0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Gaziantep Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Gaziantep Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Gaziantep Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tarih boyunca Anadolu medeniyetlerinin önemli duraklarından biri olan Gaziantep günümüzde de Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin önemli şehirlerinden biri haline gelmiştir.

Şanlıurfa, Kilis, Adıyaman, Kahramanmaraş, Antakya ve Kilis illeriyle komşu olan Gaziantep, çevresinde barındırdığı gezilecek yerlerle Gaziantep çıkışlı turlar açısından oldukça zengin seçenekler sunar. Gaziantep çıkışlı günübirlik turlar yakın mesafeli birçok farklı rotaya sahiptir.

Hafta sonlarınızı ve kısa iş molalarınızı hem keyifli bir şekilde hem de bütçenizi zorlamadan değerlendirebileceğiniz uygun fiyatlı Gaziantep çıkışlı turlar ile ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki görülmeye değer birçok güzelliği görme şansını elde edebilirsiniz.

Yakın mesafelere düzenlenen Gaziantep çıkışlı Halfeti turları, Gaziantep çıkışlı Mardin turu ve Gaziantep çıkışlı Şanlıurfa turu Gaziantep çıkışlı ucuz tur seçenekleri arasında sunulmaktadır.

Dört bir yanı doğal ve tarihi güzelliklerle çevrili olan Türkiye, geniş bir kültür turu yelpazesine sahiptir.

Yılın her döneminde farklı bölgelere düzenlenen Gaziantep çıkışlı kültür turları arasından ister günübirlik olanları tercih edebilir, isterseniz Gaziantep çıkışlı konaklamalı turlar ile uzun bir tatilin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Gaziantep çıkışlı Karadeniz turları ile ülkemizin en yeşil coğrafyasının yaylalarında ciğerlerinizi oksijenle doldurabilir, kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Gaziantep çıkışlı Kapadokya turu ile eşine az rastlanır peri bacalarını ve yer altı şehirlerini keşfedebilirsiniz. Gaziantep çıkışlı İstanbul turları ile kültür başkenti İstanbul’un büyüleyici doğal ve tarihi güzelliklerine yakından tanık olabilirsiniz. Gaziantep çıkışlı Ege turları ve Gaziantep çıkışlı Kıbrıs turları ile yaz tatillerinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Gaziantep çıkışlı termal turlar ile bedeninizi dinlendirebilir, Gaziantep çıkışlı yurtdışı turları ile dünyanın dört bir yanını görme şansını elde edebilirsiniz.

Sizde Gaziantep çıkışlı tur fırsatlarından yararlanmak için tur seçeneklerini inceleyebilir, vakit kaybetmeden yeni yerler görmek için yola çıkabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Günübirlik Turlar

gaziantep çıkışlı turlar

Bir gün bile olsa günlük hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşıp kendinize vakit ayırmak istiyorsanız günübirlik turlar tam size göre! Gaziantep ve çevresinde ikamet edenlerin bulundukların bölgeden uzaklaşıp keyifli bir gün geçirmelerine imkân sunan Gaziantep çıkışlı günübirlik turlar yeni yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak ve yeni lezzetler denemek isteyenler için son derece idealdir.

Anadolu ve Güneydoğu’nun tam ortasında bulunan Gaziantep, günübirlik Gaziantep çıkışlı turlar için birçok seçeneğe sahiptir.

Güneydoğu Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olan Gaziantep, gezilip görülmesi gereken birçok yere yakındır.

Mardin, Şanlıurfa ve Halfeti gibi Güneydoğu’nun büyüleyici şehirlerine sadece birkaç saat mesafededir. Hafta sonu tatillerinizde Gaziantep çıkışlı Halfeti turları ile tarihi Romalılar dönemine kadar uzanan ve bir kısmı sular altında kalan batık şehirde tekne turuna çıkabilir, Gaziantep çıkışlı Mardin turu ile doğunun en büyüleyici sokaklarını gezebilir, Gaziantep çıkışlı Şanlıurfa turu ile ilahi bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışı Halfeti Turları

gaziantep çıkışlı halfeti turları

Gaziantep’e yaklaşık 100 km uzaklıktaki Halfeti, Gaziantep çıkışlı günübirlik turların en popüler destinasyonlarından biridir.

Gaziantep’ten otobüslerle 1-1,5 saatte ulaşılabilen Halfeti’de Gaziantep çıkışlı Halfeti turları ile dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Sabah erken saatlerde giderek zaman kısıtlaması olmadan Halfeti’nin her noktasını tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Tekne turları ile Halfeti turuna başlayarak; Yavuzeli, Nizip, Kral Kızı Mağarası, Rum Kalesi, Barşavma Manastırı ve Aziz Narses Kilisesi’ni görebilirsiniz.

Gaziantep çıkışlı günübirlik Halfeti turunun en önemli durağı olan sular altında kalmış Savaşan Köyü’nü görebilirsiniz. Bölgenin tarihi dokusunu suyun üzerinden keşfetme olanağı sunan tekne turları sırasında harika fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Batık kentin kenarında kurulmuş restoranlarda muhteşem bir manzaraya karşı Şanlıurfa’nın eşsiz lezzetlerini deneme şansını elde edebilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Mardin Turları

gaziantep çıkışlı mardin turları

Mardin; otantik dokusu, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve mistik havasıyla Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en çok merak edilen şehirlerinden biridir.

Farklı kültürlerin asırlardır bir arada yaşadığı Mardin geçmişin izlerini taşıyarak günümüze kadar gelmiştir ve kültürel turların vazgeçilmez durağı olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin birçok yerinden Mardin’e konaklamalı ve günübirlik turlar düzenlendiği gibi, Gaziantep çıkışlı günübirlik turlar da oldukça popülerdir.

Kültür dolu benzersiz bir seyahat geçirebileceğiniz Gaziantep çıkışlı Mardin turu ile Mardin’de tarihin izlerini sürebilirsiniz. Manastırlar, camiler, yöresel el sanatlarının sergilendiği dükkânlar ve taş binalarla dolu sokaklarda kendinizi büyülü bir atmosferde gibi hissedebilirsiniz.

Günübirlik Gaziantep çıkışlı Mardin turu ile Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden biri olan Kasımiye Medresesi, Deyrulzafaran Manastırı, Kırklar Kilisesi, Ulu Cami, Dara Antik Kenti, Mor Gabriel Manastırı, Meryem Ana Kilisesi ve Midyat gibi birçok yeri görebilirsiniz.

Mardin çarşısında gümüş işçiliği olan telkâri, bakır eşyalar, bıttım sabunu, mavi renkli badem şekeri, cevizli sucuk ve Süryani şarabı gibi yöresel ürünleri satın alabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Şanlıurfa Turu

gaziantep çıkışlı şanlıurfa turları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi şehirlerinden biri olan Şanlıurfa, Türkiye’nin en büyük 7. şehridir.

Hem tarihi yapılar hem de doğal güzellikler açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip olan Şanlıurfa, Gaziantep’e yakın olmasından dolayı Gaziantep Çıkışlı günübirlik turların da popüler rotalarından biridir.

Hafta sonlarınızı keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz Gaziantep çıkışlı Şanlıurfa turları ile bu tarihi şehri yakından tanıyabilir, öykülerle ve türkülerle dolu kültürel mirasa şahit olabilirsiniz.

Peygamberler şehri olarak anılan Şanlıurfa’da tarih ve kültür dolu bir geziye çıkabilirsiniz. Dünyadaki bilinen ilk tapınak olan Göbekli Tepe’ye çıkarak Toros Dağları, Karacadağ etekleri, Urfa Platosu ve Fırat Ovası gibi uzak yerleri seyredebilirsiniz.

Bir dönem Emevilere başkentlik yapmış Harran şehrinde; Harran Höyüğü, Harran Ulu Camii, Anadolu’da kurulan ilk İslam Medresesi olan Harran Üniversitesi, konik kubbeli Harran evleri gibi tarihi yapıları görebilirsiniz.

Şanlıurfa ile özdeşleşen Balıklı Göl’ü ziyaret edebilir, Urfa’nın meşhur ciğer kebabını ve çiğ köftesini yiyebilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Konaklamalı Turlar

gaziantep-cikisli-konaklamali-turlar

Türkiye’nin dört bir yanını doyasıya gezme imkânı sunan Gaziantep çıkışlı konaklamalı turlar ile ülkemizin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfedebilir, yeni insanlar tanıyabilir, yeni lezzetler deneyebilir,  ülkemizin kültürel zenginliklerini yakından tanıyabilirsiniz.

Bütçenize ve seyahat zevkinize göre tercih edebileceğiniz Gaziantep çıkışlı konaklamalı kültür turları tatillerinizi dolu dolu geçirmek için geniş rota seçeneklerine sahiptir.

Konaklamalı Gaziantep çıkışlı turlar arasında en çok tercih edilenlerden biri, ülkemizin en güzel yaylalarını görme şansını elde edebileceğiniz Gaziantep çıkışlı Karadeniz turları ve Gaziantep çıkışlı Batı Karadeniz turlarıdır.

Masalsı atmosferiyle her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Kapadokya, Gaziantep çıkışlı Kapadokya turlarının popüler rotalarından biridir.

Türkiye’nin kültür başkenti İstanbul’un her noktasını görme şanını elde edebileceğiniz, boğazın eşsiz havasını içinize çekebileceğiniz Gaziantep çıkışlı İstanbul turları ile tatilinize unutulmaz anlar ekleyebilirsiniz.

Tatil anlayışınız deniz ve güneşse Gaziantep çıkışlı Ege turlarını tercih ederek doğanın ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Karadeniz Turları

gaziantep çıkışlı karadeniz turları

Doğayı ve yeşili seven Gaziantepliler için muazzam bir seçenek olan Gaziantep çıkışlı Karadeniz turları Karadeniz’in yaylalarına doğru yapılan keyifli bir yolculuktur.

Tarihi yapıları, doğal güzellikleri, çay ve fındık tarlaları, yaylaları, dereleri ve tertemiz havasıyla Türkiye’de kültür ve doğa turizmi denildiğinde ilk akla gelen bölgelerden biridir Karadeniz…

Yazın denizin tadını çıkarıp kışın kayak yapabileceğiniz, kar festivallerinizde eğlenebileceğiniz Karadeniz yılın her döneminde yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapar.

Karadeniz bölgesinin en verimli gezileri Gaziantep çıkışlı Doğu Karadeniz turlarıdır.

Gölleri, akarsuları ve bitki çeşitliliğiyle ziyaretçileri kendine hayran bırakan Doğu Karadeniz, göz alıcı muhteşem manzarası ve tarihi dokusuyla Gaziantep çıkışlı turların popüler destinasyonları arasındadır.

Rize, Trabzon, Artvin, Giresun ve Gümüşhane gibi illeri kapsayan Gaziantep çıkışlı Karadeniz kültür turları ile Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Sera Gölü, Uzungöl, Sümela Manastırı, Karagöl gibi doğal ve tarihi güzellikleri görme şansını elde edebilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Kapadokya Turları

gaziantep-cikisli-kapadokya-turlari

Türkiye’nin en popüler tur destinasyonlarından biri olan Kapadokya, Gaziantep çıkışlı kültür turlarının favori adreslerinden biridir.

Tamamen doğal olaylar sonucu oluşan coğrafyaların en güzellerinden biri olan Kapadokya; peri bacaları, yer altı şehirleri ve vadileriyle Unesco Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yerini alır.

Gaziantep çıkışlı Kapadokya turları sırasında Asurlardan Hititlere, Roma’dan Bizans’a kadar birçok uygarlığın izlerini görebilmeniz mümkündür.

Gaziantep çıkışlı konaklamalı Kapadokya turu sırasında peribacaları manzaralı mağara odalarda konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Gün doğumunda düzenlenen Kapadokya balon turları ile güneşin doğuşu eşliğinde Kapadokya’nın büyüleyici manzarasını kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Göreme Milli Parkı, Paşabağ Vadisi, Zelve Vadisi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Özkonak Yeraltı Şehri, Kaymaklı Yeraltı Şehri, çömlek atölyeleri ve daha birçok yeri gezebilirsiniz.

Kapadokya’da at safari, Göreme’de ATV turu yapabilirsiniz. Kapadokya’nın en meşhur yemeği Testi Kebabını deneyebilirsiniz. Her noktası ayrı güzellikler barındıran Kapadokya’da doğal, tarihi ve kültürel güzelliklere doyarak keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı İstanbul Turları

gaziantep-cikisli-istanbul-turlari

Gaziantep’ten ülkemizin kültür başkenti İstanbul’a birçok tur düzenleniyor.

Mesafenin uzak olmasından dolayı çoğunlukla uçaklı olarak organize edilen Gaziantep çıkışlı İstanbul turları farklı gün seçeneklerine ve farklı gezi rotalarına sahiptir. Bu rotalar arasından size en uygun olanını seçerek İstanbul’un doğal ve tarihi güzelliklerinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan ve her köşesi tarih kokan İstanbul’da şehrin en güzel yerlerini keşfedebilir, Osmanlı’dan kalma en önemli tarihi yapıları gezebilir, gece hayatında eğlencenin tadına varabilir, boğazın eşsiz havasını içinize çekebilirsiniz.

Kültür başkenti İstanbul, Gaziantep çıkışlı konaklamalı kültür turları için en ideal rotalardan biridir.

Her yanı kültür ve tarih kokan Tarihi Yarımada’da Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Kapalı Çarşıyı ziyaret edebilir, Galata Kulesi’nden İstanbul’u kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Boğaz turları ile boğazın eşsiz manzarasını seyredebilir, Adalar turları ile İstanbul’un adalarında nostaljik bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Ege Turları

gaziantep-cikisli-ege-turlari

Ege turları, Gaziantep çıkışlı tur seçenekleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelir.

Denize hasret kalan Gaziantep ve çevresinde ikamet edenler Gaziantep çıkışlı Ege turları ile denizin, doğanın, tarihin, kültürün ve yöresel lezzetlerin tadını çıkarabilir.

Hem yerli hem de yabancı turistlerin en çok tercih ettiği tur rotalarından biri olan Ege, gezilecek yerlerin fazlalığıyla sayısız tur seçeneklerine sahiptir.

Ege’nin tüm güzelliklerini görebilmek için tatil için uzun zaman ayırmak gerekir.

Uçaklı veya otobüslü olarak tercih edebileceğiniz Gaziantep çıkışlı Ege kültür turları her bütçeye uygun seçeneklere sahiptir.

Konaklamalı Gaziantep çıkışlı Ege turu fiyatları gezilecek yerlere, kalınacak otele ve ulaşım şekline göre değişiklik gösterir.

Yemyeşil bir doğa, masmavi bir deniz, antik şehirlerle dolu bir coğrafyada keyifli bir tatil geçirebileceğiniz Ege’de deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabilir, tarihi ve kültürel birikimlerinize yenilerini ekleyebilirsiniz.

Tekne turları ile el değmemiş koyları ziyaret edebilir, dünyanın ne güzel yürüyüş rotası olan Likya Yolu’nda tarihin izlerini takip ederek macera dolu bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.

Gaziantep Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

gaziantep çıkışlı karadeniz turları

Karadeniz turları denildiğinde akla ilk olarak Doğu Karadeniz gelse de hem kültür hem de doğa turları açısından Batı Karadeniz turları da zengin seçeneklere sahiptir.

Yemyeşil doğası, tarihi evleri, kültürel miras değeri taşıyan yapıları, denizi ve yöresel yemekleriyle Gaziantep çıkışlı konaklamalı kültür turları için de popüler bir rotadır.

Batı Karadeniz’in görülmesi gereken güzelliklerini Gaziantep çıkışlı Batı Karadeniz turları ile keşfedebilir, Safranbolu’dan Amasra’ya kültür dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bolu, Düzce, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak gibi illeri kapsayan Gaziantep çıkışlı Batı Karadeniz turları birçok tur seçeneklerine sahiptir.

Kendine has doğal güzellikleriyle her mevsim binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Batı Karadeniz ziyaretçilerine gezilecek birçok alternatif sunar.

Evleriyle ve yaylalarıyla kendine hayran bırakan Safranbolu, birbirinden güzel doğa harikası plajlarıyla deniz tatili yapmak isteyenlere hitap eden Amasra, Batı Karadeniz turunu cazip hale getiriyor.

Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turları

gaziantep-cikisli-kibris-turlari

Akdeniz’in en büyük adalarından biri olan Kıbrıs, tarihi öneminin yanı sıra turizm açısından da oldukça önemli bir destinasyondur.

Eğlence anlayışıyla ünü dünya sınırlarını aşan Kıbrıs’ta dilerseniz gece kulüplerinde sabahlara kadar eğlenerek tatilinizin tadını çıkarabilir; dilerseniz Lefkoşa, Girne ve Gazi Mağusa sahillerinde denizin, güneşin ve sakinliğin tadını çıkarabilir, tarih kokan müze ve sokaklarda gezintiye çıkabilirsiniz.

Gaziantep çıkışlı konaklamalı kültür turları seçeneklerini inceleyerek size en uygun olan Gaziantep çıkışlı Kıbrıs turunun hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Akdeniz’in tüm güzelliklerini üzerinde barındıran Kıbrıs, tarih içerisinden birçok farklı kültüre ev sahipliği yapmıştır ve günümüzde de bu kültürlerin izlerini görebilmek mümkündür.

Kıbrıs’ın hem doğal güzellikleri hem de tarihi yapıları saymakla bitmez! Girne Kalesi, Girne Limanı, Girne Bellapais Manastırı, Lefkoşa Sur içi, Selimiye Camii, Mağusa Lala Paşa Cami, Mavi Köşk gibi tarihi yerler; Milli Mücadele Müzesi, Taş Eserler Müzesi, Girne İkon Müzesi, Mevlevi Tekkesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Arkeoloji Müzesi gibi müzeler; Karpaz Milli Parkı’nın bulunduğu Zafer Burnu ve birçok doğa harikası plaj, Kıbrıs’ın görülmeye değer yerleri arasındadır.

Gaziantep Çıkışlı Termal Turlar

gaziantep-cikisli-termal-turlar

Türkiye’nin birçok yerinde doğal yeraltı su kaynakları, kaplıcalar, termal oteller bulunmaktadır.

Bu doğal yeraltı kaynaklarının bilinen sayısız faydaları nedeniyle birçok yerli ve yabancı turist yılın her döneminde Türkiye’deki termal kaplıcalara akın eder.

Hem sağlığa olan olumlu etkilerinden yararlanmak hem de keyifli bir tatil geçirmek isteyen Gaziantepliler Gaziantep çıkışlı termal turlara yoğun rağbet gösterir.

Bursa, Yalova, Afyon, İzmir ve Denizli gibi illerde milyonlarca yıl önce gerçekleşen tektonik hareketlerin yer kabuğunu kırarak sıcak yeraltı sularının yeryüzüne çıkmasıyla oluşan kaplıcalar bulunur.

Mineral açısından son derece zengin olan bu kaynak sularının sağlığa olan faydaları saymakla bitmez. Bu kaynak sularına her yerde rastlamak mümkün olmadığı için termal kaplıca hizmeti veren bölgeler son derece özeldir.

Bu bölgelere sıklıkla Gaziantep çıkışlı termal turlar düzenlenir.

Gaziantep Çıkışlı Yurtdışı Turları

gaziantep-cikisli-yurtdisi-turlar

Tüm yılın stresini ve yorgunluğunu farklı kültürleri öğrenmek, yeni maceralara atılmak, yeni insanlar tanımak, yeni lezzetler denemek, yeni hikâyeler biriktirmek, dünya tarihini ve mimarisini tanımak, yaşadığınız evrenin her noktasını keşfetmek istiyorsanız Gaziantep çıkışlı yurtdışı turlarına göz atabilirsiniz. Her bütçeye uygun seçenekleriyle herkesin yurtdışı macerasına atılmaya olanak sağlayan Gaziantep yurtdışı turları sizlere bilmediğiniz yerlerin kapısını açarak ufkunuzu genişletir.

Avrupa’dan Amerika’ya, Asya’dan Afrika’ya dünyanın dört bir yanında istediğiniz ülkeye giderek kusursuz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Avrupa’nın en kalabalık şehri, İngiltere’nin başkenti Londra’nın tarih kokan sokaklarını keşfedebilir, Güney Afrika’da safari turu yapabilirsiniz. Amerika kıtasının tropik sahillerinde okyanusun tadını çıkarabilirsiniz.

Türkiye’ye yakın olması nedeniyle yurtdışı turlarının popüler destinasyonlarından biri olan Balkanlar’a doğru tarihte bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Eğer vizeniz yoksa vizesiz yurt dışı turlarını tercih ederek sadece pasaportunuzla dünyanın birçok ülkesine seyahat edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara