0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Malatya Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Malatya Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Malatya Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Anadolu’nun en yeşil şehirleri arasında bulunan Malatya; kayısısı, tarihi, şelaleleri ve çevre güzelliği ile adına türküler yazılmış bir şehirdir. Bu güzel şehirde kent halkına her zaman stresten uzaklaşmak ve dinlenmek açısından yerel acenteler tarafından değişen Malatya çıkışlı turlar ile fırsatlar sunmaktadır.

Malatya çıkışlı turlar bazı bölgelerde günübirlik bazı bölgelerde konaklamalı bir yapı ile düzenlenmektedir. Bu noktada Malatya halkı bütçesine uygun bir yapı ile uzak veya yakın noktalarda ki bu tur seçeneklerinden yararlanmaktadır.

İçeriğimiz sayesinde de sizin için düzenlenen bu turlardaki hizmet yapısını ve tur içeriklerini daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Malatya Çıkışlı Günübirlik Turlar

malatya cıkıslı gunubırlık turlar

Günübirlik olarak düzenlenen turlar açısından Malatya halkı çok şanslı bir yapıya sahiptir. Çünkü Malatya çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Türkiye’nin en önemli tatil lokasyonlarından ve turistik bölgelerinden biri olan Kapadokya gibi seçenekler bulunmaktadır.

Ayrıca Malatya bir Doğu Anadolu kenti olarak Güneydoğu bölgesine de çok yakın konumda bulunduğu için günübirlik Güneydoğu turlarından yararlanma fırsatı da yer almaktadır.

Malatya çıkışlı günübirlik turlar içerisinde önemli bir alternatif olan Kapadokya veya Güneydoğu turlarını tercih ettiğinizde, tek bir gün içerisinde bu kentlerdeki muhteşem tarihi noktaları, turistik alanları ve doğal alanları görebilirsiniz.

Örneğin, Kapadokya merkezli Malatya çıkışlı turlar içerisinde tek bir günde eksiksiz bir yapı ile Kapadokya’da Göreme, Uçhisar, Avanos, Peri Bacaları, vadiler, yeraltı şehirleri ve antik eserler görülebilir.

Malatya Çıkışlı Konaklamalı Turlar

malatya cıkıslı konaklamalı turlar

Önemli bir seçenek olarak konaklamalı turlar da kimi zaman Kapadokya kimi zaman farklı kentlerde değişen muhteşem yapıları ve tarihleri görme fırsatı doğurmaktadır.

En önemli Malatya çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde de yakın bölgedeki Güneydoğu veya daha uzak bir noktada Ege ya da Karadeniz gibi tur programları ön plana çıkmaktadır.

Malatya çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde bir kentte geçirilen 2 veya 3 gün ya da yakın kentlerde geçirilen art arda günler sayesinde bu bölgelerde eksiksiz bir gezi şansı elde edilmektedir.

Örneğin, konaklamalı yapı ile düzenlenen Karadeniz turlarında Doğu Karadeniz’e uzanan bir yolculuk yapıldığında Rize, Trabzon, Artvin, Gümüşhane ve Bayburt gibi farklı kentlerde yerel kültürleri ve tarihi değerleri görme şansı elde edilmektedir.

Bu nedenle Malatya çıkışlı turlar içerisinde konaklamalı turlar bir tatil olarak ve monotonluktan uzaklaşmak için önemli bir yere sahiptir.

Malatya Çıkışlı Kapadokya Turları

malatya cıkısli kapadokya turlari

Kapadokya, fırsatı bulunan herkesin hayatında en az bir defa olsun görmesi gereken Türkiye’nin en değerli turizm merkezlerinden birisidir. Bu özel kent tarih boyunca insanlara ev sahipliği yapmış ve öte yandan da doğal yapılaşma ile bambaşka bir görsellik kazanmıştır.

Bu nedenle Malatya çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bu muhteşem görsellikleri ve özel yapıları görme şansı elde edebilirsiniz. Günümüzde Malatya çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları günübirlik veya konaklamalı olarak en çok seçilen turlardan birisidir.

Malatya çıkışlı Kapadokya turları içerisinde eğer konaklamalı bir tur imkanı yer alıyorsa, bu tur sırasında kentin antik yapılı mağara otellerinde, butik otellerde veya Peri Bacalarının yanı başında bir otelde konaklama sağlanabilir.

Devam eden rota içerisinde Peri Bacaları’nın muhteşem manzarasını karadan veya bir balon turu ile gökyüzünden görme fırsatı yer alır. Keyifli bir yürüyüş için Ihlara Vadisi, Hayal Vadisi, Aşk Vadisi veya Güvercinlik Vadisi tercih edilir.

Sonrasında Derinkuyu ve Kaymaklı Yeraltı Şehirleri ziyaret edilirken, Ürgüp’te Üç Güzeller mevki ve sonrasında Avanos’ta muhteşem çanak/çömlek işçiliği ile karşılaşılabilir.

Bu güzel tur sırasında özel Kapadokya mutfağı örnekleri tadılırken, lezzetli Kapadokya şaraplarıyla çok özel sofralar elde edilebilir.

Malatya Çıkışlı Karadeniz Turları

malatya cıksıli karadeniz turlari

Şarkıları, türküleri, mutfağı ve özellikle yaylaları ile Türkiye’nin en önemli bölgesi olan Karadeniz’de doğuda Trabzon, Artvin ve Rize gibi kentler, batıda Kastamonu, Karabük ve Bartın gibi şehirler ayrı güzelliklere sahiptir.

Bu güzelliklere değişen mevsimlerde ulaşabilmek açısından da Malatya çıkışlı Karadeniz turları size büyük bir fırsat sunmaktadır. Bütçenize uygun ve doğru dönemlerde tercih edilen Malatya çıkışlı turlar içerisinde Karadeniz en iyi alternatiflerden birisidir.

Malatya çıkışlı Karadeniz turları içerisinde özellikle Doğu Karadeniz çok sık tercih edilmektedir. Doğu Karadeniz’de Rize, Artvin, Giresun, Trabzon, Gümüşhane ve Bayburt gibi şehirlerde Ayder Yaylası, Fırtına Deresi, Sümela Manastırı ve Kara Göl gibi muhteşem noktalar görülebilir.

Kimi zaman yayla şenliklerine denk gelerek, horon tepmenin keyfini yaşayabilir, muhlamanın tadına varabilir ve yayla havasında çay içebilirsiniz.

Malatya çıkışlı Karadeniz turları içerisinde Batı Karadeniz lokasyonu tercih edildiğinde de yine yörenin sıcakkanlı insanları ile selamlaşarak, Bolu, Düzce, Karabük, Kastamonu, Sinop ve Zonguldak gibi kentleri görebilirsiniz.

Bu özel bölgede Küre Dağları, Yedigöller, Gölcük Tabiat Parkı, cennetten bir köşe Amasra, tarihin ve doğanın yan yana geldiği Safranbolu gibi noktalar görülebilir.

Malatya Çıkışlı GAP Turları

malatya cıkısli gap turlari

Malatya, Doğu Anadolu’nun güney doğuya uzanan ucu olması ile birlikte aslında Güneydoğu’nun hemen yanı başında komşu bir konuma sahiptir.

Benzer bir kültüre sahip olan bu şehir üzerinden düzenlenen Malatya çıkışlı GAP turları günübirlik veya konaklamalı olarak sağlanabilir.

Bu nedenle Malatya çıkışlı turlar içerisinde Güneydoğu lokasyonu tercih edildiğinde, bu önemli seçimi de yapılması gerekmektedir.

Malatya çıkışlı GAP turları sayesinde örneğin günübirlik olarak yakın bölgedeki Adıyaman, Şanlıurfa ve Gaziantep gibi kentlere bir yolculuk yapılabilir. Ayrıca konaklamalı turlarda da yine ek olarak Mardin, Batman, Diyarbakır ve Siirt gibi kentler görülebilir.

Bu özel kentlerde herkesin bildiği üzere muhteşem bir mutfak kültürü içerisinde lahmacun, içli köfte, çiğ köfte, patlıcanlı kebap, ciğer kebabı, katmer ve baklava gibi muhteşem lezzetler yer alır.

Muhteşem lezzetler ve müzik kültürü yanında Güneydoğu turları içerisinde özellikle tarihi noktalar da çok önemli bir yere sahiptir.

Çünkü Malatya çıkışlı GAP turları içerisinde Gaziantep’te Zeugma, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Mardin’de Deyrulzafaran, Batman’da Hasankeyf ve Diyarbakır surları gibi çok önemli noktalar yer alır. Aslında bunların yanında Kasımiye Medresesi, Harran Kalesi, Gaziantep Kalesi, Halfeti, Dara Antik Kenti ve Diyarbakır kiliseleri gibi önemli noktalarda bulunur.

Malatya Kalkışlı Ege Turları

malatya kalkısli ege turlari

Malatya bölgenin en yeşil kentlerinden biri olarak dört bir tarafında ormanlar, şelaleler ve ovalar ile kaplıdır. Bu yeşil ve doğal şehirden yine bambaşka bir doğal güzelliğe ve yeşilliğe ulaşacak şekilde Malatya kalkışlı Ege turları da tercih edilebilir.

Özellikle Malatya çıkışlı turlar içerisinde Ege turları denizin keyfini çıkarmak ve sıcak bir iklime ulaşmak için tercih edilir.

Malatya kalkışlı Ege turları Bozcaada, Ayvalık, Foça, Çeşme, Pamukkale, Kuşadası, Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi konumlardan ilerleyerek konaklamalı bir yapı ile sağlanır.

Her şehirde farklı bir konaklama kültürüne denk gelmek ile birlikte Ege turları içerisinde de Pamukkale’de traverten gezileri, Çeşme, Bodrum ve Fethiye gibi noktalarda deniz keyfi, Ayvalık’ta Kaz Dağları, İzmir’de Efes Antik Kenti, Şirince kasabası ve Şirince şarapları, Bodrum’da manzara keyfi apayrı bir yere sahiptir.

Malatya Çıkışlı Yurtdışı Turlar

malatya cıkıslı yurtdısı turlari

Malatya gibi büyük bir şehirden her yıl düzenli olarak dünyanın dört bir tarafına düzenlenen aktarmalı seferler bulunmaktadır.

Bu seferler yanında acenteler tarafından uygulanan Malatya çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde de Ankara veya İstanbul aktarmalı dünyanın farklı ülkelerinde tur programları yer almaktadır.

Malatya çıkışlı yurtdışı turlar genellikle merak edilen Avrupa ülkeleri, Balkan ülkeleri veya Asya ülkelerine ulaşmaktadır.

Kent halkı Malatya çıkışlı turlar içerisinde özellikle vizesiz seyahat edilebilen Azerbaycan, Gürcistan ve Ukrayna, Avrupa ülkeleri veya Asya ülkelerini ziyaret ederek, Türkiye’ye göre çok farklı kültürler, tarihi değerler ve yaşamlar görmek istemektedir.