0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Çankırı Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Çankırı Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Çankırı Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çankırı binlerce yıldır pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Birbirinden farklı ve güzel tarihi dokusu ile insanların ilgisini çekmektedir. Bolu ve Kastamonu arasında yer almaktadır.

Çankırı Şehirde Osmanlı’dan tutunda Hitit tarihine kadar birçok medeniyeti bünyesinde barındırmıştır. Çakırının yanı sıra farklı tarihi dokular görmek için Çankırı çıkışlı turlar mevcuttur. Çankırı çıkışlı turlar ayrıntılı bir programa sahiptir.

Çankırı çıkışlı turlar kişilere gidilen bölgenin rengârenk dokusunu a dan z ye göstermektedir. Her bütçeye ve zamana uygun Çankırı çıkışlı turlar bulmanız mümkündür. Turlar gidilecek bölgenin uzaklığına göre günübirlik olup olmadığı belirlenmektedir.

Çankırı çıkışlı turlar kimi zaman güneye kimi zaman da batıya yönünü çevirmektedir.

Çankırı Çıkışlı Günübirlik Turlar

cankiri cikisli gunubirlik turlar

Günübirlik turlar genellikle hafta sonları yapılmaktadır. İşten güçten. Sıkılan, farklı ortam arayan kişiler Çankırı çıkışlı turları tercih edebilir. Çankırı çıkışlı günübirlik turlar her mevsim hizmet vermektedir.

Birbirinden farklı noktaya tur sakinlerini götürmektedir. Günübirlik olan turlar için eksiksiz bir plan program yapılmaktadır Çankırı günübirlik turlarının en güzel yanı doğal parklardaki piknik keyfidir.

Çankırı çıkışlı günübirlik turlar şehir içindeki türbeleri, camileri, konakları, müzeleri görmenizi sağlamaktadır. Çankırı çıkışlı turlar farklı acentelerle hizmet vermektedir.

Oldukça önemli bir coğrafi noktada yer alan Çankırı turlar için en doğru noktada yer almaktadır. Çankırı çıkışlı günübirlik turlar genellikle pazar günü yapılmaktadır.

Çankırı Çıkışlı Konaklamalı Turlar

cankiri cikisli konaklamali turlar

Tüm şehirlerde olduğu gibi Çankırı çıkışlı konaklamalı turlar da bulunmaktadır. Çankırı çıkışlı turlar belirlenen uzak şehirlere göre konaklama programları belirlenmektedir.

Çankırı çıkışlı konaklamalı turlar 2 ya da 3 gün sürmektedir. Bu süre zarfında konaklama, yeme, içme, rehberlik gibi hizmetler tur için ödenen ücrete dâhildir. Konaklama turlan genellikle Doğu Karadeniz, Bati Karadeniz, Güneydoğu Anadolu bölgesine gerçekleşmektedir.

Konaklama turlarında acenteler genellikle kendilerine göre bir yol haritası hazırlamaktadır. Çankırı çıkışlı konaklamalı turlar tarih turizmi ya da doğal turizmi açısından oldukça önemlidir.

Konaklamalı turlar dal çoğu zaman seyahat sigortası yapılmaktadır. Konaklamalı turlar hakkında ayrıntılı bilgi bölgeye gidilmeden tur sakinlerine aklanılmaktadır.

Çankırı Çıkışlı Kapadokya Turları

cankiri cikisli kapadokya turlari

Ülkemizde aynı bir yapıya sahip olan Çankırı bütün dünyanın ilgisini çekmektedir.

Bu bölgeye Çankırı çıkışlı Kapadokya turları ile gidebilirsiniz. Çankırı dünyanın sayılı tarihi yerleri arasında yer aldığı için gerçekten görülmeye değerdir. Çankırı çıkışlı turları bölge halkının ilgisini çekmektedir.

Çankırı turları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Çankırı çıkışlı Çankırı turları günübirlik yapılan programlarda şehrin gezisi yapılmaktadır. Çankırı dendiğinde akla ilk olarak Kırkpınar gezisi gelmektedir.

