0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Çorum Çıkışlı Turlar

izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

Fiyat4,999 TL3,500 TL
4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
lavanta turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Salda Lavanta Turu – 1 Gece 2 Gün

Fiyat1,999 TL1,100 TL
1 Gece 2 Gün
Tur Tarihleri : 24 Haziran - 15 ve 22 Temmuz
Atakum Meydan
0
Turzz.com

Çorum Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Çorum Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat1,499 TL899 TL
Konaklamalı
Tur Tarihleri : 3 - 10 - 17 - 24 Haziran 1- 8 - 15 - 22 -29 Temmuz
Atakum Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde Orta Anadolu’ya doğru uzanan kentlerden biri olan Çorum, özellikle Hitit medeniyetinin izleri ile Türkiye’nin en önemli tarih kentlerinden birisidir. Bu önemli turizm kenti, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafından insanları kendine çekerken bir yandan da kent halkı şehrin dışına ve Türkiye’nin farklı yerlerine ulaşmak istemektedir. Bu açıdan turistik ve tarihi geziler düzenlenmesi kapsamında yerel acenteler Çorum çıkışlı turlar ile hizmet vermektedir.

Kentte yıllardır hafta sonları belirli bir günde veya birkaç günlük konaklamalı şekilde düzenlenen Çorum çıkışlı turlar sayesinde Anadolu’nun dört bir tarafından tarihi değerleri görmek, kültürlere şahit olmak ve turistik geziler yapmak mümkün olmaktadır. Kapadokya’dan Şanlıurfa’ya, Erzurum’dan Trabzon’a veya Çanakkale’den Bodrum’a kadar birçok farklı noktada düzenlenen bu tur programlarında bambaşka deneyimler elde etmek mümkün olmaktadır.

Çorum Çıkışlı Günübirlik Turlar

corum-cikisli-gunubirlik-turlar

Her kentte özellikle insanların hafta sonunda şehirden biraz uzaklaşarak nefes almak ve değişim yaşamak için uygulanan günübirlik geziler ve tur programları yer alır. Bu anlamda Çorum kentinde de yerel acenteler ve bazen ulusal acenteler Çorum çıkışlı günübirlik turlar ile bu hizmeti sunmaktadır. Genellikle yakın bir noktaya düzenlenen bu tur programlarında çoğu zaman tarihi bir bölgeye ulaşım sağlanırken, eşsiz güzellikleri ve bölgeleri görmek mümkün olmaktadır.

Çorum çıkışlı günübirlik turlar çok uygun bir fiyat yapısıyla sunulduğu için kendi içerisinde her kesim tarafından tercih edilebilmektedir. Örnek olarak Pazar günleri merkez noktadan çıkış ile birlikte düzenlenen Kapadokya turları tek bir gün içerisinde Kapadokya’nın keyifli manzarasına şahit olmayı ve Peri Bacaları arasında gezmeyi sağlamaktadır. Bu gibi tur programlarında tarih gezileri, kültür gezileri, etkinlikler ve bazen serbest alışveriş zamanları gibi bölümler bulunmaktadır. Bu nedenle Çorum çıkışlı turlar içerisinde günübirlik programlar çok sık tercih edilmektedir.

Çorum Çıkışlı Konaklamalı Turlar

corum-cikisli-konaklamali-turlar

Eğer yıl içerisinde daha fazla vakit ayırabileceğiniz ve bütçenizin daha yüksek olabileceği bir tur programı istiyorsanız, Çorum çıkışlı konaklamalı turlar tercih edilebilir. Çünkü bu tur programlarında genellikle iki veya üç gün konaklama ile birlikte Güneydoğu turu, Karadeniz turu ve Ege turu gibi fırsatlar sunulmaktadır. Bu açıdan da bir kültür ve tarih tatili gerçekleştirmek isteyen kişiler tarafından Çorum çıkışlı turlar içinde konaklamalı programlar seçilmektedir.

