0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Konya Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Konya Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Konya Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara, Antalya, Eskişehir, Aksaray, Afyon ve Isparta gibi illere komşu olan Konya, gezilecek yerlere yakınlığından dolayı günübirlik turlar açısından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir.

Konya çıkışlı turlar; günübirlik turlar ve konaklamalı turlar olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Hafta sonu tatillerinizi ve kısacık iş molalarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebileceğiniz Konya çıkışlı günübirlik turlar Konya’dan çok fazla uzaklaşmak istemeyen ancak yine de tatile ihtiyaç duyan Konyalı gezi tutkunlarına hitap eder.

Çok yüksek bütçeler gerektirmeyen uygun fiyatlı Konya çıkışlı turlar Türkiye’nin farklı noktalarını görmek isteyenler için büyük fırsattır.

Konya çıkışlı Ankara turları ve Konya çıkışlı Lavanta-Salda Gölü turları günübirlik Konya çıkışlı ucuz tur seçenekleri arasında yer almaktadır.

Karadeniz’den Akdeniz’e, Ege’den Güneydoğu’ya Türkiye’nin dört bir yanındaki doğal güzellikleri görebileceğiniz, tarihini ve kültürünü yakından tanıyabileceğiniz Konya çıkışlı kültür turları ile sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Konya çıkışlı gezi turları sırasında yeni yerler görebilir, yeni lezzetler deneyebilir, farklı kültürleri yakından tanıyabilir, yepyeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Konya çıkışlı Karadeniz turları ile ülkemizin kuzeyini baştan sona keşfedebilir, Konya çıkışlı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’da mistik ve tarihi bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Konya çıkışlı tur seçeneklerini inceleyerek her bütçeye ve her zevke hitap eden gezi turlarından size en uygun olanına karar verebilir, sevdiklerinizle birlikte yaşadığımız ülkeyi yakından tanımak için keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Konya Çıkışlı Günübirlik Turlar

konya çıkışlı günübirlik turlar

Şehrin gürültüsünden, iş hayatının ve okul hayatının stresinden uzaklaşıp, ailenizle veya arkadaşlarınızla birlikte küçük bir kaçamak yapmak için Konya çıkışlı günübirlik turlar seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Her bütçeye uygun günübirlik turlarla farklı ve eğlenceli bir gün geçirmek, şehirden fazla uzaklaşmanıza gerek kalmadan yeni yerler görmek için hemen rezervasyon yaptırarak hafta sonunuzu değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’nin en popüler duraklarına düzenlenen Konya çıkışlı günübirlik gezi turlarının başında Konya çıkışlı Kapadokya turları gelir. Her mevsim ayrı güzellikler sunan “Güzel Atlar Ülkesi” Kapadokya’ya düzenlenen turlarda Kapadokya’nın en güzel vadilerini ve peribacalarını görme şansını elde edebilir, yöreye has lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Konya çıkışlı Ankara turları ile Cumhuriyetin başkenti Ankara’nın tarihi noktalarını ziyaret edebilir, Konya çıkışlı Lavanta-Salda Gölü turları ile unutulmaz bir doğa turu yapabilirsiniz.

Konya Çıkışlı Günübirlik Turlar sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışı Kapadokya Turları

konya çıkışlı kapadokya turları

Konya çıkışlı tur destinasyonları arasında en çok tercih edilenlerden biri de Kapadokya’dır. Konya’ya yaklaşık 3 saat uzaklıkta bulunan Kapadokya’ya sık aralıklarla Konya çıkışlı günübirlik Kapadokya turları düzenlenir.

Yer altı şehirleriyle, Peribacalarıyla, yemyeşil vadileriyle ve tarihi dokusuyla Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yerini alan Kapadokya, yılın her döneminde yerli turistler kadar yabancı turistlerin de ilgisini çeker.

