0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Erzurum Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Erzurum Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Erzurum Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Anadolu’nun karlarla kaplı soğuk ama kültürü ve insanı sımsıcak kenti Erzurum, Palandöken zirveleri ile Türkiye’nin en önemli kentlerinden birisidir.

Her yıl özellikle kış turizmi sayesinde on binlerce misafir ağırlayan Erzurum’da kent halkı ise farklı şehirleri görmek istemektedir. Kent halkının bu isteğine bağlı olarak da yerel acenteler tarafından hafta sonları veya yılın değişen mevsimlerinde Erzurum çıkışlı turlar ile birçok bölgeye geziler ve tatil programları sunulmaktadır.

Erzurum çıkışlı turlar genellikle günübirlik olarak farklı yakın kentlere karayolu ile ulaşım üzerinden sağlanabilmektedir. Elbette turlar arasında konaklamalı yapısı ile Güneydoğu, Karadeniz, Ege veya İç Anadolu bölgelerine de tur programları düzenlenmektedir.

Tüm programlarda temel olarak seyahat sigortaları, konforlu konaklama imkanları, ikramlar, rehberlik hizmetleri gibi birçok farklı avantaj ile Erzurum üzerinden Türkiye’nin dört bir noktasına hatta dünyanın farklı topraklarına ulaşma imkanı yer almaktadır.

Erzurum Çıkışlı Günübirlik Turlar

erzurum cıkıslı gunu birlik turlar

Her geçen gün büyüyen Erzurum gibi bir kentte insanların bu kalabalık şehir stresinden kurtulabilmesi için günübirlik turlar önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Özellikle hafta sonlarında yakın komşu kentlere veya Anadolu’nun farklı kentlerine karayolu veya havayolu ulaşımı ile gerçekleştirilen Erzurum çıkışlı günübirlik turlar Anadolu’nun farklı kültürlerini gözlemleme şansı sunmaktadır.

Bu turlar arasında örnek olarak Kapadokya turu gibi alternatifler yer alır.

Erzurum çıkışlı turlar gerçekleştirilirken çoğu zaman günübirlik turlar daha iyi bir alternatif olarak kabul edilmektedir. Şehir merkezinden düzenlenen ve çoğu zaman hafta sonu uygulanan Erzurum çıkışlı günübirlik turlar ile örneğin Kapadokya turuna katıldığınızda, tek bir gün içerisinde Kapadokya’nın en keyifli noktalarına ulaşabilirsiniz.

Benzer şekilde Ani Harabeleri gibi muhteşem noktaları görmek için Kars, hemen yanı başınızda Ağrı Dağı’nı görme fırsatı, yakın bölgelerde Erzincan, Doğu Karadeniz veya Güneydoğu’ya uzanan günübirlik turlara katılmak ihtimali de yer almaktadır.

Erzurum Çıkışlı Konaklamalı Turlar

erzurum cıkıslı konaklamalı turlar

Turlarda eğer tek bir şehrin üzerinde daha uzun kapsamlı bir gezi programı bulunuyorsa, genellikle Erzurum çıkışlı konaklamalı turlar üzerinden planlamalar yapılmaktadır.

Yerel acenteler bu tur programlarında rehberlik hizmetleri ve konforlu konaklama imkanları ile farklı kentlerde özel programlar hazırlamaktadır. Örneğin, Ege Bölgesi’nde düzenlenen bir konaklamalı tura katıldığınızda, İzmir’den başlamak üzere Aydın, Denizli ve Muğla gibi kentleri gezerek ve her kentte farklı bir konumda konaklayarak, değişen kültürleri, tarihleri ve doğal güzellikleri görebilirsiniz.

Erzurum çıkışlı konaklamalı turlar çoğu zaman 2 veya 3 gün gibi bir süre içerisinde konuma göre karayolu veya havayolu ulaşımı ile düzenlenmektedir.

Kentlerde pakete dahil hizmetler veya olmayan hizmetler tur programlarının ayrıntılarında görülebileceği gibi tur gezisi sırasındaki her durak da net bir şekilde incelenebilir.

Özellikle aileniz ile yıl içinde farklı bir tatil gerçekleştirmek için Erzurum çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı programlar tercih edilebilir.

Erzurum Çıkışlı Kapadokya Turları

erzurum cıkıslı kapadokya turları

Kapadokya gibi dünya harikası bir bölgeyi ziyaret etmek, bu ülkede herkesin önem verdiği noktalardan birisidir. Özellikle günübirlik ulaşım sayesinde Kapadokya gibi bir noktayı görme fırsatı elde edildiğinde de Erzurum çıkışlı turlar sayesinde çok daha büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Günübirlik yapıyla Erzurum çıkışlı Kapadokya turları içerisinde genel hatlarıyla Güvercinlik Vadisi, Göreme, Uçhisar Kalesi, Avanos çanak/çömlek atölyeleri, Aşk Vadisi, Hayal Vadisi, Üç Güzeller ve O Ağacın Altı gibi noktalar ziyaret edilmektedir.

Aslında Erzurum çıkışlı Kapadokya turları daha keyifli ve eksiksiz bir gezi programı için konaklamalı şekilde de uygulanmaktadır. Bu durumda sayılan birçok ayrıntının dışında Peri Bacalarını her gün doyasıya izleyebilir, Peri Bacaları arasında dolaşarak fotoğraflar çekebilir ve çok keyifli mağara otellerde konaklama sağlayabilirsiniz.

Bir balon turu ile bu muhteşem manzarayı gökyüzünden seyredebilir, keyifli bir Kapadokya akşam yemeğinde Kapadokya şarapları ile eşsiz bir damak tadı da elde edebilirsiniz.

Erzurum Çıkışlı Karadeniz Turları

erzurum cıkısli karadeniz turları

Türkiye’nin yeşili ve doğayı kendi içerisinde birleştiren akciğerleri olarak kabul edilebilecek Karadeniz Bölgesi, doğusu bir yanda batısı bir yanda ayrı güzelliklere sahiptir.

Bu güzellikleri Erzurum halkına sunabilmek açısından da bölgede farklı acenteler Erzurum çıkışlı Karadeniz turları düzenlenmektedir.

Erzurum çıkışlı Karadeniz turları sayesinde yine özellikle en yakın noktada Rize, Artvin, Gümüşhane ve Trabzon kentlerinde Doğu Karadeniz turları yapılabilir.

Eşsiz Doğu Karadeniz turlarında bilhassa Rize’de Çamlıhemşin ve Artvin’de Borçka yaylasında oksijen zenginliği yaşayabilirsiniz. Trabzon’da Karadeniz’in keyfini çıkarırken, keyifli bir kahvaltı da mıhlama ve köy peynirleriyle sıcak bir çay yudumlayabilirsiniz.

Karadeniz’de düzenlenecek Erzurum çıkışlı turlar içerisinde özellikle Orta ve Batı Karadeniz bölümünde de hem tarih hem de yine doğal güzellikler ile buluşma şansı yer alır.

Örneğin, böyle bir turda Bolu’dan başlayan bir yolculuk ile birlikte Abant Gölü’nün güzelliğine şahitlik edebilirsiniz. Sonrasında Düzce’de Akçakoca gibi muhteşem bir beldede dinlenebilirsiniz.

Safranbolu’nun tarihi konaklarında, kanyonlarında ve ahşap evlerinde kendinizi bulurken, Amasra’nın muhteşem Karadeniz manzarasında huzur ve mutluluk elde edebilirsiniz.

Erzurum Çıkışlı GAP Turları

erzurum cıkısli gap turlari

Doğu kültüründen Güneydoğu kültürüne ve daha farklı bir mutfağa daha farklı bir yaşam tarzına ulaşmak açısından da Erzurum çıkışlı GAP turları önemli bir yere sahiptir.

GAP turları genellikle konaklamalı bir yapıya sahip olurken, bu tur programları içerisinde sırasıyla Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Diyarbakır gibi kentlere uğranır.

Bu nedenle Erzurum çıkışlı turlar içerisinde Mezopotamya’yı görebilmek için GAP turları tercih edilir.

Erzurum çıkışlı GAP turları sırasında sırasıyla gezilen her kentte tarihin en eski dönemlerinden izler bulabilirsiniz. Üstelik konakladığınız her noktada farklı bir kültür, bambaşka ve lezzetli bir mutfak hatta müzik kültürü ile karşılaşabilirsiniz.

Bu kadar keyifli bir tur sırasında Gaziantep’te Zeugma, tarihi sokaklar ve Belkıs, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran ve Balıklıgöl, Adıyaman’da Nemrut Dağı, Mardin’de Kırklar Kilisesi ve Zinciriye Medresesi, Batman’da Hasankeyf, Siirt’te Malabadi Köprüsü ve Diyarbakır’da Diyarbakır surları sizi karşılayacaktır.

Erzurum Kalkışlı Ege Turları

erzurum kalkısli ege turlari

Uçsuz bucaksız mavinin bir yanda yemyeşil bir doğa ile buluştuğu Ege, Türkiye’nin tatil cennetlerine sahiptir. Bu açıdan Erzurum kalkışlı Ege turları sayesinde bu tatil cennetleri arasında yer alan Foça, Çeşme, Alaçatı, Dikili, Ayvalık, Pamukkale, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Kuşadası gibi birçok noktayı rotanıza alabilirsiniz.

Bu konumların her birinde Ege Denizi’nin keyfini yaşarken, muhteşem Ege mutfağı kültürü ve tarihi ile de iç içe olacaksınız.

Bugün Erzurum kalkışlı Ege turları avantajlı tur fiyatları ile özellikle çok daha kuzeyden Bozcaada’dan dahi başlayabilmektedir. Sonrasında bu Erzurum çıkışlı turlar daha güneye doğru Ayvalık, Sarımsaklı, Kaz Dağları, Foça, Çeşme, Pamukkale, Bodrum ve Fethiye’ye kadar uzanmaktadır.

Aslında bu yolculuk sırasında onlarca farklı plaj, antik kentler ve özellikle Efes, Şirince kasabası, Likya yolu ve muhteşem Ölüdeniz ayrı ayrı güzellikler sunmaktadır.

Erzurum Çıkışlı Yurtdışı Turları

erzurum cıkışlı yurtdısı turlari

Türkiye hemen yanı başında Avrupa ve sınırlarında Azerbaycan, İran ve Gürcistan gibi ülkeler ile çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu farklı konumlara düzenlenebilecek Erzurum çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde de İstanbul ve Ankara gibi kentlerden düzenlenen uçuşlar ile çok uygun programlar yer almaktadır.

Genellikle Erzurum çıkışlı turlar içerisinde yurtdışı programları için vize serbestliği bulunan ülkeler tercih edilmektedir.

Çünkü Erzurum çıkışlı yurtdışı turlar sayesinde bu ülkelerdeki farklı tarihleri, kültürleri ve yine değişen doğal güzellikleri görmek mümkün olmaktadır.