Çorum çıkışlı konaklamalı turlar çok keyifli bir yapıya sahip olarak örneğin bir Güneydoğu turunda Şanlıurfa, Gaziantep, Adıyaman, Mardin, Diyarbakır ve Batman gibi farklı kentlerden ilerleyerek devam etmektedir. Rehber yardımıyla konforlu bir ulaşım ve konforlu konaklama imkanları sunan bu turlarda çoğu zaman araç içi ikramlar, yolculuk sigortası, şehir içi sunumlar ve uygun fiyatlı alternatif etkinlikler gibi fırsatlar sunulmaktadır.

Çorum Çıkışlı Kapadokya Turları

corum-cikisli-kapadokya-turlari

Nevşehir sınırlarında bulunan Kapadokya, Çorum ile yakın bir mesafede bulmak ile birlikte bu bölgeye günübirlik turlar düzenleme imkanı yer almaktadır. Ancak hem bütçe hem de zamanlama açısından isteyen kişiler için Çorum çıkışlı Kapadokya turları bazen konaklamalı yapı ile de hizmet verecek şekilde düzenlenmektedir. Her iki ihtimalde de Kapadokya gibi muhteşem bir bölgenin keyfini çıkarmak mümkün olmaktadır.

Çorum çıkışlı Kapadokya turları çerçevesinde Ürgüp, Göreme, Avanos, Ortahisar ve Uçhisar gibi farklı ilçelerde taş oteller ve mağara oteller gibi noktalarda konaklama sağlanmaktadır. Bu konaklamanın dışında gün boyunca Peri Bacaları, Güvercinlik Vadisi, Avanos çarşıları, Uçhisar Kalesi, Derinkuyu Yeraltı Şehri ve bunun gibi birçok nokta görülebilir. Özellikle doğa ve tarih yolculuğunun bir arada yapıldığı Çorum çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları manzarası ve balon turu gibi imkanları ile muhteşem bir yere sahiptir.

Çorum Çıkışlı Karadeniz Turları

corum-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz Bölgesi’nin iç bölümlerinde bulunan Çorum üzerinden hem Batı Karadeniz’e hem de Doğu Karadeniz’e kolay bir ulaşım bulunmaktadır. Bu nedenle Çorum çıkışlı Karadeniz turları bölgenin en fazla seçilen konaklamalı turları arasında görülmektedir. Özellikle Doğu Karadeniz bölümünde yani Trabzon, Artvin, Rize, Gümüşhane ve Bayburt gibi kentler çevresinde yoğunlaşan turlara katıldığınızda, konaklamalı yapı ile yaylalarda muhteşem zaman geçirme fırsatı elde edilmektedir.

Çorum çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde yaylalar açısından özellikle Trabzon’da Uzungöl, Rize’de Çamlıhemşin ve Ayder Yaylası gibi noktaları, Trabzon’da tarihi Sümela Manastırı’nı görebilir ve muhlama eşliğinde çok lezzetli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Öte yandan Batı Karadeniz turlarına katıldığınızda da daha heyecanlı yolculuklar ile Amasra’da muhteşem Karadeniz manzarası izleyebilir ve denize girebilirsiniz. Safranbolu’da kanyonlarda yapılan gezilere, şehir gezilerine ve Safranbolu evlerindeki tarihi güzelliklere tanık olabilirsiniz.

Çorum Çıkışlı GAP Turları

corum-cikisli-gap-turlari

Çorum gibi bir bölge ile çok farklı bir kültüre sahip olan Güneydoğu Anadolu’da tarihin en eski zamanlarından kalma eserleri görme ve farklı bir kültürü yaşama şansı elde edilebilir. Bu nedenle Çorum çıkışlı GAP turları özellikle kültür ve tarih gezileri açısından çok sık tercih edilmektedir. Bazen Hatay genellikle de Gaziantep üzerinden başlayan bu turlarda Zeugma Antik Müzesi, Gaziantep Bakırcılar Çarşısı ve sonrasında Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Hz. Eyüp Peygamber Makamı, Soğmatar, Bazda ve Halfeti gibi muhteşem lokasyonlarda bir gezi bulunmaktadır. ,

Eşsiz tarihi otellerde konaklama ile birlikte devam eden bu turlarda Mardin’de Dayrüzzeferan, Dara Antik Kenti ve Kasımiye Medresesi, Diyarbakır’da surla, Batman’da Hasankeyf gibi birçok noktada yolculuk devam ederken, eşsiz Güneydoğu mutfağı lezzetleri de sunulmaktadır. Bu nedenle tam bir kültür yolculuğu haline gelen Çorum çıkışlı GAP turları ayrı bir yere sahiptir. Hatta özellikle doğu kültürlerinde yöresel ürünler, alışverişler ve eğlenceler gibi imkanlar ile de Çorum çıkışlı turlar arasında favorilerde yer almaktadır.

Çorum Kalkışlı Ege Turları

corum-kalkisli-ege-turlari

Yemyeşil bir bölgede Ege’nin kenarında ılıman bir havada denize girmenin ve gezmenin keyfini yaşayabilmek açısından da Çorum kalkışlı Ege turları büyük bir fırsat sağlamaktadır. Kimi zaman Bodrum’dan Bozcaada’ya kimi zaman Çanakkale’den Fethiye’ye kadar ulaşan farklı yolculuklar ile düzenlenen bu turlarda konaklama deniz manzaralı otellerde ve butik otellerde sağlanmaktadır. Bu nedenle Çorum çıkışlı turlar içerisinde özellikle keyifli bir tatil havası için Ege programları seçilmektedir.

Çorum kalkışlı Ege turları Bodrum, Marmaris, Fethiye, Bozcaada, Ayvalık, Seferihisar, Sığacık, Çeşme, Foça ve Dikili gibi birçok farklı noktadan geçerek ilerler. Bu muhteşem noktalarda özel sahillerde deniz keyfi yaşamak, Bodrum’da Halikarnas Mozolesi, Fethiye’de Kelebekler Vadisi, İzmir’de Efes Antik Kenti, Çanakkale’de Truva ve Ayvalık’ta Sarımsaklı gibi bölgeleri görmek mümkün olmaktadır.

Çorum Çıkışlı Yurtdışı Turları

corum-cikisli-yurtdisi-turlari

Çorum gibi çok küçük bir kentte olsa dahi Çorum çıkışlı yurtdışı turlar düzenlenmesi ile ülke dışına çıkarak çok daha farklı toprakları görme şansı da elde edilebilir. Özellikle Ankara ve İstanbul üzerinden aktarmalı uçuşlar sayesinde düzenlenen bu tur programlarında Orta Avrupa, Kuzey Avrupa, Balkanlar, Asya, Uzakdoğu ve Ortadoğu turları gibi fırsatlar sunmaktadır.

Çorum çıkışlı turlar içerisinde yurtdışı programları için genellikle vizesiz ülkeler tercih edilirken, bazen vize prosedürlerinin yerine getirilmesi ile katılma imkanı sunulan yurtdışı turlar da yer almaktadır. Eğer Çorum çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde vize imkanını elde ettiğiniz koşullarda değerlendirebileceğiniz programlara bakılırsa; İtalya, Fransa, İspanya veya Kuzey Avrupa turları gibi çok eşsiz programlara katılabilirsiniz. Ayrıca vizesiz seyahatlerde de Makedonya, Azerbaycan, Ukrayna, Katar ve Ortadoğu ülkeleri gibi birçok noktada tarih ve kültür turları seçilebilir.

Çorum’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Çorum çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Çorum tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Çorum çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Çorum çıkışlı Kapadokya turları
  • Çorum çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Çorum çıkışlı Mardin Turları
  • Çorum çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Çorum çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Çorum çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Çorum çıkışlı Hatay Turları
  • Çorum çıkışlı Antalya Turları
  • Çorum çıkışlı Güney Doğu Turları