Gezilip görülmesi gereken yerler açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip olan Kapadokya’yı bir günde tam anlamıyla keşfetmek mümkün değildir.

Günübirlik Konya çıkışlı Kapadokya turları, Kapadokya’nın farklı noktalarını görebileceğiniz tur seçeneklerine sahiptir. Her noktası ayrı güzellikler barındıran Kapadokya’da Peri Bacaları, Göreme Milli Parkı, Paşabağ Vadisi, Zelve Vadisi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Özkonak Yeraltı Şehri, Kaymaklı Yeraltı Şehri gibi turistik noktaları gezebilirsiniz.

Çömlek atölyelerinde çömlek yapmayı öğrenebilir, şarap evlerini ziyaret edebilirsiniz. ATV safari ve at safari turlarına katılabilir, Kapadokya’nın simgesi haline gelen balonlarla Kapadokya’nın büyüleyici manzarasını güneşin doğuşuyla birlikte kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Kapadokya Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Ankara Turları

konya çıkışlı ankara turları

Konya’ya yaklaşık 3 saat uzaklıkta bulunan Ankara, Konya çıkışlı günübirlik turlar için popüler bir destinasyondur.

Ülkemizin başkenti Ankara, Cumhuriyet tarihinde önemli bir yere sahip olan birçok yapı ile çevrilidir.

Konya çıkışlı Ankara turları sırasında tarihte keyifli bir yolculuğa adım atabilir, Ankara’nın nostaljik sokaklarında keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Günübirlik Konya çıkışlı Ankara turları doğadan çok tarih turizmine ilgi duyanlara hitap eder.

Anıtkabir’den 1. Meclise, müzelerden alışveriş merkezlerine kadar sayısız gezi rotasına sahip olan Ankara turu sırasında; şehrin simgesi durumunda olan Ankara Kalesi’ne çıkarak şehri kuş bakışı seyredebilir, Paleolitik çağdan günümüze kadar olan Anadolu arkeolojik eserlerinin kronolojik olarak sergilendiği Anadolu Medeniyetleri Müzesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Ankara’nın en önemli yapısı Anıtkabir’i ziyaret ederek atamızın huzuruna çıkabilir, Beypazarı sokaklarında nostaljik bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Konya Çıkışlı Ankara Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Lavanta – Salda Turları

konya çıkışlı lavanta salda turları

Burdur’un Yeşilova ilçesinde bulunan Salda Gölü ve Isparta’nın Kuyucak Köyü’nde bulunan lavanta bahçeleri, muhteşem güzellikleriyle yıl boyunca binlerce yerli ve yabancı turisti kendine çekiyor.

Bu iki doğal güzellik Konya’ya yakın bir konumda bulunduğu için Konya çıkışlı günübirlik turlar için de popüler bir rotadır.

Muhteşem rengi ve kokusuyla herkesi etkileyen lavanta bahçeleri ve suyunun rengi ile görenleri büyüleyen Salda Gölü turları doğa tutkunu Konyalıların en çok tercih ettiği tur seçenekleri arasında yerini alıyor.

Yaz ve kış fark etmeksizin yoğun rağbet gören Konya çıkışlı Lavanta ve Salda Gölü turları doğaya doğru eşsiz bir yolculuk vaat eder.

Tatilcilerin, gezginlerin, kampçıların ve doğa tutkunu turistlerin buluşma noktası haline gelen Salda Gölü’nde yapılacak birçok aktivite vardır. Konya çıkışlı günübirlik Lavanta – Salda turları sırasında göl turuna çıkabilir, su altı dalışı yapabilir, rüzgâr sörfü yapabilir, ATV safari turlarına katılabilirsiniz.

Lavanta bahçelerinin muhteşem manzarasını arkanıza alarak fotoğraflar çekebilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Lavanta Salda Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Kültür Turları

konya çıkışlı kültür turları

Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine tam bir kültür coğrafyası olan Türkiye, tarihi yapıları, Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmiş doğa harikaları ile kültür turları için tam bir cennettir.

Türkiye’nin dört bir yanına düzenlenen Konya çıkışlı kültür turları ile ülkemizin tarihi ve doğal güzelliklerini yakından tanımak mümkün.

Genellikle konaklamalı şekilde organize edilen turlar ile ister sadece iki günlüğüne hafta sonlarınızı değerlendirebilir, isterseniz uzun bir tatile çıkabilirsiniz.

Yaz tatillerinde Konya çıkışlı Ege turları ile denizin ve güneşin tadını çıkarabilir, kış aylarında Konya çıkışlı Abant turları ile bembeyaz kar manzarasını doyasıya seyredebilirsiniz.

Farklı yerler keşfetmek, yeni insanlar tanımak, yeni lezzetler tatmak ve farklı kültürlerin izlerini sürmek istiyorsanız Konya çıkışlı konaklamalı kültür turları ile yepyeni maceralara yelken açabilirsiniz.

Konya çıkışlı Karadeniz turları ile ülkemizin en yeşil coğrafyasında yayla gezilerine çıkabilir, ciğerlerinizi oksijenle doldurabilirsiniz. Konya çıkışlı İstanbul turları ile dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’u sokak sokak keşfedebilirsiniz.

Konya çıkışlı Çanakkale turları ile Çanakkale Zaferi’nin kazanıldığı toprakları karış karış gezebilir, Konya çıkışlı GAP turları ile Güneydoğu Anadolu’da eşsiz lezzetleri yerinde deneyimleyebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Kültür Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Karadeniz Turları

konya çıkışlı karadeniz turları

Doğal güzellikleri sevenler için harika bir tatil alternatifi olan Karadeniz, doğa tutkulu Konyalılar için de mükemmel bir kültür turu rotasıdır.

Benzersiz coğrafyası ve iklimiyle Türkiye’nin en dikkat çekici bölgelerinden biri olan Karadeniz, yemyeşil çay tarlaları, bol oksijenli yaylaları, doğal güzellikleri, tarihi yapıları ve tertemiz havasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yılın her döneminde binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Karadeniz, Konya çıkışlı turların da vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Konya çıkışlı Karadeniz turları, Konya çıkışlı Batı Karadeniz turları, Konya çıkışlı Batum turları ve Konya çıkışlı Doğu Karadeniz turları gibi farklı tur alternatifleri sunuluyor.

Konya çıkışlı Karadeniz kültür turları ile Rize’de Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Zil Kale gibi tarihi ve doğal güzellikleri görebilir, Trabzon’da Uzungöl, Sera Gölü, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Trabzon Kalesi’ni gezebilir, ladin ve çam ağaçlarıyla çevrili Artvin Karagöl’ün eşsiz manzarasında fotoğraflar çekebilirsiniz.

Dilerseniz Batum turu ile pasaport ve vize gerektirmeden yurtdışı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Konya Çıkışlı Karadeniz Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı İstanbul Turları

konya çıkışlı istanbul turları

Yüzlerce yıllık kültür birikimimizi tüm zenginliğiyle gözler önüne seren büyüleyici şehir İstanbul, Konya çıkışlı kültür turlarının da vazgeçilmez destinasyonlarından biridir. Konya çıkışlı İstanbul turları ile sultanlar şehri olarak anılan tarih kokan İstanbul’da Osmanlı ruhunu hissedebilirsiniz. Türkiye’nin olduğu kadar dünyanın da önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’u keşfetmek için vakit kaybetmeden Konya çıkışlı kültür turları programlarını incelemelisiniz.

İki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul, stratejik konumunun yanı sıra, doğal güzellikleri ve tarihi özellikleriyle yılın her döneminde binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.

Konya çıkışlı İstanbul kültür turları ile tüm dünyanın hayran olduğu şehri yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz.

İstanbul’da boğaz turu ile boğazın mis gibi havasını içinize çekebilir, tarihi yalıları seyredebilirsiniz. Tarihi Yarımada’da Topkapı Sarayı, Ayasofya, Süleymaniye Camii ve Kapalı Çarşı gibi turistik noktaları ziyaret edebilirsiniz. Adalar turu ile İstanbul adalarında nostaljik bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Konya Çıkışlı İstanbul Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Çanakkale Turları

konya çıkışlı çanakkale turları

Türkiye’nin en özel destinasyonlarından biri olan Çanakkale’ye Konya çıkışlı birçok tur düzenleniyor.

Çanakkale destanının yazıldığı topraklara düzenlenen Konya çıkışlı Çanakkale turları ile Ege’nin muhteşem doğal güzelliklerini görebilir, körfezin masmavi sularında yüzebilir, doğanın tadını çıkarabilir ve Türkiye’nin kuruluş tarihinde önemli bir yere sahip olan ve her karışı kahramanlıklarla dolu olan topraklarda tarihi yeniden yaşayabilirsiniz.

Tüm bu özellikleriyle Çanakkale hem deniz tatili yapabileceğiniz hem de kültür turları ile keşifler yapabileceğiniz harika bir tur rotasıdır.

Zengin gezilecek yer alternatifleriyle tatilcilere birçok seçenek sunan Çanakkale kültür turları ile unutulmaz bir tarih ve kültür gezisine çıkabilirsiniz.

Truva Atı, Çanakkale Şehitliği, Gelibolu, Conk Bayırı, 57. Alay Şehitliği ve Namazgâh Tabyası Çanakkale’de görülecek tarihi yerler arasına yer alır.

Eğer Çanakkale’yi deniz tatili için tercih edecekseniz; Bozcaada, Gökçeada, Assos ve Kaz Dağları gibi farklı rotaları tercih edebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Çanakkale Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Ege Turları

konya çikisli ege turları

Yaz aylarının en popüler bölgelerinden biri olan Ege, doğası, denizi, yemekleri ve otantik sokaklarıyla muhteşem keşifler yapma imkânı sunuyor.

Ege’nin masmavi denizinin, doğa harikası koylarının, upuzun kumsallarının, el değmemiş adalarının tadını çıkarabileceğiniz Ege, Konya çıkışlı tur seçenekleri arasından çok fazla tercih ediliyor.

Ege’nin tarihinin, doğasının, kültürünün ve yöresel yemeklerinin tadını Konya çıkışlı Ege turları ile keşfetme şansı elde edebilirsiniz.

Her yıl binlerce turistin akın ettiği ülkemizin gözde turizm destinasyonu Ege’ye doğru Konya çıkışlı Ege kültür turları ile yola çıkabilirsiniz. Ege denildiğinde ilk akla gelen tatil bölgeleri; Bodrum, Marmaris, Dalyan, Fethiye, Çeşme ve Datça’da el değmemiş koylarda denize girebilir, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kuzey Ege turları ile Çanakkale’yi keşfedebilir, Gökçeada ve Bozcaada’da tarihte nostaljik bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Binlerce bitki türünü yakından tanıyabileceğiniz Kaz Dağları’nda doğal güzelliklere hayran kalacak, oksijene doyacaksınız.

Konya Çıkışlı Ege Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Abant Turları

konya çıkışlı abant turları

Dört mevsim bambaşka güzelliklere tanıklık edebileceğiniz Abant, Bolu’nun 34 km güneybatısında Abant Dağları üzerinde oluşmuş bir krater gölüdür.

İlkbaharda rengârenk çiçeklerin doğuşuna şahit olabileceğiniz, yaz aylarında ormanın serinliğinde ferahlayabileceğiniz, sonbaharda sapsarı yaprakların arasında romantik yürüyüşler yapabileceğiniz, kışın ise gölün etrafındaki bembeyaz kar manzarasında huzur bulabileceğiniz Abant, Konya çıkışlı kültür ve doğa turlarının popüler tatil rotalarından biridir.

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak; sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil geçirme imkanı sunan Konya çıkışlı Abant turları sırasında dilerseniz göl kenarında yürüyüş yapabilir, dilerseniz faytonla nostaljik turlar atabilirsiniz.

Farklı bir alternatif arıyorsanız göl kenarında ata binebilir, kış aylarında yamaçlardan kayabilirsiniz. Konaklama seçenekleri arasında termal otelleri tercih edebilir ve yenilenmiş olarak günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Abant’a gitmişken yöresel köy kahvaltısının tadına bakabilir, civar köyleri gezerek yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz.

Konya Çıkışlı Abant Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı GAP Turları

konya çıkışlı gap turları

Türkiye’nin en dikkat çekici bölgelerinden biri olan Güneydoğu Anadolu Bölgesi, kültür turları denildiğinde ilk akla gelen yerlerden biridir.

Bereketli toprakları, tarihi yapıları, zengin mutfağı, farklı kültürlerden insanları ile Türkiye’nin gezilip görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Türkiye’nin birçok noktasından sıklıkla tur düzenlenen Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Konya çıkışlı kültür turları için de son derece popülerdir.

Eğer siz de Güneydoğu Anadolu’yu keşfedip eşsiz lezzetlerini tatmak istiyorsanız Konya çıkışlı GAP turları seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

GAP turları sırasında gezilecek yerler saymakla bitmez. Köklü bir tarihe sahip olan ve tarihi mimari yapılarıyla görenleri büyüleyen Diyarbakır, GAP bölgesinin en özel şehirlerinden biridir.

Kiliseleri, camileri, kaleleri, köprüleri, hanları ve daha birçok tarihi yapılarıyla sizleri tarihte yolculuğa çıkarır. Diyarbakır’ın yanı sıra Konya çıkışlı GAP turları sırasında görebileceğiniz şehirler arasında Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Batman-Hasankeyf ve Siirt gibi iller yer alır.

Her biri zengin tarihi değerlerle çevrili olan bu yerler tarihi ve doğal güzellikleriyle gören herkesi tarihte unutulmaz bir yolculuğa çıkarır.

Konya Çıkışlı Gap Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Yedigöller Turları

konya çıkışlı yedigöller turları

Bolu sınırları içerisinde yer alan Yedigöller Milli Parkı, sizleri doğa ile iç içe olmaya davet ediyor. Günlük hayatın koşturmacasından uzaklaşıp doğanın kalbine adım atmak istiyorsanız Konya Çıkışlı Abant turları ile rotanızı Yedigöller’e çevirebilirsiniz.

Şehirden uzaklaşıp doğa ile iç içe olmak isteyenler için harika bir kaçış noktası olan Yedigöller, şahane manzarası ile kamp tutkunları için de ideal bir yerdir. Her mevsim ayrı güzellikler sunan Yedigöller, sizleri her mevsim ayrı deneyimlerle buluşturuyor.

İncegöl, Sazlıgöl, Küçükgöl, Nazlıgöl, Deringöl, Büyükgöl ve Seringöl olmak üzere 7 adet gölden oluşan Yedigöller’de kuş sesleri eşliğinde dolaşarak fotoğraf makinenizle kartpostallık görüntüler yakalayabilirsiniz.

Yedigöller Milli Parkı içerisinde bu göllerin yanı sıra bir de şelale bulunuyor. Şelalenin manzarasına karşı suyun sesini dinleyerek ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Göl kenarlarında yürüyüş yapabilir, göl manzarasına karşı çayınızı kahveniz içebilirsiniz. Göl havasını içinize doldurup günlük hayatınıza yenilenmiş bir şekilde dönebilirsiniz.

Konya Çıkışlı Yedigöller Turları sayfasını ziyaret ederek tüm turları incelebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara