0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Kütahya Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Kütahya Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Kütahya Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güzellikleri dillere destan Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu tarafında kalan Kütahya, zengin tarihi ve kültürel birikimi sayesinde bölgenin en görülmeye değer şehirlerinden biri olarak bilinmektedir.

Şehrin tarihi ve kültürel güzellikleri şehir dışından gelen yerli turistlerin ilgisi çekmektedir, ancak bölge halkı zaman zaman tatilleri ya da boş zamanlarını değerlendirebilmek ve güzel vakit geçirip yeni kültürler tanımak amacıyla Kütahya çıkışlı tur arayışına girmektedir.

Bölgede düzenlenen Kütahya çıkışlı turlar yerel ve ulusal acenteler tarafından düzenlenmektedir. Kimi zaman günübirlik ve yakın bölgelere düzenlenen turlar kimi zaman ise konaklamalı ve birkaç gün sürecek şekilde planlanmaktadır.

Her yaş grubundan katılımcıya hitap eden turlar mevsimsel değişikliklerle birlikte bölgesel olarak da farklılık gösterebilmektedir. Kütahya çıkışlı turlar yalnızca farklı yaş gruplarına değil farklı bütçelere de uyacak şekilde düzenlenmektedir.

Kimi zaman Karadeniz’in eşsiz güzelliği ve doğasıyla baş başa huzurla vakit geçirme imkânı sağlayan turlar, kimi zaman ise Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin eşsiz tarihi ve mimari yapısını görme fırsatını katılımcılarına sunmaktadır. Bunların yanı sıra farklı bölge ve şehirlere de Kütahya çıkışlı turlar düzenlenmektedir.

Kütahya Çıkışlı Günübirlik Turlar

kutahya cıkıslı gunubirlik turlar

Günübirlik turlar özellikle çalışan ve yalnızca belirli günlerde tatil yapma imkânı bulabilen ya da okula giden çocuğundan dolayı tatil için yalnızca hafta sonu fırsatı olan ailelerin tatil günlerini dolu dolu geçirmek ve haftanın yorgunluğundan bir nebze olsun kurtulabilmek amacıyla tercih edebilecekleri turlardır.

Kütahya halkı için de her mevsim şartlarına uygun olarak belirli bölgelere düzenlenen turlar mevcuttur. Bu turlar sayesinde birçok farklı bölgeyi ziyaret etme şansı bulan katılımcılar, farklı kültürel ve tarihi turlar sayesinde sosyalleşme imkânı da elde etmektedir.

Gerçekleştirilen turlar sayesinde birçok farklı noktaya düzenlenen turlar arasında en çok ilgi çeken turların başında her hafta düzenlenen Kütahya çıkışlı günübirlik Kapadokya turu yer almaktadır. Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini kısa süre içerisinde eksiksiz görme fırsatı sağlayan turda rehberliğe ek olarak sigorta gibi birçok farklı avantaj da katılımcılara sunulmaktadır. Bu sayede eğlenirken aynı zamanda bilgilenmek ve güvenli bir şekilde seyahat etmek mümkündür.

Kütahya çıkışlı günübirlik turlar yalnızca Kapadokya için değil talepler ve mevsimsel şartlar doğrultusunda farklı lokasyonlar için de düzenlenebilmektedir.

Kütahya Çıkışlı Konaklamalı Turlar

kutahya cıkıslı konaklamalı turlar

Eğlencenin ve farklı kültürleri görme zevkinin yalnızca bir günle sınırlı kalmasını istemeyen katılımcılar genellikle iki ya da daha fazla günün dâhil olduğu Kütahya çıkışlı konaklamalı turları tercih etmektedir.

Genellikle konaklamalı turlarda Doğu Karadeniz, Batı Karadeniz ya da Güneydoğu Anadolu Bölgesi tercih edilse de talepler ve şartlar doğrultusunda uygun görülen farklı şehir ya da bölgelere de konaklamalı turlar gerçekleştirilmesi mümkündür.

Konaklamalı tur programları dâhilinde her acente kendi sunduğu imkânlar ile birlikte ulaşım ve otel hizmetlerine ek olarak seyahat sigortası, rehberlik hizmeti, kahvaltı ve yemek gibi hizmetleri de katılımcılarına sunmaktadır.

Seyahat edilen bölgenin doğal ve kültürel imkânlarına göre turlar tarihi ya da doğal eşsiz güzellikleri katılımcılara sunmaktadır.

Kütahya Çıkışlı Kapadokya Turları

kutahya cıkıslı kapadokya turları

Yazımızın üst kısımlarında da belirttiğimiz gibi Kütahya çıkışlı turlar arasında en çok sevilen ve ilgi gören turlarımızın başında Kapadokya Turları gelmektedir.

Kütahya’dan düzenli olarak düzenlenen Kapadokya Turları ile birlikte hem ülkemizin hem de dünyanın sayılı güzelliklerinden olan Kapadokya’da bölgenin unutulmaz noktalarından olan Aşk Vadisi, Hayal Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi ve yeraltı şehirleri gibi pek çok farklı lokasyon ziyaret edilmektedir.

Tura dâhil olan hizmetler dışında Kapadokya’da bulunan ATV, açık hava balonu çanak-çömlek atölyesi gibi farklı aktiviteler ise isteğe bağlı olarak katılımcılar ile buluşturulmaktadır.

Kütahya Çıkışlı Karadeniz Turları

kutahya cıkıslı karadeniz turları

Ülkemizde doğal güzellik denilince akla gelen ilk bölge olan Karadeniz Bölgesi, ayrı ayrı her noktasıyla her vatandaşımızın görmesi gereken güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Yeşilliğin ve eşsiz ormanların Karadeniz’in sonsuz maviliğiyle buluştuğu, oksijenin tüm hücrelerimize yayıldığı eşsiz yaylalarıyla vücudumuzun huzur bulduğu Kütahya çıkışlı Karadeniz turları özellikle doğaseverlerin bir numaralı tercihlerinin başında gelmektedir.

Kütahya çıkışlı konaklamalı turlar bünyesinde Karadeniz’in hem batı hem de doğu kesimi için ayrı ayrı düzenlenen turlarda Doğu Karadeniz Bölgesi’nde Rize, Trabzon, Samsun gibi farklı kentlere ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Bu turlar kapsamında bölgenin en ünlü noktalarından Sümela Manastırı, Artvin ve Rize Yaylası, Çamlışemhin, Borçka gibi birçok farklı noktayı görme fırsatı katılımcılara sunulmaktadır.

Batı Karadeniz Bölgesi’ne düzenlenen turlar kapsamında ise Bartın, Karabük, Zonguldak çevresinde bulunan en ünlü noktalardan Safranbolu, Amasra gibi lokasyonlara ziyaret imkânı bulunmaktadır.

Turun düzenlendiği tarihe bağlı olarak Karadeniz’in özellikle doğu kesimlerine yapılan ziyaretlerde yolcularımızın sık sık yayla festivallerine denk gelmesi ihtimali de bulunmakta bu festivaller ise geziye ayrı bir tat ve hava katmaktadır.

Kütahya Çıkışlı GAP Turları

kutahya cıkıslı gap turları

Tarihi güzellikleri ve farklı mimari yapısıyla öne çıkan Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne düzenlenen turlarda Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Şanlıurfa başta olmak üzere farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış birçok farklı şehir ziyaret edilmektedir. Bölgeye düzenlenen turlarda yöresel eğlenceler eşliğinde bölgenin yöresel lezzetleri de katılımcılarla buluşmaktadır.

Tarihle harmanlanmış eğlenceli ve lezzetli bir tura çıkmak istiyorsanız Kütahya Çıkışlı GAP turlarını tercih edebilirsiniz.

Kütahya Çıkışlı Ege Turları

kutahya cıkıslı ege turları

Kütahya kalkışlı turlarda ülkemizin tatil cenneti olarak bilinen Ege Bölgesi’de ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Bölgenin güzelliklerinden Bodrum, Pamukkale, Efes başta olmak üzere birçok farklı noktayı farklı acenteler tarafından sağlanan Kütahya çıkışlı Ege turları bünyesinde görme şansı yakalayabilirsiniz.

Kütahya Çıkışlı Yurtdışı Turları

kutahya cıkıslı yurtdısı turları

Farklı coğrafi güzellikleri ve farklı kültürleri yakından tanımak isteyen vatandaşlarımız için zaman zaman farklı acenteler tarafından Kütahya çıkışlı yurtdışı turları düzenlenmektedir. Turlar dahilinde İtalya, Paris, Roma gibi noktalar ziyaret edilebileceği gibi farklı zamanlarda düzenlenen turlarda Ortadoğu, Uzakdoğu ve Asya gibi bölgeleri de tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz.