0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kilis Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Kilis Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kilis Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kilis Çıkışlı Tur Noktaları

Kilis’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Kilis çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Kilis tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Kilis binlerce yıldır pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Birbirinden farklı ve güzel tarihi dokusu ile insanların ilgisini çekmektedir. Suriye ve Gaziantep arasında yer almaktadır.

Şehirde Osmanlı’dan tutunda Hitit tarihine kadar birçok medeniyeti bünyesinde barındırmıştır. Kilisin yanı sıra farklı tarihi dokular görmek için Kilis çıkışlı turlar mevcuttur.

Kilis çıkışlı turlar ayrıntılı bir programa sahiptir. Kilis çıkışlı turlar kişilere gidilen bölgenin rengârenk dokusunu a dan z ye göstermektedir. Her bütçeye ve zamana uygun Kilis çıkışlı turlar bulmanız mümkündür.

Turlar gidilecek bölgenin uzaklığına göre günübirlik olup olmadığı belirlenmektedir. Kilis çıkışlı turlar kimi zaman güneye kimi zaman da batıya yönünü çevirmektedir.

Kilis çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

Kilis Çıkışlı Günübirlik Turlar

Günübirlik turlar genellikle hafta sonları yapılmaktadır. İşten güçten. Sıkılan, farklı ortam arayan kişiler Kilis çıkışlı turları tercih edebilir. Kilis çıkışlı günübirlik turlar her mevsim hizmet vermektedir.

Birbirinden farklı noktaya tur sakinlerini götürmektedir. Günübirlik olan turlar için eksiksiz bir plan program yapılmaktadır. Kilisin günübirlik turlarının en güzel yanı doğal parklardaki piknik keyfidir.

Kilis çıkışlı günübirlik turlar; şehir içindeki türbeleri, camileri, konakları, müzeleri görmenizi sağlamaktadır. Kilis çıkışlı turlar farklı acentelerle hizmet vermektedir.

Oldukça önemli bir coğrafi noktada yer alan Kilis turlar için en doğru noktada yer almaktadır. Kilis çıkışlı günübirlik turlar genellikle pazar günü yapılmaktadır.

Kilis Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Kilis çıkışlı konaklamalı turlar genellikle 2 ya da 3 gün sürmektedir. Bu süre zarfında konaklama, yeme, içme, rehberlik gibi hizmetler tur için ödenen ücrete dâhildir.

Konaklamalı turlar genellikle Doğu Karadeniz, Bati Karadeniz, Güneydoğu Anadolu bölgesine gerçekleşmektedir. Konaklama turlarında acenteler genellikle kendilerine göre bir yol haritası hazırlamaktadır.

Kilis çıkışlı konaklamalı turlar tarih turizmi ya da doğal turizmi açısından oldukça önemlidir. Konaklamalı turlar dal çoğu zaman seyahat sigortası yapılmaktadır. Konaklamalı turlar hakkında ayrıntılı bilgi bölgeye gidilmeden tur sakinlerine aklanılmaktadır.

Kilis Çıkışlı Kapadokya Turları

Ülkemizde aynı bir yapıya sahip olan Kapadokya bütün dünyanın ilgisini çekmektedir. Bu bölgeye Kilis çıkışlı Kapadokya turları ile keşfedebilirsiniz.

Kapadokya dünyanın sayılı tarihi yerleri arasında yer aldığı için gerçekten görülmeye değerdir. Kilis çıkışlı Kapadokya turları bölge halkının ilgisini çekmektedir. Kapadokya turları düzenli olarak gerçekleştirilmektedir.

Kilis çıkışlı Kapadokya turları günübirlik yapılan programlarda aşk vadisi, hayal vadisi, Göreme açık hava müzesi, yeraltı şehirleri gibi noktalar tür sakinlerini karşılamaktadır.

Kapadokya dendiğinde akla ilk olarak balon gezisi gelmektedir. Tur programları listesinde balon gezileri tur sakinlerinin isteğine bağlıdır. Balon dışında Kapadokya tur programında ATV gezileri, at gezileri bulunmaktadır. Kilis çıkışlı Kapadokya turları Avanos ve Göreme dâhil bütün şehri gezdirmektedir.

Kilis Çıkışlı Karadeniz Turları

Ülkemizde yaşayan herkesin Karadeniz bölgesinin eşsiz güzelliğini görmesi gerekir. Çünkü Karadeniz bizlere doğusu ve batisi ile eşsiz bir görüntü sunmaktadır.

Kilis çıkışlı Karadeniz turları konaklamalı olarak müthiş bir geziye götürmektedir. Karadeniz turları farklı acenteler tarafından planlanmaktadır.

Kilis çıkışlı Karadeniz turları şehrin önemli noktalarından olan Sümela manastırı, Uzun göl, Rize ve Artvin yaylası, Çamlıhemşin, Borçka tur sakinlerini karşılamaktadır.

Karadeniz Turuna gitmek isteyenler yayla festivallerinin olduğu zamana denk getirmeleri tavsiye edilir. Yayla festivalleri rengârenk doğası, Karadeniz müziği ve mutfağı ile tur sakinlerine eşsiz bir anı bırakmaktadır.

Karadeniz dışarıdan gelen misafirlerini yağmurlu havası ile karşılamaktadır. Kilis çıkışlı Karadeniz turları muhteşem zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Kilis Çıkışlı GAP Turları

GAP turları ülkemizde genellikle Güneydoğu Anadolu bölgesine yapılmaktadır. Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Batmanı Güneydoğu Anadolu’nun başlıca gidilen şehirleridir.

Tarih kokan bu şehirler milyonlarca insani ağırlamaktadır. Güneydoğu bölgesi tarihe ilgi duyanları en sık gittiği bölgedir. Bu bağlamda Güneydoğuya çeşitli turlar düzenlenmektedir.

Kilis çıkışlı GAP turları bunlardan birisidir. GAP turları uzun yolculukları kapsadığı için konaklama imkânı sunmaktadır. Güneydoğu’nun Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep konaklama için en uygun bölgelerdir.

Nemrut Dağı, göbekli tepe GAP turları bünyesinde görülmesi gereken önemli noktalardır. Güneydoğu’nun eğlenceli kültürü tura gelenleri keyiflendirmektedir.

Kilis çıkışlı GAP turları muhteşem yemekleri sizlere sunmaktadır.

Kilis Çıkışlı Ege Turları

Tatil cenneti olan Ege’ye farklı turlar düzenlenmektedir. Kilis kalkışlı Ege turları da bunlardan birisidir.

Konaklamalı olan bu turlar için yola çıkılmadan programlar hazırlanmaktadır. Kilis kalkışlı Ege turları yol çizelgesi oldukça ayrıntılıdır. Denizli, İzmir, Muğla, Bodrum, Fethiye gibi noktalar Ege turlarının gözde şehirlerindendir.

Kilis kalkışlı Ege turları en az 1 gece olarak düzenlenmektedir. Bazı turlar da ise konaklama süresi 2 ve 3 geceyi de bulabilmektedir. Yolculuğa çıkmadan sigorta yapılmaktadır. Ege turları sayesinde keyifli bir kaç gün geçirebilirsiniz.

Kilis Çıkışlı Yurtdışı Turları

Dünyanın pek çok yerine gitmek için genellikle turlar tercih edilmektedir. Çünkü tur programları birbirinden farklıdır. Kilis çıkışlı yurtdışı turları herkesin merak ettiği Roma, Paris, Viyana, Asya ve Amerika gibi noktalara götürmektedir.

Kilis çıkışlı yurtdışı turları genellikle İstanbul şehrinden aktarmalı olarak gerçekleşmektedir.