0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Mardin Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Mardin Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Mardin Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mardin Çıkışlı Tur Noktaları

Mardin Güneydoğu Anadolu’da, tarihi bir şehirdir. Bir tepenin üzerinde yer alan bir şehir, tepeden basamaklanan yoğun süslemeli taş işçiliğinden oluşan büyüleyici mimarisiyle bilinir ve hem stratejik konumu hem de ticari zenginliği nedeniyle Batı Asya’nın önemli bir merkeziydi.

Mardin, bir zamanlar Hıristiyanlık için çok önemli bir merkezdi. Farklı dönemlere ait mimari yapılar, eşsiz bir mimari bütünlük bu zamana kadar korunarak ulaşmıştır.

Kırklar, Mar Mihail, Behrimiz, Meryem Ana, Mar Yusuf ve Mar Bitris kiliseleri; Kasımiye, Zinciriye ve Marufiye medreseleri; Deyr’ul Zafaran ve Deyr’ul Umur manastırları; Ulu, Çubuk ve Molla Hari camileri gibi önemli yapıları Mardin çıkışlı turlar aracılığı ile ziyaret edebilirsiniz.

Mardin çıkışlı turlar antik yerler hakkında bilgi edinebilmeniz için rehberlik hizmetiyle sağlanmaktadır.

Mardin Çıkışlı Günübirlik Turlarmardin cıkıslı gunubirlik turlar

Antik Kentler Midyat şehir gibi bir müze kent Mardin’de , yaklaşık 1.5 saat uzaklıkta dan Mardin . Kaya konakları, kemerli kapıları, yükselen gong kuleleri gibi minareli Süryani kiliselerinin bulunduğu Midyat, bir Ortaçağ kentini andırıyor.

Mardin’in bu çok önemli ili, gümüş işlemesiyle de ünlüdür. Mardin çıkışlı günübirlik turlar bu eşsiz güzelliklere yerinde tanıklık edebilmeniz için size seyahat imkanı tanıyor. El sanatları açısından önemli bir yer olan il, turizm açısından da çekicidir.

Dara Şehri Harabeleri bu antik kente 30 km uzaklıkta Mardin ilinin güneydoğusunda Oğuz köyündedir. Bu şehir antik Mezopotamya bölgesinin en ünlü şehridir.

Mardin çıkışlı günübirlik turlar aracılığıyla Aynı gün içinde birkaç farklı rota planı ile bu ünlü şehri gezebilirsiniz.

Mardin Çıkışlı Konaklamalı Turlar

mardin cıkıslı konaklamalı turlar

Mardin gezilecek bir çok turistik mekana sahiptir. Bazı uzak ilçeler ve tur programları için konaklamanız gerekebilir. Mardin dışında olup yakın bir ile seyahat edip oranın doğal güzelliklerini yakından görmek istiyorsanız Mardin çıkışlı konaklamalı turlar tam size göre.

En iyi otellerde konaklamanız için önceden rezervasyon yapılır ve en iyi yöresel yemeklerin tadına bakabilmek için rehber tarafından daima yönlendirilirsiniz. Tur seyahatleri grup halinde olduğu için oldukça heyecanlı ve eğlencelidir.

Gezi esnasında tek yapmanız gereken bulunduğunuz Ambiyansın tadını doyasıya çıkarmak olacaktır. Gezinizi planlamanıza ve aktivitelerinizi ilgi alanlarınıza göre düzenlemenize yardımcı olabilecek acente şirketimiz Mardin çıkışlı konaklamalı turlar ile ziyaret edilecek en ilginç yerleri bulabilmeniz konusunda size  yardımcıdır.

Mardin Çıkışlı Kapadokya Turları

mardin cıkıslı kapadokya turları

Mardin çıkışlı Kapadokya turları size birbirinden güzel aktivelerle eğlence fırsatı sunmaktadır.

Kristal Beyaz Tuz Gölü Manzarası, Göreme Açık Hava Müzesi, Peri Bacaları, Kapadokya Vadileri ve Kiliseleri Mevlana Müzesi Sultanhani Kervansarayı Alaaddin Tepesi, Kaymaklı Yeraltı Şehri, Paraşütle Atlama Turu gibi pek çok tarihi yer ve aktiviteyi deneyimleyebileceğiniz programlarla Kapadokya gezileri düzenlemektedir.

Kapadokya’nın antik kentlerini dolaşarak geçen bir günün ardından, Türk hamamının sıcağında dinlenme ve dinginlik ihtiyacınız karşılanıyor. Kese, köpük, yağ masajlarının keyfini çıkaracak ve saunaya girebileceksiniz.

Bu alternatif heyecan verici jeep safarisinde, Mardin çıkışlı Kapadokya turları sizi panoramik manzaraların keyfini çıkarabileceğiniz rezil vadilere götürecektir.

At sırtında gezeceğiniz Kapadokya’nın volkanik manzarasını, kaya oluşumlarını, peribacalarını ve eşsiz manzarasını keşfedeceğiniz farklı bir dünyaya gözlerinizi açın.

