0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Iğdır Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Iğdır Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Iğdır Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Iğdır’ı dünyanın en sıra dışı yerlerinden biri olmasını sağlayan üç farklı ülke ile sınırı vardır.

Aynı noktadan farklı medeniyetleri, farklı kültürleri uzaktan da olsa görebilirsiniz. Aras Nehri sadece ilin sınırını değil, aynı zamanda ülkenin de sınırını oluşturuyor. Eyaletin güneyinde yükselen Ağrı Dağı, başka bir ülke olan İran ile sınırı çiziyor.

Türkiye’nin en doğu ucu olan Dil Ovası il sınırları içindedir. Iğdır çıkışlı turlar ile ikinci en yüksek volkanik zirvesi ve Avrupa’nın en yüksek dağı ve ayrıca çeşitli Kutsal Yazılarda adı geçen Büyük Tufan’dan sonra Nuh’un Gemisi’nin durduğu dağdır. Burada birkaç gün geçirerek Iğdır’ın sunduğu her şeyi deneyimleyebilirsiniz.

Iğdır çıkışlı turlar size ilin etrafında bulunan diğer illeri de ziyaret etme fırsatı sunmaktadır.

Iğdır Çıkışlı Günübirlik Turlar

igdir-cikisli-gunubirlik-turlar

Iğdır Ovası’nda koçbaşlı mezar taşlarına sıklıkla rastlarsınız; mistik anlamının yanı sıra Akkoyunlu ve Karakoyunlu dönemlerine de ışık tutmaktadır.

Iğdır çıkışlı günübirlik turlar rehberlik hizmeti sunarak tarihe gömülmüş bu güzellikleri gün yüzüne çıkaracak bilgiler öğrenmenizi sağlar. Iğdır’ın ev sahipliği yaptığı uygarlıkların sayısı açısından dikkat çekicidir.

Bu farklı uygarlıkların izlerini farklı yerlerde görmek mümkün olduğu gibi, bazen tüm farklı uygarlıkların izlerini tek bir binada görmek de mümkündür.

Iğdır çıkışlı günübirlik turlar muhteşem dağları, çağlayan dereleri ve yemyeşil yaylaları ve kendine özgü turizm noktalarını görmeniz için küçük gruplar halinde seyahat edebileceğiniz geziler düzenliyor.

Burada kuş gözlemciliğine kadar bir çok gezilecek yer bulunur. Bunların en önemlileri Tuz dağı Mağaralarıdır.

Iğdır Çıkışlı Konaklamalı Turlar

igdir-cikisli-konaklamali-turlar

Iğdır kültürünü yakından tanımak isteyenler, 2003 yılından bu yana yayla yaylasında gerçekleştirilen yerel bir etkinlik olan Ağrı Dağı Şenliği’ne Iğdır çıkışlı konaklamalı turlar aracılığı ile mutlaka katılmalı.

Her köy, yöresel yemekler hazırladıkları ve el sanatlarından örnekler sergiledikleri çadırlar kuruyor. Festivalde ayrıca halk dansları ve at yarışları da sizlerin izlemesi için yapılıyor.

Burada konakladığınız süre boyunca oldukça eğlenecek her anı kayıt altına almak isteyeceksiniz. Ağrı Dağı’nın kuzeydoğu yamaçlarında yer alan bu bölge, rengarenk çiçekler ve temiz dağ havası bakımından zengindir. Buradan üç farklı ülkeye bir göz atabileceğiniz yürüyüşler var.

Iğdır çıkışlı konaklamalı turlar aracılığı ile görmeniz planlanan bir diğer yerler ise Iğdır kalesi ve Korhan yaylasıdır.

Iğdır Çıkışlı Kapadokya Turları

 

Gizemli mağaraları, tarihi yerleri keşfetmeyi ve bir peri masalı manzarasında yürüyüş yapmak için Kapadokya’yı Iğdır çıkışlı Kapadokya turları ile mutlaka gezmelisiniz.

Burada farklı kültürlerden birçok insan tanıma şansınız bulunuyor. Dünyanın birçok yerinden turist balonları görmek ve çeşitli aktiviteleri deneyimlemek için Kapadokya’ya seyahat ediyor.

Kızılırmak Nehri’nin aşındırması ve bu manzara üzerinde on bin yıldır esen rüzgarla birlikte yanardağ püskürmesi ünlü peribacası kayalarını oluşturmuştur.

Yıllar boyunca birçok medeniyet buraya yerleştiği ve ayak izlerinin bulunduğu Kapadokya’da yeraltına gizlenmiş gizli şehirler mükemmel bir şekilde korunmuş ve popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir.

Iğdır çıkışlı Kapadokya turları ile Mevlana Müzesi, Sultanhanı, Kervansarayı, Alaaddin Tepesini de rehberlerimiz eşliğinde gezebilirsiniz.

Iğdır Çıkışlı Karadeniz Turları

igdir-cikisli-karadeniz-turlari

Iğdır çıkışlı Karadeniz turları başlangıç ​​noktası genelde büyük Trabzon şehridir. Bu sahil kentinin gündemde ilk sıralarda yer alacak birçok cazibe merkezi var.

Antik Sümela manastırı bir uçurumun kenarında duruyor ve antik kiliselerini, odalarını ve mutfaklarını keşfetmek, Kara Madonna heykeli hakkında bilgi almak için rehberimize sorular sorabilirsiniz. Rotada yer alan bir diğer yer Uzungöl’dür.

Uzungöl çarpıcı göl kenarı kasabası, ötesindeki dağların güzel manzarasına sahip bir dağ vadisinin ortasında yer almaktadır. İsviçre Alpleri’nin ortasındaki bir yere benzeyen Uzungöl, kasabanın etrafına dağılmış camiler bulunmaktadır.

Iğdır çıkışlı Karadeniz turları Karadeniz’in etrafındaki bölgeler, sonsuz güzel destinasyonlar, sahil beldeleri, tarihi şehirler ve inanılmaz manzaralar için gezi listesi oluşturmaktadır.

Iğdır Çıkışlı GAP Turları

igdir-cikisli-gap-turlari

Iğdır çıkışlı GAP turları ülke içinde yoğun bir şekilde seyahat programı oluşturur ve çeşitli destinasyonlara yer vermektedir.

Güneydoğu Türkiye Bölgesi, ortalama yüksekliği 2200 metreyi bulan Türkiye’nin diğer bölgelerine göre daha yüksek bir rakımda yer almaktadır. Coğrafi konumu bölgeyi kısa yazlar ve uzun, daha soğuk kışlar ile terk eder.

Yoğun bir nüfus yoktur, bu da daha az koşuşturma olduğu için turistler için bir avantaj olabilir, eğlence ve beğeni için daha fazla alan bırakır. Her tarafa dağılmış volkanlar var ve bazı bölgelerdeki lav birikintilerinde belirgin bir aktivite var.  Göller, nehirler, dağlar, ovalar ve yaylalardan oluşan güzel havası vardır.

Iğdır çıkışlı GAP turları ile konaklamalı ya da günü birlik olarak geziler düzenlenmektedir.

Iğdır Çıkışlı Ege Turları

igdir-cikisli-ege-turlari

Ege de görülmesi gereken eşsiz tarihi yapılar kültürel kalıntılar asırlık tarih vardır. Ege turuna katıldığınızda mutlaka görmeniz gereken yerlerden biri de Pamukkale’dir.

Pamukkale, yılda iki milyonu aşkın ziyaretçisiyle Türkiye’nin en gözde cazibe merkezlerinden biri ve pamuk görünümlü terasları ile dünyanın en değerli yerlerinden biridir.

Doğal sit alanı Türkiye’nin güneybatısındaki Denizli’de bulunmaktadır. Pamukkale, gerçeküstü, parlak beyaz traverten terasları ve ılık su kaynakları ile ünlüdür. Iğdır çıkışlı Ege turları birçok ilin kombinasyonu ile düzenlenmektedir.

Farklı illerde belirli saat yada bir gün süreli bulunduktan sonra rota değişikliği yapılarak Egenin tüm güzelliklerini tek bir tur ile görmüş olacaksınız.

Iğdır çıkışlı Ege turları birçok aktiviteye de öncülük ederek keyifli bir seyahat geçirmenizi sağlayacak.

Iğdır Çıkışlı Yurtdışı Turları

igdir-cikisli-yurtdisi-turlari

Iğdır çıkışlı yurtdışı turları en yoğun olarak Azerbaycan’a yapılmaktadır. Yakınlığı sebebiyle ve Azerbaycan’dan yoğun göç alması sıklıkla bu ülkeye tur düzenlenmesini sağlamaktadır.

Yine farklı ülkelerde gezi programlarına katılmak isteyenler için İtalya, Fransa, İspanya gibi Avrupa ülkelerine tur aracılığıyla en kolay şekilde gidebilirsiniz.

Konaklama yapacağınız otelden uçak bileti rezervasyonuna sizinle yolculuk boyu bilgilendirici içerikler paylaşacak tur rehberine kadar her detay Iğdır çıkışlı yurtdışı turları tarafından planlanmıştır.

Tek yapmanız gereken gittiğiniz ülkede doyasıya eğlenmek ve bu anların tadını çıkarmak olacak. Farklı ülkeden arkadaşlar edinebilir, kendi küçük grubunuz ile yurtdışı turlarına katılabilirsiniz.

Asya’dan uzak doğu ülkelerine kadar birçok ülkeye gezi düzenleyen acente şirketimiz ile Iğdır çıkışlı yurtdışı turları ayrıcalıklarından faydalanın.