0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Giresun Çıkışlı Turlar

doğu karadeniz turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu – 1 Gece 2 Gün

Fiyat1,499 TL850 TL
1 Gece 2 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma Kesin Çıkışlı
Atakum Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Giresun Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Giresun Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Giresun çıkışlı turlar aracılığı ile seyahat edeceğiniz yumuşak iklime sahip turistlerin ilgi gösterdiği ili ve tüm ilçeleri yakından görebilirsiniz. Doğu Anadolu ve Karadeniz Bölgesinde tarihi ve doğal güzelliği birbirini kucakladığı iki bölge arasında yer alan bir şehirdir.

Gümüşhane ( Gümüş’ün memleketi ) olarak adlandırılan ilde bulunan zengin Gümüş Madenleri nedeniyle  Gümüşhane olarak belirlenmiştir. M.Ö. 3000 yıllarına dayanan tarihi ile birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan Gümüşhane, farklı kültür ve uygarlık izlerinin günümüze kadar taşınmış ildir.

Denize 100 km uzaklıkta bulunan Gümüşhane, sıcak hava koşulları, eşsiz doğal güzellikleri, yer altı mağaraları, 450 yaylası, birçok antik kenti, doğal parkları ve zengin flora ve faunası ile büyük bir turizm potansiyeline sahiptir.

Giresun çıkışlı turlar ile diğer ilçelerdeki mağaraları cami ve parkları rehberlerimiz aracılığı ile gezebilirsiniz.

Giresun Çıkışlı Günübirlik Turlar

giresun-cikisli-gunubirlik-turlar

Giresun çıkışlı günübirlik turlar ile ilk durak olan Giresun Mavi Göl sunduğu görsel şölen ile ziyaretçilerini etkiliyor. Göksu Çayı’nda irili ufaklı dört gölden oluşan Mavi Göl, yöre halkının “Sodalı Göl” dediği bir doğa harikasıdır.

Mavi Göl ziyaretinden sonra rehberler Giresun şehir merkezine yaklaşık 20 km uzaklıkta bulunan tabiat parkını görmenizi sağlar. Tabiat parkının turkuaz rengi ve mavi gölü misafirlerini etkiliyor.

Kış mevsiminin başlangıcına kadar eriyen karların etkisiyle turkuaz renginde akan gölü, özellikle hazirandan sonra mutlaka ziyaret etmelisiniz

Giresun çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile tüm ilçeleri ve antik yerleri görebilir, arkadaş grubunuzla hafta sonu turlara dahil olarak güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Giresun Çıkışlı Konaklamalı Turlar

giresun-cikisli-konaklamali-turlar

Giresun dışında görmek istediğiniz birçok farklı destinasyon olabilir. Türkiye’nin hemen hemen bölgesine düzenlenen grup turlara katılarak doğanın ve tarihin müthiş atmosferini deneyimleyebilirsiniz.

Tek başına seyahat etmekten hoşlanmayanlar ve araç değişikliğine gitmek istemeyenler için Giresun çıkışlı konaklamalı turlar büyük kolaylıktır. Kendinizi özel hissettirecek daha makul fiyatlarda sunulan hizmeti paket halinde satın alabileceksiniz.

Turlara katılan kişi sayısına göre konaklama planlaması yapılacak böylece temiz ve güvenli yerlerde kalarak yemek yiyebileceksiniz. Giresun çıkışlı konaklamalı turlar ile sosyal çevre edinebilir, gittiğiniz bölgede ki insanlarla güzel iletişimlerde bulunabilirsiniz.

Konforlu araçlarla seyahat ederken tüm ikramlardan faydalanabilecek rehberin önerdiği aktivite programlarına katılabileceksiniz. Unutulmaz bir gezi sırasında gördüğünüz tüm güzellikleri fotoğraflayarak anı albümlerinize ekleyebilirsiniz.

Giresun Çıkışlı Kapadokya Turları

giresun-cikisli-kapadokya-turlari

Kapadokya, İsa’nın çarmıha gerilmesinden sadece birkaç yüzyıl sonra Hıristiyan dininin hakim olduğu bölgelerden biriydi ve bu onu bu dinin öncülerinden biri haline getirdi.

Uçhisar’ın sunabileceği çok özel bir özelliği vardır, çevresindeki manzara üzerinde yükselen ve uzaktan iyi görülebilen yaklaşık 60 metre yüksekliğindeki bir kayadır.

Giresun çıkışlı Kapadokya turları Kapadokya’da kaya evleri ve mağara kiliseler diyarını rehberlerimiz ile görmenizi sağlıyor. Göreme’nin en büyük cazibe merkezi ise köyden yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıktaki alandır. Kapadokya çok sayıda kaya kilisesi ve şapeli bulunan bu vadi, bugün bir açık hava müzesi olarak işlev görmektedir.

Kapadokya’nın bazı bölgeleri UNESCO Dünya Mirası Alanlarından biridir. Kapadokya’yı zahmetsiz bir şekilde görmeyi planlıyorsanız Giresun çıkışlı Kapadokya turları tam size göre.

Giresun Çıkışlı Karadeniz Turları

giresun-cikisli-karadeniz-turlari

Çok sayıda turistik yerin bulunduğu Karadeniz çeşitli ve heyecan verici bir yolculuğa çıkmayı dört gözle bekleyenler için harika bir gezi programına sahiptir. Kendinizi farklı kültürel etkilere sahip bir dünyaya bırakın, misafirperver yerlileri tanıyın ve nefes kesici bir manzaraları Giresun çıkışlı Karadeniz turları ile deneyimleyin.

Pontus Dağları’ndaki Maçka’ya doğru vip araçlarla konforlu şekilde yola çıkarak Dağlar, vadiler ve nehirlerle dolu pitoresk manzarayı seyredebilirsiniz.

Yolculuk Altınder Vadisi ve Sümela’nın değişken doğası ile devam edecek ve her gördüğünüz doğal güzellik karşısında Karadeniz illerine hayran kalacaksınız. Yakın illere günü birlik seyahat ederken uzak iller için konaklamalı gezi programlarını da tercih edebilirsiniz.

Giresun çıkışlı Karadeniz turları genel olarak konaklamalı ve maksimum 6 günlük süren gezi planlamasıdır.

Giresun Çıkışlı Gap Turları

giresun-cikisli-gap-turlari

Giresun çıkışlı GAP turları ile büyülü bir dünyaya gidiyoruz. Jacobean manastırı Mor Gabriele l’ yi ziyaret edebilecek profesyonel rehberler ile bulunduğunuz bölgeye bilgi açısından hakim olacaksınız.

Sabah otelden çıkış ve birkaç rota sonrası grup olarak öğle yemeğinizi köy sakinleri ile beraber yiyebilirsiniz. Belirli mola ve serbest aktivitelerden sonra o bölgede bulunan otele araçlar ile teslim edileceksiniz. Özellikle Midyat, Hristiyanlık ve İslam’ın buluşma noktasıdır.

Çok sayıda kilise ve cami burada 1000 yılı aşkın bir süredir bir arada durmaktadır. Sabah manastır kilisesi Hah’ı ziyareti için rehber ile yola çıkacak sonrasında Mardin iline doğru yeni yerler keşfine çıkacaksınız.

Giresun çıkışlı GAP turları ile Mardin’deki Zafaran manastırını ziyaret ederken kendinizi orta çağda hissedebilirsiniz.

Giresun Çıkışlı Ege Turları

giresun-kalkisli-ege-turlari

Egede bulunan Efes, özellikle Kuşadası’ndaki kruvaziyer limanından gelenler olmak üzere çok sayıda turist alır. Haziran ve Eylül aylarında, su daha serin olsa da, plajlar çoğunlukla sakindir.

Giresun Ege turları ile genelde yaz aylarında ege turuna çıkabilirsiniz. İklim olarak ılıktır ve tekne gezileri için daha uygundur. Tarihi yerleri ılıman havalarda ziyaret etmek istiyorsanız, Giresun Ege turları seyahatinizi daha keyifli kılacak.

Yeni bir arkadaş grubu kazanacak aynı zamanda daha az kalabalık ve daha uygun fiyatlı konaklama imkanına sahip olacaksınız.

Kış ayları yağmurlu olabilir, ancak havadaki soğuğa aldırmazsanız, rüzgarlı, ıssız antik anıtlarda dolaşmak ve ardından öğle yemeği için kızarmış kebap restoranına gitmek için sezon dışı bir ziyafettir.

Bazı oteller ve restoranlar kışın kapanır ve yerel otobüs seferleri daha seyrek hale gelir, ancak neredeyse tüm siteler ve müzeler açık kalır.

Giresun Çıkışlı Yurtdışı Turları

giresun-cikisli-yurtdisi-turlari

Giresun’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Giresun çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Giresun tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Giresun çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Giresun çıkışlı Kapadokya turları
  • Giresun çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Giresun çıkışlı Mardin Turları
  • Giresun çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Giresun çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Giresun çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Giresun çıkışlı Hatay Turları
  • Giresun çıkışlı Antalya Turları
  • Giresun çıkışlı Güney Doğu Turları