0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Samsun Çıkışlı Turlar

doğu karadeniz turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu – 1 Gece 2 Gün

1 Gece 2 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma Kesin Çıkışlı
Atakum Meydan
0
izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
lavanta turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Salda Lavanta Turu – 1 Gece 2 Gün

1 Gece 2 Gün
Tur Tarihleri : 24 Haziran - 15 ve 22 Temmuz
Atakum Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat4,999 TL2,750 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 1 - 8 - 15 - 22 - 29 Eylül 6 - 13 - 20 - 27 Ekim 3 - 10 Kasım
Atakum Meydan
0
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Kapadokya Turu

Konaklamalı
Tur Tarihleri : 3 - 10 - 17 - 24 Haziran 1- 8 - 15 - 22 -29 Temmuz
Atakum Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Samsun, Karadeniz’in güzide şehirlerinden biridir. Samsun çıkışlı turlar yerel acenteler tarafınca düzenlenmektedir.. Bu turlar sayesinde insanlar, istedikleri yere gidip orada vakit geçirebilirler. Yazının devamında Samsun çıkışlı turlarının türü ve nerelere yapıldığı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Günübirlik Turlar

samsun cıkisli günü birlik turlar

Samsun çıkışlı günübirlik turlar sayesinde, insanlarımız istedikleri yerleri gezebilir ve sevdikleri ile keyifli vakit geçirebilirler. Günübirlik düzenlenen bu turlar sayesinde kısa sürede pek çok güzel anı biriktirebilirsiniz.

Bu unutulmaz anıların birikmesi için düzenlenen turlar, çeşitli yerlere hizmet vermektedir. Bu turlar sayesinde çeşitli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu turları daha yakından incelemek için yazının devamına göz atabilirsiniz.

Samsun Pegasus İletişim bağlantısından Pegasus uçak bileti satın alabilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Günübirlik Kapadokya Turları

samsun cıkısli kapadokta turlari

Samsun çıkışlı Kapadokya Turu ile aynı gün içerisinde Kapadokya’yı gezme fırsatı yakalayabilirsiniz.. