0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Sakarya Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Sakarya Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Sakarya Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Çıkışlı Turlar

Kıyısı Karadeniz’de merkezi Marmara bölgesinin doğusunda yer alan Sakarya, hem büyük bir şehir olarak hem de sakin yapısı ile Marmara’nın en özel kentlerinden biri olarak bilinmektedir.

Bu özel ve huzurlu kentte yaşayan her insanın yılın belirli dönemlerde tatil fırsatlarını değerlendirmesi açısından bölgede hizmet veren yerel ve ulusal acenteler Sakarya çıkışlı turlar düzenlemektedir.

Her biri farklı bir yapıya sahip olan Sakarya çıkışlı turlar genellikle günübirlik yapılarıyla keyifli bir hafta sonu için tercih edilebileceği gibi bazen konaklamalı ve birkaç günlük tur programları da yer almaktadır.

Bütçenize ve zaman planlarınıza göre tercih edebileceğiniz bu turlarda her mevsim değişen programlar ile birlikte kimi zaman Kapadokya kimi zaman bir Karadeniz turu kimi zaman Güneydoğu Anadolu’da muhteşem bir tarih turu gerçekleştirilebilir.

Sakarya Çıkışlı Günübirlik Turlar

sakarya cıkısli gunubırlik turlar

Günübirlik turlar her zaman keyifli bir Cumartesi ya da Pazar gününü dolu dolu geçirmek için tercih edilebilecek tur programlarıdır.

Sakarya halkı için de her mevsim boyunca devam eden Sakarya çıkışlı günübirlik turlar sayesinde birçok farklı lokasyona düzenlenen gezi programları yer almaktadır.

Birçok farklı noktaya yerel acenteler tarafından günübirlik tur programları gerçekleştirilirken, özellikle her pazar devam etmekte olan Sakarya çıkışlı turlar arasında Kapadokya turları yer almaktadır.

Eksiksiz bir şekilde Kapadokya’da birçok farklı noktayı görme fırsatı sağlayacak, özellikle bölgede Göreme, Avanos, Üç Güzeller, Uçhisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi gibi noktaları ziyaret edebileceğiniz bu turda hem rehberlik hem de sigorta gibi birçok avantaj ile keyifli bir gezi yapılabilir.

İl merkezinden kalkışlı olarak gerçekleşen Sakarya çıkışlı günübirlik turlar çerçevesinde yıl içerisinde değişen lokasyonlara da programlar düzenlenmektedir.

Sakarya Çıkışlı Konaklamalı Turlar

sakarya cıkısli konaklamalı turlar

Tüm vilayetlerde olduğu gibi Sakarya üzerinden düzenlenen turlarda da belirli kentlere uzun bir yolculuk ile ulaşıldıktan sonra konaklama ile tur programları düzenlenmektedir.

Genellikle iki veya üç gün konaklama gerçekleştirilen bu tur programları çerçevesinde kimi zaman Doğu Karadeniz kimi zaman Batı Karadeniz’e veya Güneydoğu’ya düzenlenen Sakarya çıkışlı konaklamalı turlar bulunmaktadır.

Konaklamalı tur programlarında her acente kendi çerçevesinde belirlemiş olduğu otel hizmetleri, ulaşım hizmetleri ile birlikte genellikle seyahat sigortası, rehberlik hizmeti, araç içi ikramlar, kahvaltı ve yemek hizmetleri gibi eklentiler ile tur hizmeti sağlamaktadır.

Seçilen bölgeye göre Sakarya çıkışlı konaklamalı turlar tarih turizmi veya doğa turizmi imkanları ile değişen bir yapıya sahip olabilir.

Sakarya Çıkışlı Kapadokya Turları

sakarya cıkısli kapadokya tulari

En temel olarak düzenlenen Sakarya çıkışlı turlar içerisinde Kapadokya turları herkesin en fazla ilgisini çeken tur programları arasında bulunur. Çünkü Kapadokya tüm özellikleri ile birlikte hem Türkiye’nin hem de dünyanın sayılı tarihi ve doğal bölgelerinden birisidir.

Bu nedenle de Sakarya çıkışlı Kapadokya turları kent halkı tarafından en çok ilgi gösterilen turlar arasındadır.

Düzenli olarak uygulanan Sakarya çıkışlı Kapadokya turları çerçevesinde kente ulaşıldıktan sonra günübirlik yapılan programlarda Devrent, Aşk Vadisi, Hayal Vadisi, Güvercinlik Vadisi gezisi, Göreme Açık Hava Müzesi ve yeraltı şehirleri gezileri gibi noktalar bulunmaktadır.

İsteğe bağlı olarak tur programı içerisinde balon gezisi, ATV turları veya at turu yapma imkanları da yer alırken, Avanos’ta çanak/çömlek atölyeleri, Tarihi Taşköprü’de gezi, alternatif Saç Müzesi, Yeraltı Seramik müzesi veya meşhur Asmalı Konak görülebilir.

Sakarya Çıkışlı Karadeniz Turları

sakarya cıkısli karadeniz turlari

Türkiye’de yaşayan herkesin görmesi gereken bölgelerden biri olan Karadeniz Bölgesi, hem doğusu hem batısı hem de orta bölümü ile her zaman ayrı bir yere sahiptir.

Bu nedenle Sakarya çıkışlı turlar çerçevesinde de Karadeniz’de hem doğu hem batı kesimine ayrı ayrı tur programları konaklamalı olarak düzenlenmektedir.

Farklı acenteler tarafından düzenlenen Sakarya çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde de örneğin Doğu Karadeniz’de Rize, Trabzon, Artvin, Samsun, Giresun gibi farklı kentlere ulaşan bir yolculuk bulunmaktadır.

Doğu Karadeniz’e ulaşan Sakarya çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde özellikle birçok farklı Rize ve Artvin yaylası, Trabzon’da Uzungöl ve Sümela Manastırı, Rize’de Çamlıhemşin, Artvin’de Borçka gibi noktaları görme imkanı yer alır.

Batı Karadeniz’e düzenlenen muhteşem turlarda da bilindiği üzere Bartın, Karabük, Kastamonu ve Zonguldak çevresinde özellikle Safranbolu, Amasra ve Düzce’de Akçakoca gibi en keyifli noktalar ziyaret edilmektedir.

Bu keyifli Karadeniz turu kapsamında özellikle Karadeniz’in yayla festivallerine denk gelme imkanınız bulunurken, muhteşem doğal güzellikleri görebilir, Karadeniz müziği ve Karadeniz mutfağının tadına varabilirsiniz.

Nemli ve sık sık yağmurlu havası ile tur programı sırasında da sizi bu şekilde ağırlayacak Karadeniz’de yaylalarda geçireceğiniz muhteşem saatlerde keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Sakarya Çıkışlı GAP Turları

sakarya cıkısli gap turlari

Tarihin izlerini 10 bin yıl üzerinde barındıran Güneydoğu Anadolu; Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Batman gibi birçok farklı kent ile dünyanın ilgisini çeken bir yapıya sahiptir.

Bu ilgiyi üzerinde toplaması ile birlikte Sakarya çıkışlı turlar çerçevesinde de Güneydoğu Anadolu’ya düzenlenen programlar elbette bulunmaktadır.

Bu çerçevede Sakarya çıkışlı GAP turları programlarına katılarak, bölgedeki muhteşem tarihi güzellikleri ve bunun yanında doğal güzellikleri görme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yıl boyunca uzun bir süreçte rahatlıkla katılabileceğiniz Sakarya çıkışlı GAP turları çerçevesinde özellikle Adıyaman, Şanlıurfa ve Gaziantep gibi kentlerde konaklama imkanları ile bölgede birçok önemli noktayı görebilirsiniz.

Örneğin; Nemrut Dağı, Hasankeyf, Göbeklitepe ve Halfeti gibi noktaları görme imkanı elde edebilirsiniz. Bunun yanında bu keyifli tur çerçevesinde Güneydoğu’da sıra geceleri ve eğlenceli yemekler yanında kültürel ürünlere ulaşarak, çok güzel hediyelikler temin edebilirsiniz.

Sakarya Kalkışlı Ege Turları

sakarya cıkısli ege turlari

Türkiye’de tatil denilince cennet bölgelerden biri olan Ege Bölgesi de mutlaka Sakarya çıkışlı turlar içerisinde olması gereken bir lokasyondur.

Bölgedeki acenteler tarafından sağlanan Sakarya kalkışlı Ege turları çerçevesinde de Denizli’de Pamukkale, İzmir’de Efes, Muğla’da Bodrum gibi noktaları görmeyi ve Fethiye Ölüdeniz’de denize girmeyi tercih edebilirsiniz.

Sakarya kalkışlı Ege turları konaklamalı olarak gerçekleştirilen turlar olmakla birlikte bölgede birçok farklı faaliyete katılarak, tur programını çok dar zevkli bir hale getirme imkanınız bulunmaktadır.

En az 2 gece konaklama imkanı bulunmak ile birlikte bu turlarda sigortalı yolculuk ve rehberlik hizmetleri ile istediğiniz her noktayı eksiksiz bir şekilde görme ve tadını çıkarma şansına sahipsiniz.

Sakarya Çıkışlı Yurtdışı Turlar

sakarya cıkısli yurtdısı turlari

Türkiye dışına uzanacak şekilde farklı tur programlarına katılmak isteyen kişiler açısından Sakarya çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde de özellikle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok dünya ülkesine tur programları uygulanmaktadır.

Geniş kapsamlı seçenekler sunan Sakarya çıkışlı turlar kapsamında genellikle İstanbul üzerinden aktarmalı havayolu seyahatleri ile ulaşılan değişen lokasyonlarda farklı dünya kültürlerini ve şehirlerini görme fırsatı elde edilebilir.

Tercih edilebilecek Avrupa odaklı Sakarya çıkışlı yurtdışı turlar kapsamında Roma, Paris, Londra, Barcelona veya Viyana gezileri seçilebilir.

Ayrıca kimi zaman daha uzak dünya ülkelerine düzenlenen teferruatlı turlarda Uzakdoğu, Ortadoğu, Asya veya Amerika gezileri ile dünyayı tanıma fırsatları elde edilebilir.

Call Now ButtonHemen Ara