0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Erzincan Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Erzincan Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Erzincan Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarihte yaşadığı tüm olumsuzluklara ve depremlere rağmen yaralarını her zaman sarmayı başaran ve bugün halen güçlü bir şehir olarak ayakta duran Erzincan, turistik değerlerini de korumayı başarmıştır. Bu değerli şehir günümüzde önemli bir nüfus artışı ile karşılaşırken, bu nüfusun turistik hizmetlerini oluşturabilmek açısından da yerel ve ulusal acenteler yer almaktadır. Bu işletmeler tarafından düzenlenen Erzincan çıkışlı turlar sayesinde de kent halkı Anadolu’nun farklı kentlerini ve dünyanın farklı ülkelerini görebilmektedir.

Günümüzde güncel olarak hizmet verilen Erzincan çıkışlı turlar her biri ayrı bir noktaya düzenlenen yapılarıyla farklı kültürlerin ve yaşamların izlerini görebilme şansı sunmaktadır. Bu açıdan Erzincan halkı için hazırladığımız bu özel içerikle birlikte sunulan bu tur programlarında hangi lokasyonların bulunduğunu, turların yapısını ve özelliklerinin neler olduğunu ifade etmeye çalıştık.

Erzincan Çıkışlı Günübirlik Turlar

erzincan-cikisli-gunubirlik-turlar

Erzincan halkının ister hafta sonunda ister bazen hafta içinde sadece bir günlük bir kaçamak ile nefes alacak ya da eğlenecek şekilde vakit geçirmesi için günübirlik turlar bulunmaktadır. Bu tur programları genellikle karayolu ile kısa sürede ulaşılabilecek bazen hava yoluyla gün içerisinde gidiş-dönüş yapılabilecek konumlara düzenlenmektedir. Örneğin, Erzincan çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Kapadokya’ya düzenlenen tur programları bulunmaktadır.

Günübirlik Kapadokya turu gibi Erzincan çıkışlı turlar bir gün içerisinde bu gibi değerli bir bölgenin tarihi noktalarını ve turistik noktalarını gezip görme şansı sağlamaktadır. Örneğin, Kapadokya’da Ürgüp, Göreme ve Avanos gibi noktalarda Peri Bacaları, mağara oteller, yeraltı şehirleri ve güzellikler ile dolu vadiler gezilebilir. Hatta Erzincan çıkışlı günübirlik turlar sayesinde Kapadokya gibi bölgelerde balon turları, eşsiz manzaralarda akşam yemekleri veya Safari turları gibi etkinlikler sağlanabilir.

Erzincan Çıkışlı Konaklamalı Turlar

erzincan-cikisli-konaklamali-turlar

Erzincan’da merkezi bir noktada toplanarak genellikle hafta sonları çıkış ile düzenlenen değişen tur programları içerisinde konaklamalı tur programları da bulunmaktadır. Verilen bu hizmetlerde de en önemli noktalar konforlu otellerde konaklama sağlanması, rehberlik hizmetleri, araç içi kahvaltı, sigortalı ulaşım, havayolu ile ulaşım gibi avantajlar yer almaktadır. Bu sayede Erzincan çıkışlı konaklamalı turlar konforlu ve keyifli bir gezi haline gelmektedir.

Ulaştığınız farklı noktalarda bölgenin özelliklerine bağlı olarak konaklama noktaları ve gezi konumları değişmek ile birlikte Erzincan çıkışlı konaklamalı turlar genellikle iki veya üç gün gibi bir süre almaktadır. En sık sunulan Erzincan çıkışlı turlar arasında bulunan konaklamalı programlarda Güneydoğu turu veya Karadeniz turu gibi örnekler bulunmaktadır. Bu programlarda genellikle birden fazla şehirde tarihi noktalar, turistik noktalar, doğal güzellikler ve kültürel etkinlikler ile tur dolu dolu bir hale getirilmektedir.

Erzincan Çıkışlı Kapadokya Turları

erzincan-cikisli-kapadokya-turlari

Çok özel bir yere sahip olan Kapadokya dünyanın ilgisini çeken ve Türk vatandaşlarının da her yıl yoğun bir şekilde akın ettiği turistik bölgelerden birisidir. Bu özel tarihi ve turistik bölgede görebileceğiniz onlarca güzellik arasında Peri Bacaları (Üç Güzeller), Güvercinlik Vadisi, Aşk Vadisi, O Ağacın Altı, Avanos çanak/çömlek atölyeleri ve çarşıları, Uçhisar Kalesi gibi noktalar yer almaktadır. Ayrıca düzenli bir şekilde sunulan Erzincan çıkışlı Kapadokya turları sırasında bu bölgede Derinkuyu ve Özkonak Yeraltı Şehirleri gibi çok özel noktalarda da geziler bulunmaktadır.

Erzincan çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bu muhteşem bölgeleri bizzat görerek çok özel karelerde fotoğraflar yakalayabilir ve aileniz ile çok güzel anılar elde edebilirsiniz. En sevdiğiniz arkadaşlarınız ile bir grup olarak katılabileceğiniz bu programlarda Kapadokya manzarasında bir akşam yemeği keyfi yaşayabilir veya topluca balon turu etkinliklerine katılabilirsiniz. Konaklama açısından tarihi taş konaklarda ve bazı otellerde konaklama imkanı sunan Erzincan çıkışlı turlar arasında Kapadokya turları tarih ve kültür açısından bambaşka bir yere sahiptir.

Erzincan Çıkışlı Karadeniz Turları

erzincan-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz Türkiye’nin en önemli bölgelerinden biri olarak hem Türkiye’nin yağmur ihtiyacını karşılayan hem de Türkiye’ye kültürü ile zenginlik katan bir bölgedir. Doğusu ayrı ve batısı ayrı bir kültüre ve renge sahip olan Karadeniz’de tur programları düzenlenmesi açısından da Erzincan çıkışlı turlar arasında Batı ve Doğu Karadeniz turları birbirinden ayrılmaktadır. Örneğin, Batı Karadeniz odaklı Erzincan çıkışlı Karadeniz turları incelenirse, Bartın, Kastamonu, Karabük, Zonguldak, Düzce, Bolu ve Giresun gibi kentlerin bu tur programları içerisinde bulunduğunu görebilirsiniz.

Batı Karadeniz gezilerinde genellikle Safranbolu ve Bartın’da da Amasra odak noktaları olarak görülürken, ayrıca Bolu’da Abant gölü ve Düzce’de Akçakoca gibi hem Karadeniz keyfini yaşatan hem de doğa keyfini yaşatan tarihi ve turistik bölgeler yer almaktadır. Öte yandan Erzincan çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde Doğu Karadeniz çok daha özel bir yere sahip olarak Trabzon’da Sümela Manastırı, Rize’de Çamlıhemşin, Artvin’de Borçka gibi özel noktalarda muhteşem geziler sağlar. Aslında bu tur programı içerisinde sayılamayacak kadar güzel yayla ve yemyeşil örtüler ile kaplı doğa gezileri yer alırken, bazen günübirlik Gürcistan’da Batum’a kadar uzanan yolculuklar yer almaktadır.

Erzincan Çıkışlı GAP Turları

erzincan-cikisli-gap-turlari

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde dünyanın ilgi ile takip ettiği tarihi gelişmeler yaşanırken, bu bölgede yapılan her arkeolojik çalışma insanlık tarihini de çok daha eski noktalara taşımaktadır. Bu nedenle de özellikle Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Adıyaman’da Nemrut Dağı ve Gaziantep’te Zeugma gibi noktalar Erzincan halkından herkesin görmesi gereken noktalardır. Bu açıdan düşünüldüğünde Erzincan çıkışlı GAP turları özellikle tarih turizmi açısından çok büyük katkılar sunmaktadır.

Erzincan çıkışlı turlar arasında konaklamalı yapısı ile birkaç günlük ve birkaç şehirlik bir tur programı sunan GAP turları, Gaziantep ile Siirt arasında bir yolculuk bulundurmaktadır. Bu yolculuk sırasında Gaziantep’te Zeugma, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl ve Halfeti, Diyarbakır surları, Malabadi Köprüsü, Batman’da Hasankeyf, Adıyaman’da Nemrut Dağı ve Tanrı Zeus Heykeli gibi birçok önemli nokta bulunmaktadır. Ayrıca dillere destan tarihi bir güzelliği bulunan Mardin, Erzincan çıkışlı GAP turları açısından çok geniş kapsamlı bir yer bulundurmaktadır. Bu özel tur programında Mardin sokakları, Midyat sokakları, gümüş işçilik atölyeleri, Dara Antik Kenti, Deyrulzafaran, Kasımiye Medresesi ve eski PTT gibi birçok özel yapı görülebilir.

Erzincan Kalkışlı Ege Turları

erzincan-kalkisli-ege-turlari

Bambaşka bir coğrafya ve iklime sahip olan Ege Bölgesi, Erzincan halkı için çok yeşil, deniz kenarında, sakin ve çok keyifli bir yere sahip olabilir. Bu nedenle Erzincan kalkışlı Ege turları sayesinde bilhassa deniz kenarında huzurlu zamanlar geçirme şansı elde edebilirsiniz. Bu özel tur programları çok geniş bir coğrafyaya yayılacak şekilde Çanakkale’de Bozcaada’dan başlayarak, Fethiye’de Kelebekler Vadisi’ne kadar uzanabilir.

Erzincan çıkışlı turlar içerisinde Ege turları ile birlikte Aslında Ege sahillerinin keyfini yaşamak için çok özel plajlarda duraklar bulunmaktadır. Bu noktalar arasında Bozcaada sahilleri, Balıkesir’de Ayvalık Sarımsaklı Plajları, İzmir’de Foça ve Çeşme, Aydın’da Kuşadası, Muğla’da ise Bodrum, Marmaris ve Fethiye sahilleri bulunmaktadır. Ayrıca Erzincan kalkışlı Ege turları sayesinde bu özel bölgelerde Pamukkale, Efes Antik Kenti, Selçuk, Şirince, Bafra Gölü, Bodrum ve Fethiye bölgelerinde antik kentler gibi birçok tarihi durak da yer alır.

Erzincan Çıkışlı Yurtdışı Turları

erzincan-cikisli-yurtdisi-turlari

Günümüzde tur programları daha geniş bir yapıya yayılarak sadece ülkemiz içinde değil ülkemiz dışında da özel programlar oluşturmaktadır. Bu programlar çerçevesinde Erzincan çıkışlı turlar arasında Avrupa, Asya, Ortadoğu veya Uzakdoğu bölgelerinde düzenlenen değişen turlar bulunmaktadır. Bu özel programlar için ulaşım Ankara ve İstanbul üzerinden aktarmalı uçuşlar ile sağlanırken, vizeli veya vizesiz programlar seçilebilir.

Erzincan çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde vizesiz seyahat edilebilecek ülkelere düzenlenen çok rahat, pratik yapılı ve keyifli tercihler bulunmaktadır. Günümüzde Türkiye ile vize anlaşması gerçekleştirmiş ve sadece pasaport ve hatta kimlik ile giriş izni veren birçok ülke bulunması, bu açıdan avantaj sağlamaktadır. Örnek olarak Bosna-Hersek, Endonezya, Kazakistan, Tayland, Sırbistan, Özbekistan, Güney Afrika, Kuzey Makedonya veya Arnavutluk gibi birçok farklı ülkeye vizesiz giriş izni verilmiş olması ile çok keyifli yurtdışı tur programları sağlanmaktadır. Ayrıca Erzincan çıkışlı yurtdışı turlar arasında vize prosedürlerinin tamamlanması ile İtalya, İspanya, Fransa ve Almanya turları da sağlanabilmektedir.