0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Bolu Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Bolu Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Bolu Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanda Abant bir yanda Yedigöller bir yanda Kartalkaya Kayak Merkezi gibi muhteşem bölgelere sahip olan Bolu, turizmin önde gelen şehirlerinden birisidir. Ancak bu küçük ve kendine has yapısıyla turist ağlamadaki başarısı kadar dışarıya açılma konusunda da büyük bir ihtiyacı sahip olan şehir için Bolu çıkışlı turlar büyük bir fırsat sunmaktadır.

Bolu çıkışlı turlar kentte yerel acenteler ve kimi zaman ulusal acenteler tarafından düzenlenirken, Türkiye’nin farklı bölgeleri tercih edilerek değişen programlar sunulmaktadır. Bu programlarda tarihi, turistik, doğal ve kültürel noktalara yapılan geziler sayesinde kimi zaman günübirlik kimi zaman konaklamalı yapıda önemli tatil ve turlar sağlanmaktadır. Sizin için hazırladığımız bu içerik sayesinde de Bolu çıkışlı turlar içerisinde hangi konumların ve seçeneklerin bulunduğunu çok daha rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bolu Çıkışlı Günübirlik Turlar

bolu cikisli gunubirlik turlar

Marmara Bölgesi ile Karadeniz Bölgesi kesişiminde yer alması ile çok merkezi bir konumda bulunması ve hem İstanbul hem Ankara gibi önemli noktalara yakın yer alması ile Bolu, Türkiye’nin çok önemli kentlerinden birisidir. Bu nedenle ulaşım açısından belirli bir avantaja sahip olan Bolu üzerinden birçok kentte günübirlik ulaşım sağlanması da mümkündür. Bu imkanın değerlendirilmesi sayesinde de kentte yıl boyunca düzenlenen Bolu çıkışlı günübirlik turlar bulunmaktadır.

Bolu çıkışlı günübirlik turlar farklı seçenekler ile birlikte özellikle Kapadokya veya yakın konumda yer alan Batı Karadeniz bölgelerine düzenlenmektedir. Örneğin, Kapadokya için düzenlenen günübirlik turlarda kentin önemli birçok noktasını görerek turu tamamlamanız mümkün olmaktadır. Ayrıca günübirlik Bolu çıkışlı turlar içerisinde belirli bir konsept ile kentteki doğal güzelliklerin, tarihi güzelliklerin ve kültürel noktaların sıralı bir şekilde görülmesi gibi ayrı fırsatlar bulunmaktadır.

Bolu Çıkışlı Konaklamalı Turlar

bolu cikisli konaklamali turlar

Yanı başında yer alan İstanbul veya Ankara üzerinden havayolu seyahatlerinin uygulanması ya da karayoluyla seyahati gerçekleştirilmesi tercihleri ile yıl içinde Bolu çıkışlı konaklamalı turlar üzerinden de tercihler yapılabilmektedir. Genellikle iki veya üç gün konaklama içeriğine sahip bu turlar, ulaşılan bölgenin genişliğine ve rotanın ne kadar uzun olduğuna göre daha net bir şekilde düzenlenmektedir.

Bolu çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde özellikle günübirlik şekilde de tur düzenlenen Kapadokya başta yer alırken, daha uzak noktada Ege turları, Karadeniz turları veya Güneydoğu turları gibi seçenekler bulunmaktadır. Örneğin, Güneydoğu turlarına katıldığınızda, Bolu’dan başlayan bir yolculuk ile 2 gece 3 gün boyunca sürecek bir programda Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Batman, Siirt ve Adıyaman gibi çok önemli şehirde duraklayabilirsiniz. Bu kentlerin her biri ile birlikte değişen Bolu çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı yapıyla sizi bambaşka coğrafyalara ve kültürlere ulaştıracak seçenekler bulunmaktadır.

Bolu Çıkışlı Kapadokya Turları

bolu cikisli kapadokya turlari

Günübirlik bir yapıyla sunulmasına rağmen bazen daha uzun ve doyurucu bir gezi olması için konaklamalı şekilde de sunulan Kapadokya turları, Bolu çıkışlı turlar içerisinde en önemli seçenekler arasında görülmektedir. Genellikle her hafta belirli bir gün içerisinde iklim şartlarına ve koşullara bağlı olarak hazırlanan bu tur programında Kapadokya’da çok geniş bir gezi fırsatı sunulmaktadır.

Bolu çıkışlı Kapadokya turları içerisinde bölgenin önemli noktaları olan Güvercinlik Vadisi, Göreme, Peri Bacaları, Aşk Vadisi, Üç Güzeller, Hayal Vadisi, Avanos çarşıları gibi noktaları bulundurmaktadır. Turun yapısına göre bazen Derinkuyu Yeraltı Şehri gezileri bazen Kapadokya manzarası ile bir akşam yemeği bazen mağara ve taş otellerde konaklama gibi fırsatlar da bu programda bulunmaktadır. Genel anlamıyla Bolu çıkışlı Kapadokya turları tamamen bir tarih ve kültür gezisi niteliğine sahip olurken, özellikle doğal yapısıyla da Kapadokya sizlere muhteşem bir keyif sunmaktadır.

Bolu Çıkışlı Karadeniz Turları

bolu cikisli karadeniz turlari

Bolu bizzat Karadeniz Bölgesi’nde yer alsa da daha iç noktalarda bulunduğu için Karadeniz’in özellikle sahil kesimine ve yaylalar ile kaplanmış Doğu bölümlerine ulaşmak için Bolu çıkışlı Karadeniz turları düzenlenmektedir. Bu turlar çok özel bir yere sahip olarak Bolu gibi yemyeşil ve doğal bir bölgeden daha keyifli ve çok daha özel noktalara ulaşma şansı sunmaktadır. Çünkü değişen çeşitleri ile bu tur programlarında Batı Karadeniz veya Doğu Karadeniz’e düzenlenen turlar tercih edilebilir.

Bolu çıkışlı Karadeniz turları en yakın noktada Batı Karadeniz bölümü ile başladığında hemen yanı başında bulunan Bartın’da Amasra ve Karabük’te Safranbolu gibi keyifli noktalar görülebilir. Özellikle Safranbolu’da tarihi ahşap konaklar, kanyonlar ve eski çarşı, Amasra’da muhteşem deniz manzarası ve doğa koşulları ile birlikte yakın noktadaki Gölcük Tabiat Parkı, Düzce’de Akçakoca gibi birçok nokta bu turlarda bulunabilir.

Doğu Karadeniz’e kadar uzanan bir yolculuk yapıldığında da Bolu çıkışlı turlar içerisinde Karadeniz turları ayrı bir güzellik sunmaktadır. Çünkü bu programlarda Doğu Karadeniz’de özellikle Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt gibi kentler muhteşem yaylaları ile keyifli bir gezinin temel noktaları olmaktadır. Bu gezi sırasında Çamlıhemşin Yaylası, Pokut Yaylası, Ayder, Sis Dağı ve Uzungöl gibi önemli noktalar görülebilir.

Bolu Çıkışlı GAP Turları

bolu cikisli gap turlari

Yemyeşil ve cennet gibi bir coğrafyadan Mezopotamya’ya ve taşların tarihe tanıklık ettiği bir bölgeye ulaşmak açısından da Bolu çıkışlı GAP turları çok önemli bir yere sahiptir. Konaklamalı bir yapıya sahip olan bu tur programlarında sıralı bir yolculuk ile kimi zaman Hatay kimi zaman Gaziantep’ten başlayarak Şanlıurfa, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Siirt gibi birçok kentte ulaşan bir yolculuk bulunmaktadır.

Bolu çıkışlı GAP turları içerisinde özellikle bir tarih yolculuğu ve lezzet yolculuğu bulunmaktadır. Bu yolculukta Gaziantep’te gastronomi başkentine uğramış olmanız ile birlikte Gaziantep Kalesi, Zeugma ve Bakırcılar Çarşısı gibi noktaları görebilirsiniz. Kebabın ve etin lezzetini alacağınız Şanlıurfa’da da tarihe tanıklık etmek için binlerce yıllık Göbeklitepe, Balıklıgöl, Harran, eski çarşılar, Halfeti ve Hz. Eyüp Peygamber Makamı ziyaret edilebilir.

Bolu çıkışlı turlar içerisinde GAP turuna katıldığınız andan itibaren Türkiye ve Anadolu tarihine tanıklık ederken, Diyarbakır surları, Batman’da Hasankeyf, Mardin Dara Antik Kenti, Midyat Çarşıları, Kasımiye Medresesi ve Siirt’te evliyalar diyarı gibi birçok noktayı görebilirsiniz. Bu konumların her birinde ayrı bir büyüleyici güzellik ve akıllardan silinmeyecek hatıralar bulunmaktadır.

Bolu Kalkışlı Ege Turları

bolu kalkisli ege turlari

Bolu gibi soğuk ve kışın en sert yaşandığı bir bölgeden daha ılıman ve içinizi ısıtacak bir bölgeye seyahat açısından da Bolu kalkışlı Ege turları sunulmaktadır. Bu turlar sırasında da özellikle Ege ve Akdeniz’de denize girme keyfini yaşamak için İzmir, Muğla, Aydın, Balıkesir ve Çanakkale gibi noktalarda önemli bir gezi fırsatı bulunmaktadır.

Bu tur programlarında özellikle en güneyde Fethiye noktasında plajlar, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi’nden başlanırken, Bodrum sahilleri, Halikarnas Mozolesi ve Marmaris’e kadar uzanan bir yolculuk yer almaktadır. Ayrıca Bolu kalkışlı Ege turları içerisinde İzmir’de Efes Antik Kenti, Çeşme, Alaçatı, Selçuk, Şirince, Aydın’da Kuşadası, Ayvalık’ta Sarımsaklı Plajları gibi birçok durak bulunmaktadır. Bu turlar Bolu çıkışlı turlar içerisinde özellikle deniz keyfi için en fazla tercih edilen konaklamalı turlardır.

Bolu Çıkışlı Yurtdışı Turları

bolu cikisli yurtdisi turlari

Yurtiçi gezileri kadar önemli ve alternatif bir yere sahip olan yurtdışı geziler kapsamında da Bolu çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde birçok dünya ülkesinde ulaşarak daha engin bir birikim elde edilebilir. Bu açıdan Bolu çıkışlı turlar düzenlenirken seçilen dünya ülkeleri arasında değişen yapılarıyla vizesiz veya vizeli seyahat edilebilecek ülkeler yer almaktadır.

Bolu çıkışlı yurtdışı turlar arasında vizesiz seyahat edebileceğiniz Ortadoğu ülkeleri, Avrupa ülkeleri ve Balkan ülkeleri seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca vize ve resmi prosedürlerin yerine getirilmesi ile seyahat edilebilecek yine farklı Avrupa, Asya ve Afrika ülkeleri gibi seçenekler sayesinde de çok da uzak noktalara havayolu ulaşımı ile erişim sağlanmaktadır.