0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Isparta Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Isparta Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Isparta Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Osmanlı İmparatorluğu zamanından bu yana gül ve çiçeklerin kenti olan Isparta, Anadolu’nun en nadide kentleri arasında yer alır. Akdeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde bulunan Isparta; tarihi, kültürü ve güzelliği ile ayrı bir yere sahiptir. Bu özel şehrin naif insanları yıl içerisinde nefes alabilmek ve eğlenceli zamanlar geçirebilmek için kentteki acenteler tarafından sunulan Isparta çıkışlı turlar sayesinde hizmet alabilmektedir.

Kentte yılın belirli dönemlerinde değişen koşullara bağlı olarak sunulan Isparta çıkışlı turlar kimi zaman günübirlik olarak yakın bir şehre kimi zaman konaklamalı yapıyla uzak şehirlere birkaç günlük programlar şeklinde sunulmaktadır. Bu özel programlarda genellikle tarihi ve kültürü ile çok önemli bir yere sahip olan şehirler seçilirken, bu şehirlerde hem keyifli bir gezi hem de bölgenin geleneksel ve kültürel etkinliklerine katılma şansı elde edilmektedir.

Isparta Çıkışlı Günübirlik Turlar

isparta-cikisli-gunubirlik-turlar

Günübirlik turlar özellikle bir günlük dinlence arayan gençler, arkadaşlar ve aileler tarafından çok sık tercih edilmektedir. Bireysel veya bir grup ile ya da aileniz ile katılabileceğiniz Isparta çıkışlı günübirlik turlar örnek olarak Kapadokya turları gibi seçenekler sunmaktadır. Kapadokya turları gibi programlarda Peri Bacaları, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Güvercinlik Vadisi ve Göreme gibi meşhur noktaları ile tanınan bu özel bölgede keyifli bir gezi özel bir tur ve unutulmaz bir gün yaşama şansı sunulmaktadır.

Isparta çıkışlı günübirlik turlar çok uzun yıllardır standart bir yapı ile düzenlenirken, genellikle pazar günleri şehrin merkezi bir noktasından kalkış yapılarak, karayolu veya havayolu ulaşımı sayesinde sağlanır. Ekonomik koşullara ve ulaşım ihtiyacına bağlı olarak belirlenen bu koşullarda yolculuk sırasında sigortalı ve güvenceli bir ulaşım araç içi ikramlar ve tur boyunca rehberlik hizmetleri gibi avantajlar yer alır. Bu sayede tur programı eksiksiz bir şekilde tamamlanır.

Isparta Çıkışlı Konaklama Turları

isparta-cikisli-konaklamali-turlar

Tek bir günlük gezi ve yolculuk ile yetinmeyen ve daha uzun deneyimler elde etmek isteyen bireyler veya gruplar açısından da Isparta çıkışlı konaklamalı turlar ayrı bir yere sahiptir. Örneğin, bir Güneydoğu turuna katıldığınızda bu tur çerçevesinde Şanlıurfa, Adıyaman, Mardin, Gaziantep ve Diyarbakır gibi farklı kentlerde konaklamalar sağlanarak her şehirde ayrı ayrı bir gezi ve ayrı ayrı etkinlikler ile daha keyifli bir program sunulmaktadır.

Isparta çıkışlı turlar temel olarak tarih ve turizm gezilerine odaklanmış olmaları ile birlikte konaklamalı turlar bu amacı tam olarak yerine getirmektedir. Yani Isparta çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde Güneydoğu, Karadeniz, Ege veya Kapadokya turları sırasında bu bölgelerin her önemli noktasını ayrı ayrı görebilir ve çok keyifli bir kültürel birikim elde edebilirsiniz. Özellikle kentlerin tarihini ve kültürünü tam olarak anlayabilmek açısından konaklamalı turlar sırasında rehberlik hizmetleri ile GAP turları gibi örneklerde unutulmaz bir zaman yaşama şansı sunulmaktadır.

Isparta Çıkışlı Kapadokya Turları

isparta-cikisli-kapadokya-turlari

Dünyada turizm denildiğinde örnek gösterilen noktalardan biri olan Kapadokya hem Peri Bacaları hem de etrafındaki muhteşem güzellikler ile doyulamayacak kadar özel bir konum sağlamaktadır. Nevşehir sınırlarında bulunan bu bölge aslında çevresinde yer alan Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar ve Ortahisar ilçeleri ile çevrili olarak çok büyük bir alan içerisinde ayrı ayrı değerler bulundurmaktadır. Bu nedenle Isparta çıkışlı Kapadokya turları sırasında Türk geceleri keyfini yaşayabilir, Ihlara Vadisi’ni görebilir, mağara evler ve otellerde konaklayabilir, Peri Bacalarını görebilir, bölgenin eşsiz manzarasını Temenni Tepesinden izleyebilir ve yeraltı şehri gezileri yapabilirsiniz.

Isparta çıkışlı Kapadokya turları içerisinde özellikle Peri Bacaları, (Üç Güzeller) büyüleyici bir gezi fırsatı sunmaktadır. Sonrasında Göreme Açık Hava Müzesi içerisinde farklı tarihi kiliseler ve yapılar, Avanos bölgesinde çanak/çömlek atölyeleri, Ihlara Vadisi’nin hemen yanı başında krater gölü ve sonrasında Güvercinlik Vadisi görülebilir. Ayrıca Isparta çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları sayesinde çok keyifli bir balon turu, Kapadokya manzarasında bir akşam yemeği veya Kapadokya şarapları tadım atölyelerinde keyifli anlar geçirilebilir.

Isparta Çıkışlı Karadeniz Turları

isparta-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz yaylalar ve çay bahçeleri ile birlikte ülkemizin ciğerlerine ve damaklarına hitap eden bir yere sahiptir. Özellikle Doğu Karadeniz bölümünün muhteşem Çamlıhemşin, Pokut, Ayder ve Borçka gibi noktalarındaki yaylalar birer oksijen deposu ve doğal zenginlik olarak kabul edilebilir. Bu açıdan da Isparta çıkışlı Karadeniz turları sırasında özellikle Doğu Karadeniz’de yapılan bu yayla gezileri hem sağlık hem de keyifli seçenekler sunmaktadır.

Isparta çıkışlı Karadeniz turları içerisinde Doğu veya Batı Karadeniz bölümüne ayrı ayrı tur programları seçilebilir. Değişen mevsimlerde iklim ve doğa koşullarının değişiklik gösterdiği bu tur programlarında doğuda Trabzon, Rize, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt gibi önemli kentler yer alırken, batıda Karabük, Kastamonu, Bartın, Sinop, Zonguldak ve Bolu gibi kentlerde ayrı noktalar görülebilir. Batı Karadeniz turlarında bilhassa Safranbolu, Amasra ve Abant bölgesi önem sunarken, Doğu Karadeniz turlarında Trabzon’da Sümela Manastırı, yaylalar ve bazen Gürcistan’da Batum’a kadar uzanan bir yolculukla Isparta çıkışlı turlar daha özel bir hale gelmektedir.

Isparta Çıkışlı GAP Turları

isparta-cikisli-gap-turlari

GAP, Güneydoğu Anadolu Projesi anlamına gelmekle birlikte bu tur Güneydoğu Anadolu’daki en önemli kentlerin sırayla gezilerek görüldüğü bir yapı sağlamaktadır. Yani Isparta çıkışlı GAP turları tarihin en eski topraklarını bulunduran Güneydoğu bölgesine uzanan bir yolculuk sağlar. Bazen Hatay üzerinden başlamak ile birlikte genellikle Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Diyarbakır güzergahını takip eden bir yolculuk yer almaktadır.

Isparta çıkışlı GAP turları sırasında sayılan şehirlerde özellikle Zeugma Antik Kenti, Nemrut Dağı, Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Halfeti, Dara Antik Kenti, Mardin Sokakları, Hasankeyf, Malabadi Köprüsü ve Diyarbakır Surları gibi en önemli noktalar görülür. Bu özel Isparta çıkışlı turlar tarih yolculuğu olması yanında aslında kültürel bir yere sahiptir. Çünkü bu özel Güneydoğu şehirlerinde sıra geceleri, kent müziklerinin sunulduğu özel etkinlikler, muhteşem bir gastronomi ve yöre mutfakları gibi seçenekler yer almaktadır.

Isparta Çıkışlı Ege Turları

isparta-cikisli-ege-turlari

Akdeniz Bölgesi’nde bulunarak Ege’nin hemen yanı başında yer alan Isparta, yakın bir kültüre ve iklime sahip olsa da yine de bu şehirden de düzenli bir şekilde Ege turları sağlanmaktadır. Çünkü Isparta kalkışlı Ege turları sayesinde Ege Bölgesi’ndeki sahillerde dolaşma, denize girme ve deniz keyfi yaşama fırsatı elde edilmektedir. Her yıl Isparta çıkışlı turlar içerisinde Ege programları değişen bir seçenek olarak bulunurken, bu keyifli turlarda özellikle Bozcaada, Ayvalık, Çeşme, Foça, Kuşadası, Bodrum, Marmaris ve Fethiye sahilleri yer almaktadır.

Isparta kalkışlı Ege turları sırasında deniz keyfini yaşamanın yanında Hierapolis, Pamukkale, Efes Antik Kenti, Cunda Adası, Bodrum Kalesi, Kaz Dağları, Şeytan Sofrası ve Likya Yolu gibi özel bölgelerde tarih ve turizm yolculukları da bulunmaktadır. Ayrıca Bodrum’da ve Marmaris’te dalış keyfi yaşama, Fethiye’de Kelebekler Vadisi’ni gördükten sonra Ölüdeniz’de yamaç paraşütü yapma gibi etkinlikler bu turlarda tercih edilebilir.

Isparta Çıkışlı Yurtdışı Turları

isparta-cikisli-yurtdisi-turlari

Yurtdışı tur programları da çok özel bir yere sahip olarak bölge acenteleri tarafından hizmet verilen ayrı bir nokta sağlamaktadır. Değişen lokasyonlar üzerinden sağlanan Isparta çıkışlı yurtdışı turlar genellikle vizesiz seyahat edilen ülkeler ile sağlanmaktadır. Ancak bazen vize koşullarının yerine getirilmesi sayesinde de Isparta çıkışlı turlar içerisinde Avrupa, Ortadoğu ve Asya ülkelerine turlar düzenlenmektedir.

Isparta çıkışlı yurtdışı turlar genellikle konaklamalı ve birkaç günlük bir yapıya sahip olurken, bazen çok daha uzun süreli hizmetler sunulmaktadır. Örneğin, bir paket halinde Balkanlar turuna katıldığınızda, Balkan ülkelerinin birçoğunu aynı programda teker teker görebilir ve bu ülkelerde Türk tarihinden kalan izlere kadar ulaşabilirsiniz.