Çankırı çıkışlı Çankırı turları, Kırkpınar, yıldız tepe kayak merkezi, Çankırı müzesi gibi geziler düzenlemektedir.

Çankırı Çıkışlı Karadeniz Turları

cankiri cikisli karadeniz turlari

Ülkemizde yaşayan herkesin Karadeniz bölgesinin eşsiz güzelliğini görmesi gerekir. Çünkü Karadeniz bizlere doğusu ve batisi ile eşsiz bir görüntü sunmaktadır.

Çankırı çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı olarak müthiş bir geziye götürmektedir. Karadeniz turları farklı acenteler tarafından planlanmaktadır.

Çankırı çıkışlı Karadeniz turları şehrin önemli noktalarından olan Kırkpınar, yıldız tepe kayak merkezi, Çankırı müzesi tur sakinlerini karşılamaktadır.

Karadeniz Turuna gitmek isteyenler yayla festivallerinin olduğu zamana denk getirmeleri tavsiye edilir. Yayla festivalleri rengârenk doğası, iç Anadolu müziği ve mutfağı ile tur sakinlerine eşsiz bir anı bırakmaktadır. Karadeniz dışarıdan gelen misafirlerini yağmurlu havası ile karşılamaktadır.

Çankırı Çıkışlı Karadeniz turları muhteşem zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Çankırı Çıkışlı GAP Turları

cankiri cikisli gap turlari

GAP turları ülkemizde genellikle Güneydoğu Anadolu bölgesine yapılmaktadır.

Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Batmanı Güneydoğu Anadolu’nun başlıca gidilen şehirleridir. Tarih kokan bu şehirler milyonlarca insani ağırlamaktadır. Güneydoğu bölgesi tarihe ilgi duyanları en sık gittiği bölgedir.

Bu bağlamda Güneydoğuya çeşitli turlar düzenlenmektedir. Çankırı çıkışlı GAP turlan bunlardan birisidir. GAP turları uzun yolculukları kapsadığı için konaklama imkânı sunmaktadır.

Güneydoğu’nun Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep konaklama için en uygun bölgelerdir. Nemrut Dağı, göbekli tepe GAP turları bünyesinde görülmesi gereken önemli noktalardır.

Güneydoğu’nun eğlenceli kültürü tura gelenleri keyiflendirmektedir. Çankırı çıkışlı GAP turları muhteşem yemekleri sizlere sunmaktadır.

ankırı Kalkışlı Ege Turları

cankiri kalkisli ege turlari

Tatil cenneti olan Ege’ye farklı turlar düzenlenmektedir. Çankırı kalkışlı Ege turları bunlardan birisidir. Konaklamalı olan bu turlar için yola çıkılmadan programlar hazırlanmaktadır.

Çankırı kalkışlı Ege turları yol çizelgesi oldukça ayrıntılıdır. Denizli, İzmir, Muğla, Bodrum, Fethiye gibi noktalar Ege turlarının gözde şehirlerindendir.

Çankırı kalkışlı Ege turları en az 2 gece konaklama imkânı sunmaktadır. Yolculuğa çıkmadan sigorta yapılmaktadır. Ege turları sayesinde keyifli bir kaç gün geçirebilirsiniz.

Çankırı Çıkışlı Yurtdışı Turları

cankiri cikisli yurtdisi turlari

Dünyanın pek çok yerine gitmek için genellikle turlar tercih edilmektedir. Çünkü tur programları birbirinden farklıdır. Çankırı çıkışlı yurtdışı turlar herkesin merak ettiği Roma, Paris, Viyana, Asya ve Amerika gibi noktalara götürmektedir.

 

Çankırı’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Çankırı çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Çankırı tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Çankırı çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Çankırı çıkışlı Kapadokya turları
  • Çankırı çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Çankırı çıkışlı Mardin Turları
  • Çankırı çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Çankırı çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Çankırı çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Çankırı çıkışlı Hatay Turları
  • Çankırı çıkışlı Antalya Turları
  • Çankırı çıkışlı Güney Doğu Turları