0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Bitlis Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Bitlis Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Bitlis Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve eşsiz tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Bitlis, yerli ve yabancı turistler için gezilecek ve görülecek pek çok yere sahip olmasına rağmen bölge halkı zaman zaman farklı şehirleri gezme ve görmeği isteği duymaktadır.

Bu özel şehirde yaşayan insanlar yılın belirli dönemlerinde kısa ya da uzun vadeli tatillerini değerlendirebilmek amacıyla Bitlis çıkışlı turlar arayışına girmektedir.

Bütçeye ve ayrılacak zaman genişliğine göre değişiklik gösterebilen Bitlis çıkışlı turlar, acenteler tarafından günübirlik ve konaklamalı olarak düzenlenmektedir. Bu sayede gerek hafta sonu gerekse yıllık tatillerini değerlendirmek isteyen her kesime uygun turlar katılımcılar ile buluşturulmaktadır.

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Bitlis ili, güneyden Siirt, batıdan Muş, kuzeyden Ağrı ve doğudan Van Gölü ile çevrilidir. Kaleleri ve Türk İslam eserleri ile önemli bir şehirdir.

Kışları soğuk ve karlı, yazları sıcak ve kurak geçen Bitlis’te doğunun sert ve karasal iklimi hakimdir. Bitlis çıkışlı turlar ile Bitlis İli’ndeki Ulu Cami, Gökmeydan Cami, Kızıl Cami, Şerefiye Külliyesi Külliyesi görülmeye değer yapıları ziyaret edebilirsiniz.

Bitlis çıkışlı turlar aracılığı ile şehir içinde turistlerin ilgisini çeken en önemli yer Ahlat’ tır. Ahlat Van Gölü kıyısında kurulmuştur. Şehir merkezine 60 km uzaklıktadır.  13. yüzyıldan kalma 2 kale, Selçuklular döneminden 5 tarihi mezarlık, Osmanlı Dönemi’nden 1 tarihi mezarlık, Yuvadamı köyünün kuzeyinde Osmanlı Dönemi’ne ait 2 cami ve 1 hamam.

İlçede bulunan Emirlik Bayındır Köprüsü (Emirlik Kalkınma Köprüsü) ziyaret edilmelidir.

Bitlis Çıkışlı Günübirlik Turlar

bitlis cikisli gunubirlik turlar

Bir gün içerisinde yapılacak en iyi aktivitelerden biri uzaklığı maksimum dört saat olan bir şehre yapılan günübirlik turlardır.

Bitlis çıkışlı günübirlik turlar genellikle zaman konusunda sıkıntı yaşayan ancak yeni yerler gezip görmeyi sevenlerin tercih ettiği turlardır.

Acentelerin düzenlediği Bitlis çıkışlı günübirlik turlar sayesinde hem kaliteli hem de eğlenceli bir gün geçirebilir, seyahat sigortanızla birlikte kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Bitlis te gün içinde gezilecek farklı Destinasyonlar vardır. Özel tur şirketimiz sizler için rotaları belirler ve konforlu bir seyahat ardından harika bir gezi deneyimi yaşatır. Bitlis çıkışlı günübirlik turlar kaleler cami ve mahzenler hanlar ve kervansaraylar mektepler göl ve kaplıcalara gezi düzenlemektedir.

Size maliyeti düşük ve gün içinde birçok atmosferi aynı anda yaşatacak muhteşem bir gün armağan ediyoruz. Bitlis çıkışlı günübirlik turlar aileniz iş arkadaşlarınız veya topluluk halinde katılabileceğiniz VİP araçlar ve profesyonel rehberler ile hizmet vermektedir.

Rahat edebileceğiniz ve güvenli seyahat ile birbirinden güzel yöresel yemeklerin tadına bakıp manzaraları fotoğraflayabilir, güzel bir hediyelik eşya satın alarak bu geziyi hatıralarınıza ekleyebilirsiniz.

Bitlis Çıkışlı Konaklamalı Turlar

bitlis cikisli konaklamali turlar

Organize edilmiş gezilerin en keyiflisi konaklamalı turlardır. Burada sizin için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Otel aramanıza misafir olacağınız tanıdık birine ihtiyacınız yoktur. Bitlis çıkışlı konaklamalı turlar en az 2 günlük gezilerdir.

Türkiye’nin birçok iline seyahat edebileceğiniz ulaşım yeme içme kalacak yer konusunda sorun yaşamayacağınız kusursuz gezi planlamasıdır. Tek yapacağınız nereyi görmek isteyeceğinize karar vermek olacaktır. Özel araçlar sizi bir noktadan alır ve gideceğiniz konuma ulaştırır.

Bitlis çıkışlı konaklamalı turlar yakın iller haricinde Karadeniz, Akdeniz sahilleri İstanbul hatta yurtdışı gibi birçok özel noktaya seyahat edip turistik yerler görme imkanı tanımaktadır.

Kontenjandaki kişi sayısına göre rehber tahsis edilerek konaklayacağınız yer ve etkinliler tur şirketimiz tarafından programlanmaktadır.

Bitlis Çıkışlı Kapadokya Turları

bitlis cikisli kapadokya turlari

Türkiye’de en çok görülmek istenen ve dünyanın her yerinden turistlerin akın ettiği Kapadokya için özel turlar düzenlenmektedir.

Bitlis çıkışlı Kapadokya turları ile balon keyfi ve çeşitli aktivite imkanlarından faydalanabileceğiniz gezilerimize katılarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Bitlis çıkışlı Kapadokya turları size Göreme Vadisi’nde çok sayıda kayaya oyulmuş kiliseyi görme, Selçuklu Kralı Kılıç Aslan’ın mezarı Ürgüp’ün en büyük tepesi olan dilek tepesini ziyaret etme imkanı sunarken, Güllüdere’nin volkanik vadileri Kapadokya’da trekking yapmayı unutulmaz kılıyor.

3 bin 600 yıllık mağara evleri, mağara şehirleri ve her sabah gökyüzünde süzülen 100 sıcak hava balonu ile 3.917 metre yüksekliğindeki yanardağ Erciyes Dağı’nın oluşturduğu gerçeküstü masalsı bir manzaraya sahip Kapadokya gezisi için tur rehberlerimizi inceleyebilirsiniz.

Bitlis Çıkışlı Karadeniz Turları

bitlis cikisli karadeniz turlari

Denizden serinletici bir esinti ve dağlarda genellikle sis olan Karadeniz’de fındık, tütün ve çayın keyfini yerinde çıkarabileceğiniz Bitlis çıkışlı Karadeniz turları ile birbirinden güzel yerleri görebilirsiniz. Pontus Dağları’nda çok sayıda kilise ve manastır vardır.

En ünlüsü ve en iyi korunmuş olanı, Türkiye Kültür Bakanlığı tarafından kapsamlı bir şekilde restore edilmiş olan Sümela kaya manastırıdır. Muhteşem Kaçkar Dağları’nda yürüyüş yapmak için iyi bir başlangıç ​​noktası 1350 m yüksekliğindeki bu alpin otlaktır. Dağların ıssızlığında kafa dağıtabilirsiniz.

Bu müzede uygarlığın erken tarihine ait ilginç tanıklıklar (amforalar, sikkeler dahil) görebilirsiniz. 15. yüzyıldan kalma külliye, caminin yanında türbeler, çeşmeler ve 20.000 civarında kitabın depolandığı bir medrese bulunmaktadır.

Amasya, Sinop, Trabzon, Bayburt gibi birbirinden güzel illere Bitlis çıkışlı Karadeniz turları aracılığı katılabilir, eğlenceli ve kaliteli bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bitlis Çıkışlı GAP Turları

bitlis cikisli gap turlari

Güneydoğu Anadolu en çeşitli, tarihsel olarak en eski ve kış ayların ziyaret edilen bölgedir. Güneydoğu Anadolu bir gezi noktası olarak Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak illerini kapsamaktadır.

Güneydoğu Anadolu’nun en etkileyici manzaraları arasında Göbekli Tepe’deki 12.000 yıllık tapınak, Nemrut Dağı’ndaki mezar mabedi, Fırat Vadisi’ndeki Halfeti, Mardin’in çatıları, Gaziantep ve Diyarbakır şehir merkezi sayılabilir.

Bitlis çıkışlı GAP turları ile en çok ziyaret edilen yer Göbekli Tepe, insanlık tarihinin en eski tapınağıdır. Harran (arı kovanı evleri), Balıklı Göl, İbrahim’in doğum mağarası, Halfeti ve Rumkale, Fırat vadisi, Türkiye’nin en büyük müze kompleksi (arkeoloji müzesi) , Göbekli Tepe’den buluntularla Roma kaya mezarları Müzesidir.

Bitlis çıkışlı GAP turları ile Şanlıurfa için en az 2 günlük tur programı planlamalısınız.

Bitlis Kalkışlı Ege Turları

bitlis kalkisli ege turlari

Ege bölgesinde yaz ziyaretçilerinin çoğu yerlidir ve Ağustos ayında bile ziyaretçi sayıları yoğundur. Bitlis Ege turları aracılığı ile yapılan gezilerde güzergâhın büyük bir kısmı ağaçlık ve hafif tepelik olup, yerini Yeşilyurt ve Adatepe gibi pastoral köyleri gizleyen Kazdağı sıradağlarının dağlarının desteklediği bir sahil şeridine bırakır.

Daha güneyde, en iyi sahil şeridi, köklü Ayvalık cunda tatil beldesinin yakınındadır ve Foça kuzeyinde de hoş kumlar bulunur. Turlar ile heyecan verici yerler göreceğinize emin olabilirsiniz.

Bitlis Ege turları profesyonel rehberler eşliğinde dönüştürülmüş on dokuzuncu yüzyıl kiliseleri dışındaki birkaç özel manzara, iç sokakların girdaplarını noktalarken, minareleri simge olarak kullanın ve sayısız dövme demir pencere ızgarası ve süslü oymalı kapıların altında dolaşmanın zevkine teslim olun.

Bitlis Çıkışlı Yurtdışı Turları

bitlis cikisli yurtdisi turlari

Bitlis’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Bitlis çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Bitlis tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.