0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kastamonu Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kastamonu Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Kastamonu Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Batı Karadeniz bölümü şehri olan Kastamonu, tarihi ve kültürü ile her zaman önemini korumuş şehirler arasında yer almaktadır. Her bir yanı ormanlar, dereler ve yemyeşil bir manzara ile çevrede bu şehrin insanları şehirlerinden uzakta farklı kültürleri ve tarihleri görebilmek için Kastamonu çıkışlı turlar sayesinde hizmet almaktadır.

Kentte yer alan yerel veya ulusal acenteler tarafından sunulan Kastamonu çıkışlı turlar çok özel bir yapıya sahip olarak, her ekonomiye hitap edebilecek ve her kişi ya da grubu memnun edecek bir yapıyla sunulmaktadır. Yani hafta sonu veya yılın belirli bir döneminde bireysel olarak, arkadaşlarınızla ya da aileniz ile katılabileceğiniz bu turlar, seçtiğiniz bölgeye göre eksiksiz yapısıyla çok keyifli bir deneyim sağlayabilir.

Kastamonu Çıkışlı Günübirlik Turlar

Günübirlik turlar bir gün içerisinde özel bir bölgenin tarihi, turistik ve kültürel noktalarını görmek için tercih edilir. Genellikle çalışan insanlar tarafından stres atmak açısından seçilen Kastamonu çıkışlı günübirlik turlar örneğin Kapadokya turu gibi bir seçenek oluşturabilir. Kapadokya turu gibi programlarda örnek olarak Peri Bacaları gibi bir noktadan başlayarak bölgedeki Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Avanos Çarşıları ve çömlek atölyeleri gibi noktalara kadar uzanmaktadır.

Kastamonu çıkışlı günübirlik turlar açısından genellikle en yakın bölgeler tercih edilerek, keyifli programlar hazırlanmaktadır. Pratik, hızlı ve sigortalı bir ulaşım, rehberlik avantajı ve ikramlar gibi avantajlar ile süslenen bu programlarda bölgedeki Safranbolu, Amasra, yakın noktadaki Bolu Abant gibi birçok noktaya gün içerisinde çok keyifli gezi fırsatları sunulmaktadır.

Kastamonu Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Türkiye çok zengin bir coğrafyaya sahip olduğu için bu zengin coğrafya içerisinde her noktayı görmek ve her şehri tanımak isteyebilirsiniz. Bu açıdan da yılın değişen dönemlerine ve koşullara bağlı olarak sunulan Kastamonu çıkışlı konaklamalı turlar değişen noktalarda tarih, kültür ve turizm gezileri fırsatı sunmaktadır. Genellikle Kastamonu çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı turlar birkaç günlük bir yapıyla mevsim özelliklerine göre keyifli bir tatil fırsatı olarak da görülebilir.

Kastamonu çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde bugün genel seçenekler olarak Güneydoğu yani GAP turu ön plana çıkarken, ayrıca Karadeniz turları, Ege turları ve Kapadokya turları gibi seçenekler yer almaktadır. Genellikle bu turlarda birkaç farklı şehir tek bir programda toplanırken, Kapadokya turu ise sadece bu bölgenin birkaç gün içerisinde doyasıya gezilmesi gibi bir fırsat sunmaktadır.

Kastamonu Çıkışlı Kapadokya Turları

Kastamonu’dan ayrıldığınız noktadan itibaren pratik ve konforlu bir ulaşım ile Kapadokya’ya varan bir yolculuk sonunda günübirlik veya birkaç günlük bir tur içerisinde bu muhteşem bölgede eşsiz anılar biriktirebilirsiniz. Çok keyifli bir yere sahip olan Kastamonu çıkışlı Kapadokya turları sırasında Ürgüp, Göreme ve Avanos gibi bölgelerde dünyanın hayranlık duyduğu Peri Bacaları, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Özkonak Yeraltı Şehri, Kapadokya Ihlara Vadisi, Paşabağ Vadisi, Göreme Milli Parkı, Avanos çanak/çömlek atölyeleri gibi birçok nokta görülebilir.

Aslında Kastamonu çıkışlı Kapadokya turları sırasında sadece tarih gezileri değil konaklamada dahi muhteşem taş otellerde keyifli bir konaklama imkanı sunulmaktadır. Bu bölgede yapılan turlar sırasında atlı safariye veya balon turuna katılmayı, gün doğumunu izlemeyi, manzaraya karşı Kapadokya şarapları ile keyifli bir yemek yemeyi veya mağara evleri dolaşarak antik bir yolculuk yapmayı tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Çıkışlı Karadeniz Turları

Kastamonu Karadeniz’in kalbi olabilecek şehirlerden biri şeklinde görülse de bir Karadeniz turu sayesinde Kastamonu dışında da muhteşem Karadeniz şehirleri olduğunu görebilirsiniz. Tam olarak Batı Karadeniz bölümünde yer alan Kastamonu’dan yine aynı bölümdeki Karabük’te Safranbolu, Bartın’da Amasra, Bolu’da Abant, Düzce’de Akçakoca ve Karabük’te yine Yenice Ormanları gibi eşsiz noktalara ulaştığınızda, Kastamonu çıkışlı Karadeniz turları daha anlamlı bir hale gelmektedir.

Kastamonu çıkışlı turlar içerisinde Karadeniz turları bölge halkı tarafından genellikle Doğu Karadeniz gezileri açısından tercih edilmektedir. Çünkü Doğu Karadeniz bölgesinde gerçekleştirilen Kastamonu çıkışlı Karadeniz turları sırasında özellikle eşsiz güzellikte yayla gezileri yapılmaktadır. Bu gezilerde Rize’de Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Artvin’de Karagöl, yine Rize’de Pokut Yaylası, Çamlıhemşin ve Sis Dağı gibi noktalar görülebilir. Ayrıca tarihi açıdan Trabzon’da Sümela Manastırı gibi eşsiz bir bölgeyi görme şansı elde ederken, bazen günübirlik sadece kimlik belgesi ile Gürcistan’a Batum’a kadar uzanan bir gezi dahi yapılabilir.

Kastamonu Çıkışlı GAP Turları

Mutfağı, müziği, yaşam tarzı, kültürü ve şehir yapısı tamamen bambaşka bir yere sahip olan Kastamonu ile Güneydoğu şehirleri arasında yapılan geziler özel bir tarih ve kültür yolculuğu sağlamaktadır. Yani Kastamonu çıkışlı GAP turları sayesinde bambaşka bir kültürü deneyim edebilir ve tarih yolculuğu sağlayabilirsiniz. Çünkü bu tur programları sırasında tarihi sayesinde dünyayı kendine çekmeyi başaran Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Adıyaman, Diyarbakır, Siirt ve Batman gibi şehirler görülmektedir.

Kastamonu çıkışlı GAP turları sırasında Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Harran, Balıklıgöl, Halfeti ve Mozaik Müzesi gibi birçok önemli nokta görülmektedir. Bu özel noktalar sayesinde tarihin en eski zamanlarına uzanan izleri görme şansı elde ederken, Gaziantep’te Zeugma Antik Kenti, Diyarbakır surları, Batman’da Hasankeyf ve Adıyaman’da Nemrut Dağı gibi en özel noktaları görebilirsiniz. Ayrıca Kastamonu çıkışlı turlar içerisinde bir Mardin gezisi sağlayan bu tur programında Mardin’in eşsiz sokaklarını, Midyat sokaklarını, gümüş işçiliği atölyelerini, müzeleri, Dayrüzzeferan, Süryani Manastırını, Mor Yakup Manastırı, Zinciriye Medresesi, Dara Antik Kenti, Kayseriye Bedesteni ve Kasımiye Medresesi gibi noktaları görebilirsiniz.

Kastamonu Çıkışlı Ege Turları

kastamonu cıkısli gunubirlik turlar

Karadeniz kıyısından Ege kıyılarına ulaşacak bir yolculuk gerçekleştirmek ve değişen bir bölgede özel bir gezi gerçekleştirmek açısından Kastamonu kalkışlı Ege turları da ayrı bir yere sahiptir. Kuzeyden güneye kadar uzanan bir yolculuk gerçekleştirilen bu tur programlarında Çanakkale’de Bozcaada’dan başlayarak, Balıkesir’de Ayvalık’a, İzmir’de Çeşme’ye, Aydın’da Kuşadası’na ve Muğla’da Fethiye’ye kadar uzanabilirsiniz.

Mevsim koşullarına göre her zaman rahatlıkla düzenlenebilen Kastamonu kalkışlı Ege turları bu özel bölgelerde Ege Denizi keyfini yaşama ve tarih yolculuklarına katılma şansı sunmaktadır. Çünkü özellikle Bozcaada, Ayvalık, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Çeşme sahillerinde deniz keyfini yaşamak ve bölgedeki tarihi güzellikleri görmek için bu turlar seçilmektedir. Eğer Kastamonu çıkışlı turlar içerisinde bir Ege turuna katılırsanız, Bozcaada rüzgar gülleri, Foça’da taş evler, Ayvalık’ta Cunda Adası, Bodrum kalesi, Marmaris’te Datça, Fethiye’de Kelebekler Vadisi, Denizli’de Pamukkale ve Hierapolis gibi eşsiz noktaları görebilirsiniz.

Kastamonu Çıkışlı Yurtdışı Turları

Her tur programı ayrı bir yere sahip olarak kendi içerisinde farklı bir kültür ve tarih sunarken, yurtdışı turları ülkemiz ve toplum kültürümüz dışında apayrı deneyimler elde etme şansı sağlamaktadır. Çünkü Kastamonu çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde Balkan turlarından Uzakdoğu’ya hatta Ortadoğu’ya kadar uzanan farklı seçenekleri bulundurmaktadır.

Kastamonu çıkışlı yurtdışı turlar genellikle Balkan ülkeleri, Asya ülkeleri ve Avrupa ülkeleri içerisinde vizesiz seyahat edilebilecek seçenekleri göz önüne alarak daha avantajlı bir şekilde sunulmaktadır. Ancak vize koşullarının yerine getirilmesi sayesinde Orta Avrupa ve Kuzey Avrupa turları, Asya’da birçok önemli ülkeye düzenlenecek turlar ve paket halinde sunulan Avrupa turları gibi seçenekler de yer almaktadır.