0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Mersin Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Mersin Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat199 TL159 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Mersin Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akdeniz’in en özel kentlerinden biri olan Mersin, gezilecek yerlere yakınlığıyla çok sayıda tur seçeneğine sahiptir. Mersin’de ikamet eden gezi tutkunları Mersin çıkışlı turlar ile Türkiye’nin dört bir yanını görme şansını elde edebilir.

İster konaklamalı, ister günübirlik olarak tercih edebileceğiniz Mersin çıkışlı gezi turları hafta sonu tatillerinizi, sömestr tatillerinizi ve tabii ki yaz tatillerinizi en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Hafta sonu tatillerinizde Mersin çıkışlı günübirlik turlar ile Mersin’e yakın mesafedeki gezilecek yerlere doğru keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeni yerler keşfedip Türkiye’nin tarihi değerlerini yakından tanımak için bütçenizi çok zorlamayacak uygun fiyatlı Mersin çıkışlı turları tercih edebilirsiniz.

Mersin çıkışlı ucuz tur seçenekleri arasında Türkiye’nin her bölgesine düzenlenen turlar mevcuttur.

Karadeniz’den Akdeniz’e, Ege’den Kıbrıs’a, İstanbul’da yurt dışına kadar sayısız tur seçeneğine sahip olan Mersin çıkışlı kültür turları ile yepyeni dünyalara adım atabilir, yeni insanlar tanıyabilir, yeni lezzetler deneyebilirsiniz.

Mersin ve çevresine düzenlenen Mersin çıkışlı günübirlik turlarla günlük hayatın stresinden biraz olsun uzaklaşabilir, ailenizle veya sevdiklerinizle tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Eğer uzun bir tatil istiyorsanız ulaşımdan konaklamaya her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü Mersin çıkışlı konaklamalı tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin keşfedilmeye değer yerlerini görme şansını elde edebileceğiniz Mersin çıkışlı turlar ile sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için Mersin çıkışlı tur programlarını inceleyerek bütçenize ve tatil zevkinize uygun tur programını seçebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Günübirlik Turlar

mersin çıkışlı günübirlik turlar

Yaşadığınız yerden çok fazla uzaklaşmaya zamanınız yoksa ancak kısa bir tatile ihtiyacınız varsa günübirlik turlar ile küçük bir kaçamak yapabilir, günlük hayatın stresinden ve yoğun iş temposundan uzaklaşabilirsiniz.

Hatay, Nevşehir ve Antalya gibi illere yakın bir konumda bulunan Mersin, günübirlik tur seçenekleri açısından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir.

Mersin çıkışlı günübirlik turlar hafta sonlarını değerlendirmek için mükemmel bir alternatiftir.

Eğer Mersin ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve kısa bir tatile ihtiyacınız varsa günübirlik Mersin çıkışlı tur programlarını incelemelisiniz.

Mersin çıkışlı Kapadokya turları ile hem doğa hem de kültür gezisine çıkabilirsiniz. Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmeye hak kazanan Kapadokya’nın büyülü atmosferinde ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Hatay turları ile Türkiye’nin en zengin mutfağının farklı lezzetlerini tadabilir, Hatay’ın kültürel miraslarını ve tarihini yakından tanıyabilirsiniz.

Mersin Çıkışı Kapadokya Turları

mersin kapadokya turları

Tarih boyunca birçok efsaneye konu olan Kapadokya, günümüzde de Türkiye’nin hatta dünyanın en dikkat çekici coğrafyalarından biridir.

Benzersiz manzarasıyla görenleri büyüleyen peribacaları, yeraltı şehirleri, müzeleri, kayalara oyularak inşa edilen köyleri, yöresel yemekleri ve çok daha fazlasıyla yıl boyunca binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Kapadokya; Mersin çıkışlı günübirlik turların da popüler destinasyonlarından biridir.

Kapadokya’nın görülmeye değer birçok yerini görme şansını elde edebileceğiniz Mersin çıkışlı Kapadokya turları ile hem kültürel bir geziye hem de doğa turuna çıkabilirsiniz.

Kapadokya turu ile Aksaray, Nevşehir, Ürgüp, Ihlara Vadisi ve Göreme gibi popüler bölgelerin tarih yapılarını ve doğal güzelliklerini de görebilirsiniz.

Mersin çıkışlı günübirlik Kapadokya turları sırasında farklı bir aktivite yapmak istiyorsanız at safari ve ATV turlarına katılabilir, en önemlisi de eğer imkânınız dâhilindeyse balona binerek güneşin doğuşuyla birlikte Kapadokya’nın masalsı atmosferini kuş bakışı seyredebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Hatay Turları

mersin çıkışlı hatay turları

Birçok kültür, medeniyet ve inancın kardeşçe bir arada yaşadığı hoşgörünün şehri Hatay, Mersin’e yakın bir konumda olduğu için Mersin çıkışlı günübirlik turlar için popüler bir destinasyondur.

