0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Burdur Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Burdur Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Burdur Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Burdur, Akdeniz Bölgesi’nin sakin ve en küçük kentlerinden biri olarak Anadolu’ya doğru uzanan kentlerinden birisidir. Türkiye’nin en küçük kentlerinden biri olması ile birlikte turistik anlamda da çok önemli değerlere sahip olan Burdur, özellikle Salda Gölü gibi dünyanın tanıdığı önemli bir doğal alana sahiptir. Bu yapısıyla her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Burdur halkı, farklı şehirleri görmek açısından da kentte düzenlenen Burdur çıkışlı turlar üzerinden hizmet almaktadır.

Burdur genelinde çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan yerel acenteler veya ulusal acenteler yıl içinde düzenli tur programları ile hizmet vermektedir. Sizin için özel bir şekilde hazırladığımız bu içerik sayesinde de Burdur çıkışlı turlar konusunda haberdar olabilir ve katılmak istediğiniz turları seçebilirsiniz. Seçimleriniz arasında havayolu ya da karayolu ile düzenlenen günübirlik veya konaklamalı turları bulundurabilirsiniz.

Burdur Çıkışlı Günübirlik Turlar

burdur cikisli gunubirlik turlar

Şehir hayatını sürdüren her insan için günübirlik turlar o gün için şehirden kaçış bileti oluşturmaktadır. Stresten, kalabalıktan, her gün alışılagelmiş monoton bir hayattan uzaklaştıran bu geziler, yakın veya belirli uzaklıktaki bir noktaya tarihi, turistik ya da doğal geziler amacı ile yapılabilir. Bu bağlamda da kentte yine yerel acenteler veya ulusal acenteler Burdur çıkışlı günübirlik turlar düzenleyerek, kent insanının bu fırsatı elde etmesini sağlamaktadır.

Burdur çıkışlı günübirlik turlar sayesinde özellikle Türkiye’nin her vatandaşının merak ettiği ve dünyanın ilgisini çeken Kapadokya gibi bölgelere geziler düzenlenmektedir. Örneğin, bu keyifli Akdeniz şehrinden yine çok yakın noktada bulunan bir Ege kenti olan Bodrum’a, Kuşadası, İzmir, Efes veya Fethiye gibi bölgelere de günlük turlar düzenlenebilmektedir. Kapadokya gibi noktalara günübirlik olarak düzenlenen Burdur çıkışlı turlar sayesinde örneğin bu bölgede elbette ki Peri Bacaları, vadiler, keyifli bir yeraltı şehri gezisi ve balon turu gibi etkinlikler yapılabilir.

Burdur Çıkışlı Konaklamalı Turlar

burdur cikisli konaklamali turlar

Eğer günübirlik turlarda elde ettiğiniz uzaklaşma fırsatını daha uzun süreli ve daha kapsamlı bir şekilde yakalamak istiyorsanız, Burdur çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde de uzak bir şehirde birkaç günlük bir tatil fırsatı elde edebilirsiniz. Aslında bu programlar bir tatilden çok belirli bir konsepte bağlı olarak içerisinde konaklamanın da yer aldığı geziler, turlar ve farklı şehirlerdeki kültür etkinlikleri ile birleşmektedir.

Burdur çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde örneğin Güneydoğu turuna katıldığınızda; Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Adıyaman gibi birçok farklı kentte değişen duraklarda geziler yapılır. Bu gezilerde Göbeklitepe, Balıklıgöl, Zeugma, Diyarbakır surları, Hasankeyf gibi birçok önemli nokta görülerek tarihe ve kültüre tanıklık edilir. Ayrıca gezilerde kültür alışverişleri, sıra geceleri, muhteşem Güneydoğu mutfağı sofraları gibi etkinlikler ile Burdur çıkışlı turlar içerisinde en keyifli seçenekler sunulmaktadır.

Burdur Çıkışlı Kapadokya Turları

burdur cikisli kapadokya turlari

Burdur üzerinden ister günübirlik ister konaklamalı şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz en özel turlardan birisi Kapadokya turlarıdır. Çünkü Burdur çıkışlı Kapadokya turları dünyanın en özel tarihi ve doğal bölgelerinden biri olan Nevşehir’in bu gizemli bölgesine ulaşım sağlamaktadır. Hem gezi sırasında hem de konaklama sırasında bölgede Ürgüp, Avanos, Göreme, Uçhisar ve Ortahisar gibi farklı ilçelerde konaklama ve geziler yer alır.

Burdur çıkışlı Kapadokya turları sırasında özellikle Güvercinlik Vadisi, Hayal Vadisi ve Aşk Vadisi gibi eşsiz vadiler gezilir. Bu sırada Kapadokya’nın meşhur Peri Bacaları (Üç Güzeller) görüldükten sonra bir Göreme panoraması sayesinde bu eşsiz manzara kartpostal misali güzel bir şekilde seyredilir. Avanos çarşılarına kadar uzanan bu gezilerde Kapadokya şarapları tadılabilir, muhteşem bir Kapadokya manzaralı akşam yemeği yenilebilir, at turları gibi etkinliklere katılma fırsatı elde edilebilir. Bu dolu dolu özellikler ile hazırlanan Burdur çıkışlı turlar her yıl düzenli bir şekilde uygun bütçeler ile Burdur halkına sunulmaktadır.

Burdur Çıkışlı Karadeniz Turları

burdur cikisli karadeniz turlari

Burdur’dan başlayan bir yolculukla ulaşabileceğiniz en güzel şehirlerden bir kısmı da elbette ki Karadeniz Bölgesi’nde yer alacaktır. Uzak bir noktada bulunduğu için mutlak olarak Burdur çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı bir yapı ile sunulan turlardır. Ulaşım yerine göre karayolu bazen de hava yolu ile sağlanırken, ulaşım sırasında sunulan sigorta hizmetleri, araç içi kahvaltı ve ikramlar tur sırasınca sağlanan rehberlik gibi birçok artı hizmet yer alır.

Burdur çıkışlı Karadeniz turları kapsamında Orta Karadeniz’in batısına veya doğusunda düzenlenen değişen programlar bulunmaktadır. Eğer Burdur çıkışlı turlar içerisinde Doğu Karadeniz bölümünü tercih edersiniz, özellikle Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Giresun gibi farklı kentlerde yaylalar, tarihi eserler ve kent gezileri yapılır. Bu gezilerde Trabzon’da Sürmene Manastırı, Rize’de Çamlıhemşin, Sis Dağı, Artvin’de Borçka ve Ayder Yaylası gibi bölgeler görülebilir.

Batı Karadeniz bölümünde gerçekleştirilen Burdur çıkışlı Karadeniz turları daha çok tarih ve kültür turları bağlamında ayrı programlar sağlamaktadır. Çünkü bu turlarda özellikle turistik bir yere sahip olan Amasra ve hem turistik hem tarihi hem de apayrı bir kültüre sahip olan Safranbolu gibi noktalar bulunmaktadır. Ayrıca bu turlarda Yedigöller, Gölcük Tabiat Parkı, Kastamonu, Bolu gibi birçok noktada hem Karadeniz kıyısı hem de kanyonlar gibi iç bölgelerdeki doğal güzellikler bulunmaktadır.

Burdur Çıkışlı GAP Turları

burdur cikisli gap turlari

Günümüzde Türkiye’nin hangi vilayetinde yaşarsanız yaşayın, katılabileceğiniz en mistik turlar arasında GAP turları bulunur. Çünkü Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Adıyaman ve Diyarbakır gibi şehirler ile on binlerce yıllık tarihe sahip olan bu bölgede bereketli Mezopotamya toprakları ve muhteşem bir kent kültürü yer alır. Bu nedenle her yıl doğru mevsimlerde konforlu yolculuklar ile Burdur çıkışlı GAP turları düzenlenmektedir.

Burdur çıkışlı GAP turları çerçevesinde Gaziantep’te Zeugma’dan başlayan bir yolculuk ile Antep Bakırcı çarşıları, Şanlıurfa’da Harran, Göbeklitepe, Balıklıgöl, Hz. Eyüp Peygamber Makamı gibi noktalar ilerleyen noktada Adıyaman’da Nemrut Dağı gibi birçok durak bulunur. Yolculuğun devamında Mardin’de muhteşem Dara Antik Kenti, Kasımiye Medresesi ve Mardin sokakları ardından Diyarbakır’da kent surları, Batman’da Hasankeyf gibi birçok durak bulunur. Bu durakların her birinde keyifli butik ve yöresel otellerde konaklama, eşsiz Güneydoğu mutfağı sofraları gibi birçok önemli imkan yer almaktadır.

Burdur Çıkışlı Ege Turları

burdur kalkisli ege turlari

Akdeniz’in iç bölgesinde Ege’nin hemen yanı başında bulunan Burdur üzerinden düzenlenen Burdur kalkışlı Ege turları sayesinde de yakın noktadaki muhteşem doğal güzellikler ve elbette Ege Denizi keyfi sunulmaktadır. Bazen günübirlik bazen Bozcaada’ya kadar uzayan bir yolculukta konaklamalı şekilde sunulan Burdur kalkışlı Ege turları içerisinde çok önemli şehirlerde geziler bulunmaktadır.

Burdur çıkışlı turlar içerisinde bir Ege gezisine katıldığınızda Aydın’da Kuşadası, Muğla’da Bodrum, Halikarnas Mozolesi, Fethiye’de Kelebekler Vadisi, Marmaris, İzmir’de Çeşme, Alaçatı, Efes ve Şirince, Balıkesir’de Ayvalık, Çanakkale’de Bozcaada gibi birçok önemli noktadan geçilmektedir. Bu özel noktalarda antik kentleri görebilir, Ege mutfağının tadına varabilir, Ege Denizi’nin eşsiz sahillerinde deniz keyfinin yaşayabilirsiniz.

Burdur Çıkışlı Yurtdışı Turları

burdur cikisli yurtdisi turlari

Kentte düzenlenen tur programları arasında yurt dışına ulaşan Ortadoğu, Avrupa ve Balkan turları gibi seçenekler de bulunmaktadır. Çoğu zaman vizesiz ülkelere seyahat ile gerçekleştirilen Burdur çıkışlı yurtdışı turlar yerine göre prosedürlerin tamamlanması ile vize isteyen ülkelere de sağlanmaktadır.

Bazen Schengen vizesi koşullarıyla Avrupa ülkelerine de düzenlenen kapsamlı Burdur çıkışlı yurtdışı turlar sayesinde İtalya, Fransa, İspanya gibi ülkelere muhteşem geziler yapılmaktadır. Bazen sadece kimlik belgesi ile çıkış gerçekleştirebileceğiniz Azerbaycan, Gürcistan, Kıbrıs ve Ukrayna gibi ülkelere kısa süreli gerçekleştirilen Burdur çıkışlı turlar sayesinde de farklı ülkeleri görme şansı elde edilmektedir.