0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kırıkkale Çıkışlı Turlar

izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

Fiyat4,999 TL3,500 TL
4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
Turzz.com

Kırıkkale Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat159 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Cumartesi
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kırıkkale Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kırıkkale İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve genellikle Ankara’nın yakınında olması ile bilinen küçük şehirlerimizden biridir. Şehirde gezilecek turistik ve doğal mekânlar olmasına rağmen küçük bir şehir olmasından dolayı bölge halkına yetecek kadar sosyal ve kültürel aktivite bulunmamaktadır.

Bu da hafta sonlarını ya da tatil günlerini keyifli geçirmek insanları Kırıkkale çıkışlı turlar aramaya itmektedir.

Tatil günleri bol olan ya da ara sıra kendilerini şımartmak için küçük tatiller yapmak isteyenler Kırıkkale çıkışlı konaklamalı turlar ararken kısıtlı zamanlarını ya da hafta sonlarını değerlendirmek isteyen insanlar ise Kırıkkale çıkışlı günübirlik turları aramaya başlamaktadır.

Acenteler tarafından düzenlenen günübirlik ve konaklamalı turlar ziyaretçilerin konforuna uygun olacak şekilde tasarlanmakta ve daha keyifli bir gezi olması için rehberlik hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kırıkkale Çıkışlı Günübirlik Turlar

kırıkale cıkıslı gunubirlik turlar

Günübirlik turlar kısa zaman dilimlerini keyifli geçirmek isteyen her yaş ve kesimden insan tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kırıkkale halkı için de düzenli olarak yakın mesafedeki birbirinden güzel noktalara Kırıkkale çıkışlı turlar düzenlenmektedir.

Birbirinden farklı lokasyonlara yerel acenteler tarafından düzenlenen günübirlik turlar içinden en çok tercih edilenler Amasya ve Nevşehir turlarıdır. Bunların dışında pek çok farklı noktaya da düzenli olarak günübirlik turlar düzenlenmektedir.

Gezilen bölgenin en ince ayrıntılarıyla tüm güzelliklerini görmek ve her detayı profesyonel rehberler aracılığıyla öğrenmek isteyen tüm vatandaşlar için bu turlar kaçırılmayacak küçük tatlı fırsatlardır.

Kırıkkale Çıkışlı Konaklamalı Turlar

kırıkkale cıkıslı konaklamalı turlar

Tatile ayırmak için bir günden fazla zamanı olan, ziyaret edeceği şehir ve bölgeleri tüm güzellikleriyle tanımak isteyen vatandaşlar ağırlıklı olarak günübirlik turlar yerine konaklamalı turları tercih etmektedir. Bu noktada Kırıkkale çıkışlı konaklamalı turlar da oldukça sık tercih edilmektedir.

Kırıkkale konumu dolayısıyla çoğu şehir ve bölgeye yakın olduğundan dolayı konaklamalı turlar için oldukça avantajlı bir noktada yer almaktadır.

Acenteler tarafından düzenlenen Kırıkkale çıkışlı konaklamalı turları dâhilinde katılımcılara kalacak yer imkânına ek olarak seyahat sigortası, rehberlik hizmeti, araç içi ikramlar başta olmak üzere farklı ayrıcalıklar da sunulmaktadır.

Kırıkkale Çıkışlı Kapadokya Turları

kırıkkale cıkıslı kapadokya turları

Kırıkkale çıkışlı turlar arasında günübirlik olarak sık sık düzenlenen ve bölge halkının yoğun olarak ilgi gösterdiği turların başında eşsiz doğal güzelliği ile Kapadokya turları yer almaktadır.

Kente varıldıktan sonra başlayan turlarda bölgenin en ünlü ve ilgi çeken tarihi ve doğal güzellikleri katılımcılara sunulmaktadır. Ihlara Vadisi, Narlıgöl Krater Gölü, Derinkuyu Yer altı Şehri, Üç Güzeller Peribacaları, Güvercinlik Vadisi, Devrent Vadisi ve daha pek çok yer acenteler aracılığıyla katılımcıların ziyaret edebileceği noktalardır.

Sayılanlara ek olarak çanak çömlek atölyeleri, ATV gezileri, at ile gezinti, açık hava balonu gibi farklı imkânlarda geziye katılan vatandaşlara insiyatifleri doğrultusunda belirli bir ücret karşılığında sunulmaktadır.

