0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Osmaniye Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Osmaniye Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL179 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Osmaniye Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akdeniz Bölgesi’nde yakın tarihte il konumuna ulaşan Osmaniye, bugün hızlı bir gelişim ile giderek büyüyen bir yapıya sahiptir. Bu büyüyen yapı içerisinde gelişen hizmet sektöründe turizm açısından da birçok yerel ve ulusal acente Osmaniye çıkışlı turlar ile halka hizmet vermektedir. Bu turlar sayesinde Osmaniye halkı günübirlik veya konaklamalı olarak farklı şehirleri, kültürleri ve yaşamları görebilmektedir.

Osmaniye çıkışlı turlar değişen bütçelere, zamanlama yapılarına ve isteklere bağlı olarak şekillenmektedir. Kimi zaman yakın bir kente günübirlik düzenlenen bir gezide özellikle tarihi değerler üzerinde durulmaktadır. Bazı turlar ise daha uzak noktalara konaklamalı şekilde düzenlenirken, farklı kentlerde farklı tarihi, turistik, doğal ve kültürel değerler ön planda tutularak kapsamlı programlar yapılmaktadır.

Osmaniye Çıkışlı Günübirlik Turlar

osmaniye cıkıslı gunubirlik turlar

Günübirlik tur programları genellikle karayolu üzerinden hızlıca ulaşım imkanı bulunan şehirlere düzenlenir. Bazen hava yolu sayesinde de düzenlenen Osmaniye çıkışlı günübirlik turlar yer almakla birlikte örneğin Kapadokya turları çok sık tercih edilmektedir. Kapadokya gibi muhteşem bir doğa manzarası ve tarih müzesi için günübirlik bir gezi yeterli olmasa da vadiler, Peri Bacaları, Avanos ve Derinkuyu gibi birçok noktayı bir gün içerisinde görebilmek için avantaj oluşturmaktadır.

Osmaniye çıkışlı turlar arasında günübirlik programlara katıldığınızda ulaşım, sigorta ve rehberlik gibi hizmetler alırken, bu kentlerde gezi, alışveriş, fotoğraf ve yemek gibi etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, Osmaniye çıkışlı günübirlik turlar arasında Kapadokya tercih edildiğinde sadece bir balon turu için dahi bu kente gitmeyi tercih edebilirsiniz. Yakın bölgede bulunan bir Gaziantep ya da Şanlıurfa turuna katıldığınızda da sadece şehir içerisindeki tarihi bölgeler dahi size dolu dolu bir gün fırsatı sağlayabilir.

Osmaniye Çıkışlı Konaklamalı Turlar

osmaniye cıkıslı konaklamalı turlar

Osmaniye Çıkışlı Konaklamalı Turlar

Bir turun konaklamalı hale gelmesi ile birlikte birkaç günlük bir yolculuk ve farklı şehirlerde farklı yapılar farklı kültürler görme şansı elde edilebilir. Osmaniye özellikle Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi gibi noktalara geçişte bir karayolu güzergahı olduğu için Osmaniye çıkışlı turlar içerisinde karayolu ile düzenlenen konaklamalı turlar da çok popüler bir yere sahiptir. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi veya İç Anadolu Bölgesi’ne çok hızlı bir ulaşım imkanı yer aldığı için bu bölgelere iki veya üç günlük konaklamalı turlar bulunmaktadır.

Kentte sunulan Osmaniye çıkışlı konaklamalı turlar içerisinde örneğin Güneydoğu turlarına katıldığınızda, hemen Yanı başınızdaki Gaziantep’ten başlayarak Siirt’e kadar uzanan bir yolculuk yer almaktadır. Bu yolculuk içerisinde Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır ve Batman gibi kentlerde de dünyanın hayran olduğu tarihi değerler görülerek ilerlenmektedir. Özellikle Osmaniye çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde Gaziantep mutfağı, Şanlıurfa mutfağı ve Mardin mutfağı lezzetlerine ulaşırken bu kentlerde çok keyifli sıra ve eğlence gecelerine katılma şansı da bulunmaktadır.

Aslında temel olarak Osmaniye çıkışlı konaklamalı turlar sayesinde örneğin Güneydoğu’da Göbeklitepe, Dara Antik Kenti, Diyarbakır surları, Zeugma, Hasankeyf, Balıklıgöl, Harran, Halfeti, Nemrut Dağı, Mardin sokakları gibi birçok nokta görülebilir. Benzer yapılı Karadeniz turları gibi programlara katıldığınızda da Karadeniz yaylaları veya bir Ege turuna katıldığınızda da zengin Türkiye sahilleri gibi fırsatlar ile çok keyifli geziler yapılabilir.

Osmaniye Çıkışlı Kapadokya Turları

osmaniye cıkıslı kapadokya turlari

Kapadokya, Türkiye’nin turizm merkezlerinden biri olarak içeriğinde çok zengin değerler bulundurmaktadır. Örneğin, Kapadokya’da hemen yanı başında bulunan Peri Bacaları büyüleyici bir manzara sunmaktadır. Güncel Osmaniye çıkışlı Kapadokya turları sayesinde de bu keyifli manzaraya ulaşırken, Eski Taş Devrine kadar dayanan bir tarih içerisinde ki onlarca farklı yapı görülebilir.

Osmaniye çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bölgede Derinkuyu Yeraltı Şehri, Göreme Açık Hava Müzesi, Avanos çanak/çömlek atölyeleri, Üç Güzeller, Güvercinlik Vadisi ve diğer tüm vadiler gezilebilir. Bu nedenle Osmaniye çıkışlı turlar içerisinde özellikle günübirlik ve bazen konaklamalı olarak Kapadokya çok sık seçilmektedir. Yaz mevsiminde ayrı kış mevsiminde ayrı bahar mevsiminde çok muhteşem bir yapıya sahip olan Kapadokya’da balon turları, at turları, mağara turları ve yeraltı turları gibi birçok farklı etkinlik muhteşem manzarada Kapadokya şarapları ile lezzetli yemekler gibi birçok fırsat bulunmaktadır.

Osmaniye Çıkışlı Karadeniz Turları

osmaniye cıkıslı karadeniz tulari

Osmaniye Akdeniz Bölgesi’nde bulunmak ile birlikte tam tersinde Karadeniz Bölgesi’ne uzanan bir yolculukta da Osmaniye çıkışlı turlar içinde konaklamalı yapılı Karadeniz programları bulunmaktadır. Bu çerçevede Osmaniye çıkışlı Karadeniz turları içerisinde Batı Karadeniz ve Doğu Karadeniz ayrı ayrı programlar ile sunulmaktadır.

Eğer Osmaniye çıkışlı Karadeniz turları içinde Batı Karadeniz programlarını tercih ederseniz, Sakarya’dan başlayan bir yapı ile Bolu, Düzce, Kastamonu gibi birçok farklı şehirde eşsiz durakları görebilirsiniz. Örneğin, muhteşem bir doğaya sahip olan Amasra’da aynı zamanda plajlardan yararlanabilir, Safranbolu’da tarihi ve doğal güzelliklere tanıklık edebilirsiniz. Doğu Karadeniz turuna çıkmayı tercih ettiğinizde de bilhassa Rize’de Ayder, Trabzon’da Uzungöl ve Artvin’de Karagöl gibi muhteşem yayla ve göl manzaraları ile kendinizi çok huzurlu hissedeceğiniz bir tatilde bulabilirsiniz.

Osmaniye Çıkışlı GAP Turları

osmaniye cıkıslı gap turlari

Osmaniye, Güneydoğu Anadolu’nun hemen yanı başında yer alması ile birlikte GAP turları açısından da her zaman pratik bir yere sahiptir. Karayolu ile çok kolay bir ulaşım bulunan Gaziantep üzerinden başlamak üzere giderek daha doğuya ulaşan Osmaniye çıkışlı GAP turları çok keyifli lokasyonlar ile devam etmektedir. Bugün Osmaniye çıkışlı GAP turları içerisinde genellikle ilk durak Gaziantep olurken, burada Arkeoloji Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti gibi noktalar geçilerek devam edilmektedir.

Osmaniye çıkışlı turlar içerisinde GAP turunda bir sonraki durak Adıyaman olurken, burada Nemrut Dağı’na çıkmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Ardından Şanlıurfa’ya geçilmesi ile birlikte Göbeklitepe, Harran, Şuayip Şehri, Balıklıgöl, Dergah ve Halfeti gibi bir çok nokta görülebilir. Sonrasında eşsiz Şanlıurfa mutfağında damak tadınız şenlenirken, Mardin’e geçilerek Kasımiye Medresesi, Bedesten, Deyrulzafaran, Dara Antik Kenti, Mor Yakup Manastırı gibi noktalar, Batman’da Hasankeyf, Siirt’te tarihi güzellikler ve Diyarbakır surları gibi birçok nokta görülebilir.

Osmaniye Kalkışlı Ege Turları

osmaniye kalkıslı ege turlari

Türkiye’nin dört bir bölgesinden insanların özellikle ilkbahar ile birlikte deniz ve sahil turizm için seçtiği Ege Bölgesi, Osmaniye için de bu anlamda öncelik oluşturmaktadır. Çünkü Osmaniye kalkışlı Ege turları sayesinde Ege sahillerine ulaşarak deniz keyfi yaşamak ve doğa keyfi yaşamak mümkün olmaktadır. Her yıl düzenli şekilde sunulan Osmaniye çıkışlı turlar içerisinde Ege tur programlarına katıldığınızda, bu önemli gezilerde uzun bir rota takip edilmektedir.

Osmaniye kalkışlı Ege turları sırasında rotaya bakıldığında en güneyden yani Fethiye’den başlayarak Likya yolu takip edilebilir. Sonrasında Bodrum kalesi, Marmaris, Muğla sahilleri ve ardından İzmir’e geçiş yapılabilir. Tur sırasında Denizli’de Pamukkale gibi bir durak da yer alırken, buradan İzmir’de Çeşme ve Efes Antik Kenti ve daha kuzeyde Kaz Dağlarının hemen kıyısında Ayvalık’ta Cunda Adası gibi noktalar bulunmaktadır. Öyle ki bu muhteşem geziler Bozcaada’ya kadar ulaşan bir rota sağlamaktadır.

Osmaniye Çıkışlı Yurtdışı Turlar

osmaniye cıkıslı yurtdısı turlari

Ülke içi kültürden çok ülke dışı kültürü ve farklı hayatları görebilmek açısından Osmaniye çıkışlı yurtdışı turlar sayesinde de önemli bir fırsat elde edilmektedir. Zira bugün Osmaniye çıkışlı turlar içerisinde yurtdışı programlarına bakıldığında Orta Avrupa turları, Balkan turları, Asya turları ve Ortadoğu turları gibi birçok farklı seçenek yer almaktadır.

Osmaniye çıkışlı yurtdışı turlar için genellikle vizesiz seyahat edilebilen ülkelere düzenlenen daha pratik ve ekonomik seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekler açısından Osmaniye’de Ankara ve İstanbul aktarmalı şekilde düzenlenen programlar sayesinde farklı ülkelere birkaç günlük geziler yapılırken, bu ülkelerdeki tarihi, turistik ve kültürel değerleri görmeniz için fırsatlar sunulmaktadır.

 

Osmaniye çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Osmaniye çıkışlı Kapadokya turları
  • Osmaniye çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Osmaniye çıkışlı Dalyan Turları
  • Osmaniye çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Osmaniye çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Osmaniye çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Osmaniye çıkışlı Sivas Turları
  • Osmaniye çıkışlı Antalya Turları
  • Osmaniye çıkışlı Güney Doğu Turları