0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Çanakkale Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Çanakkale Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Çanakkale Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dünyanın en önemli turizm merkezlerinden biri olarak bilinse de Çanakkale halen Türkiye’nin kendine has yapısı ile en küçük şehirlerinden birisidir. Yıl içerisinde turistik ve üniversite ile eğitim anlamında kazandığı tempo ile kısmen kalabalık bir yapıya sahip olsa da Çanakkale halkı sürekli farklı şehirleri görmek istemektedir. Şehir halkının bu arzusuna bağlı olarak yerel ve ulusal acenteler kentte Çanakkale çıkışlı turlar ile aranan hizmet fırsatlarını sunmaktadır.

Çanakkale çıkışlı turlar sayesinde kentin insanı en yakın noktadaki Ege’den başlayarak en uzak noktada ki Güneydoğu’ya kadar Türkiye’nin birçok farklı kentinde gezilere katılma fırsatı elde etmektedir. Yıl içerisinde bahar, yaz veya sonbahar gibi değişen mevsimlerde düzenlenen bu turlar yakın noktalarda günübirlik ve uzak noktalarda konaklamalı bir yapı ile değişen gezi fırsatları sağlamaktadır. Sizlere sunduğumuz bu içerik sayesinde de Çanakkale halkı için hizmet verilen bu tur programları hakkında çok daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çanakkale Çıkışlı Günübirlik Turlar

canakkale cikisli gunubirlik-turlar

Özellikle Çanakkale üzerinden ulaşabileceğiniz en yakın noktaların seçildiği Çanakkale çıkışlı günübirlik turlar üzerinden hizmet almayı tercih edebilirsiniz. Tahmini olarak Çanakkale’ye yakın bir noktada bulunan Ege Bölgesi ve Marmara Bölgesi kentleri akıllara gelse de bu tur programları içerisinde Kapadokya gibi tercihler de yer almaktadır. Bu sayede biraz daha iç Anadolu’ya doğru uzanan bir gezi ile eşsiz Kapadokya’nın güzelliğine tanık olma fırsatı elde edilmektedir.

Yine Çanakkale çıkışlı günübirlik turlar içerisinde örneğin Ege Bölgesi’nde birkaç saatlik karayolu ulaşımı ile görebileceğiniz İzmir turları gibi programlar bulunmaktadır. Örneğin bu gezide İzmir kent merkezi, Çeşme, Alaçatı, Dikili, Efes Antik kenti, Şirince gibi birçok noktada hem tarihi hem de doğal güzellikler ile kültürel farklılıklar görülebilir. Ayrıca yine Kapadokya odaklı Çanakkale çıkışlı turlar sayesinde de tek bir gün içerisinde Peri Bacaları, Derinkuyu Yeraltı Şehri ve Göreme gibi bölgelerde muhteşem geziler yapılabilir.

Çanakkale Çıkışlı Konaklamalı Turlar

canakkale cikisli konaklamali-turlar

Şehitler Abidesi, Truva Antik Kenti, kent merkezindeki anıtlar ve yakın bölgedeki turistik deniz kenarı semtler ile Çanakkale tam bir turizm şehridir. Fakat yine de bu şehirden daha uzak kültürleri ve tarihi noktaları görmek için Çanakkale halkı tarafından da Çanakkale çıkışlı turlar sayesinde değişim elde edilmektedir. Örneğin, Çanakkale çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde yine günübirlik de tercih edilen fakat konaklamalı imkanda da sunulan Kapadokya turu gibi fırsatlar yer almaktadır.

Çanakkale çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde genellikle Ege Bölgesi, Karadeniz Bölgesi ve Güneydoğu Bölgesi gibi özel bir bölge ile sağlanan programlar yer almaktadır. Örneğin, çok uzak bir noktada bulunan GAP turları sayesinde bambaşka bir kültür olan Şanlıurfa, Gaziantep ve Diyarbakır gibi kentlerde özellikle tarihi yapıları görme ve kent kültürünü yaşama fırsatı elde edilmektedir.

Çanakkale Çıkışlı Kapadokya Turları

canakkale cikisli kapadokya-turlari

Çoğu zaman günübirlik bazen özel programlarda birkaç günlük konaklamalı turlar ile sunulan Çanakkale çıkışlı Kapadokya turları Kapadokya gibi dünyanın en önemli tarihi ve turistik bölgelerinden birini yerinde görme fırsatı sunmaktadır. Kapadokya, yakın tarihte keşfedilmiş doğal güzellikleri ile Peri Bacaları (Üç Güzeller), Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Kalesi, Aşk Vadisi ve Derinkuyu Yeraltı şehri gibi çok özel noktalara sahiptir.

Çanakkale çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bölgede sayılan eşsiz noktaları görme fırsatı elde edilirken, bir Göreme Panorama manzarasıyla da hem muhteşem fotoğraflar elde edilebilir hem de keyifli bir Kapadokya manzarası akşam yemeği imkanı sağlanabilir. Bu keyifli akşamlarda Kapadokya şarapları tadımı gerçekleştirilebilir. Sonraki günler içerisinde Avanos çanak/çömlek atölyeleri gezilerek, rehberlik eşliğinde bu bölgedeki her nokta ayrı ayrı görülebilir.

Çanakkale Çıkışlı Karadeniz Turları

canakkale cikisli karadeniz-turlari

Civarında yer alan Kaz Dağları ve yemyeşil doğası ile birlikte Çanakkale, Türkiye’nin oksijen depolarını bulundursa da apayrı bir yeşili ve iklimi bulunan Karadeniz’e de kent üzerinden turlar düzenlenmektedir. Özellikle yakın noktada Batı Karadeniz’den başlayarak isteğe bağlı Doğu Karadeniz’e kadar ulaşan seçenekler ile Çanakkale çıkışlı Karadeniz turları bulunmaktadır.

Çanakkale çıkışlı Karadeniz turları özellikle Batı Karadeniz’e Marmara üzerinden ulaşarak, bu bölgede Bolu, Düzce, Kastamonu, Zonguldak, Karabük gibi kentlerde bir tur sağlamaktadır. Bu turlarda Yedigöller, Gölcük Tabiat Parkı, Amasra ve Safranbolu gibi noktalarda konaklama ile birlikte keyifli tarihi ve doğal geziler yapılmaktadır. Ayrıca Çanakkale çıkışlı turlar bağlamında Doğu Karadeniz turları çerçevesinde de bilhassa Trabzon, Rize ve Artvin’de Çamlıhemşin, Ayder ve Pokut yaylası gibi muhteşem noktalar görülebilir. Hatta bu gezilerde günübirlik kimlik aracılığıyla çıkış yapılarak Batum gezileri de yapılarak, aynı gün içerisinde dönüş sağlanabilmektedir.

Çanakkale Çıkışlı GAP Turları

canakkale cikisli gap turlari

Günümüzün konforlu imkanlarından yararlanılması ile birlikte havayolu ulaşımı üzerinden gerçekleştirilen Çanakkale çıkışlı GAP turları yolculuk sırasında sunulan imkanlar, yöresel otellerde konaklama, sigorta ve rehberlik gibi birçok hizmet ile tam bir paket sağlamaktadır. Bu özel paket içerisinde bölgelerdeki tarihi ve turistik notların görülmesi yanında Şanlıurfa ve Gaziantep gibi kentlerde eşsiz bir gastronomi mutfağı, sıra geceleri ve tarihi çarşılarda alışveriş gibi imkanlar da yer almaktadır.

Çanakkale çıkışlı GAP turları içerisinde özellikle Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Gaziantep’te Zeugma, Diyarbakır surları, Mardin’de Dara Antik Kenti, Kasımiye Medresesi, Dayrüzzeferan ve Mardin sokakları gibi eşsiz güzellikler bulunmaktadır. Her biri ayrı bir tarihi ve mistik yapıya sahip olan bu bölgeler dışında Adıyaman’da Nemrut Dağı, Batman’da Hasankeyf ve Siirt’te Evliyalar Diyarı gibi özel noktalarda da unutulmaz fotoğraflar ve anılar elde edilebilir.

Çanakkale Kalkışlı Ege Turları

canakkale kalkisli ege turlari

Ege Bölgesi ile iç içe bulunan bir kent olması ile Çanakkale aslında bir yandan Ege sahillerine kadar uzanan bir coğrafyaya da sahiptir. Bu açıdan da Çanakkale kalkışlı Ege turları aynı bölge içerisinde benzer bir iklim ve doğal güzellikler ile alternatif sunan turlar arasında bulunmaktadır. Bu turlarda genellikle Çanakkale’de Bozcaada’dan başlayacak şekilde Fethiye’ye kadar uzanan bir yolculuk ile değişen içerikli programlar sunulmaktadır.

Çanakkale çıkışlı turlar içerisinde Ege Bölgesi’nde en yakın noktadaki Bozcaada ve Ayvalık gibi noktalara günübirlik turlar da sunulmaktadır. Ancak Çanakkale kalkışlı Ege turları çerçevesinde Fethiye’ye kadar uzanan bir yolculuk bulunuyorsa, yol üzerinde Ayvalık, İzmir ve Aydın gibi duraklarda da eşsiz noktalar görülebilir. Örneğin, Ayvalık’ta Sarımsaklı Plajları, İzmir’de Çeşme, Alaçatı, Efes Antik Kenti ve şaraplarıyla ünlü Şirince görülebilir. Aydın’da muhteşem turizm kenti Kuşadası, Muğla başlangıcından itibaren Marmaris, Bodrum ve keyifli Ege koyları sayesinde çok özel bir yolculuk yapılabilir.

Çanakkale Çıkışlı Yurtdışı Turları

canakkale cikisli yurtdisi turlari

Ülkemizin Avrupa’daki topraklarının bir kısmına sahip olan Çanakkale, yine Avrupa sınırlarına da çok yakın bir noktada bulunmaktadır. Hemen yanı başında Edirne üzerinden Avrupa çıkışı sağlanabilmesi ile birlikte Çanakkale çıkışlı turlar içerisinde yurtdışı gezileri ile de hizmet verilmektedir. Örneğin, vizeli veya vizesiz katılım sağlanabilecek değişen Çanakkale çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde Bulgaristan, Yunanistan ya da Makedonya gezileri gibi örnekler bulunmaktadır.

Çanakkale çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde özellikle vizesiz seyahat imkanı sağlayan hatta kimlik ile giriş gerçekleştirilebilen fırsatlar ile Gürcistan, Kıbrıs, Azerbaycan gibi çok önemli ülkeler ve yine vizesiz belirli bir süre izin veren ülkeler bulunmaktadır. Özellikle değişen kültürler açısından Çanakkale halkı tarafından Ortadoğu, Balkanlar, Kuzey Avrupa turları ve Asya turları gibi seçenekler çok sık göz önünde bulundurulmaktadır.