0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Gümüşhane Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Gümüşhane Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Gümüşhane Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gümüşhane çıkışlı turlar sadece Gümüşhane ve çevre illere değil ayrıca Türkiye’nin birçok bölgesine grup geziler düzenlemektedir. Gümüşhane doğuda Bayburt, kuzeyde Trabzon, batıda Giresun ve güneyde Erzincan ile çevrilidir.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesiminde ve denizden 100 km uzaklıkta kurulmuştur. Şehir merkezi deniz seviyesinden 1153 m yükseklikte olup Harşit Çayı boyunca kurulmuştur. Gümüşhane’nin toplam alanı 6437 km 2ve altı mahalleden oluşmaktadır.

Başta gümüş ve altın olmak üzere birçok değerli maden bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Gümüşhane çıkışlı turlar ile mağaraları, yaylaları, şelaleleri, antik kentleri, flora ve faunası ile bozulmamış büyük bir turizm potansiyeline sahip alanları rehber eşliğinde gezebilirsiniz.

Konforundan ödün vermeyenler ve ya arkadaş canlısı olup gruplarda sosyalleşmek isteyenler için bu turlar oldukça keyif verici ve uygundur.

Gümüşhane Çıkışlı Günübirlik Turlar

gumushane-cikisli-gunubirlik-turlar

Gümüşhane çıkışlı günübirlik turlar ile harika bir hafta sonu deneyimi yaşayabilirsiniz. Kısa süreli ilçe gezileri sırasında İmera da bulunan antik kentte kubbeli bir manastır bulunmaktadır. Kubbesi kare tonozla örtülmüştür.

Kitabesinden 1350 yılında yapıldığı sanılmaktadır. Tarihi ve kültürel değerleri taşıyan antik kentlerin birçoğu arkeolojik sit alanı olarak korunmaktadır. Rehber eşliğinde manastır türbe park cami gibi turistik yerleri görebilir yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz.

Gümüşhane çıkışlı günübirlik turlar Yaylalar, Gümüşhane – Trabzon ana tur güzergahının 50. km’sindeki tünelden 3 km sonra turistik merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Konaklama ve yeme içme olanakları mevcuttur. Yazları Çim Kayağı, kışları ise kar kayağı yapılabilmektedir. Yaylalar, iz sürme, fotoğraf takibi, atçılık, kampçılık, ornitoloji, karda HEDİK ve yamaç paraşütü ile yürüyüş imkanlarının bulunduğu eşsiz ve büyüleyici turistik yerlerdir.

Gümüşhane Çıkışlı Konaklamalı Turlar

gumushane-cikisli-konaklamali-turlar

Gümüşhane çıkışlı konaklamalı turlar aracılığı ile Noel Baba Harabeleri, Sadak köyünde bulunan bu antik kent, Tarihi Kaleler olan Gence Kalesi, Aşut Köyü, Edirne Köyü, Kalecik/Kov, Akçakale, Krom, Kurtun, Ovundu, Keçi, Gümüşkaya ve Gümüştug Kalelerini tek tek rehber eşliğinde gezebilirsiniz.

Birkaç gün konaklamalı bir gezi ile Camiler ve Türbeler; Süleymaniye Camii, Küçük / Küçük Camii, Çamur Köyü Türbesi, Firdevs Hatun Türbesi, Hasan Çağırgan Baba ve Mısıroğlu Türbelerini yakından görüp ibadet edebilirsiniz.

Gümüşhane çıkışlı konaklamalı turlar rehberi Tarihi Köprüler olan Tohumoğlu Köprüsü, Söğütagil Köyü Köprüsü, Gümüşkaya, Taş Köprü/Taş, Meryem Ana/Meryem Ana, Zigana Antik İpek Yolu Köprüsü, Gümüşhane, Yıldız Köyü, Ardesa ve Kanberli Köprülerini size tanıtarak detaylı bilgi verecektir.

Bu tarihi yerler günlük belirli saat uygulaması ile organize edilir. Rehberiniz otele dönmeden önce yarınki gezi ile alakalı sizi bilgilendirir

Gümüşhane Çıkışlı Kapadokya Turları

gumushane-cikisli-kapadokya-turlari

Dünyanın en tuhaf ve ilgi çekici yerlerinden biri olan Kapadokya’yı Gümüşhane çıkışlı Kapadokya turları ile keşfedin. Dünya çapında benzersiz bir erozyon manzarası olan Kapadokya  İç Anadolu’da yer alır, tüften bu olağanüstü manzarayı su ve rüzgar yaratmıştır.

Canlı bir kültürel tarih, nefes kesici manzara oluşumları, gizemli ve aynı zamanda masalsı yer altı siteleri, dar boğazlar, antik mağara yerleşimleri ve ilk Hıristiyanlar tarafından kayaya oyulmuş sayısız kilise sizi bekliyor.

Kapadokya Bölgesi’nin büyük turizm potansiyeli nedeniyle, bölgede otel ve kongre turizmi oldukça popülerdir, bu nedenle kongre ve toplantı salonu ve Kapadokya bulunmaktadır.

Tek yapmanız gereken gruba dahil olarak Gümüşhane çıkışlı Kapadokya turları organizasyonunun tadını çıkarmak olacaktır.

Gümüşhane Çıkışlı Karadeniz Turları

gumushane-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz bölgesi Asya yakasında kuzey sınırını oluşturan Türkiye  içine ve birleştirme Bulgaristan ülkesinin karadeniz kıyısındaki  Avrupa kesiminde yer almaktadır.

Bu bölgenin güneyinde Pontus Dağları anadolu ile sınırı oluşturur. Doğuda Gürcistan ülkesi ile komşudur. Bölge verimlidir ve mükemmel çayı (özellikle Rize yöresi ) ve balı ile tanınır.

Doğu bölümü de olduğu kapsamlı fındık bahçelerinde karakterize Ünye ve bu nedenle sık sık, fındık sahil olarak adlandırılır. Gümüşhane çıkışlı Karadeniz turları hem batı hem doğu tarafı olmak üzere birçok ili kapsar.

Tarifsiz bir gezi deneyimi yaşamanın yanında farklı aktivitelerinde yapılacağı bölgedir. Tekne turu safari balık tutma çay tarlalarını gezme en taze balıkları yeme fırsatını bulursunuz.

Gümüşhane çıkışlı Karadeniz turları genelde 4-5 gün konaklamalı şekilde düzenlenmektedir.

Gümüşhane Çıkışlı GAP Turları

gumushane-cikisli-gap-turlari

Gümüşhane çıkışlı GAP turları seyahat listesinde birçok il yer almaktadır. Bunlardan en çok sevileni ise Şanlıurfa ilidir. Urfa’dan kısa bir süre rehber eşliğinde  Göbeklitepe’nin yaklaşık 11.000 yıl önce geçmişine yolculuk yapabilirsiniz.

Özellikle I. Antiochus’un müzesine hayran kalacaksınız. Büyük heykeller ve insan elinin neden olduğu soğuğa, sıcağa ve tahribata rağmen 2000 yılı aşkın bir süredir çok iyi korunmuştur.

Bugün düşmüş taş başlar yerde duruyor, taşlı dağ manzarasına bakıyor ve bu bölgenin Helenistik ve Pers etki alanları arasındaki gerilim alanında sahip olduğu önem hakkında bir fikir veriyor. Gümüşhane çıkışlı GAP turları ile Yunan ve Pers sanatının ve düşünce tarzının birleşimini deneyimleyin.

Bir yanda Helenistik dünyanın izlerini hissederken, diğer yanda Güneydoğu’nun mimari üslubunun Batı’ya uyarlanmasına hayran kalabilirsiniz.

Gümüşhane Kalkışlı Ege Turları

gumushane-kalkisli-ege-turlari

Gümüşhane Ege turları gezi organizasyonunda Pamukkale ve izmir ağırlıklı olarak program hazırlanmaktadır. Şifalı özelliklere sahip doğal kaplıca sularının merkezi olan Pamukkale’ye gideceksiniz.

Sudaki kimyasal özelliklerden dolayı dağ yamacında saf beyaz renkli traverten ve basamaklı su terasları oluşturulmuştur. Kar görüntüsünü andıran Pamukkale yerli yabancı tüm turistler tarafından yoğun ilgi ile ziyaret edilmektedir.

İzmir ili ise Aphrodisias Müzesi, Yunan ve Roma heykel çalışmalarının en iyi örneklerinden bazılarını barındırmaktadır.  Konaklamalı Gümüşhane Ege turları rehberi grubun en iyi yemekleri tatması ve hediyelik eşya alması konusunda bu turistik bölgede size yardımcı olacak.

Antik Çağın Ticari, Dini ve Sosyal Merkezi olarak bilinen ve Türkiye’deki herhangi bir Ziyaretin en dikkat çeken yeri olan Efeste yürüyüşler yapacak panoramik bir manzara seyredeceksiniz.

Gümüşhane Çıkışlı Yurtdışı Turları

gumushane-cikisli-yurtdisi-turlari

Gümüşhane’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Gümüşhane çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Gümüşhane tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Gümüşhane çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Gümüşhane çıkışlı Kapadokya turları
  • Gümüşhane çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Mardin Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Hatay Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Antalya Turları
  • Gümüşhane çıkışlı Güney Doğu Turları