0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Muğla Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Muğla Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Muğla Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum, Marmaris ve Fethiye gibi çok özel noktalar ile Türkiye’nin tatil cennetleri arasında yer alan ve dünyanın en önemli turizm bölgeleri kapsamında gösterilen Muğla, Türkiye’ye bu açıdan çok büyük katkılar sunmaktadır. Her noktası ayrı bir güzel ve ayrı bir keyifli olan bu şehirde halk turizm ile iç içe yaşasa da Muğla dışındaki bölgeleri de görmek ve farklı kültürleri yaşamak istemektedir. Bu nedenle kentte yerel acenteler ve bazen ulusal acenteler Muğla çıkışlı turlar ile halka önemli bir hizmet sunmaktadır.

Düzenli bir şekilde yıl içerisinde sunulan tur programları Kapadokya, Güneydoğu, Karadeniz, Ege veya çevre şehirleri düzenlenen programlar ile şekillenmektedir. Muğla halkı bireysel olarak veya aile ya da gruplar ile Muğla çıkışlı turlar sayesinde bu etkinliklere katılarak, günübirlik ve konaklamalı yapılar ile keyifli zamanlar geçirmeye şansı elde etmektedir.

Muğla Çıkışlı Günübirlik Turlarmugla cıkıslı gunubirlik turlar

Gündelik hayat içerisinde stresten uzaklaşmak ve dinlenmek için tek bir gününü ayrılabilen insanlar bu tek günü keyifli ve dolu dolu geçirmek açısından özel etkinlikler tercih edebilir. Bu özel etkinlikler açısından da Muğla çıkışlı günübirlik turlar en keyifli seçenekler arasında görülebilir. Çünkü bölge acenteleri bu tur programları kapsamında konforlu bir yolculuk ile aynı gün içerisinde tamamlanacak bir Kapadokya turu dahi sunabilmektedir.

Muğla çıkışlı günübirlik turlar içerisinde Kapadokya turu gibi programlar özellikle tarih ve kültür odaklı turistik geziler sunmaktadır. Bu programlar içerisinde örneğin Kapadokya’da Peri Bacaları, Avanos çarşıları, Uçhisar Kalesi, Kapadokya Ihlara Vadisi, Güvercinlik Vadisi, Paşabağ Vadisi, yeraltı şehirleri gibi noktalarda kapsamlı ve hızlı bir gezi yapılır. Aynı gün içerisinde keyifli bir akşam yemeği, balon turu veya Göreme Açık Hava Müzesi gezisi gibi birçok farklı etkinlik tercihen yapılabilir.

Muğla Çıkışlı Konaklamalı Turlar

mugla cıkıslı konaklamalı turlar

Oteller ve konaklama işletmelerinin cenneti sayılabilecek Muğla’dan ayrıldığınız andan itibaren farklı bir şehirde birkaç gün geçirmek istediğinizde de Muğla çıkışlı konaklamalı turlar tercih edilebilir. Bu açıdan farklı kültürlerde kimi zaman taş konaklarda kimi zaman tarihi butik otellerde veya mağara otellerde konaklamak için bu turları seçebilirsiniz. Seçenekler arasında Güneydoğu turu gibi örnekler başta bulunmak üzere Karadeniz turları, Ege turları ve Kapadokya turları bulunmaktadır.

Muğla çıkışlı konaklamalı turlar çok keyifli bir tatil yapısı sunmak ile birlikte bu tatillerde ulaştığınız şehrin her noktasında tarihi, turistik ve kültürel anlamda doyasıya gezme imkanı elde edebilirsiniz. Örneğin, bir Güneydoğu turuna katıldığınızda, her gün farklı bir şehirde tarihi noktaları görebilirsiniz. Şanlıurfa, Gaziantep ve Mardin çarşılarında alışveriş yapabilir, Şanlıurfa’da sıra geceleri veya Mardin’de keyifli akşam yemekleri gibi etkinlikleri seçebilirsiniz.

Muğla Çıkışlı Kapadokya Turları

mugla cıkıslı kapadokya turları

Kapadokya, Türkiye’nin dört bir yanından insanların her yıl ve her dönem görmek için geldiği çok özel bir yerdir. Bu özel nokta günümüzde Nevşehir il sınırları içerisinde Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar ve Ortahisar gibi beş farklı ilçenin yayıldığı bir bölgede yer almaktadır. Hem doğal hem de insan eliyle işlenmiş birleşik bir mimari doku sunan çevresinde Peri Bacaları ve yeraltı şehirleri gibi apayrı güzellikleri bulunan bu bölge açısından Muğla çıkışlı turlar içerisinde çok özel bir program yer almaktadır.

Muğla çıkışlı Kapadokya turları günübirlik veya konaklamalı turlar içerisinde en özel seçeneklerden birisidir. Çünkü konforlu bir yolculuk ile ulaştıktan sonra özellikle konaklamalı turlarda mağara oteller veya taş konaklarda konaklama sağlanarak, rehberlik eşliğinde bu bölgede çok keyifli bir gezi yapılmaktadır. Bu gezi sırasında değişen ilçelerdeki kaleler, eski antik kiliseler, Derinkuyu, Özkonak ve Kaymaklı Yeraltı Şehirleri, Ihlara, Güvercinlik ve Paşabağ Vadileri gibi noktalar görülebilir. Ayrıca bölgenin mutfak kültürü, Avanos çanak/çömlek atölyelerinde yerel el işçiliği kültürü ve balon turu gibi etkinlikleri turistik yapı içerisinde apayrı bir keyif yaşanabilir.

Muğla Çıkışlı Karadeniz Turları

mugla cıkıslı karadeniz turları

Her zaman yağışlı, her zaman nemli ve her zaman keyifli bir yere sahip olan Karadeniz Bölgesi açısından da Muğla çıkışlı turlar içerisinde özel programlar bulunmaktadır. Genel anlamda Muğla çıkışlı Karadeniz turları Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz bölümüne olacak şekilde birbirinden ayrı yapılar ile düzenlenmektedir. Batı Karadeniz bölümünde öncelikli olarak Bartın’da Amasra ilçesi deniz manzarası, tarihi ve doğasıyla büyülerken, Karabük’te ise Safranbolu tarihi sokakları, konakları, bahçeleri ve çarşısı ile çok keyifli bir yere sahiptir. Ayrıca bu gezilerde Bolu’da Abant Gölü’nü görme, Karabük’te Yenice Ormanları ve bölge yaylaları görülebilir.

Daha yeşil ve yaylalar açısından çok daha zengin bir bölge olması kapsamında da Doğu Karadeniz daha özel bir yere sahiptir. Bu kapsamda da bilhassa yayla gezileri açısından Muğla çıkışlı Karadeniz turları arasında Doğu Karadeniz gezileri seçilebilir. Çünkü bu bölgede yapılan bir gezide Doğu Karadeniz’de Kaçkar Dağları’nın zirvesinde ulaşacak şekilde Artvin’de Karagöl, Rize’de Ayder Yaylası, Trabzon’da Sümela Manastırı’nın yer aldığı zirveler, ardından Çamlıhemşin ve Sis Dağı gibi birçok önemli nokta görülebilir.

Muğla Çıkışlı GapTurları

mugla cıkıslı gap turları

Anadolu’da tarihi yeniden şekillendiren ve dünya tarihini değiştiren topraklara sahip Güneydoğu bölgesi, bir tur programı düzenlenmesi için en özel konumlara sahiptir. Bu nedenle Muğla çıkışlı turlar içerisinde de Güneydoğu turları en önemli seçenekler arasında görülmektedir. Yılın birçok farklı mevsiminde rahatlıkla katılabileceğiniz Muğla çıkışlı GAP turları sırasında Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin, Adıyaman, Diyarbakır, Batman ve Siirt gibi kentlerde çok özel bir program ile ilerleyiş sağlanmaktadır.

Muğla çıkışlı GAP turları sırasında özellikle tarih gezileri çok daha fazla ön plana çıkmaktadır. Çünkü bu tur programı sırasında Gaziantep’te Zeugma Antik Kenti, Mardin’de Dara Antik Kenti, Kasımiye Medresesi, Zinciriye Medresesi, Dayrüzzeferan, Mor Yakup Manastırı ve Mardin sokakları gibi konumlar bulunmaktadır. Bunun yanında Batman’da Hasankeyf, Siirt’te Malabadi Köprüsü, Diyarbakır’da kent surları ve Süryani kiliseleri, Adıyaman’da ise muhteşem Nemrut Dağı görünebilir.

Özellikle Muğla çıkışlı GAP turları sırasında en önemli duraklardan biri olan Şanlıurfa’da; Balıklıgöl, Harran Antik Kenti, Urfa Kalesi, Göbeklitepe, Şuayip Şehri, Bazda, Soğmatar, Hz. Eyüp Peygamber Makamı, Halfeti ve Urfa çarşıları gezilebilir. Ayrıca bu özel programda Şanlıurfa’da muhteşem kent mutfağında eşsiz lezzetler tadabilir ve kentin kültüründe önemli bir yere sahip olan sıra gecelerine katılabilirsiniz.

Muğla Çıkışlı Ege Turları

mugla cıkıslı ege turları

Ege bölgesinin en hareketli ve en turistik kentlerinden biri olan Muğla üzerinden yine aynı bölge içerisinde günübirlik ya da konaklamalı turlara katılma şansı da bulunmaktadır. Çünkü Muğla kalkışlı Ege turları sayesinde Fethiye’den Çanakkale’ye kadar uzanan bir yolculuk yapılabilir. Bu turlarda bilhassa bölgedeki önemli sahillere uğrayan bir program yer alırken, tur sırasında yine tarihi bölgelerde ayrı ayrı sıralama içerisinde bulunmaktadır.

Muğla kalkışlı Ege turları kent içerisinde bulunan sahiller ve tarihi değerler dışında Aydın’da Kuşadası, Denizli’de Pamukkale, İzmir’de Efes Antik Kenti, Şirince, Selçuk, Çeşme, Alaçatı, Foça, Balıkesir’de Ayvalık ve Cunda Adası, Çanakkale’de de Bozcaada gibi noktalara kadar uzanır. Bu özel noktalardaki her tarihi değer ve bu turistik ilçelerdeki kültürel değerler tur sırasında görülürken, keyifli alışverişler, özel Ege mutfağı lezzetleri ve etkinliklere katılarak çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Muğla Çıkışlı Yurtdışı Turları

mugla cıkıslı yurtdısı turları

Şehirden ayrılarak farklı kültürleri ve farklı tarihleri görmek istediğinizde sadece ülke içerisinde değil ülke dışında da farklı konumları seçebilirsiniz. Bu açıdan da Muğla çıkışlı turlar içerisinde yurtdışı programları da her zaman yer almaktadır. Kimi zaman erken rezervasyon fırsatları kimi zaman vizeli veya vizesiz tur seçenekleri ile katılabileceğiniz bu programlar sizlere değişen imkanlar ile dünyanın dört bir tarafına ulaşma şansı sunmaktadır.

Muğla çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde örneğin vizesiz seyahat ile katılabileceğiniz Ukrayna turları, Balkan turları, Fas turu, Kıbrıs turu veya Maldivler turu yer alabilir. Öte yandan vize koşullarının yerine getirilmesi ile birlikte Afrika, Avrupa ve Uzakdoğu turlarına katılabilirsiniz. Çok zengin tarihi hazinelere sahip olan Ortadoğu ülkelerinde muhteşem geziler veya benzersiz bir Mısır gezisi dahi yapabilirsiniz. Her anlamda ekonomik ve zamansal özgürlüklerinizin çerçevesinde Muğla çıkışlı yurtdışı turlar size çok geniş seçenekler sunmaktadır.