0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kayseri Çıkışlı Turlar

alaçatı ot festivali
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : 23 Mart 2023
Acente Önü
0
bursa çanakkale turu
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Bursa Çanakkale Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : 09 Mart 2023
Acente Önü
0
ege turları
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Şirin Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : (17 Mayıs İtibaren)
Acente Önü
0
batı karadeniz turları
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Batı Karadeniz Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : (20 Nisan İtibaren)
Acente Önü
0
doğu karadeniz turları
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Batumlu Doğu Karadeniz Turu – 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : (16 Mayıs İtibaren)
Acente Önü
0
doğu karadeniz turları
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : (20 Nisan İtibaren)
Acente Önü
0
Aymila Turizm

Sivas Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : 25 Temmuz
Büyük Otel Karşısı
0
Turzz.com

Kayseri Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
38 Travel

Kayseri Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

3 Gece 5Gün
Tur Tarihleri : Her Hafta (19 Nisan İtibaren)
Acente Önü
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayseri Çıkışlı Günübirlik Turlar

kayseri-cikisli-gunubirlik-turlar

Kayseri iline yakın yerlere düzenlenen doğal, tarihi, kültürel ve turistik yerleri tanıtma hizmetlerini kapsayan kayseri çıkışlı günübirlik turlar, hemen hemen tüm yerel tur acenteleri tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’nin tam orta noktasında konumlanan Kayseri ilinde bulunan yerel tur acenteleri, çevre illere kayseri çıkışı günübirlik turlar düzenlemektedir. Bu turlar, kayak turları, doğa turları, konaklamalı turlar gibi turlardan oluşmaktadır.

Her bütçeye uygun turları ile özellikle yerli turistlerin çok fazla tercih ettiği bu turların fiyatları, hizmet kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri Çıkışlı Günübirlik Turlar sayfasından günübirlik turları inceleyebilirsiniz.

Kayseri Çıkışlı Kapadokya Turları

kayseri çıkışlı kapadokya turları

Kayseri çıkışlı günübirlik turlar içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan Kapadokya turları, Kayseri’ye yakınlığı nedeniyle hafta sonu kaçamak yapmak isteyenler için en uygun turlardan birisidir. Kayseri yerel tur acentelerinin çok sık düzenledikleri Kapadokya turları ücretleri genellikle birbirine çok yakın ücretler olmaktadır.

Ücret farklılıkları da genellikle gezip görülecek yerlerin değişiklik göstermesi nedeniyle oluşmaktadır.

 Kayseri çıkışlı Kapadokya turları, günübirlik yapıldığı gibi konaklamalı da yapılmaktadır. Kapadokya’da daha fazla vakit geçirmek isteyenlerin tercih ettiği konaklamalı Kapadokya turlarının ücretleri de konaklanacak otelin kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri Çıkışlı Kapadokya Turları sayfasından Kapadokya turlarını inceleyebilirsiniz.

Kayseri Çıkışlı Gürün-Darende Turları

kayseri cikisli gürün darende turu

Kayseri çıkışlı günübirlik turlar kapsamında en çok tercih edilen yerlerden olan Gürün-Darende turları, Kayseri iline olan yakınlığı ve doğal güzellikleri ile yerli turistler tarafından çok tercih edilmektedir.

Gürün’de bulunan Gökpınar Gölü, Günpınar Şelalesi ve Şuğul Vadisi doğal güzellikleri nedeniyle doğa seven yerli ve yabacı turistlerin ilgi odağındadır. Darende de Gürün kadar doğal güzellikleri ile doğa sevenlerin çok fazla tercih ettiği bölgelerdendir.

Somoncu Baba Türbesi ve Çilehanesi, Tohma Kanyonu ve Çayı Darende’de gezilecek yerler arasındadır. Kayseri çıkışlı Gürün-Darende turları hemen hemen tüm yerel tur acenteleri tarafından yapılmaktadır. Bu turların fiyatları bütün tur acentelerinde aşağı yukarı aynıdır.

Herkesin bütçesine uygun kayseri çıkışlı günübirlik turlar bulunmaktadır.

Kayseri Pegasus İletişim bağlantısından Pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz.

Kayseri Çıkışlı Konaklamalı Turlar

kayseri çıkışlı konaklamalı turlar

Kayseri çıkışlı konaklamalı turlar ülkemizin çok farklı bölgelerine birkaç günlük olarak düzenlenmektedir. Her bütçeye uygun hazırlanan bu tur programlarının fiyatları konaklanacak otelin konfor ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Kayseri’de ikamet eden yerli turistlerin ve dışarıdan turistik amaç ile gelen misafirlerin tercih ettiği kayseri çıkışlı konaklamaları turlar, doğa, kültür, kayak, tarihi ve turistik yerlere gezi amaçlı yapılmaktadır.

Kayseri’ye yakın olan yerlere daha çok günübirlik turlar düzenlenirken. Uzaklığı biraz fazla olan bölgelere de 1 ya da 2 gece konaklamalı turlar düzenlenmekte ve yolcularca da tercih edilmektedir.

Kayseri ülkemizin İç Anadolu bölgesinde yer almasından dolayı orta konumdadır. Bu sebeple Kayseri çıkışlı konaklamalı turlar Karadeniz bölgesi, Ege Bölgesi, Güneydoğu bölgesi ve Akdeniz bölgesine konaklamalı olarak yapılmaktadır.

Kayseri Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları

kayseri çıkışlı karadeniz turları

Kayseri çıkışlı Doğu Karadeniz turları doğu Karadeniz bölgesinde bulunan illeri kapsamaktadır. Konaklamalı yapılan bu turlar Giresun ilinden başlamaktadır.

Yeşilin mavi ile buluştuğu bu bölgede yapılan turlarda Trabzon Sümela Manastırı, Rize Ayder Yaylası ve Fırtına Deresi ve Artvin Karagöl gezilip görülecek yerlerin başında gelmektedir.

Kayseri Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

Kayseri çıkışlı Batı Karadeniz turları, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Safranbolu, mağaraları ile ünlü Zonguldak ve doğa tutkunlarının vazgeçilmez şehri Amasra’ya yapılmaktadır.

Kayseri Çıkışlı Güney Doğu Turları

kayseri çıkışlı gap turları

Kayseri çıkışlı Güney Doğu Anadolu turları, halk arasında GAP turları olarak da bilinmektedir. Güney Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan illeri doğal ve tarihi güzelliklerinin keşfedileceği bu tur ülkemizin tarihi miraslarının en fazla bulunduğu bölgelerdendir.

UNESCO Kültürel Miras Listesinde bulunan Nemrut Dağı ve Göbeklitepe gezilip görülecek yerlerin en çok merak edilen yerlerindendir.

Kayseri çıkışlı Güney Doğu Anadolu turları kapsamında gezilecek diğer yerler; Diyarbakır Surları, Diyarbakır Ulu Cami, Hasankeyf, Mardin Gümüşçüler Çarşısı, Mardin Ulu Cami, Eski Mardin Sokakları, dünyanın ilk İslam medresesi olan Harran Üniversitesi ve Balıklıgöl’dür.

Call Now ButtonHemen Ara