcı olabilir.

Bartın çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile şehir merkezindeki kale, iki kilise, bedesten, Kuşkayası Yolu Anıtı ve inziva mağarası görülmeye değer başlıca yerlerdir. Kastamonu Küre Dağı Milli Parkı, Batı Karadeniz  bölgesinde Kastamonu ile Bartın arasında yer almaktadır. Günü birlik geziler için oldukça uygun konumdadır.

En yakın büyük kasaba batıda bulunan Zonguldak’tadır. Sahil boyunca harika bir seyahat sizi büyüleyecek dolu dolu bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

Bartın ili yakın Çevresinde Azdavay, Pınarbaşı, Ulus,  bulunmaktadır. Bartın çıkışlı günübirlik turlar ile ziyaret edilen yerler Ilıca Şelaleleri, Kanyon, Aydos Kanyonu ve Ilgarini Mağarasıdır.

Mağaralar Çakraz’daki Gürcüoluk mağarası ve Kayadibi’deki Sipahiler mağarası sarkıt, dikit, traverten ve yumru oluşumları ile harika manzaralar sergiler.

Bartın Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Bartın çıkışlı konaklamalı turlar ile Zonguldak ve yakın iller dışında güneydoğu Anadolu ege hatta yurtdışına düzenlenen gezilere katılabilmeniz artık çok kolay.

Gezi severler için uygun fiyatlar ile a’dan z’ye her şey düşünülmüş tur paketleri bulunuyor. Böylece aktarmalı otobüs, tren, uçak gibi ulaşım araçlarına yer rezerve etmeniz gerekmez tamamı aktarmalı veya aktarmasız şekilde özel araçlar ile acente şirketimiz tarafından karşılanır. Yine tur programlarında gideceğiniz şehir için konaklama sorunu yaşamaz, güvenle Bartın çıkışlı konaklamalı turlar aracılığıyla müthiş bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Profesyonel rehberlerimiz size kültürel miraslar hakkında bilgi verirken çeşitli aktivitelerden yararlanabilmeniz için gruplar halinde etkinlik bölgesine götürür.

Sabah çıkış ve otele dönüş yemek menüleri seyahat sigortanız gibi birçok detayı bırakın, zamanın ve ortamın keyfini çıkarın.

Bartın Çıkışlı Kapadokya Turları

Bartın çıkışlı Kapadokya turları eşsiz manzara, tur grupları ve tabii ki bireysel gezginler için giderek daha fazla bir Destinasyon haline geliyor. Kapadokya Türkiye’nin gezi merkezleri arasında yer almaktadır.

Çevredeki volkanların sayısız püskürmesinin yarattığı ezici şekil zenginliği, evlerin ve mağara kiliselerin sanatsal ve mimari tasarımı ve ayrıca köylerin büyüleyici konumu kelimelerle tarif edilemez.

Burada rüzgar ve su, ilk Hıristiyanların inziva yerleri, gizli manastır ve kiliselerin inşasında gerçek dışı kaya oluşumları ve iç içe vadiler yaratmıştır.
Bartın çıkışlı Kapadokya turları ile yürüyüşlerde hayal gücünüzü gezdirmeye, yüzyıllardır neredeyse kimsenin girmediği yerlere adım atmaya davetlisiniz. Yemek ve içecekler ikram edilecektir. Konaklanacak otel veya mağara evleri tur öncesi rezerve edilecektir.

Size büyülü bir dünyada unutulmaz, eğitici deneyimler garanti ediyoruz.

Bartın Çıkışlı Karadeniz Turları

Bartın Türkiye’nin ekonomik gururu ağır petrol sanayisinden veya kitle turizminden değil, çay ve fındık ekiminden ibaret göz alabildiğine yamaçlarda, tepelerde, teraslarda ve dağlarda olan bir ildir.

Ünye, Ordu ya da Giresun gibi resimli mesire yerleri, kumlu ve çakıllı plajları ile canlı ve bir o kadar el değmemiş sahil kasabalarına sahiptir. Bartın çıkışlı Karadeniz turları 4000 metre yüksekliğindeki Kaçkar Dağlarına gezi programı düzenleyerek ziyaretçilerine atmosferin unutulmaz büyüsünü armağan ediyor. Karadeniz turunun her köşede beklenmedik bir şekilde harika şeyler sizi bekliyor. .

Bartın çıkışlı Karadeniz turları Sinop, Amasya, Rize, Trabzon gibi turist akınına uğrayan illere konaklamalı ya da günü birlik geziler düzenlemektedir.

Bartın Çıkışlı GAP Turları

Eşsiz bir gezi arıyorsanız Bartın çıkışlı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’da gezilecek beş yer tam size göre. Farklı atmosferleri deneyimleme şansı sizi bekliyor. Ülkemizde turizm ve seyahat denilince akla ilk gelen yerler deniz ve kumsallardır.

Ancak uzun yıllar, hatta yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış Güneydoğu Anadolu şehirleri de görülmeye değerdir. Hepsi tarih kokan ve çeşitli tarihi yapılarla dolu bu şehirleri henüz ziyaret etmediyseniz, Güneydoğu Anadolu’da görülecek bazı Destinasyonlardan biri Diyarbakır’dır.

Bu şehrin tarihi eserleri bir kez görülünce unutulamaz. Örneğin merkezdeki Surp Giragos kilisesinin iç ve dış mimarisi gören herkesi kendine hayran bırakıyor. Bartın çıkışlı GAP turları ile yakından görmek ve bazı mirasların tarihi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizde turlarımıza davetlisiniz.

Güvenle seyahat ve profesyonel rehber eşliğinde Güneydoğu Anadolu’yu baştan sona uygun fiyatlarla keşfedin.

Bartın Kalkışlı Ege Turları

Bartın Ege turları konaklamadan aktarmalı ya da aktarmasız ulaşıma kadar tüm sorumluluğu üstlenerek egeyi daha yakından görme imkanı tanıyor.

Şirince gibi şirin tepe kasabaları; Pamukkale’deki uhrevi beyaz kayalıklar ve kaplıcalar; havalı Bodrum’a yakın, uykulu Gümüşlük köyünün sahil tılsımları; Priene, Milet ve Laodikeia antik kentleri ve Altınkum’da ve sahil boyunca başka yerlerde uzun, kumlu plajlar size farklı bir tarih ve kültürün kapılarını aralıyor.

Arkadaş grubunuzla ya da arkadaş edinebileceğiniz grup turlar ile birbirinden güzel aktivite ve etkinliklere katılabilir, tatilinizi seyahat ederek ve yeni yerler görerek değerlendirebilirsiniz.

Bartın Ege turları rehberler eşliğinde yapılır, gruplar olmanız halinde uygun fiyatlı belirli aktivite türlerini kolaylaştırır.

Bartın Çıkışlı Yurtdışı Turları

Bartın’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Bartın çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Bartın tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Bartın çıkışlı tur noktalarının en popülerleri