0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Bilecik Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Bilecik Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Bilecik Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilecik, Marmara Bölgesi’nin güney doğusunda; Marmara, Karadeniz, İç Anadolu Bölgesi ve Ege Bölgelerinin kesim noktaları üzerinde yer almaktadır.

Konum olarak birçok farklı bölgeye yakın olmasıyla birlikte büyükşehir statüsünde olmamasından ve sosyal ve kültürel imkânların kısıtlı olmasından dolayı bölge halkı Bilecik çıkışlı turlara ilgi göstermekte, tatil günlerini farklı kültürlere ve farklı etkinlik imkânlarına sahip şehirlerde geçirmek istemektedirler.

Bilecik çıkışlı turlar katılımcıların farklı imkân ve kısıtlı zamanları doğrultusunda günübirlik ve konaklamalı olmak üzere iki farklı türde sunulmaktadır.

Kısıtlı maddi kaynak ya da zamana sahip gezi severler genellikle Bilecik çıkışlı günübirlik turları tercih ederken daha bol vakte sahip olan gezi severler ise ağırlıklı olarak konaklamalı turları tercih etmektedir.

Bilecik Çıkışlı Günübirlik Turlar

bilecik cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik turlar genellikle kısa tatilleri keyifli geçirmek amacıyla tercih edilen, haftanın ya da dönemin stresini atmamıza yardımcı olan küçük, keyifli turlardır.

Bilecik çıkışlı olarak düzenlenen günübirlik turlar sayesinde bölge halkı birçok farklı şehri görme ve değişik etkinliklerde bulunma şansı yakalamaktadır.

Farklı yerli acenteler tarafından düzenlenen günübirlik turlarda en çok tercih edilen turların başında Kapadokya turları yer almaktadır.

Düzenlenen turun rotasına göre gideceğiniz bölge ister Kapadokya olsun isterse başka bir şehir, tur birçok farklı lokasyonu görmenizi ve çoğunlukla profesyonel rehberler eşliğinde tüm tarihi ve kültürel esintileri tanımanıza aracı olmaktadır.

Gerçekleştirilen turlarda büyük çoğunlukla seyahat rehberine ek olarak, seyahat sigortası, araç içi ikramlar ve acentelere göre farklılık gösteren ikramlar huzurlu ve konforlu bir seyahat için sizlere yardımcı olmaktadır.

Bilecik Çıkışlı Konaklamalı Turlar

bilecik cikisli konaklamali turlar

Tatil günleri ya da boş vakitleri uzun olan ve bu vakitleri zamanlarının çoğunu geçirdikleri şehirde geçirmek istemeyen Bilecik halkı ağırlıklı olarak Bilecik çıkışlı konaklamalı tur arayışına girmektedir.

Yoğunluktan ve stresten uzak, doğanın ya da farklı mimarilerin, tarihin tadını çıkarak birkaç gün geçirmek deşarj olmak açısından oldukça büyük öneme sahiptir.

Konaklamalı turlar minimum iki gün sürmekle birlikle ağırlıklı olarak iki dört gün arasında sürmektedir. Konaklama süresinin belirlenmesinde seyahat edilecek bölgenin varış noktasına olan mesafesi de büyük önem taşımaktadır.

Bilecik çıkışlı konaklamalı turlar bünyesinde her acente kendi belirledikleri konaklama, ulaşım, sigorta, rehber ve yemek hizmetlerini müşterilere sunmaktadır.

Bilecik Çıkışlı Kapadokya Turları

bilecik cikisli kapadokya turlari

Günübirlik turlar kapsamında en sık tercih edilen rotasyonlardan biri olan Kapadokya için Bilecik çıkışlı turlar da bölge halkına düzenli olarak sunulmaktadır.

Tur programı kapsamında kente ulaşım sağlandıktan sonra birçok tarihi, kültürel ve doğal yapıyı gezme ve haklarında bilgi sahibi olma imkânı katılımcılara sunulmaktadır.

Bilecik çıkışlı Kapadokya turları kapsamında bölgenin eşsiz güzelliklerinden olan Paşabağ Peribacaları, Hacı Bektaş-ı Veli Müzesi, Güvercinlik Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açık Hava Müzesi ve pek çok farklı nokta acenteler tarafından düzenlenen tur programında yer alması dâhilinde katılımcılara gezdirilmekte ve bölge hakkında bilgiler verilmektedir.

Program dâhilinde olmayan ancak katılımcıların katılmak istedikleri Açık Hava Balonları, çanak çömlek atölyeleri ve farklı etkinlikler ise opsiyonel olarak katılımcılara sunulmaktadır.

Bilecik Çıkışlı Karadeniz Turları

bilecik cikisli karadeniz turlari

Karadeniz’in eşsiz doğası ve temiz havasıyla buluşmak isteyen Bilecik halkı için Bilecik çıkışlı Karadeniz Turları, Doğu Karadeniz turları ve Batı Karadeniz turları olmak üzere iki farklı şekilde gezi severlerle buluşturulmaktadır.

Batı Karadeniz tur programlarında ağırlıklı olarak Amasra, Güzelcehisar Lav Sütunları, Küre Dağları Milli Parkı, Gökgöl Mağarası, Filyos, Yenice Ormanları ve daha pek çok farklı doğal ve tarihi güzellik katılımcılarla buluşturulmaktadır.

Doğu Karadeniz tur programlarında ise Ayder Yaylası, Sümela Manastırı, Sera Gölü, Fırtına Deresi, Karagöl, Kız Kalesi, Karaca Mağazası, Çifteköprü gibi pek çok doğa ve mimari harikasının detaylarıyla seyahat edilmesi sağlanmaktadır.

Tur programları kapsamında acentelerin hizmetlerine paralel olarak rehberlik ve seyahat sigortası hizmeti, araç içi ikramlar, yemek ikramları gibi farklı hizmetler de sunulmaktadır.

Bilecik Çıkışlı GAP Turları

bilecik cikisli gap turlari

Doğal güzelliklerden ziyade kültür ve tarih ağırlıklı bir gezi yapmak, bunun yanında farklı lezzetler tatmak isteyen Bilecik halkı Bilecik çıkışlı GAP turlarını ilgi ile takip etmektedir.

Tura katılma şansı yakalayanlar Doğu’nun eşsiz güzelliklerini, farklı mimari yapıları, tarih boyunca medeniyetlere başkentlik yapmış şehirleri yakından tanıyıp acenteler tarafından turlara dâhil edilen rehberler sayesinde detaylı bilgiler edineceklerdir.

Adana, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Midyat, Batman, Diyarbakır, Adıyaman Nemrut, Atatürk Barajı Rumkale ve daha pek çok önemli nokta Bilecik çıkışlı GAP turları aracılığı ile seyahat severler ile buluşturulacaktır.

Bilecik Kalkışlı Ege Turları

bilecik kalkisli ege turlari

Doğal güzelliklerden vazgeçmeden deniz havası ve yosun kokusu solumak isteyen Bilecikliler ağırlıklı olarak Bilecik çıkışlı Ege turlarını tercih etmektedir.

Bilecik kalkışlı Ege turları sayesinde Fethiye’de denize girip, İzmir’de Efes Antik Kenti’ni ziyaret edebilir, Bodrum’a gidip sahilin ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Acentelerin hazırlamış olduğu turlarla birlikte seyahat sigortası, yeme-içme hizmetleri, rehberlik hizmetleri ve araç içi ikramlar katılımcılara sunulacaktır.

Bilecik Çıkışlı Yurtdışı Turları

bilecik cikisli yurtdisi turlari

Gezi programlarında farklı ülkelere de yer vermek isteyen Bilecikliler için Bilecik çıkışlı yurtdışı turları da düzenlenmektedir.

Turlar kapsamında öncelikli olarak popülaritesi yüksek Avrupa şehirleri yer alırken, acenteler tarafından düzenlenen detaylı turlarla Uzakdoğu, Ortadoğu, Asya, Amerika gibi farklı bölgelerin ziyaretleri de yılın belirli zamanlarında mümkündür.

Yurtdışı turlarında yurtiçi turlara ek olarak seyahat edilecek ülkenin gereklilikleri doğrultusunda Pasaport, vize gibi belgelere sahip olunması gerekebilmektedir.

Acenteler tarafından düzenlenen kaliteli turlarla sizler de hem ülkemizin güzelliklerini yakından tanıma hem de dünyanın farklı bölgelerini keşfetme şansı yakalayabilirsiniz.