0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Rize Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Rize Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Rize Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğu Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Rize, her ne kadar bütün turistik değerleri ile kendine has özel bir şehir olsa da Rize’nin dışında bambaşka şeyleri gezmek isteyen kişiler için de ister günübirlik ister konaklamalı Rize çıkışlı turlar her zaman yer almaktadır.

Günümüzde farklı yerel acenteler tarafından düzenlenen Rize çıkışlı turlar farklı şehirlerde tarihi, doğal veya mimari güzellikleri görmeniz için size fırsatlar sunmaktadır.

Hazırladığımız bu içerik sayesinde de Rize’den ulaşabileceğiniz tüm turları ve turların genel içeriklerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Rize Çıkışlı Günübirlik Turlar

rize cıkıslı gunubırlik turlar

Günübirlik turlar, tek bir gün içerisinde farklı bir şehri ve bu şehrin tarihi değerlerini görmek için önemli fırsat sağlayan gezi programlarıdır. Bu kapsamda Rize çıkışlı günübirlik turlar çerçevesinde de Rize Meydan kalkışlı düzenlenen tur programları yer almaktadır.

Haftanın belli bir gününde düzenli olarak uygulanan Rize çıkışlı günübirlik turlar çerçevesinde Kapadokya turuna katılma gibi bir şansınız bulunmaktadır.

Rize çıkışlı günübirlik Kapadokya turları çerçevesinde Kapadokya’nın birçok farklı güzelliğine tek bir gün içerisinde şahitlik etmek fırsatınız ortaya çıkmaktadır.

Bu tür çerçevesinde Kapadokya’da özellikle Güvercinlik Vadisi ve Göreme Panorama gibi manzaralara şahit olurken, Uçhisar Kalesini görebilir Ve Üç Güzellere kısa bir yolculuk yapabilirsiniz.

Düzenlenen günübirlik Rize çıkışlı turlar çerçevesinde Kapadokya’yı tercih ettiğinizde, Kapadokya’da tek bir gün içerisinde Peri Bacalarını görebilir, Aşk Vadisi ve Hayal Vadisi’nde gezi yapabilir, O Ağacın altında muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

Yıllar boyunca birçok sinema ve dizi projesinde tanıtımı gerçekleştirilen Kapadokya, özellikle Peri Bacaları ve bölgedeki antik yerleşim yerleri ile dünyadan turist çekmeyi başaran bir noktadır.

Günübirlik bir tur çerçevesinde otobüsle kolay bir ulaşım gerçekleştirilirken, sigortalı yolculuğunuzda rehberlik hizmetleri alabilir, araç içi kahvaltı ile birlikte tura katılabilirsiniz.

Tur çerçevesinde isterseniz balon gezisi, ATV turu veya at turları gibi etkinliklerden yararlanarak, daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Rize Çıkışlı Konaklamalı Turlar

rize cıkıslı konaklamalı turlar

Genel Rize çıkışlı turlar çerçevesinde en önemli tercihler arasında konaklamalı tur programları da yer almaktadır. Bu programlar genellikle Rize’den ulaşımın kısmen uzak olduğu ve ulaşım sonrasında da bir kaç farklı şehrin görülmesi ile tamamlanan tur programlarıdır.

Genel çerçevede Rize çıkışlı konaklamalı turlar arasında en fazla tercih edilen programlardan birisi Güneydoğu turu olmaktadır.

2 gece 3 gün gibi bir konaklama süresi sağlayan Rize çıkışlı konaklamalı turlar kapsamında Güneydoğu turu gibi bir programa katıldığınızda yine Rize merkezinden yolculuk ile rehberlik, sigorta ve birçok ek hizmet alarak gezinizi tamamlayabilirsiniz.

Güneydoğu üzerine gerçekleştirilen Rize çıkışlı turlar genelinde tur programında Adıyaman’da Nemrut Dağı, Mardin’in tarihi noktaları, Batman’da Hasankeyf, Midyat sokakları, Şanlıurfa’da Göbeklitepe, Balıklıgöl ve Harran, Gaziantep’te Antep Kalesi ve Bakırcılar Çarşısı ve birçok noktayı görerek turunuzu keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rize Çıkışlı Kapadokya Turları

rize cıkıslı kapadokya turlari

Kapadokya Türkiye’nin en önemli turizm cennetlerinden biri olarak hem bir doğa harikası hem de muhteşem bir tarihi mimariye sahiptir.

Nevşehir ili sınırlarında bulunan Kapadokya, bugün özellikle Peri Bacaları ile tanınırken, çevrede inşa edilmiş binlerce yıllık yeraltı şehirleri, Peri Bacaları içerisindeki mağara konaklar, butik oteller ve olağanüstü bir manzara herkesi büyülemektedir.

Uzun yıllardır Rize çıkışlı turlar çerçevesinde Kapadokya turları düzenli şekilde uygulanmaktadır.

Çünkü Rize çıkışlı Kapadokya turları sayesinde bu tarihe tanıklık etme imkanı elde edilirken, Avanos’ta çanak çömlek atölyeleri görülebilir, Ürgüp gezisi, Göreme gezisi ve Asmalı Konak gibi birçok önemli nokta görülerek muhteşem bir gezi yapılabilir.

Bugün Rize çıkışlı Kapadokya turları genellikle günübirlik olarak sunulmakta ve hem ulaşım hem rehberlik gibi noktalarda çok kaliteli hizmet fırsatları yer almaktadır.

Rize Çıkışlı Karadeniz Turları

rize cıkıslı karadeniz turlari

Türkiye’nin cennet bölgelerini görme açısından katılabileceğiniz Rize çıkışlı turlar kapsamında diğer en önemli seçeneklerden birisi de Karadeniz turlarıdır.

Güncel şekilde hizmet alabileceğiniz Rize çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde de Doğu Karadeniz ve Batı Karadeniz gibi iki önemli tercih yapabilirsiniz.

Rize çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde Doğu Karadeniz’e doğru uzandığınızda muhteşem Trabzon ve Artvin yaylalarında temiz havanın, doğanın ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Trabzon’da Uzungöl ve Sümela manastırı, Artvin’de Borçka ve Karagöl gibi muhteşem noktalar ve vizesiz geçiş imkanı ile isterseniz Batum ziyareti gibi bir fırsat bulunmaktadır.

Öte yandan Karadeniz turları çerçevesinde Batı Karadeniz’e uzandığınızda da Bolu, Düzce, Kastamonu, Zonguldak ve Bartın gibi kentlerde muhteşem noktaları görme fırsatı elde edebilirsiniz.

Doğu Karadeniz genellikle günübirlik yapılabilecek seyahatler ile fırsat sunulurken, Batı Karadeniz’e yapılacak turlarda konaklamalı seçenekler ile Amasra ve Safranbolu ile birlikte Yedigöller hatta Pürenli Yaylası gibi muhteşem noktaları görebilirsiniz.

Rize Çıkışlı GAP Turları

rize cıkıslı gap turlari

Güneydoğu Anadolu dünyanın ilgisini çeken en önemli turizm lokasyonlarını bulundururken, Rize çıkışlı turlar çerçevesinde Güneydoğu Anadolu turları da bulunmaktadır.

Örnek olarak Rize çıkışlı GAP turları çerçevesinde genellikle konaklamalı kapsamda Adıyaman, Urfa ve Gaziantep illerinde konaklayarak özellikle Nemrut Dağı, Hasankeyf, Mardin tarihi, Göbekli tepe, Balıklı göl ve Gaziantep kalesi gibi çok önemli noktaları tur programı içerisinde görme şansına sahip olabilirsiniz.

Tarihi yapısı ile dünyanın ilgisini çeken Güneydoğu’da her konakladığınız noktada bölgenin kültürel programları, sıra geceleri, muhteşem mutfağı ve alışveriş turları sayesinde de ayrı bir keyif yaşayabilirsiniz.

Genellikle iki veya üç gün konaklamalı şekilde sunulan Rize çıkışlı GAP turları kapsamında rehberlik, ulaşım, otel hizmetleri ile turu eksiksiz ve konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Rize Kalkışlı Ege Turları

rize kalkısli ege turlari

Ege Bölgesi Karadeniz’in yeşilinden ve doğasından kısmen farklı olarak ılıman iklimi ve muhteşem renkleri ile ayrı bir keyif sunmaktadır.

Bu çerçevede Rize kalkışlı Ege turları çerçevesinde Denizli’de Pamukkale, İzmir merkezi, İzmir’de yine Şirince, Efes Antik Kenti, Çeşme, Foça, Aydın’da Kuşadası, Bodrum’da Bodrum Kalesi, Zeki Müren Müzesi ve Fethiye’de Ölüdeniz gibi en önemli noktaları görme şansını elde edebilirsiniz.

Rize üzerinden düzenlenen Rize kalkışlı Ege turları genellikle konaklamalı bir yapıya sahip olurken, konforlu otellerde kahvaltı, yemek servisleri, sigortalı turizm ve rehberlik hizmetleri ile turunuzu çok yüksek bir keyifle tamamlayabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında gerçekleştirilen tur programlarında Ege Denizi’nde yüzmenin keyfini yaşayabilir, bir yandan tarihi bölgeleri eksiksiz şekilde görebilir ve Ege mutfağının eksiksiz tadına varabilirsiniz.

Rize Çıkışlı Yurtdışı Turlar

rize cıkısli yurtdısı turlar

Tüm Türkiye turları dışında Rize çıkışlı turlar çerçevesinde yurt dışına düzenlenen programlar da bulunmaktadır.

Çok genel bir çerçeveye sahip olarak Rize çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde özellikle Avrupa ülkelerinin birçok farklı noktasına düzenlenen programlar bulunmaktadır.

Değişen bütçelere ve konaklama sürelerine göre vize ihtiyaçlarının bulunması ve ayrı koşulların yerine getirilebilmesi ile yine yerel acenteler veya ulusal acenteler Rize çıkışlı yurtdışı turlar düzenleyerek, bu turlar kapsamında sadece Avrupa değil Asya, Ortadoğu ve Balkan tur programları gibi fırsatlar da sunmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara