0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Niğde Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Niğde Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat199 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Niğde Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Niğde Çıkışlı Tur Noktaları

Niğde’ta bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Niğde çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Niğde tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Tarımsal ve tarihsel açıdan Türkiye’de farklı bir önemi bulunan Niğde, Anadolu’nun iç bölümlerinde küçük bir şehir yapısına sahiptir. Kendine has ve kültürünü koruyan yapısıyla bu önemli kentte turistik değerlere ulaşabilmek için insanlar şehirde hizmet veren yerel ve ulusal acenteler tarafından düzenlenen Niğde çıkışlı turlar sayesinde fırsat elde etmektedir.

Şehirde hizmet alınabilecek Niğde çıkışlı turlar kimi zaman günübirlik yakın mesafedeki turistik bir bölgeyi görebilmek kimi zaman daha uzak bir mesafede konaklamalı olarak birkaç günlük bir tura katılmak için seçilebilmektedir.

Bu tur programlarında bazen Kapadokya bazen GAP bölgesi bazen de Karadeniz’de birkaç şehir bir arada yer alırken, her seferinde farklı tarihlere ve kültürlere tanıklık edilmektedir.

Niğde Çıkışlı Günübirlik Turlar

nigde cıkısli gunubirlik turlar

Yıl içinde düzenli bir şekilde Niğde çıkışlı turlar içerisinde günübirlik programlar her zaman bulunmaktadır. Bu programlar tek bir gün içerisinde özellikle hafta sonlarında Niğde halkının farklı bir şehrin tarihi ve turistik değerlerini görmesi, mutfağını tatması ve kültürünü yaşayabilmesi için önemli bir fırsat olarak kabul edilebilir. Bu fırsatların değerlendirilmesi ile özellikle Niğde’de günübirlik Kapadokya turları ve İstanbul turları gibi programlar bulunmaktadır.

Niğde çıkışlı günübirlik turlar içerisinde örneğin Kapadokya bölgesine gerçekleştirilen bir tur programına sadece tek bir gün içerisinde Peri Bacaları, Avanos, Göreme ve yeraltı şehri gezileri yapılabilir. Bu keyifli gezide güzel bir Kapadokya manzaralı yemek ve balon turu gibi etkinlikler ile dolu dolu bir gün geçirilebilir. Yine hızlı bir şekilde düzenlenen Niğde çıkışlı günübirlik turlar içerisinde İstanbul veya Safranbolu turları gibi turistik turlarda da birçok farklı noktanın görülmesi ve keyifli bir gün geçilmesi mümkün olacaktır.

Niğde Çıkışlı Konaklamalı Turlar

nigde cıkıslı konaklamalı turlar

Bir tur programında konaklama yer alması, bu programın turdan çok tatil tarzında bir etkinlik olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle Niğde çıkışlı turlar içerisinde de her zaman konaklamalı yapılı programlar da bulunmaktadır. Örneğin, Niğde çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde Güneydoğu bölgesine veya Karadeniz bölgesine gerçekleştirilen birkaç şehri kapsayan geniş içerikli programlar bulunmaktadır.

Niğde çıkışlı konaklamalı turlar genellikle tek bir şehirden başlayarak birkaç şehre doğru uzanan bir yapıda konforlu otellerde konaklamanın sağlandığı, rehberlik hizmetlerinin verildiği, ulaşım, sigorta, kahvaltı ve yemek gibi hizmetlerin sunulduğu programlar olmaktadır. Örneğin, bir Güneydoğu turuna katıldığınız zaman Şanlıurfa, Adıyaman, Mardin, Gaziantep ve Diyarbakır gibi birçok farklı kentte dünyanın en önemli tarihi noktalarını görebilir ve eşsiz mutfak örnekleri ile damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Niğde Çıkışlı Kapadokya Turları

nigde cıkıslı kapadokya turlari

Türkiye’nin her neresinde yaşıyorsanız yaşayın bu ülkenin bir vatandaş olarak görmeniz gereken en önemli tarihi ve turistik bölgelerden birisi elbette ki Kapadokya bölgesidir. Hem dünyada örneği nadir bulunan doğal güzelliklerden biri olması hem de tarihi açıdan Anadolu’nun kökenlerine kadar uzanan bir yapıya sahip olması ile bu bölgede muhteşem seyirlik alanlar yer alır.

Günümüzde Niğde çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları günübirlik veya konaklamalı olarak değişen tercihler ile kent halkının en fazla seçtiği turlar arasında bulunmaktadır. Çünkü Niğde çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bu muhteşem bölgedeki mağaralar, Peri Bacaları, Güvercinlik Vadisi, Üç Güzeller, Göreme manzarası veya Uçhisar Kalesi gibi birçok eşsiz noktaları görme şansı yer almaktadır.

Ayrıca Niğde çıkışlı Kapadokya turları sayesinde özellikle konaklamalı turlarda bir günü geziye bir günü muhteşem bir balon turuna bir günü de Kapadokya manzarasında dinlenmeye dahi ayırabilirsiniz.

Niğde Çıkışlı Karadeniz Turları

nigde cıkısli karadeniz turlari

Niğde gibi iç Anadolu’nun bozkır kentlerinden birinden yemyeşil ve doğal bir noktaya ulaşabilmek için Niğde çıkışlı Karadeniz turları en iyi tercihlerden birisidir. Her yıl düzenli şekilde uygun mevsimlerde sunulan Niğde çıkışlı turlar içerisinde Karadeniz turları özellikle konaklamalı yapısı ile bir tatil tadında geçmektedir.

Niğde çıkışlı Karadeniz turları Karadeniz’in batısı veya doğusu ayrı ayrı olmak üzere iki farklı yapıda sunulmaktadır. Tahmin edilebileceği üzere Doğu Karadeniz bölümüne doğru uzanan bir tura katıldığınızda; Trabzon, Gümüşhane, Artvin ve Rize gibi kentlerde yaylalar ve tarihi bölgeler çok keyifli manzaralarıyla insana huzur vermektedir. Özellikle Uzungöl, Karagöl, Sümela Manastırı ve Çamlıhemşin gibi bölgeler içinize huzur sunacaktır.

Batı Karadeniz bölümündeki turlarda da Safranbolu ve Amasra gibi muhteşem noktaları görme şansı elde edebilirsiniz. Yedigöller bölgesinde çok keyifli geziler gerçekleştirebilirsiniz.

Niğde Çıkışlı Gap Turları

nigde cıkıslı gap turlari

Son yıllarda özellikle tarihi kalıntılar ile dünyanın gözünü çevirdiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi; Şanlıurfa, Gaziantep, Mardin ve Diyarbakır gibi kentler ile ülke turizmine çok büyük katkı sağlamaktadır. Bu açıdan Niğde çıkışlı turlar içerisinde Güneydoğu turlarına katılan birçok kişi de bu tarihi değerleri görme şansı elde etmektedir.

Özellikle Bahar mevsimlerinde tercih edebileceğiniz Niğde çıkışlı GAP turları sayesinde sizde Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Gaziantep’te Zeugma, Diyarbakır’da surlar ve Batman’da Hasankeyf gibi birçok önemli noktaya görebilirsiniz.

Niğde çıkışlı GAP turları genellikle Hatay’dan Siirt’e kadar uzanan bir güzergah içerisinde her kentte size farklı noktalar sunmaktadır. Örneğin, bu tur programlarında Mardin’de Dara Antik Kenti, Mardin sokakları, Kasımiye Medresesi gibi değerler Adıyaman’da ise elbette Nemrut Dağı ve Arsemia Antik Kenti gibi muhteşem tarihi noktalar sunulmaktadır.

Niğde Kalkışlı Ege Turları

nigde kalkısli ege turlari

Niğde’den ülkemiz sahillerine ulaşabilmek açısından seçilebilecek Niğde çıkışlı turlar içerisinde de Ege turları elbette öncelikli tercihler arasında bulunacaktır. Çünkü Niğde kalkışlı Ege turları içerisinde özellikle Pamukkale’den başlayarak Bozcaada’ya kadar uzanan uzun bir yolculuk ile birçok farklı noktaya görebilirsiniz.

Niğde kalkışlı Ege turları içerisinde İzmir’de Efes, Şirince ve kent gezileri, Muğla’da Bodrum, Marmaris, Fethiye’de Ölüdeniz gibi özel noktalar, Kuşadası tatili, Dalyan, Ayvalık’ta Cunda Adası veya Bozcaada sahillerinde plaj keyfi gibi fırsatlar bulunmaktadır. Bu eşsiz fırsatlar ile tam bir tatil havası yaşayabilmek için değişen bütçeler ve konaklamalı yapılar ile Ege turları tercih edilebilir.

Niğde Çıkışlı Yurtdışı Turlar

nigde cıkıslı yurtdısı turlar

Tüm yurtiçi programlar dışında Niğde çıkışlı turlar sayesinde yurtdışı programları da her zaman değişen bütçeler ve güzergahlar ile yer almaktadır. Örneğin, Niğde çıkışlı yurtdışı turlar içerisinde aktarmalı seferler ile İstanbul üzerinden ulaşılabilecek Avrupa turları bulunmaktadır. Bu turlarda da bilhassa vizesiz seyahat imkanı ile kolayca katılma şansı bulunan Balkan ülkeleri, Azerbaycan veya Gürcistan turları gibi programlar bulunmaktadır.

Niğde çıkışlı yurtdışı turlar özellikle farklı ülkelerin kültürlerini görmek isteyen kişiler için daha kapsamlı bir yapı ile düzenlenmektedir. Resmi prosedürlerin tamamlanması, rezervasyonların yapılması ve tarihlerin belirlenmesi gibi ayrıntılar nedeniyle daha kapsamlı bir yapıya sahip olan bu turlar için erken planlamalar ile sorunsuz hizmetler alınabilir.

Niğde çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Niğde çıkışlı Kapadokya turları
  • Niğde çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Niğde çıkışlı Amasya Turları
  • Niğde çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Niğde çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Niğde çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Niğde çıkışlı Antalya Turları
  • Niğde çıkışlı Çanakkale Turları
  • Niğde çıkışlı Güney Doğu Turları