0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Eskişehir Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Eskişehir Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Eskişehir Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Turlar İç Anadolu bölgesinin kuzeybatısında yer alan Eskişehir, birçok turistik şehrimize yakın konumdadır. Bu nedenle de tur seçenekleri açısından oldukça zengindir.

Eskişehir çıkışlı günübirlik turlarla Eskişehir’in doğal ve tarihi güzelliklerini keşfedebileceğiniz gibi, Eskişehir’e yakın farklı şehirleri de görme şansını elde edebilirsiniz. Üniversite ve öğrenci şehri olarak anılan kente gelen öğrenciler uygun fiyatlı Eskişehir çıkışlı turlar ile yaşayacakları yeri yakından tanıyabilirler.

Yaz-kış fark etmeksizin ülkemizin dört bir yanındaki doğal güzellikleri, tarihi yapıları görebileceğiniz, farklı kültürleri tanıyabileceğiniz ve eşsiz lezzetleri tadabileceğiniz Eskişehir çıkışlı kültür turları bambaşka dünyaların kapılarını aralamanız için sizlere cazip fırsatlar sunuyor.

İster günübirlik, ister konaklamalı olarak tercih edebileceğiniz Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına düzenlenen Eskişehir çıkışlı turlar günlük hayatın stresinden uzaklaşıp keyifli bir tatil deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Yaz tatillerinde denizin ve güneşin tadını, kış aylarında karın tadını, bahar aylarında ise doğanın tadını çıkarabileceğiniz Eskişehir çıkışlı konaklamalı tur seçeneklerine göz atıp, görmek istediğiniz yere karar verebilirsiniz.

İç Anadolu’dan Güneydoğu Anadolu’ya, Karadeniz’den Akdeniz’e, Ege’den Marmara’ya varıncaya kadar ülkemizin her köşesini bütçenize uygun seçeneklerle karşınıza çıkan Eskişehir çıkışlı ucuz turlar ile keşfedebilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı turlar ve fiyatları tur kapsamına, kaç gün kalınacağına ve ulaşım seçeneklerine göre farklılık gösterir. Siz de Eskişehir çıkışlı tur seçeneklerinden size en uygun olanına karar vererek vakit kaybetmeden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Günübirlik Turlar

eskisehir çıkışlı günübirlik turlar

İstanbul, Bursa ve Ankara gibi illere yakın konumda bulunan ve ulaşım kolaylığı sağlayan Eskişehir günübirlik tur seçenekleri açısından son derece zengindir.

Eskişehir çıkışlı günübirlik turlar ve Eskişehir çıkışlı hafta sonu turlarıyla hem Eskişehir içinde hem de çevre illere düzenlenen kültür ve doğa turlarına katılabilir, yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Yoğun çalışanlara ve sadece kısacık bir tatil için fırsat yaratabilenlere hitap eden Eskişehir çıkışlı gezi turlarıyla günlük hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı Yedigöller turları ile unutulmaz bir doğa turuna çıkabilir, yılın her döneminde ayrı güzelliklere tanıklık edebilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı İstanbul turları ile Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’un tarihi ve doğal güzelliklerini görebilir, boğazın eşsiz havasını içinize çekebilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı hafta sonu turları ile ister konaklamalı ister günübirlik ziyaretler yapabilir, hafta sonu tatillerinizi dolu dolu geçirebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Günübirlik Turlar sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Yedigöller Turları

eskişehir çıkışlı yedigöller turları

Doğa ile iç içe tatil denildiğinde en keyifli rotalardan biri şüphesiz Yedigöller’dir. Bolu’nun Mengen ilçesinde yer alan Yedigöller Milli Parkı, harika manzarası ve doğasıyla doğa turlarının popüler yerlerinden biridir.

Eskişehir’e yakın konumda bulunan Yedigöller, doğa ile iç içe olmak isteyen Eskişehirliler tarafından da sıklıkla tercih edilir.

Eskişehir çıkışlı Yedigöller turları ile siz de her mevsim büyüleyici güzellikler sunan Eskişehir’i görme şansını elde edebilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı günübirlik turlar arasında en çok tercih edilen güzergâhlardan biri olan Eskişehir Yedigöller turu sırasında eşsiz doğal güzelliklere şahit olmanın yanı sıra birçok farklı aktivite yapabilirsiniz.

Dağcılık, kamp, doğa yürüyüşleri, kuş gözlemciliği, bisiklet turları ve daha birçok doğa sporunu Yedigöller turu sırasında yapabilir, tatilinize farklılık katabilirsiniz.

Küçük kaçamaklar için son derece elverişli olan Yedigöller turlarını hafta sonu ve günübirlik olarak tercih edilebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Yedigöller Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı İstanbul Turları

eskişehir çıkışlı istanbul turları

Yoğun iş temposundan sıkılanlar ve biraz olsun değişik bir ortamda bulunmak isteyen Eskişehirliler, Eskişehir çıkışlı İstanbul turları ile binlerce yıllık kültürümüzün beşiği İstanbul’a keyifli bir yolculuğa çıkabilir.

Tarihi Yarımada’dan başlayıp boğaza doğru devam eden İstanbul turları dolu dolu bir gün geçirmek için en ideal aktivitelerden biridir. İstanbul’u doyasıya gezebileceğiniz, Osmanlı’nın ruhunu hissedebileceğiniz, boğaz havasını içinize çekebileceğiniz, İstanbul’un doğal ve tarihi güzelliklerine tanıklık edebileceğiniz Eskişehir çıkışlı gezi turları sizlere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralıyor.

İstanbul’da o kadar görülmesi gereken yer var ki günübirlik turlar bile yeterli olmayabilir!

Tur kapsamlarını inceleyerek İstanbul’un en çok hangi bölgesini görmek istediğinize karar verip tura öyle çıkmalısınız. Eskişehir çıkışlı İstanbul Adalar turunu tercih ederek, Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada’yı keşfe çıkabilirsiniz.

İstanbul’un olmazsa olmazı Boğaz turu ile İstanbul’un havasını tam anlamıyla hissedebilir, İstanbul’un tarihi yalılarını yakından görme şansını elde edebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı İstanbul Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Hafta Sonu Turları

eskişehir çıkışlı haftasonu turları

Yoğun ve yorucu geçen haftanın stresinden uzaklaşarak dinlenmek ve tazelenmek için en ideal seçenek hafta sonu turlarıdır. Eskişehir’de ikamet edip yoğun çalışanlar ve öğrenciler kendine zaman ayırmak, hafta sonunu yeni yerler görerek geçirmek için Eskişehir çıkışlı hafta sonu turlarına göz atabilir.

Birkaç gün için bile olsa dinlenmek ve üzerinizdeki stresten arınmak için hafta sonu küçük kaçamaklar yapabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Günübirlik veya iki günlük periyotlar halinde düzenlenen hafta sonu turları, yakın mesafelerdeki turistik bölgelere düzenlenir.

Türkiye’deki gezilecek yerlere yakın bir konumda yer alan Eskişehir, hafta sonu turları açısından son derece zengin bir potansiyele sahiptir. Her bütçeye ve her zevke uygun seçenekleriyle tatilcilere birçok imkân sunan Eskişehir çıkışlı gezi turları kısacık molalarınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Eskişehir Çıkışlı Haftasonu Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Kültür Turları

eskişehir çıkışlı kültür turları

Türkiye’yi baştanbaşa keşfetme imkânı sunan kültür turları Eskişehir’de ikamet eden gezginler için birçok farklı seçenek sunar. Eskişehir çıkışlı kültür turları ile sevdiklerinizle birlikte ya da tek başınıza yola çıkarak keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Alternatifli programlara sahip uygun fiyatlı kültür turlarından sizin için en ideal olanı seçip vakit kaybetmeden Türkiye’nin doğal güzelliklerini, kültürünü ve tarihini yakından tanıyabilirsiniz.

Güneydoğu’nun görülmesi gereken tüm köşelerini profesyonel rehberler eşliğinde gezmek için Eskişehir çıkışlı GAP turlarını tercih edebilirsiniz.

Eskişehir’den yola çıkarak ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine görmek istediğiniz her yere gidebilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı Karadeniz turları ile Türkiye’nin en yeşil coğrafyasında oksijene doyabilir, Eskişehir çıkışlı Kapadokya turları ile peri bacalarının masalsı atmosferini yaşayabilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı Çanakkale turları ile tarihimizde önemli bir yere sahip olan Çanakkale’deki tarihi yapıları görebilir, Eskişehir çıkışlı Salda Gölü turları ile Türkiye’nin Maldivlerini görme şansını elde edebilir, Eskişehir çıkışlı Ege turları ile denize ve güneşe doyabilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Kültür Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Karadeniz Turları

eskişehir çıkışlı karadeniz turları

Eskişehir çıkışlı Karadeniz turları ile Trabzon, Rize, Artvin, Ordu, Giresun gibi Türkiye’nin en yeşil illerini görebilir, kültürlerini yakından tanıyabilir, farklı lezzetlerini deneme şansını elde edebilirsiniz.

Bir turizm cenneti olan ve gezi turları kapsamında sıklıkla tercih edilen Karadeniz turları Eskişehir çıkışlı turların da popüler rotalarından biridir.

İster hafta sonu, ister hafta içi olarak tercih edebileceğiniz Eskişehir Karadeniz turları ile yeşile ve doğaya doyabileceğiniz gibi, Karadeniz tarihini de yakından tanıyabilirsiniz.

Eskişehir çıkışlı Doğu Karadeniz turları ile Rize’nin meşhur taş köprülerini görebilir, Ayder yaylasında kartpostallık fotoğraflar çekebilirsiniz.

Trabzon’da uzun bir yolculuğun ardından Sümela Manastırı’na gidebilir, Uzungöl’ün muhteşem manzarasını seyredebilirsiniz. Eskişehir çıkışlı Batı Karadeniz turları ile Safranbolu’nun meşhur evleriyle çevrili sokaklarında gezintiye çıkabilir, Karabük, Amasra ve Bartın’ın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Orta Karadeniz turlarında milli mücadelenin başladığı şehir Samsun’a giderek Samsun’un simgesi haline gelmiş Onur Anıtı’nı, Atatürk Parkı’nı Bandırma Vapurunu, Amazon Kenti’ni ve Samsun’un sayısız doğal güzelliklerini keşfedebilir, Bafra ve Terme pideleri gibi eşsiz yöresel yemekleri yerinde deneyebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Karadeniz Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Kapadokya Turları

eskişehir çıkışlı kapadokya turları

Tarih boyunca efsanelere konu olan bir şehir olan Kapadokya, günümüzde de büyüleyici görüntüsüyle yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Hem günübirlik turların hem de kültür turlarının vazgeçilmez rotası olan Kapadokya, Eskişehir kalkışlı turlar arasında da son derece popülerdir.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle birçok alternatif sunan Eskişehir çıkışlı Kapadokya turlarının fiyatları tur kapsamına, kalınacak otele ve kaç gün kalınacağına göre değişiklik gösterir.

Yılın her döneminde misafirlerine ayrı güzellikler sunan Kapadokya, yaz-kış fark etmeksizin kültür turu yapmak isteyenlerin odak noktası durumundadır.

Ziyaretçilerini her yönden kendine hayran bırakan Kapadokya, saymakla bitmeyen gezilecek yerleriyle dolu dolu bir tatil imkânı sunar. Kapadokya geziniz sırasında sizi en çok etkileyen büyüleyici yer altı şehirleri olacaktır.

Yer altı şehirlerinin yanı sıra; Göreme Açıkhava Müzesi, Avanos, Çavuşin Köyü, Sarıhan Kervansarayı, Elmalı Kilise, Kurşunlu Camii, Acı Göl, Peri Bacaları, Güvercinlik Vadisi, Ihlara Vadisi ve daha birçok güzellik vardır.

Kapadokya’da yapılacak en popüler aktivite ise Kapadokya balon turu ile Kapadokya’nın büyüleyici coğrafyasını kuş bakışı izlemektir.

Eskişehir Çıkışlı Çanakkale Turları

eskişehir çıkışlı çanakkale turları

Türkiye’nin en özel rotasında keyifli bir yolculuğa çıkmak için Eskişehir çıkışlı Çanakkale turlarını inceleyebilirsiniz.

Kuzey Ege’nin muhteşem doğasını keşfedebileceğiniz, körfezin masmavi denizinde yüzebileceğiniz Çanakkale’de kahramanlık destanının yazıldığı topraklarda tarihi yeniden yaşayabilirsiniz.

Ülkemizin kuruluşunda önemli bir rol oynayan ve her karışı kahramanlıklarla dolu olan Çanakkale Eskişehir çıkışlı kültür turlarının popüler rotalarından biridir.

Hem doğa hem de tarih tutkunlarının mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelen Çanakkale, görülecek yerlerin zenginliğiyle dolu dolu bir tur imkânı sunar.

Gezilecek yerler açısından çok fazla seçenek sunan Çanakkale, kültür ve tarih gezileri için ideal bir rotadır.

Eskişehir kalkışlı Çanakkale Şehitlik turları ile Gelibolu, Çanakkale Şehitliği, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Truva Atı gibi tarihi öneme sahip olan yerleri görebilirsiniz.

Çanakkale çıkışlı turistik turlar ile Bozcaada, Gökçeada, Kaz Dağları, Assos gibi doğal güzellikleriyle ve deniziyle ünlü bölgelerde doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Assos Sokakağzı Plajı, Bozcaada Akvaryum Koyu, Ayazma Plajı, Karabiga Kocakum Koyu, Mermer Burnu gibi doğal plaj ve koylarda denizin tadını çıkarabilirsiniz. Ezine peyniri, sarayla balığı, kalamar, peynir helvası gibi yöresel lezzetleri deneyebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Çanakkale Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Salda Gölü Turları

eskişehir çıkışlı salda turları

Türkiye’deki görülmeye değer yerlerin başında gelen Salda Gölü son zamanların trend tur rotalarından biridir.

Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Gölü, muhteşem doğası ve benzersiz manzarasıyla başta doğa ve fotoğraf tutkunları olmak üzere gören herkesi kendine hayran bırakır.

Yılın her döneminde binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Salda Gölü, Eskişehir çıkışlı kültür turlarının da popüler rotalarından biridir. Tuz oranı az olan ve yüksek alkali içeren Salda Gölü, akarsu ile birleşmeyen bir göl olmasından dolayı kapalı havza konumundadır ve koruma altına alınmıştır.

Berrak suları, rengi ve temizliği ile Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü Eskişehir çıkışlı Salda Gölü turları ile bölgeye gelen katılımcılara muhteşem güzellikler vaat ediyor.

2 milyon yıl önce oluştuğu tahmin edilen ve Türkiye’de ekosistemi bozulmamış nadir kaynaklardan biri olarak gösterilen Salda Gölü 1. Derece Doğal Sit Alanı olarak koruma altındadır.

Aynı zamanda birçok canlı türüne de ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle de geziniz sırasında bölgenin doğallığına zarar verecek davranışlardan kaçınmalısınız.

Eskişehir Çıkışlı Salda Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Ege Turları

eskişehir çıkışlı ege turları

Benzersiz doğası, denizi, tarihi yapıları, yemekleri ve mimarisiyle Türkiye’nin görülmeye değer yerlerinin başında gelen Ege, muhteşem bir gezi turu için en ideal yerlerden biridir.

Özellikle yaz tatillerinde denizin ve doğanın tadını çıkarmak isteyen Eskişehir’de ikamet edenler Eskişehir çıkışlı Ege turlarına yoğun rağbet gösterir.

Tarih boyunca birçok farklı uygarlığa ev sahipliği yapan ve günümüzde de bu uygarlıkların izlerini taşıyan birçok yapının yer aldığı Ege, doğal güzelliklerinin yanında da birçok keşfedilecek özellik barındırıyor.

Bodrum, Bozcaada, Ayvalık, Çeşme, Alaçatı, Gökçeada, İzmir, Muğla gibi kentleri ve saklı kalmış güzelliklerini keşfedebileceğiniz Eskişehir çıkışlı Ege gezileri tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için en ideal seçeneklerden biridir.

Birçok farklı rota seçeneği sunan Eskişehir kalkışlı Ege turları arasından size en uygun olanını seçerek vakit kaybetmeden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Gökçeada ve Bozcaada turlarına katılarak hem deniz tatili yapabilir hem de tarihi yapıları yerinde görebilirsiniz. Bodrum, Çeşme, Muğla turlarıyla ülkemizin en güzel denizlerinde yüzme şansını elde edebilir, tekne turlarıyla doğa harikası koyları keşfedebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Ege Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı GAP Turları

eskişehir çıkışlı gap turları

Tarihi, kültürel zenginlikleri, benzersiz mimarisi ile kültür turlarının popüler destinasyonlarından biri olan Güneydoğu Anadolu bölgesi, yaşam biçimleri, enfes yemekleri ve gelenekleriyle bambaşka ufuklara yelken açmanızı sağlar.

Eskişehir çıkışlı GAP turları ile medeniyetin beşiği Güneydoğu Anadolu bölgesinin ve çevre illerin görülmeye değer tüm noktalarını görme şansını elde edebilirsiniz.

Adana, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Malatya, Elazığ, Batman, Diyarbakır, Siirt, Şırnak, Kilis, Mardin ve Şanlıurfa gibi illeri gezip görebileceğiniz Eskişehir kalkışlı GAP turları, otobüslü veya uçaklı olarak organize edilir.

Tur seçeneklerini inceleyerek size en uygun olanına karar verip Güneydoğu’nun mistik atmosferini hissetme şansını elde edebilirsiniz.

GAP turları ile görülecek birbirinden güzel rotaları keşfederken yeni insanlar tanıyabilir, yeni lezzetler deneyebilirsiniz. Kültüre ve tarihe doyacağınız bu gezi sırasında birçok farklı deneyim yaşayabilirsiniz.

Gaziantep’te müzeleri ve tarihi çarşıları gezerek Antep baklavasını yerinde yiyebilir, ekşili köfte, ali nazik, Antep lahmacun, içli köfte, soğan köftesi gibi lezzetlerle damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Adıyaman’da Nemrut Dağı ve Zeus heykellerini görebilir, Şanlıurfa’nın ilahi atmosferini hissedebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı GAP Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Olimpos Turları

eskişehir çıkışlı olympos turları

Antalya Körfezi’nin batısında bulunan Olimpos, romantik havası, sakin ve izole oluşu, muhteşem denizi, kumsalı ve tarihi yapılarıyla yaz tatilleri için harika bir duraktır.

Olimpos’un upuzun plajı yaz tatillerinde denizin ve güneşin tadını çıkarmak için son derece idealdir. Yaz aylarında oldukça popüler olan Eskişehir çıkışlı Olimpos turları, Eskişehir’de ikamet eden tatilcilere doğa ile iç içe muhteşem bir tatil imkânı sunar.

Doğal güzellikleri ile uyumlu ağaç evlerde kuş sesleri eşliğinde konaklayarak hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirebileceğiniz Olimpos, her bütçeye uygun konaklama seçenekleri sunar.

Tekne turları ile benzersiz koyları ziyaret edebileceğiniz, rafting ve safari turlarında eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz Olimpos’ta eğer şanslı gününüzdeyseniz Caretta Carettaların yumurtalarından çıkmasını bile seyredebilirsiniz.

Dünyanın en güzel yürüyüş yollarından biri olan Likya Yolu üzerinde bulunan Olimpos’ta tur sırasında unutulmaz anlara şahit olabileceğiniz doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Eskişehir Çıkışlı Olimpos Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.