Kırıkkale Çıkışlı Karadeniz Turları

kırıkkale cıkıslı karadeniz turları

Kırıkkale çıkışlı turlardan konaklamalı olarak en sık tercih edilenlerin başında Karadeniz turları gelmektedir. Kırıkkale çıkışlı Karadeniz turları Doğu Karadeniz turları ve Batı Karadeniz turları olmak üzere farklı türlerde düzenlenmekte ve turlar kapsamında ziyaret edilen bölgeler de bu bağlamda değişiklik göstermektedir.

Acenteler tarafından düzenlenen Kırıkkale çıkışlı Batı Karadeniz turlarında Seyir Terası, Tokatlı Kanyonu, Cinci Han, Safranbolu Tarihi Müzesi, Kaymakamlar Hanı, Amasra, İnkumu, Yemeniciler Arastası ve daha pek çok eşsiz güzellik katılımcılar ile buluşturulmaktadır. Bölgenin doğası ve tarihi dokusuna ek olarak Safranbolu Lokumu gibi eşsiz lezzetleri de tatmanızı öneririz.

Kırıkkale çıkışlı Doğu Karadeniz turları dâhilinde ise katılımcılar Fırtına Deresi, Sümela Manastırı, Çal Mağarası, Ayder Yaylası, Sera Gölü, Boztepe, Sümela Manastırı gibi muhteşem güzellikler ziyaretçilere gezdirilmekte, aynı zamanda bölgenin yöresel lezzetlerine ulaşma imkânı da sunulmaktadır.

Kırıkkale Çıkışlı GAP Turları

kırıkkale cıkıslı gap turları

Güneydoğu Anadolu’nun birbirinden lezzetli yemeklerini, kültürünü, tarihini, günlük yaşantısını ve doğal güzelliklerini yakından görmek isteyenler için düzenlenen Kırıkkale çıkışlı GAP turları çeşitli acenteler tarafından katılımcıların huzur ve konforu göz önünde bulundurularak düzenlenmektedir.

Gündeydoğu Bölgesi’ne düzenlenen dâhilinde Habib-i Neccar Cami, St. Pierre Kilisesi, Midyat, Mardin Ulu Cami, Göbeklitepe ve daha pek çok tarihi ve kültürel güzellik rehberler eşliğinde katılımcılara tanıtılmaktadır.

Kırıkkale Çıkışlı Ege Turları

kırıkkale cıkıslı ege turları

İç Anadolu bölgesinin kurak ve bolca gri yaşantısından sıkılan, ancak doğa yerine birazcık da deniz görmek isteyenlerin öncelikli tercihi Kırıkkale çıkışlı Ege turları’dır.

Yeşil ile mavinin birleştiği gökyüzünün kaybolduğu koyları tekne turunda kahvenizi içerken karşılamak için Ege turlarını tercih edebilirsiniz.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz tekne turu için oldukça güzel bir seçimdir.

Ege Denizi’nin eşsiz güzelliklerinden faydalanmak için yüzme turlarına katılmak, Efes Antik Kenti, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Delikli Koyu, Kaz Dağları ve çok daha fazla güzelliği bir arada görmek için Ege turlarını tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak kızılçam, karaçam ve sedir ormanlarının içinde yürüyüş yapabilir, denizin maviliğiyle ormanların yeşilliğini bir araya getirerek huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.

Kırıkkale Çıkışlı Yurtdışı Turları

kırıkkale cıkıslı yurt dısı turları

Türkiye dışında farklı noktaları ziyaret edip farklı kültürleri ve yaşam şekillerini birebir görmek isteyenler için Kırıkkale çıkışlı yurtdışı turları düzenlenmektedir.

Acenteler tarafından düzenlenen turlarda sıklıkla tercih edilen Avrupa ülkeleri öncelikli sırada yer aldığı gibi daha uzak mesafelerde bulunan ve daha uzun süreleri kapsayan Ortadoğu, Amerika, Asya ülkelerine de zaman zaman turlar düzenlenmektedir.

Yurtiçi turlara ek olarak yurtdışı turlarda seyahat edilecek ülkenin şartlarına bağlı olarak bazı ekstra belgeler(pasaport, vize…) katılımcılardan istenmektedir.

Uzak ülkeleri gezip görmek, farklı lezzetler tatmak ya da farklı kültürleri yakından tanımak isteyen herkes Kırıkkale çıkışlı yurtdışı turlarına katılabilir.