0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kırşehir Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kırşehir Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İç Anadolu Bölgemizde yer alan ve tarihi Hititler dönemine kadar dayanan Kırşehir, diğer bölgelerde yer alan eşsiz şehirlerimiz gibi düzenli olarak Kırşehir çıkışlı turlara ev sahipliği etmektedir.

Kırşehir diğer şehirlerden farklı olarak bulunduğu konum itibariyle Nevşehir’e bir kapı görevi görmesinin yanında Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz Bölgelerine de yakınlığıyla turlar için harika bir başlangıç noktası konumundadır.

Haftanın yoğunluğundan bunalmak ya da farklı kültürler görüp keyifli vakit geçirmek isteyen farklı bütçelerden vatandaşlara uygun olarak bölgede düzenlenen turlar günübirlik ve konaklamalı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Gerçekleştirilen turlar acenteler aracılığıyla gerçekleştirildiğinden dolayı tur boyunca rehberlik, seyahat sigortası ve farklı birçok imkân da katılımcılarla buluşturulmaktadır.

Kırşehir Çıkışlı Günübirlik Turlar

kırsehir cıkıslı gunubirlik turlar

Günübirlik turlar özellikle yoğun artlarda çalışan ve tatil günleri sınırlı olan, ya da maddi açıdan konaklamalı turları karşılayacak durumu olmayan vatandaşlarımız keyifli vakit geçirmek için tercih ettiği turlardır.

Kırşehir çıkışlı günübirlik turlar bölge halkı tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle Nevşehir’e olan yakınlığından dolayı Kırşehir halkı günübirlik olarak Kapadokya başta olmak üzere farklı birçok noktayı ziyaret etmektedir.

Kısa süreli, uygun ve nispeten yorucu olmayan gezilerle hem tarihi hem kültürel birçok birikim elde etmek ve kaliteli zaman geçirmek Kırşehir çıkışlı günübirlik turlar sayesinde oldukça kolay ve erişilebilir bir hal almıştır.

Kırşehir Çıkışlı Konaklamalı Turlarkırsehir cıkıslı konaklamalı turlar

 

Seyahat etmek için harcayabilecek vakti fazla olan ve ziyaret edeceği bölgeyi tüm detayları ve tüm güzellikleriyle görmek isteyen katılımcılar genellikle günübirlik turlar yerine minimum iki gün süren Kırşehir çıkışlı konaklamalı turları tercih etmektedir.

Konaklamalı turlar genellikle gidiş mesafesi daha uzak olan ve gezilebilecek yer sayısı daha fazla olan bölge ve şehirler için uygun görülmektedir. Konaklamalı turlar aracılığıyla Karadeniz’in doğasıyla baş başa keyifli zaman geçirebileceğiniz gibi, Güney Anadolu bölgesinin tarihi dokusunu ve yapılarını ziyaret edebilir ya da Ege Bölgesi’nin eşsiz güzelliklerine kucak açabilirsiniz.

Kırşehir çıkışlı konaklamalı turlar dâhilinde seyahat sigortası, profesyonel rehberlik hizmetleri, araç içi ikramlar, yemek ikramları ve daha pek çok avantajı da elde etmiş olacaksınız.

Kırşehir Çıkışlı Kapadokya Turları

kırsehir cıkıslı kapadokya turları

Kırşehir çıkışlı turlar arasında özellikle mesafe olarak yakınlık ve bölgenin eşsiz güzelliğinden dolayı yoğunlukla tercih edilen turlarım başında Kapadokya turları gelmektedir.

Bölgeyi ziyaret eden katılımcılar Peri Bacalarının doğal güzelliği arasında hem harika fotoğraflar çekilme imkânı bulmakta hem de doğal olarak oluşmuş bu eşsiz yapıların güzelliği ile huzurlu vakit geçirmektedirler.

Tur dâhilinde rehber eşliğinde geziyi tamamlayan katılımcılar istekleri dâhilinde çanak-çömlek yapma atölyelerine giderek kendi eserlerini yaratabilir, açık hava balonuna binerek bu eşsiz güzelliği gökyüzünden izleyebilir, atlarla gezintiye çıkabilir ya da ATV ile gezinerek anın tadını doyasıya çıkarabilir. Aynı zamanda tura dâhil olarak Hayal Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi, yeraltı şehirleri gibi pek çok farklı noktada keyifli vakit geçirebilirler.