Mardin Çıkışlı Karadeniz Turları

mardin cıkıslı karadeniz turları

Dünyanın en az değer verilen bölgelerinden biri olan Karadeniz, çoğunlukla Doğu Avrupa ve Rusya’dan gelen turistlerin uğrak yeri olup, çevre bölge dışında yaşayan insanlar tarafından nadiren ziyaret edilmektedir.

Karadeniz’in kıyıları ve plajları etrafında dönen tatil beldeleriyle dolu bu bölge, kalabalık olmadan bir gezi isteyenler için idealdir. Mardin çıkışlı Karadeniz turları sizi Karadeniz in bir ucundan diğer ucuna kadar birbirinden güzel tarihi yerlere götürür.

Karaca Mağarası aslında bir mağaralar ağıdır ve yer altı oluşumları nedeniyle oldukça etkileyicidir. İçeride ziyaretçiler büyüleyici sarkıt, dikit ve travertenlerin yanı sıra büyük damlataş havuzlarını da görebilirsiniz.

Birkaç gün konaklamalı şekilde organize edilen tur ile hem sıcakkanlı dostlar edinebilir hem de Mardin çıkışlı Karadeniz turları rehberleri aracılığı ile tarihi yerler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mardin Çıkışlı Gap Turları

mardin cıkıslı gap turları

Türkiye’nin güneydoğusundaki dört bölge, sayısız bin yıllık zengin tarihiyle turistlerin giderek daha fazla ilgisini çekiyor. Şanlıurfa ilindeki ünlü Göbeklitepe antik bölgesi, hem yerli hem de yabancı turistler için en popüler Destinasyonlardan biridir.

Mardin çıkışlı GAP turları Ortadoğu’nun en büyük Ermeni kilisesinden Van Başkale ye kadar birçok tarihi ve turistik yeri gezip görebilmeniz için çeşitli turlar düzenliyor. Özellikle Kapadokya’ya benzerliğinden dolayı Van peri bacaları Vanadokya olarak anılmaktadır.

Van’a 120 km uzaklıktaki Yavuzlar Köyü’nde bulunan peribacaları, Doğu Anadolu’da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. 2 günlük tur programına dahil olup rehberlerimiz eşliğinde birbirinden güzel yerleri yerinde görebilirsiniz.

Mardin çıkışlı GAP turları her mevsim birbirinden güzel doğal manzaralara tanıklık etmeniz için kaliteli hizmet sunuyor.

Mardin Çıkışlı Ege Turları

mardin cıkıslı ege turları

İzmir, Muğla, Aydın, Denizli, Manisa, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak gibi illeriyle yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Ege bölgesi görülmesi gereken birçok bölgeye ev sahipliği yapmaktadır. Pastoral koylar, antik tarihin izleri, taze otlar, su dalgalarından yansıyan güneş ışığı, eğlence ve kültürel aktiviteler.

Türkiye’nin batı kesiminde yer alan Ege bölgesi, ziyaretçilerin keşfedebileceği cazibe merkezleri ve aktivitelerle dolu harika şehirlere sahiptir. Mardin çıkışlı Ege turları

Destinasyonlarının çoğu, deniz ulaşımına ve turizme uygunluğu nedeniyle kıyı şeridinde yoğunlaşmaktadır. Mardin çıkışlı Ege turları ile bir nevi tatil yapmış olacak aynı zamanda Pamukkale gibi sık ziyaretçi çeken ilden sahillere kadar birçok yeri konaklamalı olarak ziyaret edebileceksiniz.

Küçük grup turlarına katılarak sevdiklerinizle yeni yerler keşfetmek için yaz kış Ege gezilerine katılabilirsiniz.

Mardin Çıkışlı Yurtdışı Turları

mardin cıkıslı yurtdısı turları

Yurtdışı turları tur şirketleri ile oldukça keyifli ve kolay gerçekleşmektedir. Ve bazı avantajları da bulunur. Seyahatiniz sırasında oluşabilecek hastalık, hırsızlık, kayıp, kaza veya diğer beklenmedik sorunlarda yardım ve desteğiniz olacaktır.

Maceracı gezginler, sırt çantalı gezginler veya seyahatleri sırasında korunmak isteyen herkes için idealdir.

Mardin çıkışlı yurtdışı turları görüntüleyebileceğiniz hemen hemen her etkinliği kapsarlar. Ziyaret etmek istediğiniz ülkeye ulaşımın zor olması durumunda tur şirketleri genellikle gerekli vizeleri almanıza yardımcı olur.

Bu özellikle Kuzey Kore, İran, Afganistan, Türkmenistan, Eritre, Çin, Somali, Özbekistan, Kırgızistan, Rusya gibi ülkeler için geçerlidir.

Mardin çıkışlı yurtdışı turları seyahat sigortanız yabancı dil bilen profesyonel bir rehber gibi tüm beklentilerinizi karşılayarak şekilde programlanmaktadır.