0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Karaman Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Karaman Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Karaman Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karaman ili Anadolu’nun gelişmesi için Konya ilinden ayrılarak aynı bir il olmuştur. Orta Torosların kuzeyinde ve iç Anadolu bölgesini Akdeniz bölgesine bağlayan bir konuma sahiptir.

Karaman’ın büyük bir kısmı ovalardan oluşmaktadır. Karaman iline karayolu, havayolu, demiryolu gibi ulaşım olanaklar mevcuttur. Yaz, kış fark etmeksizin yılın belirli tariflerinde tatil yapmak isteyenler Karaman çıkış turları hizmetinden yararlanabilirler.

Karaman çıkış turları günübirlik yapılarak iyi bir hafta sonu geçirmenizi sağlamaktadır. Günübirlik değil de bir kaç günlüğüne konaklama hizmeti içinde yardımcı olmaktadır. Her bütçeye uygun çıkış turları mevcuttur. Kendinize uygun bir tatil programı yaparak istediğiniz mevsimde turlara katılabilirsiniz.

Yerel ve ulusal acenteler karaman çıkış turları planlamaktadır.

Karaman Çıkışlı Günübirlik Turlar

karaman-cikisli-gunubirlik-turlar

Günübirlik turlar keyifli bir hafta sonu için en iyi programlardan birisidir. Günlük hayatı telaşı içinde kafa dinlemek için günü birlik programlar oldukça iyidir.

Karaman çıkış turları günübirlik turlar farklılık göstermektedir. Rengârenk tur programları karaman halkını memnun etmektedir. Karaman çıkışlı günübirlik turları genellikle pazar günü olarak hizmet sunmaktadır.

İstenilen her türlü bölgeye uygun hizmet seçenekleri bulunmaktadır. Karaman çıkışlı günübirlik turlar rehberlik eşliğinde de daha keyifli hale gelmektedir. Turların kalkışları II merkezinden gerçekleşmektedir. Yıl içinde programlar değişiklik göstermektedir.

Her hafta sonu Karaman çıkış turları farklı bölgelere götürmektedir. Her bütçeye uygun tur seçenekleri mevcuttur. Turlar günübirlik ve hafta sonu olduğu için birçok kişi turlara katılmaktadır.

Karaman Çıkışlı Konaklamalı Turlar

karaman-cikisli-konaklamali-turlar

Bir çok ilde olduğu gibi karaman çıkışlı konaklamalı turlar da mevcuttur. Karaman çıkışlı konaklama turları belirli programlar ile farklı bölgelere götürmektedir.

Konaklamalı turlar genellikle iki veyahut üç gün sürmektedir. Karaman çıkışlı konaklamalı turlar bazen Doğu Karadeniz’e, bazen batı Karadeniz’e, bazen de güneydoğuya yönünü çevirmektedir.

Konaklama tur programlarında birbirinden farklı acentelerin sağlayacağı hizmetler farklılık göstermektedir. Ulaşımın yanı sıra seyahat sigortası, araç içi ikramlıklar, kahvaltı ve yemek hizmeti, rehberlik hizmetleri bulunmaktadır.

Konaklamalı turlar birkaç gün sürdüğü için her bir güne farklı programlar yapılmıştır. Karaman çıkışlı konaklamalı turlar birkaç günlüğüne de olsa kişileri mutlu ve memnun etmektedir.

Karaman Çıkışlı Kapadokya Turları

karaman-cikisli-kapadokya-turlari

Karaman çıkışlı turlar arasında en çok tercih edilen Kapadokya turlarıdır. Karaman çıkışlı Kapadokya turları bölge sakinleri tarafından en çok ilgi görenidir.

Kapadokya tur programları Türkiye ve Dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Kapadokya’nın aşk vadisi, hayal vadisi, güvercinlik vadisi, açık hava müzesi, yeraltı şehri dikkatleri üzerine çekmektedir.

Turlar bu bölgelere geziler ile genellikle günü birlik yapılmaktadır. Kişi bağlı olarak istek doğrultusunda balon gezileri, ATV turları da yer almaktadır. Karaman çıkışlı Kapadokya turları gölgeyi baştan aşağı gezdirmektedir.

Kapadokya’nın tarihi taş köprüsü ve meşhur asmalı Konak fotoğraf çekimi içinde oldukça iyidir. Tur sırasında sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden güzel hediyeliklerde bulmanız mümkündür.

Karaman Çıkışlı Karadeniz Turları

karaman-cikisli-karadeniz-turlari

Türkiye’de yaşayan birçok kişi Karadeniz bölgesini mutlaka görmelidir. Karadeniz Bölgesi doğusuyla batısıyla farklı bir yapıya sahiptir. Karaman çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı olarak ayarlanmaktadır.

Karadeniz çıkışlı turlar doğu ve batıya göre farklı tur programları mevcuttur. Tür programları farklı acenteler tarafından belirlenmektedir. Karadeniz turlarına katılanlar Doğu Karadeniz’de Rize, Trabzon, Artvin, Samsun, Giresun gibi birbirinden farklı bölgeleri de görme fırsatı elde edecektir.

Karadeniz bölgesine gelenleri Rize ve Artvin yaylası, Trabzon’da Uzun göl ve Sümela manastırı, Rize’de Çamlıhemşin, Artvin’de Borçka gibi güzellikler karşılamaktadır. Karadeniz’in nemli ve yağmurlu havası tur sakinlerine çok iyi gelecektir.

Karaman çıkışlı Karadeniz turları rotasını bati Karadeniz’e çevirdiğimde Bartın, Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Safranbolu, Amasya, Düzce, Akçakoca bölgeler karşılayacaktır.

Karaman Çıkışlı GAP Turları

karaman-cikisli-gap-turlari

GAP turları, Karaman çıkışlı turlar arasında belki de en çok tarih kokan şehirleri bünyesinde barındırmaktadır. Karaman çıkışlı GAP turları tarihin on bin yıllık izlerini barındıran Güneydoğu Anadolu bölgesine götürmektedir.

Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Diyarbakır, Batman gibi birbirinden güzel şehirler tur sakinlerini ağırlamaktadır. Karaman çıkışlı GAP turları bünyesinde konaklama için Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, bölgeleri seçilmiştir.

GAP turlan Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan Nemrut Dağı, Hasankeyf, göbekli tepe, halefti gibi önemli noktaları tur sakinlerine görme imkânı sunmaktadır. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eşsiz güzellikleri konaklamalı turları sayesinde birçok kişiyi ağırlamaktadır.

Bölgenin yöresel yemekleri, kültürü, sıra geceleri ve eğlenceleri gerçekten görülmeye değerdir.

Karaman Çıkışlı Ege Turları

karaman-cikisli-ege-turlari

Ülkemizde tatil bölgesi denildiğinde akla ilk gelen Ege bölgesidir. Eşsiz güzelliği sayesinde yaz kış fark etmeksizin herkesi ağırlamaktadır.

Bu bölgelere gitmenin en güzel ve keyifli yolu Karaman kalkışlı Ege turlarıdır. Karaman kalkışlı Ege turları farklı acenteler ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ege bünyesinde bulunan Pamukkale, Bodrum, Efes, Ölüdeniz tr sakinleri için eşsiz bir güzelliğe sahiptir.

Karaman Çıkışlı Yurtdışı Turları

karaman-cikisli-yurtdisi-turlari

Karaman’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Karaman çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Karaman tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Karaman çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Karaman çıkışlı Kapadokya turları
  • Karaman çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Karaman çıkışlı Mardin Turları
  • Karaman çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Karaman çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Karaman çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Karaman çıkışlı Sivas Turları
  • Karaman çıkışlı Antalya Turları
  • Karaman çıkışlı Güney Doğu Turları