0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kars Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kars Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Kars Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kars Kuzey Doğu Anadolu’da bulunan ve Tarihi İpek Yolu üzerinde bulunan bir ildir. Kars, temeli geçmişi M.Ö. 9000 kadar uzanır bir sınır kentidir. 8000 ve kent tarihi ve arkeolojik kalıntıları ile tanınmış bir şehir, doğal güzellikler ve zengin folklor kültürüne sahiptir.

Ülkemize gelen turistler sıklıkla Ani ören yerlerini ziyaret etmektedir. Ani ören yerindeki sur kalıntıları, Orta Çağ kiliseleri ve Selçuklu mimarisi eserleri muhteşem sanat eserleridir ve görülmeye değerdir.

Kars çıkışlı turlar sur kalıntılarını görmenizi ve tarihi kalıntılarla dolu atmosferi içinize çekmenize yardımcı olacak turlar organize etmektedir. İlçelerini gezip lezzetli yöresel yemekler yiyebileceğiniz ve bir çok anı ölümsüzleştireceğiniz manzara sahip ili gezmek için tur programlarımıza dahil olun.

Kars çıkışlı turlar konaklamalı ya da günü birlik şekilde konforlu araçlar ve uygun rehberler ile gerçekleştirilmektedir.

Kars Çıkışlı Günübirlik Turlar

kars-cikisli-gunubirlik-turlar

Kars Kalesi’nden bakıldığında en dikkat çekici yer olan Taş Köprü, Kaleiçi Mahallesi ile Sukapı Mahallesi’ni birleştiriyor. 1579 yılında Osmanlı Padişahı III. Murad döneminde inşa edilen köprünün tamamının kesme bazalt taşlarla yapıldığı biliniyor.

Bu nedenle Doğu Anadolu geziniz sırasında Kars’ın atmosferini hissetmek için Kars çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile Taş Köprü’yü mutlaka görmelisiniz. Yine günü birlik turların ilgi odağı haline gelen Kars Müzesi Doğu Anadolu Bölgesi’nin en zengin müzelerinden biridir.

Müze iki ana bölüme ayrılıyor. Arkeolojik buluntular salonunda Kars yöresinde yapılan kazılarda bulunan seramik ve bronz eserler, yüzük taşları, çeşitli sikkeler, işlemeli ahşap kapılar, nişler, çanlar, etnografik eserler salonunda ise Kars halkının tarih boyunca kullandığı objeler sergilenmektedir.

Kars çıkışlı günübirlik turlar Kars müzesini yakından görmek için harika bir fırsattır.

Kars Çıkışlı Konaklamalı Turlar

kars-cikisli-konaklamali-turlar

Kars ili yakın iller ile doğu Anadolu ve güneydoğu Anadolu bölgelerine konaklamalı turlar düzenlemektedir. Organizasyonlar en az 2 günlük olarak hazırlanır ve tura katılan konukların kalacağı oteller için öncesinde rezervasyon yapılır.

Tur planı ilk gün ve sonraki günlere yayılmış şekilde rehber aracılığıyla tura katılan konuklar ile paylaşılır. En az bir öğün yemek araç içi ikram yolculuk esnasında yaşanacak olası tehlikelere karşı seyahat sigortası Kars çıkışlı konaklamalı turlar acentesi tarafından karşılanır.

Kars çıkışlı konaklamalı turlar en çok ziyaretçi çeken bölgelere göre hazırlanır. Kültürel değerler tarihi yapıtlar hamamlar müzeler cami ve çeşitli aktiviteler kaliteli seyahat esnasında görebileceğiniz heyecan verici yerlerdir.

Ve rehberler her mekan için tanıtıcı açıklamalar yapar.

Kars Çıkışlı Kapadokya Turları

kars-cikisli-kapadokya-turlari

Kars çıkışlı Kapadokya turları ile bir sıcak hava balonu uçuşu rezervasyonu yaptığınızda, tura otel transferi (iki yönlü), açık büfe kahvaltı, tam sigorta, sıcak hava balonu uçuşu, deneyimli bir pilot, gibi bazı hizmetler dahildir.

Rengarenk güzel kanyonları ziyaret edecek, deneyimli bir rehber eşliğinde mağaralara ve yeraltı şehirlerine gireceksiniz. Kars çıkışlı Kapadokya turları, zamanda yolculuk yaptığınızı hissettirir.

Tam günlük bu gezide antik yeraltı şehirlerine, eşsiz doğal manzaralara, panoramik manzara sunan yerlere ve nehir yürüyüşüne çıkacaksınız.

Yılın her ayı Kapadokya’yı ziyaret etmek için iyi bir zamandır. Kışın karla kaplı harikalar diyarında dolaşmayı, ilkbaharda balon şenliklerine katılmayı, yaz ve sonbaharda güneşin tadını çıkarmayı sevip sevmemek size kalmış.

Kars Çıkışlı Karadeniz Turları

kars-cikisli-karadeniz-turlari

Karadeniz’in çoğu Türkiye ile çevrili olduğundan, bu bölgeyi kapsayan çok sayıda güzel kasaba ve sahili olması şaşırtıcı değildir. Ordu, Rize, Trabzon, Amasra gibi illere çeşitli turlar düzenlenerek tarihi mekanlar konuklarımız tarafından ziyaret edilir.

Karadeniz Roma ve Bizans dönemlerine kadar uzanan çeşitli yapılarla uzun bir tarihe sahip illerden oluşmaktadır. Kars çıkışlı Karadeniz turları birbirinden güzel tarih dolu yerleri görebilmeniz için rehberler eşliğinde hizmet vermektedir.

Nerede kalacağınız nereyi göreceğiniz ve ne yiyeceğiniz konusunda tur şirketimiz her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek size unutulmaz bir gezi deneyimi yaşatacak.

Kars çıkışlı Karadeniz turları en çok ziyaret edilen güzergahları belirler VİP konforunda araçlar ile aktarmalı ya da aktarmasız seyahat etmenizi sağlar.

Kars Çıkışlı GAP Turları

kars-cikisli-gap-turlari

Kars çıkışlı GAP turları aracılığı ile Dünyanın Sekizinci Harikasını yakından görmek için acele edin.

Nemrut dağı MÖ 1. yüzyıldan kalma bir kraliyet mezarı olduğu varsayılan bir yerin etrafına Yunan ve Pers tanrılarının yaşamdan daha büyük birkaç heykelinin dikildiği zirvesiyle ünlüdür. Gezi esnasında büyüleyici atmosfere kapılacak çıktığınız seyahatten büyük keyif alacaksınız.

Yine aynı şekilde Mardin, tarihi dokusunun yanı sıra, çeşitli inançların paylaştığı pozitif bağlardan kaynaklanan şehir içindeki uyum sayesinde Türkiye’nin en eşsiz gezilecek yerleri arasında yer alıyor.

Kars çıkışlı GAP turları ile Gaziantep’in İslahiye ilçesine bağlı Yesemek köyünde bulunan Yesemek açık hava müzesi ve heykel atölyesi de turistlerin ilgisini çeken bir diğer tarihi mekanı da görebileceksiniz.

Kars Çıkışlı Ege Turları

kars-cikisli-ege-turlari

Kars çıkışlı Ege turları ile Ege’de gezilecek en iyi yerlerden biri olan büyüleyici Kelebekler Vadisi’nde içinizdeki bohemi serbest bırakın ve anın tadını çıkarın.

Kalabalık ve klişe olmayan Kuşadası’na 30 km uzaklıkta küçük bir kasaba olan Selçuk’ta bulunan antik Efes kenti, ihtiyaç duyduğunuz huzur ve sükunet için ziyaret edebileceğiniz en iyi turistik yerlerinden biridir. Burada bulunan tarihi kalıntıları birde rehberlerimizden dinleyin.

Dağlar ve koylarla çevrili İzmir, doğal, organik, tazeliğin ülkesidir ve bu da onu Türkiye’de ziyaret edilecek en iyi yerlerden biri yapar.

Kars çıkışlı Ege turları Egenin incisi ziyaretçilerine ülkemizin her yerinden insanları çeken eğlence dolu ve eşsiz bir tur deneyimi sunuyor.

Kars Çıkışlı Yurtdışı Turları

kars-cikisli-yurtdisi-turlari

Yalnız seyahat etmek istemiyorsanız ancak sizinle birlikte gidecek bir arkadaşınız veya aile üyeniz yoksa önceden ayarlanmış bir grupla gitmek ülke dışına gitmek size kendinizi iyi hissettirecektir.

Kars çıkışlı yurtdışı turları ile her zaman bir rehberle olacağın için daha güvende hissedebilirsiniz. Tur şirketimiz ile hareket ettiğinizde bazı ülkeler için vize almak daha kolaydır.

Başka bir deyişle, zaten bir tur rezervasyonu yaptırmış ve ücretini ödemişseniz, vize başvurusunda bulunmak ve onaylatmak genellikle daha kolay olacaktır.

Grup turları, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak ve arkadaşlar edinmek için harika bir yoldur.

Kars çıkışlı yurtdışı turları ile kaliteli ve önceden rezerve edilmiş konaklama yerlerinde kalacağınız garantidir