0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kahramanmaraş Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Kahramanmaraş Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kahramanmaraş Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Akdeniz’in önemli güzelliklerinden olan Kahramanmaraş, yaylaları, tabiat parkları, akarsuları, gölleri, dağları ve daha birçok farklı güzelliğiyle bölgenin görülmeye değer şehirlerinden biri olarak bilinmektedir.

Bu güzel ve huzurlu kentte yaşayan yerli halk belirli zamanlarda tatil yapmak amacıyla farklı güzellikler aramaya ve bunun en güvenilir ve konforlu yolu olan turlarla tatillerini değerlendirmeye başlamışlardır.

Konumu nedeniyle farklı bölgeler arasında köprü görevi gören Kahramanmaraş’ta farklı bütçe ve taleplere göre acenteler tarafından farklı turlar düzenlenmektedir.

Kısa tatilleri ya da hafta sonlarını tatlı bir kaçamak ile değerlendirmek isteyenler için en uygun tercih Kahramanmaraş çıkışlı günübirlik turlarken, tatil günleri fazla olan, daha fazla şehir görmek isteyen ya da bir bölgeyi tüm güzellikleriyle tanımak isteyenler için ise Kahramanmaraş çıkışlı konaklamalı turlar öncelikli tercihler arasında yer almaktadır.

Bütçenize ve ayırabileceğiniz zamana göre farklılık gösterebilen bu turlar, farklı zaman dilimlerinde Kahramanmaraş çıkışlı olarak farklı lokasyonlar için de gerçekleştirilebilmektedir.

Kahramanmaraş Çıkışlı Günübirlik Turlar

kahramanmaras-cikisli-gunubirlik-turlar

Günübirlik turlar kısıtlı zaman dilimine sahip ancak yeni yerler gezmeyi ve keşfetmeyi seven katılımcıların favorilerindendir.

Kahramanmaraş çıkışlı günübirlik turlar da haftanın yoğunluğu ve stresinden kurtulmak isteyen, bulunduğu ortamdan kısa süreli dahi olsa uzaklaşmak isteyen katılımcılar için düzenli olarak acenteler tarafından organize edilmektedir.

Katılımcılar Kahramanmaraş çıkışlı günübirlik turlar sayesinde kısıtlı zaman dilimlerini eğlenceli ve keyifli aktiviteler eşliğinde taçlandırmaktadır. Kahramanmaraş çıkışlı günübirlik turlar içerisinde katılımcıların en çok sevdiği turların başında Kapadokya turları gelmektedir. Hem bölgeye yakınlık hem de eşsiz güzelliği ile kısa sürede katılımcıların gönlünü kazanmış Kapadokya turlarına ek olarak günübirlik farklı turlar da düzenlenmektedir.

Turların düzenlemeleri tamamen acenteler tarafından yapıldığı için rehberlik hizmeti, seyahat sigortası, araç içi ikramlar gibi farklı seçenekler de ücrete dahil olarak katılımcılara sunulmaktadır.

Kahramanmaraş Çıkışlı Konaklamalı Turlar

kahramanmaras-cikisli-konaklamali-turlar

Seyahatini birkaç güne sığdırmak istemeyen, gezdiği bölgenin eşsiz güzelliklerini en ince ayrıntısına kadar görmek isteyen gezi severler için başka şehirlerde düzenlendiği gibi Kahramanmaraş çıkışlı konaklamalı turlar da düzenlenmektedir.

Konaklamalı turlar en az 2 gün sürmekle birlikte, seyahat edilen bölgenin uzaklığı ve gezilecek yerlerin sayısına bağlı olarak ortalama 3 gün sürmektedir. Daha kapsamlı bölgelere yapılan ziyaretler daha uzun sürebilmektedir.

Konaklamalı turlar dâhilinde kimi zaman Batı Karadeniz, kimi zaman Doğu Karadeniz, kimi zaman Güneydoğu Anadolu gezildiği gibi bazı zamanlarda yurtdışı turları da katılımcılarla acenteler aracılığıyla buluşturulmaktadır.

Kahramanmaraş çıkışlı konaklamalı turlar dâhilinde günübirlik turlarda olduğu gibi seyahat sigortası, rehberlik hizmeti ve araç içi ikramlara ek olarak kahvaltı ve yemek hizmeti de katılımcılara sunulmaktadır.

Seyahat edilecek bölgeye göre turun seyri değişiklik göstermekle birlikte ağırlıklı olarak doğa ve kültürel temalı turlar katılımcılar ile buluşturulmaktadır.

Kahramanmaraş Çıkışlı Kapadokya Turları

kahramanmaras-cikisli-kapadokya-turlari

Kahramanmaraş çıkışlı turlar içerisinde en çok ilgi gören turlarımızın başında günübirlik ve konaklamalı seçenekleri ile Kapadokya turları gelmektedir.

Bölgenin ünlü güzelliklerinin tamamına yakını tur programına dâhil olarak ziyaret edilmektedir. Tur programlarında ücretlendirmeye dâhil olan hizmetler dışında ATV, hava balonu gezileri, at turları ve daha farklı alternatifler isteğe bağlı olarak katılımcılara sunulmaktadır.

Bu eşsiz turun bir parçası olmak ve kaliteli vakit geçirmek için sizler de Kahramanmaraş çıkışlı Kapadokya turlarına katılabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çıkışlı Karadeniz Turları

kahramanmaras-cikisli-karadeniz-turlari

Yeşillik ve temiz havanın muhteşem birleşimi, doğal güzelliklerin tarihle harmanlandığı en güzel bölgelerimizden biri olan Karadeniz’i ziyaret etmek isteyenler için Kahramanmaraş çıkışlı Karadeniz turları düzenlenmektedir.

Karadeniz için hazırlanan tur programlarında bölgenin Doğu ve Batı kısımları için ayrı programlar düzenlenmektedir.

Doğu Karadeniz turunu seçen katılımcılar doğayla daha iç içe oldukları, yaylaları görme fırsatı yakalayacakları gezide bölgenin en ünlü mimari ve doğal yapılarını da görme fırsatı yakalayacaklardır.

Batı Karadeniz turunu seçen katılımcılar ise Kastamonu’nun eşsiz güzelliklerinden Bartın’ın keyifli sakin yaşamına, Safranbolu’nun tarihi evlerinden daha pek çok farklı keyifli noktaya ziyaret imkânı bulacaklardır.

Karadeniz Bölgesi’nin bol yağışlı ikliminden dolayı turlar esnasında yer yer keyifli yağışlarla karşılaşılması da olasıdır.

Kahramanmaraş Çıkışlı GAP Turları

kahramanmaras-cikisli-gap-turlari

Güneydoğu Anadolu bölgesi özellikle tarihi birikim ve kültürel yapıdan ülkemizin en zengin bölgelerinden biridir. Bu nedenle seyahat rotasında tarihi güzelliklere yer vermek isteyen katılımcıların sıklıkla tercih ettiği bölgelerin başında gelmektedir.

Yıl boyunca devam eden Kahramanmaraş çıkışlı GAP turları dâhilinde Doğu’nun eşsiz güzelliklerinden Adıyaman, Gaziantep, Mardin ve daha pek çok farklı şehri görebilir, uygun noktalarda sunulan konaklama imkânlarıyla eşsiz seyahat keyfini çıkabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çıkışlı Ege Turları

kahramanmaras-cikisli-ege-turlari

Tatil cenneti olarak bilinen, doğal güzelliklerle tarihin harmanlandığı güzelliğine doyum olmayan Ege bölgesi için de Kahramanmaraş çıkışlı turlar düzenlenmektedir.

Ağırlıklı olarak konaklamalı gerçekleştirilen turlara katılarak bölgenin tadını çıkarmak isterseniz acenteler tarafından düzenlenen Kahramanmaraş çıkışlı Ege turlarına katılım gösterebilirsiniz.

Turlarımız dâhilinde tatil severlerin uğrak noktalarından Bodrum’da denize girmeyi, İzmir’de Efes Antik Kenti’ni görmeyi ya da doğallık ve sadeliğiyle görenleri kendine hayran bırakan Pamukkale’yi tercih edebilirsiniz.

Diğer turlar da olduğu gibi Kahramanmaraş çıkışlı Ege turlarında da seyahat sigortası, rehberlik, araç içi ikramlar ve yemek seçenekleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Kahramanmaraş Çıkışlı Yurtdışı Turları

kahramanmaras-cikisli-yurtdisi-turlari

Bütünüyle farklı kültürleri tanımak ve farklı coğrafyalarda gezinmek isteyenler için yılın belirli dönemlerinde düzenlenen Kahramanmaraş çıkışlı yurtdışı turları Avrupa ülkeleri başta olmak üzere pek çok farklı ülke ve kıtaya yönelik olarak düzenlenmektedir.

Kahramanmaraş çıkışlı yurtdışı turlarında genellikle İstanbul üzerinden aktarmalı olarak yolcularımızın istedikleri noktaya ulaşımlarını sağlamaktayız.

Yurtdışı turlarında Roma, Berlin, Viyana, Paris gibi çok tercih edilen rotalar seyahat edilebileceği gibi daha uzak bölgelere düzenlenen turlar dâhilinde Uzakdoğu, Asya ya da Amerika’ya da seyahat imkanı bulunmaktadır.