Kırşehir Çıkışlı Karadeniz Turları

kırsehir cıkıslı karadeniz turları

Büyük ya da küçük fark etmeksizin yaşadığı şehrin havasından, doğasından ya da kendi bulunduğu ortamdan sıkılıp nefes almak isteyenler için Kırşehir çıkışlı Karadeniz turları düzenlenmektedir.

Düzenlenen turlar bünyesinde Karadeniz’in eşsiz güzellikleriyle birbirinden ayrılan Batı ve Doğu bölümleri konaklamalı olarak ayrı ayrı ziyaret edilebilmektedir.

Turları düzenleyen acenteler farklılık göstermekle birlikte tur dâhilinde katılımcılara sunulan imkânlar benzer özellikler göstermekte ve katılımcıların konforu ve huzuru tüm turlarda gözetilmektedir.

Kırşehir çıkışlı Karadeniz turları arasında Batı Karadeniz’e düzenlenen turlarda Bartın İnkumu, Güzelcehisar Lav Sütunları, Cehennemağzı Mağaraları ve daha birçok doğal ve tarihi güzellik katılımcıları beklemektedir.

Doğu Karadeniz’e ulaşan Kırşehir çıkışlı Karadeniz turları ile ise Sümela Manastırı, Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Zilkale, Kız Kalesi ve pek çok farklı güzelliği görme imkânını sunmaktadır. Aynı zamanda yörenin geleneksel yemeklerini tatma fırsatını da Kırşehir çıkışlı Karadeniz turlarımızda bulabilirsiniz.

Kırşehir Çıkışlı GAP Turları

kırsehir cıkıslı gap turları

Ülkemizin doğusunda bulunan ve çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış eşsiz şehirlerimizi gezme imkânı sağlayan Kırşehir çıkışlı GAP turları da bulunmaktadır. GAP turlarına katılım sağlayan ziyaretçiler bölgenin birbirinden güzel yöresel lezzetlerini tadabilir, farklı mimari yapıları yakından görme şansını elde edebilir.

Bölge her mevsim farklı güzellikleriyle ziyaretçilere kucak açmaktadır. GAP turu sırasında gezilebilecek önemli noktalardan bazıları, Ulu Cami, Kasımiye Medresesi, tarihi Mardin evleri, Şehidiye Medresesi, çeşitli kilise kalıntıları, Uzun Çarşı, Harbiye, Mozaik Müzesi, Habib-i Neccar Cami, Balıklı Göl, Fırat Nehri, Hz. İbrahim’in doğduğu Mağara, Zeugma Mozaik Müzesi’dir. Bu sayılanlara ek olarak tarihi ve kültürel çeşitliliği sahip pek çok farklı nokta da GAP turları sırasında gezilebilmektedir.

Tüm seyahatlerde olduğu gibi Kırşehir çıkışlı GAP turlarında da rehberlik hizmeti, seyahat sigortası, yemek hizmetleri katılımcılara sunulmaktadır.

Kırşehir Çıkışlı Ege Turları

kırsehir cıkıslı ege turları

Kırşehir gibi denize uzak bölgelerde yaşayan insanlar tatil beldesi olarak tabir edilen denizin, güneşin ve kumun tadını çıkarabilecekleri tatilleri daima dört gözle beklerler. Kırşehir çıkışlı Ege turları da katılımcıların hem tatil isteğini giderecek hem de stres atıp yeni yerler görmelerini sağlayacak turlardan biridir.

Kırşehir çıkışlı Ege turları kapsamında Saklıkent Milli Parkı, Marmaris Marina, Bodrum Kalesi, Ilıca Plajı, Ölüdeniz Plajı ve daha birçok farklı güzelliği görme fırsatı katılımcılara sunulmaktadır.

Acenteler tarafından düzenlenen turlarda seyahat sigortası, tur rehberliği, yemek ve araç iki ikramlar gibi pek çok imkân da katılımcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Kırşehir Çıkışlı Yurtdışı Turları

kırsehir cıkıslı yurtdısı turları

Tatil ya da boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler tarafından yurtiçi turlar yoğunlukla tercih edildiği gibi bazı kesimler tarafından yurtdışı turları da özel olarak tercih edilmektedir.

Kırşehir çıkışlı yurtdışı turları kapsamında yoğun ilgi gören Paris, Berlin, Barcelona gibi pek çok Avrupa bölgesine ek olarak zaman zaman düzenlenen turlarla birlikle Ortadoğu, Amerika ve Asya’ya yapılan turlar da katılımcılarla buluşturulmaktadır.