Kiliseden camiye, sinagogdan cem evine kadar birçok dinsel yapının bir arada bulunduğu nadir yerlerden biri olan Hatay, mimari, kültürel ve tarihi yönden ülkemizin önemli şehirlerinden biridir.

Mersin çıkışlı Hatay turları ile farklı kültür ve inanışların, tarihin izini sürmenin yanı sıra dillere destan Hatay mutfağının lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.

Sıcak bir iklimin hâkim olduğu Hatay, yaz-kış fark etmeksizin gezilecek bir havaya sahiptir. Yılın büyük bir döneminde upuzun kumsallarda denize girebileceğiniz gibi, yılın farklı dönemlerinde düzenlenen festivallere de katılabilirsiniz.

Hem doğa hem de kültür turizmi için önemli bir adres olan Hatay’da; St. Pierre Kilisesi, Hatay Arkeoloji Müzesi, Beşikli Mağara, Titus Tüneli, Hıdırbey Musa Ağacı, Aziz Simeon Manastırı, Kapılı Değirmenli Şelale ve Payas Kalesi gibi tarihi ve doğal güzellikleri keşfetme şansını elde edebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Kültür Turları

mersin çıkışlı kültür turları

Zengin bir kültürel birikime sahip olan Türkiye, kültür turizmi açısından tam bir cennettir.

Dünya mimarisinde önemli bir yere sahip olan tarihi yapıları, yüzyıllardan beri üzerinde yaşayan medeniyetlerin izlerini taşıyan eserleri, el değmemiş doğal güzellikleri ve müzeleriyle yerli turistlerin olduğu kadar yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor.

Doğudan batıya, kuzeyden güneye her köşesi kültürel hazinelerle dolu Türkiye’yi Mersin çıkışlı kültür turları ile keşfedebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Karadeniz tur seçenekleri ile ülkemizin kuzeyini boydan boya keşfedebilir, Mersin çıkışlı Ege turları ve Mersin çıkışlı Olimpos turları ile denize ve güneşe doyabilir, unutulmaz bir yaz dönemi geçirebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Çanakkale turları ile her karışında ayrı bir destanın izlerinin yer aldığı topraklarda tarihte yolculuğa çıkabilir, Mersin Çıkışlı GAP turları ile Güneydoğu’nun benzersiz coğrafyasını keşfedebilirsiniz.

Tüm bu destinasyonlara düzenlenen turlarla kültür dolu aktiviteler yaparak kendinizi bir kâşif gibi hissedebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Karadeniz Turları

mersin çıkışlı karadeniz turları

Yeşilin başkenti Karadeniz, kültür ve doğa turları denildiğinde ilk akla gelen bölgelerden biridir. Her köşesi cennetten bir köşe olan doğa harikası Karadeniz’e Mersin çıkışlı birçok tur organize edilir.

Mersin çıkışlı Karadeniz turları, Mersin çıkışlı Batı Karadeniz turları, Mersin çıkışlı Doğu Karadeniz turları, Mersin çıkışlı Batum turları ve Mersin çıkışlı Karadeniz yayla turları gibi farklı tur seçeneklerine sahiptir.

Bu tur seçenekleri arasından size en çok hitap eden hangisiyse seçebilir, doğa içinde huzurun tadını çıkarabilir, tarihin ve kültürün izlerini sürebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Karadeniz kültür turları ile Karadeniz’i baştanbaşa keşfedebilirsiniz.

Karadeniz’in incisi Samsun’da upuzun kumsalların tadını çıkarabilir, Amisos Tepesi, Bandırma Vapuru, Onur Anıtı ve Kent Müzesi gibi tarihi yapıları ziyaret edebilir, ünü ülke sınırlarını aşmış Bafra ve Terme pidelerinin tadına bakabilirsiniz.

Samsun’dan sonra Ordu’ya geçerek teleferikle Boztepe’ye çıkabilir, 360 derecelik büyüleyici panoramik manzarayı seyredebilirsiniz.

Trabzon’a gelerek burada şehir hayatından tamamen izole bir şekilde doğa harikası Uzungöl’de huzuru bulabilir, çayın başkenti Rize’nin yaylalarında yeşile doyabilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Ege Turları

mersin çıkışlı ege turları

Özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen tur seçenekleri arasında yerini alan Ege turları Mersin çıkışlı turların da popüler destinasyonlarından biridir.

Tarih boyunca üzerinde birçok medeniyetin yaşadığı Ege’de bu medeniyetlerin izleri günümüze kadar gelmiştir ve Ege halkının kültürüne zenginlik katmıştır. Sanatın, kültürün, tarihin ve doğanın en güzel örneklerini görebileceğiniz Mersin çıkışlı Ege turları ile upuzun kumsallara ve muhteşem doğaya doğru keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yıl boyunca binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Ege, gezilecek yerlerin fazlalığıyla dolu dolu bir tatil geçirme imkânı sunar.

Mersin çıkışlı Ege kültür turları ile antik kentlerden eski sokaklara, saklı kalmış  koylardan upuzun plajlara, masalsı köylerden el değmemiş adalara kadar birçok doğal ve kültürel güzelliğe şahit olabileceğiniz Ege’nin her noktası ayrı güzellikler barındırıyor.

Mersin Çıkışlı Olimpos Turları

mersin çıkışlı olimpos turları

Tatil cenneti Antalya’nın en özel bölgesi Olimpos, Antalya Körfezi’nin hemen batısında çamlarla kaplı dağların kıyılarında konumlanmıştır.

Sakin ve gözden uzak oluşu, upuzun kumsalları, antik harabeleri, ortamın doğasına uygun ağaç evleri, yürüyüş yolları ve çok daha fazlasıyla doğa ile iç içe mükemmel bir tatil sunan Olimpos,

Mersin çıkışlı turların en popüler destinasyonlarından biridir. Dillere destan güzellikleri ile yabancı turistlerin ilgi odağı durumunda olan Olimpos; deniz, kum, güneş ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz muhteşem bir tatil vaat ediyor.

Yakın mesafede olmasından dolayı otobüslü olarak düzenlenen Mersin çıkışlı Olimpos turları ile Mersin’in tüm doğal ve tarihi güzelliklerine tanıklık edebilir, ağaç evlerde korna seslerinden uzak sadece kuş seslerini duyarak konaklayabilirsiniz.

Tekne turları ile benzersiz koylara ve Suluada’ya gidebilir, Caretta Carettaların yumurtalarından çıkmasını seyredebilirsiniz. Dünyanın en güzel yürüyüş yolları arasında gösterilen Likya Yolu’nda portakal kokuları eşliğinde mükemmel manzarayı seyrederek yürüyüş yapabilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

mersin çıkışlı batı karadeniz turları

Hem kültür hem de doğa tatili yapmak isteyen Mersinliler için mükemmel bir seçenek olan Mersin çıkışlı Batı Karadeniz turları ile Batı Karadeniz’e doğru eşsiz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Yemyeşil doğası, hırçın denizi, tarihi evleri, kültürel miras değeri taşıyan yapıları ve çok daha fazlasıyla kültür turları için ideal bir rota olan Karadeniz, ekonomik bir tatil imkânı sunmasıyla da çok fazla tercih ediliyor.

Safranbolu’dan Amasra’ya uzanan unutulmaz bir kültür yolculuğu sunan Mersin çıkışlı Batı Karadeniz kültür turları ile tarihi sokaklarda yürüyebilir, yöresel ürünlerin satıldığı çarşıları gezebilir, benzersiz mimari eserlerin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Safranbolu’da ahşap evleri, cami, han ve hamamları, Bakırcılar Çarşısı’nı, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi’ni gezebilir, Hıdırlık Tepesi’ne çıkarak Safranbolu’nun büyüleyici manzarasını tepeden kuşbakışı seyredebilirsiniz.

Müze kent olarak anılan Amasra’nın tarihi güzellikleri arasında keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Kıbrıs Turları

mersin cıkısli kıbrıs turalari

Akdeniz’in en büyük adası Kıbrıs’ta doğal ve tarihi güzelliklere tanıklık edebileceğiniz birbirinden cazip turlar Mersin çıkışlı tur seçenekleri arasında yerini alıyor.

Tatilin keyfini en iyi şekilde çıkarabileceğiniz Mersin çıkışlı Kıbrıs turları yılın her döneminde uçaklı seferler şeklinde organize edilir.

Her mevsim ayrı güzelliklere sahip olan Kıbrıs’ta yaz aylarının büyük bir döneminde upuzun sahillerde denize girebilir, doğanın ve tarihin tadını doyasıya çıkarırken dünyanın en güzel otellerinde konaklama şansını elde edebilirsiniz.

Kıbrıs’ın en fazla turist ağırlayan bölgeleri Gazi Mağusa, Girne ve Bafra bölgelerinde hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

Kıbrıs Barış Harekâtı’nın izlerini taşıyan toprakları karış karış gezebilir, savaşın izlerini taşıyan müzelerde tarihte yolculuğa çıkabilirsiniz. Kıbrıs’ın en özel noktaları; Surlariçi, Büyükhan, Selimiye Camii, St. Hilarion Kalesi, Bellabais Manastırı, Girne Kalesi, Lala Mustafa Paşa Camii, Zafer Burnu, Milli Mücadele Müzesi gibi yerleri gezebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Kıbrıs kültür turları ile adayı keşfetmenin yanı sıra tekne turları ile Akdeniz’in maviliklerine yelken açabilir, yamaç paraşütü yapabilir veya dalış deneyimi yaşayabilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Çanakkale Turları

mersin cıkısli canakkale turlari

Türkiye’nin kuruluş tarihinde önemli bir yere sahip olan Çanakkale, her karışında birçok kahramanlık hikâyesi barındırır.

Mersin çıkışlı Çanakkale turları sırasında bu kahramanlık dolu hikâyelerin yaşandığı toprakları karış karış gezme şansını elde edebilirsiniz.

Hem kültür hem de doğa turizmini içeren Mersin çıkışlı turlar ile tarihi gezilerin yanı sıra turistik etkinliklere de katılabilir; denizin ve doğanın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Mersin çıkışlı Çanakkale Şehitlik turları çerçevesinde en kanlı çarpışmaların yaşandığı Conk Bayırı, Gelibolu, Çanakkale Şehitliği, 57. Alay Şehitliği, Truva Atı gibi tarihi noktaları ziyaret edebilirsiniz.

Mersin çıkışlı Çanakkale turistik turları çerçevesinde Kazdağları, Gökçeada, Bozcaada ve Assos gibi tatil merkezlerinde doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Assos Sokakağzı Plajı, Ayazma Plajı, Bozcaada Akvaryum Koyu, Karabiga Kocakum Koyu, Mermer Burnu gibi plajlarda yaz tatillerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kadar geziden sonra lezzetli bir şeyler yemek isterseniz, Ezine peyniri, sardalya balığı, peynir helvası gibi yöresel lezzetleri deneyebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı GAP Turu

mersin cıkıslı gap turu

Tarihi kitaplarda okumanın aksine yerinde yaşayabileceğiniz farklı deneyimlerle dolu bir tur deneyimi yaşamak istiyorsanız Mersin çıkışlı GAP turları tam size göre!

İçinde binlerce yıllık tarihi ve kültürel değerleri barındıran yerleri görme imkânı sunan Mersin çıkışlı GAP kültür turları en çok rağbet gören Mersin çıkışlı tur seçenekleri arasındadır.

Her bütçeye uygun farklı tur seçenekleri ile gezi tutkunlarına farklı imkânlar sunan turlar kapsamında Güneydoğu Anadolu’nun kültürünü yakından tanıyabilir, eşsiz lezzetleri deneyebilir, tarihte yolculuğa çıkabilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve farklı medeniyetlerin izlerini taşıyan şehirlerden oluşan Mersin çıkışlı Güneydoğu turu sırasında Antakya, Diyarbakır, Mardin, Adana, Şanlıurfa, Gaziantep, Batman ve Kahramanmaraş gibi illere gidebilirsiniz.

GAP turları denildiğinde ilk akla gelen yer olan Halfeti’de tekne turları ile batık köyleri görebilir, Rum Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Her biri birbirinden lezzetli yemeklere sahip olan Güneydoğu illerinde eşsiz yemekleri deneyimleyebilirsiniz.

Mersin Çıkışlı Yurtdışı Turları

mersin cıkısli yurtdısı turlari

Tüm yılın yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atarken bilmediğiniz yerlerin kapılarını aralamak istiyorsanız Mersin çıkışlı yurtdışı turları seçeneklerini incelemelisiniz.

Farklı bir ülkenin havasını solumak, yeni insanlar tanımak, daha önce tatmadığınız lezzetleri tatmak, farklı mimarileri görmek için yeni heyecanlara yelken açabileceğiniz yurtdışı turlarını tercih edebilirsiniz.

Eğer vizeniz yoksa vize almakla uğraşmadan gidebileceğiniz birçok ülkeye sadece pasaportunuzla seyahat edebilirsiniz.

Yurt dışına seyahat etmek istiyorsanız ancak nereye gideceğinizden çok emin değilseniz Mersin çıkışlı yurtdışı kültür turlarını inceleyebilir, sunulan imkânlar, ulaşım ve konaklama seçeneklerini inceleyebilir, tatil zevkinize ve bütçenize en uygun tatile karar verebilirsiniz. İsterseniz Avrupa’nın tarih kokan sokaklarında gezintiye çıkabilir, isterseniz Afrika’da safari turları ile vahşi doğaya adım atabilirsiniz.

Yaz aylarında kayak yapmaya gidebilir, Türkiye’de kar yağarken, siz denize girebileceğiniz sıcak ülkelere inebilirsiniz.