0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Batman Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Batman Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Batman Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve eşsiz tarihi güzelliklere ev sahipliği yapan Batman aynı zamanda çeşitli tur programlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Bölgede yaşayan ve keyifli bir tatil geçirmek isteyen vatandaşlar için düzenli olarak ayarlanan tur programları, katılımcıların vakit ve bütçelerine göre günübirlik ve konaklamalı olarak düzenlenmektedir.

Acenteler tarafından düzenlenen Batman çıkışlı tur programlarında GAP turlarından Karadeniz Turları’na, Kapadokya Turları’ndan Ege Turları’na birçok farklı rotasyona güvenli tur hizmeti sunulmaktadır.

Turlar kapsamında turu düzenleyen acentelere göre farklılık göstermekle birlikte genellikle seyahat sigortası, rehberlik hizmeti ve araç içi ikramlar tur ücretine dahil olarak katılımcılara sunulmaktadır.

Batman ili ve Hasankeyf Antik Kenti, Dicle Nehri’nin aktığı arazide kurulmuş ve zengin tarihi birikimini koruyabilmiş olup, bu şehirler tarihi eserleri ve bini aşan mağaraları ile bir doğa harikasıdır.

Batman çıkışlı turlar Arapların, Selçukluların, Moğolların ve Osmanlıların çok yönlü kültürel temellerinin canlı bir kanıtı olan ve geçmişten çok sayıda değerli kalıntıya ev sahipliği yaptığı için turlar aracılığı ile seyahat edilmektedir.

Batman çıkışlı turlar aracılığı ile Hasankeyf kalesi, Büyük Saray, Küçük Saray, Ulu Cami gibi tarihi eserleri yakından görebilme imkanı tanıyoruz. Hasankeyf’teki türbeler İmam Abdullah Türbesi ve Zeynel Bey Türbesidir.

En çok ziyaret edilen Zeynel Bey türbesi  firuze ve lacivert çinilerle kaplanmıştır. Bu kemerlerin üzerine oldukça estetik bir şekilde ‘Allah, Muhammed ve Ali’ isimleri yazılmıştır.

Anadolu’daki benzer özelliklere sahip mezarlar arasında güzel örneklerden biridir.

Batman Çıkışlı Günübirlik Turlar

batman cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik turlar kısa vadede kaliteli zaman geçirmek isteyen yer yaştan ve her kültürden insana hitap edecek şekilde hazırlanmış turlardır.

Batman çıkışlı günübirlik turlar sayesinde daha önceden gittiğiniz ama tam olarak her noktasını gezemediğiniz ya da her detayını öğrenemediğiniz, çok gitmek istediğiniz ancak bir türlü gidemediğiniz tüm noktalar adeta bir adım ötenizde.

Acenteler tarafından sunulan profesyonel hizmetlerden yararlanmak ve keyifli bir seyahate çıkmak için Batman çıkışlı günübirlik turları ziyaret edebilirsiniz.

Batman çıkışlı günübirlik turlar ile diğer ilçeleri ve birbirinden güzel yerleri rehberlerimiz eşliğinde görebileceksiniz. Göreceğiniz yerler arasında El-Rızk Camii, Eyyubi Sultan Süleyman tarafından 1409 yılında yaptırılmış ancak günümüze sadece minaresi ve taç kapının bulunduğu kuzey cephesi restore edilmiştir.

Minare ve taç kapısı üzerindeki kitabeler, bitkisel süslemeler ve çift yönlü girişe sahip minare caminin büyüleyici özelliklerindendir. Koç Camii, Caminin Eyyubilere ait olduğu tahmin edilmektedir.

Caminin etrafındaki binaların kalıntıları nedeniyle, cami bir külliye medrese, imarethane (imaret), kütüphane, hastane ve benzeri oluşan bina kompleksi içinde olduğuna inanılmaktadır.

Yine aynı şekilde tüylerinizin diken diken olacağı birbirinden güzel türbeleri de Batman çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile görebilirsiniz.

Batman Çıkışlı Konaklamalı Turlar

batman cikisli konaklamali turlar

Batman çıkışlı konaklamalı turlar sadece güneydoğu ya da doğu bölgesini keşfetmek üzere değil tüm dünyaya açılabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir.

Kapadokya ege turları yurtdışı gezi programları Karadeniz seyahatleri için VİP araçlar ve profesyonel ekip ile seyahat sigortanızdan ikramlara kadar tüm detaylar acente şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

Bu küçük ve yeni şehir merkezindeki üç ve dört yıldızlı oteller, bölgeyi turlar için bir konaklama seçeneği haline getiriyor. Konaklamalı turlar için gideceğiniz bölgeye ait yöresel yemeklerden hazırlanmış menüler ve kalacağınız yer için acente şirketi rezervasyon oluşturur.

Böylece gideceğiniz yer için otel arama yakın bölgede restoran bulma gibi detaylar ile uğraşmaz vakit kazanırsınız.

Batman çıkışlı konaklamalı turlar konforunuzu ve aktiviteden keyif almanızı sağlamak için seyahatinizi kolaylaştırır.

Batman Çıkışlı Kapadokya Turları

batman cikisli kapadokya turlari

Herkesin bir defada olsa gidip görmek isteyeceği muazzam bir yerdir. Batman çıkışlı Kapadokya turları konaklamalı olarak düzenlenir ve kalacağınız yer tura katılacak kişi sayısına göre öncesinden rezerve edilir.

Güzelce boyanmış düzinelerce  mağara kilisesi, manastırları, restoranları diğer ilkel evlerin bulunduğu yerleri yakından görebilir birbirinden güzel renkli kareler yakabilirsiniz.

Göreme açık hava müzesi ve akşamları göz kamaştıran ay manzarası doğal kaya kaleleri peribacaları gün gün rehberler eşliğinde görebileceğiniz şekilde listelenir.

Doğa yürüyüşleri molalarda içeceğiniz sıcak bir kahve safari gökyüzüne havalanan rengarenk balonlara binmek gibi çeşitli aktivitelere de yine Batman çıkışlı Kapadokya turları aracılığı ile katılabilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca birbirinden lezzetli yemekler yiyerek birbirinden güzel yerler keşfedeceğinize emin olabilirsiniz.

Batman Çıkışlı Karadeniz Turları

batman cikisli karadeniz turlari

Karadeniz turları yerli turistler haricinde yabancı turistler tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Artan rağbet sonrası sahiller ve limanlar boyunca birçok turistik mekan açılmış ve tarihi yerler yeniden restore edilmiştir.

Batman çıkışlı Karadeniz turları esnasında Amasra’ya giderken Zonguldak’ın küçük bir köyü var. Burada buharlı lokomotif doğrudan Karadeniz boyunca hareket eder.

Bu manzarayı yukarıdan izlemek oldukça keyif vericidir. İnebolu’nun çevresi çok sayıda çay tarlası olduğu için yeşildir. Çay tarlalarını ilk kez bu kadar yakından görecek taze ve sıcacık çay içme imkanı yakalayacaksınız. Ayasofya Kilisesi gibi tarihi yapılar da gezinin sonunda şehrin görüntüsünü şekillendiriyor.

Batman çıkışlı Karadeniz turları Trabzon Samsun Sinop Amasya gibi şehirlerin güzelliklerinin derinlerinde kaybolacağınız harika bir seyahat deneyimi için siz ve arkadaş grubunuzu turlarımıza davet ediyoruz.

Batman Çıkışlı GAP Turları

batman cikisli gap turlari

Batman çıkışlı GAP turları programlarında en çok talep gören illerden biri Mardin’dir. Mardin, Türkiye’nin Arap incisidir. Suriye sınırına yaklaşık 40 km uzaklıktaki şehir, Suriye ovalarının geniş bir manzarasına sahip bir tepe üzerinde yer almaktadır.

Eski şehrin eşsiz teraslı yapısı, hala iki katlı, zengin bir şekilde dekore edilmiş, hafif kireçtaşından yapılmış geleneksel taş evlerden oluşan bir topluluk ile karakterizedir. Şehrin üzerinde bir kale dolaşıyor, yarı yolda eski camiler var, bunların en büyüğü ve görülmeye değer olanı Ulu Camiidir.

Yine bir sonraki şehir olan Gaziantep’teki etkinlikleri ve ilgi çekici yerleri rehberlerimiz ile gezecek tarihi yerler, alışveriş ve Hisva Han’dan Gaziantep Kalesi’ne kadar görülecek yerleri Batman çıkışlı GAP turları ile keşfedin.

Batman Kalkışlı Ege Turları

batman kalkisli ege turlari

Ege turları oldukça heyecan verici ve yazları son derece hareketlidir. Ege, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve en gelişmiş bölgelerinden biridir, bunun iyi bir nedeni vardır, bu da bölge, muhteşem beyaz kumlu plajlardan Efes’in antik kalıntılarına kadar Türkiye’nin en büyüleyici hazinelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Batman Ege turları konaklama yemek tekne turu gibi çeşitli aktivitelerin dahil edildiği paketler halinde size sunulmaktadır. Özellikle en çok ilgi gören yer Efes’tir. Türkiye’nin yüzlerce antik kenti ve klasik kalıntısı arasında Efes en büyük ve en iyi korunmuş olanıdır.

Katılacağınız Batman Ege turları, sahil kasabaları, dünyanın dört bir yanından güneş arayanları cezbeder ve onları sofistike oteller, hareketli bir gece hayatı ortamı ve dikkat çekici derecede bozulmamış tarihi yerler ile tur gezginlerini şımartır.

Batman Çıkışlı Yurtdışı Turlar

batman cikisli yurtdisi turlari

Batman’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Batman çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Batman tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Batman çıkışlı tur noktalarının en popülerleri