0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Bayburt Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Bayburt Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Bayburt Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi’ni Karadeniz’e bağlayan tarihi Erzurum Trabzon İpek Yolu üzerinde yer alan küçük bir ildir. Bayburt  geçmişte ‘Doğu’ ile ‘Batı’nın buluşma noktası olmuştur.

Bu sebeple Bayburt çıkışlı turlar doğu illeri içinde batı illeri içinde oldukça kolaydır. Kentin simgesi, kentin çevresinde 2 kilometrelik surlarla çevrili Bayburt Kalesi’dir. Bu alan temiz, çevreci ve yeşil bir doğaya sahip olması açısından zengin bir turizm potansiyeline sahiptir.

Bayburt çıkışlı turlar kendi ili içinde tam günlük günü birlik farklı iller için ise konaklamalı olarak yapılmaktadır.

Bu turlardan istediğinize katılarak sıra dışı bir tatil deneyimi yaşayabilir hem de ülkenin farklı yerlerinde bulunan tarihi kanıtlara şahitlik edebilirsiniz. Grup turları özel araçlar ile gerçekleştirilir uzak şehirler için konaklama hizmetini tur paketine dahil etmektedir. 

Bayburt Çıkışlı Günübirlik Turlar

bayburt cikisli gunubirlik turlar

Bayburt çıkışlı günübirlik turlar genelde ilçelerde ve il etrafında bulunan illere yapılmaktadır. Bayburt-Erzurum karayolu üzerinde bulunan Kop Dağı bir kayak sporu turizm merkezidir.

Bayburt çıkışlı günübirlik turlar bu tür aktiviteleri yerine getirebilmeniz için düzenlenmektedir. Sert ve uzun bir kış geçirmek, bu bölgeyi yılda yaklaşık 8 ay kış sporları sevenler için bir kayak merkezi haline getiriyor.

Çoruh Nehri’nde rafting ve kano için çok sayıda parkur mevcuttur. Bunun dışında nehir çevresinde birçok güzel rekreasyon noktası var, Alan Dağı ayrıca paraşütle atlama için paraşüt parkuru da sağlıyor.  Bayburt her yıl temmuz ayının üçüncü haftası Dede Korkut Kültür ve Sanat şenliğine ev sahipliği yapmaktadır.

Tatil tarihinizi bu tarihlere kaydırarak şenliği yakalamanız mümkün.

Bayburt Çıkışlı Konaklamalı Turlar

bayburt cikisli konaklamali turlar

Yurtdışı kaynaklı turlar ve Bayburt iline uzak bölgeler için konaklamalı turlar düzenlenmektedir. Konaklamalı seyahatlar için an az 2 gün şehirden uzaklaşmak gerekir.

Bayburt çıkışlı konaklamalı turlar herşey dahil paketleri temsil eder. Kalınacak yer deniz yolu kara yolu veya havayolu ulaşımı, gün sayısınca öğünlük yemekler, bilgilendirme yapan profesyonel rehberler ufak ikramlar safari ve atv gibi etkinlikler paketler halinde konaklamalı tur ile sunulmaktadır. Seyahat grubu, kendisine anlamlı bir kültürel deneyim sunacak düzinelerce aktivite ile temasa geçecektir.

Bayburt çıkışlı konaklamalı turlar planlamaları özenle hazırlar. Kişiler gruplar için özel araçlar tahsis edilir. Böylece tura katılanlar seyahat deneyimini maksimum düzeyde yaşayabilecekler ve yolculuğun her anından ekstra keyif alabilecekler.

Bayburt Çıkışlı Kapadokya Turları

bayburt cikisli kapadokya turlari

Ihlara Vadisi’nde nehir üzerinde klasik bir köy öğle yemeğine yürüyüş yapmak, eşsiz güzelliği ile antik manastırı ve yeraltı şehrini keşfetmek için Bayburt çıkışlı Kapadokya turları tercih edebilirsiniz.

Bu tur, profesyonel lisanslı bir rehber eşliğinde lüks minibüslerimizin konforunda Kapadokya bölgesinin en güneydeki bölgelerini keşfetmekle geçen belirlenmiş saat veya gün olarak planlanır. Sürücülerimiz, rehberlerimiz ve ofis ekibimiz, gününüzün sorunsuz ve tamamen keyifli geçmesini sağlamak için birlikte çalışır.

Bayburt çıkışlı Kapadokya turları kapsamında sunulan sıcak hava balonu deneyimi ile Kapadokya’daki muhteşem Göreme Vadisi’nin havadan manzarasının tadını çıkarın. Güneş doğarken yola çıkın ve Kapadokya manzarasını bu kadar ünlü yapan “peribacası” kaya oluşumları ve Tunç Çağı mağara evleri üzerinde sürüklenin.

Bayburt Çıkışlı Karadeniz Turları

bayburt cikisli karadeniz turlari

Karadeniz turu doğuda Gürcistan sınırından başlayan batı ovaları ile Türkiye’nin doğusunda Sakarya ve Bilecik’e kadar uzanan bölge yedi coğrafi bölgeden biridir.

Karadeniz tur planında uzun bir göl bulunmaktadır. Gölün çevresinde yöresel yemekler sunan otel ve pansiyonlar ve restoranlar bulunmaktadır. Kilise mimarisine sahip olan ve şimdi müze olarak hizmet veren Ayasofya Müzesi sizi oldukça etkileyecek.

Rize’ de bulunan 1350 metre yükseklikteki Ayder Yaylası’nda yaz aylarında şenlikler ve ziyafetler düzenleniyor. Bayburt çıkışlı Karadeniz turları aracılığı ile konforlu bir şekilde birçok yeri keşfedeceksiniz. Fırtına deresi Artvin karagöl, kızlar kalesi Atatürk konağı gibi tarihi turistik yerleri tur paketleri ile konaklamalı olarak ziyaret edebilirsiniz.

Bayburt çıkışlı Karadeniz turları macera dolu grup yolculuğu için sizleri bekliyor.

Bayburt Çıkışlı GAP Turları

bayburt cikisli gap turlari

 

Güneydoğu Anadolu yolculuğu size deniz kum güneş vadetmez. Ancak gezilecek birçok tarihi yeri ve eşsiz lezzetli yemekleri vardır. Mardin Diyarbakır Şanlıurfa özellikle baklava çeşitleriyle nam salmış Gaziantep size yöresel birçok lezzeti bir arada sunuyor.

Kiliseleri hamamları köprüleri görülmeye değer güzellikte olan Güneydoğu Anadolu günübirlik turlar ya da konaklamalı turlar ile her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Bayburt çıkışlı GAP turları size konaklayabileceğiniz ve rehber eşliğinde görebileceğiniz birçok manzarayı armağan eder.

Uygun fiyatlar konforlu araçlar araç içi ikramlar yiyecek ve içecek menüleri ile tarifsiz bir yolculuk yapmayı planlıyorsanız Bayburt çıkışlı GAP turları beklentilerinizi karşılayacak kalite ve hizmeti sunuyor. Grup gezileriniz için unutulmaz bir deneyime hazır olun.

Bayburt Kalkışlı Ege Turları

bayburt kalkisli ege turlari

 

Bayburt çıkışlı Ege turları Kaplıcaları, Roma Tiyatrosu ve Ana Cadde ve Kapıları görebileceksiniz. Türkiye’nin 3. büyük şehri olan İzmir’den antik kentin 3 güzel örneğini keşfedebilirsiniz.

Gezi, Didyma’daki Apollon Tepmle’si olan Priene ve Milet antik kentleri gibi birçok bölgeyi ziyaret etmeyi içeriyor. Antik Roma kalıntıları, Meryem Ana Evi, Artemis Tapınağı, Aziz John Kilisesi ve çok daha fazlası önemli yerleri ziyaret için eşsiz seyahat vadeder.

Şehrin antik Roma’ya kadar uzanan zengin tarihi hakkında bilgi edinebilir ve halı dokuma, çömlekçilik deri yapımı gibi yerel el sanatlarını yakından inceleyebilir tekne turlarına katılabilirsiniz. Bayburt çıkışlı Ege turları hizmetlerinin ayrıcalıklarından özel bir rehberle kişiselleştirilmiş deneyimlerinden yararlanın.

Bayburt Çıkışlı Yurtdışı Turları

bayburt cikisli yurtdisi turlari

Özbekistan, Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan, İran, Irak, Türkiye, Yunanistan, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Slovakya, Polonya, Umman, Yemen, Fas, Japonya, Suudi Arabistan Macaristan, Almanya, Mısır, Sudan, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, Lübnan, Arnavutluk, Ukrayna, Rusya ve daha birçok ülkeyi en pratik yoldan ziyaret edeceğiniz Bayburt çıkışlı yurtdışı turları hazırlıyoruz.

Kalacağınız otelden uçuş noktalarına ait uçak biletlerine kadar birçok konuda ekstra avantaja sahibiz. Uygun fiyat kaliteli hizmet politikası çerçevesinde hangi ülkeye giderseniz gidin hiç yabancılık çekmeden eğlenceli bir tur deneyimi yaşamış olacaksınız.

Bayburt çıkışlı yurtdışı turları ile her turu destinasyondan bağımsız olarak, her yerin kültürel ilkelerine saygı duyarak ve her zaman gerekli her aktiviteyi içeren bir seyahat paketi oluşturmak için hareket ederek ayrıntılı olarak planlama yapıyoruz.