0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Düzce Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Düzce Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Düzce Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yaşadığınız bölgenin dışında farklı noktaları görebilmek ve yeni hayatlar tanıyabilmek açısından öncelikle şehirden uzaklaşmayı düşünmeniz gerekir. Bunun için sahip olduğunuz bir araç, yüksek bir bütçe veya çok fazla zaman yok ise daha kısa süreli tercihler olarak tur programları tercih edilebilir. Sizin için hazırladığımız içerik sayesinde de Düzce çıkışlı turlar hakkında bilgi elde edebilir ve katılmak istediğiniz tur programını belirleyebilirsiniz.

Düzce çıkışlı turlar birçok farklı bölgeye düzenlenen çeşitleri ile genellikle günübirlik ve bazı noktalarda konaklamalı şekilde düzenlenmektedir. Her tur programı içeriğinde farklı ulaşım koşulları bulundurmak ile birlikte her zaman rehberlik, ulaşım sigortası ve araç içi ikramlar gibi artı hizmetler bulundurmaktadır. Bu nedenle katılmak istediğiniz Güneydoğu, Kapadokya, Ege veya Karadeniz turunu içeriklerini inceleyerek seçebilirsiniz.

Düzce Çıkışlı Günübirlik Turlar

duzce-cikisli-gunubirlik-turlar

Öncelikle günübirlik turlara bakılırsa, tek bir gün içerisinde ulaşıma göre yakın veya uzak bir bölgeye ulaşmanız ile birlikte bu bölgede tarihi, turistik, kültürel ve mimari tüm değişen ayrıntıları görerek farklı bir tecrübe elde edebilirsiniz. Örneğin, Düzce çıkışlı turlar içerisinde günübirlik olarak sunulan en önemli programlardan birisi Kapadokya turlarıdır. Çünkü bu sayede dünyanın en çok merak edilen bölgelerinden biri olan Peri Bacaları ile süslenmiş Kapadokya görülebilir.

Düzce çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Kapadokya turuna katılmanız için Düzce üzerinden hızlı bir ulaşım ile gün içerisinde Peri Bacaları, Güvercinlik Vadisi, Avanos çarşıları gibi birçok noktada gezi etkinlikleri bulunmaktadır. Rehberlik yardımı ile yapılan bu gezilerde çarşılarda alışveriş etme, Kapadokya manzarasında bir yemek ya da balon turu gibi etkinlikler Düzce çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Kapadokya için alternatif etkinlikler olarak kabul edilebilir.

Düzce Çıkışlı Konaklamalı Turlar

duzce-cikisli-konaklamali-turlar

Kapadokya turu sayesinde tek bir günlük şehirden uzaklaşma şansı elde edilirken, örneğin bir Güneydoğu turu sayesinde de daha uzun süreli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu tarz programlar Düzce çıkışlı konaklamalı turlar arasında bulunmak ile birlikte en önemli örneklerinden biri Güneydoğu olarak gösterilebilir. Ayrıca bu programlarda bir Karadeniz turu yine daha uzun süreli bir Kapadokya turu veya Ege turları bulunabilir.

Düzce çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı turlara katıldığınızda turun yapısına ve acente tarafından sunulan hizmetlere göre konforlu otellerde 2 veya 3 gün konaklama, sigortalı ulaşım ve rehberlik hizmetleri gibi artılar bulunur. Ayrıca Düzce çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde ulaştığınız şehirde birkaç günlük gezide o şehrin tüm alanları ve tura bağlı diğer şehirlerin önemli noktaları görülerek tur tamamlanır. Örneğin, bir GAP turunda Şanlıurfa’da Göbeklitepe ve Balıklıgöl, Gaziantep’te Zeugma, Mardin’de Dara Antik Kenti, Diyarbakır’da surlar gibi tüm önemli noktalar program içerisinde bulunur.

Düzce Çıkışlı Kapadokya Turları

duzce-cikisli-kapadokya-turlari

Kapadokya gezileri belirtildiği şekilde genellikle günübirlik yapılırken, bazen acentelerin hazırladıkları programlara göre konaklamalı da olabilmektedir. Her iki seçenekte de Düzce çıkışlı Kapadokya turları dünyanın en muhteşem noktalarından birini görme şansı sunmaktadır. Çünkü Kapadokya muhteşem manzaralara şahitlik eden tarihi ve doğası ile büyüleyici bir yere sahip kentlerinden birisidir.

Kapadokya tarihte bu bölgeye verilmiş isim olmak ile birlikte bugün Düzce çıkışlı Kapadokya turları içerisinde Ürgüp, Avanos, Ortahisar, Uçhisar ve Göreme gibi ilçelerde kapsamlı bir gezi programı bulunur. Bu noktalarda özellikle Peri Bacaları (Üç Güzeller), Aşk Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Derinkuyu ve Özkonak Yeraltı Şehirleri, Acıgöl Krater Gölü, Avanos çarşıları ve Kapadokya şarap evleri gibi birçok nokta ziyaret edilir. Bu nedenle Düzce çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları en fazla turistik ve keyifli turlardan birisidir.

Düzce Çıkışlı Karadeniz Turları

duzce-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz Türkiye’nin en hareketli ve kültürü benzersiz kentlerine sahiptir. Özellikle Doğu Karadeniz bölümü müziği, yemekleri, yaşam kültürü ve dili ile apayrı bir özellik sergilemektedir. Bu açıdan da Düzce çıkışlı Karadeniz turları kültürel anlamda çok farklı bir yere sahip olmaktadır. Genellikle Düzce çıkışlı turlar içerisinde Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz ayrı olmak üzere farklı programlar ile hizmetler verilir.

Batı Karadeniz üzerine yapılacak Düzce çıkışlı Karadeniz turları düşünüldüğünde özellikle Düzce’nin de Batı Karadeniz’de bulunması ile hızlı ve benzer kültürlere sahip bir program uygulanır. Batı Karadeniz programlarında genellikle tarihi Safranbolu evleri ve kanyonları, Amasra’da muhteşem deniz manzarası, Bolu’da Abant Gölü, Karabük’te Yenice Ormanları ve Düzce’de Akçakoca gibi noktalar liste içerisinde yer alır.

Doğu Karadeniz gezileri ise daha renkli ve yaylalarla dolu bir program olarak kabul edilirken, tarih açısından Trabzon’da özellikle Sümela Manastırı mutlaka uğranılan noktalardan birisidir. Bunun dışında özellikle yaylalar tarafından bakılacak olursa, Rize’de Ayder Yaylası, Artvin’de Karagöl yine Rize’de Çamlıhemşin ve Sis Dağı gibi noktalar görünmeden bu programlar tamamlanmamaktadır.

Düzce Çıkışlı GAP Turları

duzce-cikisli-gap-turlari

Karadeniz Bölgesi’nde olması ile birlikte Marmara’nın yanı başında olan ve Türkiye’nin Güneydoğu’ya göre çok farklı bir köşesinde bulunan Düzce’den bu bölgeye düzenlenen turlar tamamen bir kültür değişimi sağlamaktadır. Bu nedenle Düzce çıkışlı GAP turları farklı kültürler görmek isteyen ve Türkiye’nin her noktasını tanımak isteyen kişiler için avantaj sunmaktadır.

Düzce çıkışlı GAP turları içeriğinde Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Diyarbakır, Adıyaman ve Siirt gibi birçok farklı kente düzenlenen geziler yer alır. Örnek bir gezi programı genellikle Gaziantep’te Zeugma Antik Kenti, muhteşem gastronomi mutfağı ve Gaziantep Bakırcılar çarşısı ile başlar. Hemen sonrasında Şanlıurfa’nın tarihi içerisinde eşsiz bir gezi yapılması için Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Urfa Çarşıları ve Halfeti gibi zenginlikler yer alır. Ardından Adıyaman’da Nemrut Dağı, Mardin’de Kasımiye Medresesi ve Dayrüzzeferan, Diyarbakır’da eski surlar, kiliseler ve camiler, Batman’da Hasankeyf gibi özel noktalar görülür. Özellikle bu turlarda Şanlıurfa ve Mardin’de düzenlenen eşsiz sıra geceleri ve muhteşem mutfaklarda kebap çeşitleri gibi artılar da yer alır.

Düzce Kalkışlı Ege Turları

duzce-kalkisli-ege-turlari

Her zaman ayrı bir yere sahip olan Ege turları da Düzce’den çıkarak biraz daha sıcak ve keyifli bir deniz havası almak için tercih edilir. Bu nedenle Düzce kalkışlı Ege turları en yakın noktadan genellikle Çanakkale’de Bozcaada üzerinden başlayacak şekilde düzenlenir. Bazen sadece Muğla bölgesinden başlayarak Fethiye, Bodrum, Dalaman, Marmaris gibi noktalarda dolaşan konaklamalı turlar da bulunmaktadır.

Düzce kalkışlı Ege turları içerisinde lokasyonlar açısından Çanakkale’de Bozcaada, Ayvalık’ta sarımsaklı plajları, İzmir’de Efes Antik Kenti, Foça, Çeşme ve Alaçatı gibi noktalar bulunur. Özellikle Türk turizmi açısından çok önemli bir yere sahip olan Aydın’da Kuşadası ve Denizli’de Pamukkale gibi noktalar da Düzce çıkışlı turlar açısından bu programlar içerisinde görülebilir. Fakat bu programlarda birçok kişi bilhassa Bodrum ve Fethiye sahillerinde denize girmenin keyfini ve Kelebekler Vadisi gibi çok özel noktaları görme şansını elde etmektedir.

Düzce Çıkışlı Yurtdışı Turları

duzce-cikisli-yurtdisi-turlari

Her kentte yerel halkın belirli imkanları değerlendirebilmesi açısından yurtdışı tur programları da düzenlenmektedir. Bu açıdan Düzce çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde de en yakın nokta üzerinden İstanbul aktarmalı hava yolu ile düzenlenen programlar yer alır. Bu programlarda genellikle vize zorunluluğu bulunmayan hatta çoğu zaman kimlik ile giriş gerçekleştirilebilen ülkeler seçilmektedir.

Bütçe ve koşulların yerine getirilmesine bağlı olarak Düzce çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde vize gerektiren ülkelere düzenlenen programlar da bulunmaktadır. Değişen rezervasyon zamanlarına ve şartlara göre bazen bu programlar içerisinde Kuzey Avrupa turları, İspanya, İtalya veya Uzakdoğu turları dahi bulunmaktadır. Özellikle vizesiz programlara bakıldığında da Düzce çıkışlı yurtdışı turlar arasında her mevsim ayrı bir yere sahip olan ve tarihi değişen Balkan turları, Ortadoğu turları ve yakın noktadaki Azerbaycan ya da Ukrayna gibi ülkelere düzenlenen turlar görülmektedir.

 

Düzce’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Düzce çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Düzce tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Düzce çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Düzce çıkışlı Kapadokya turları
  • Düzce çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Düzce çıkışlı Mardin Turları
  • Düzce çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Düzce çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Düzce çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Düzce çıkışlı Hatay Turları
  • Düzce çıkışlı Antalya Turları
  • Düzce çıkışlı Güney Doğu Turları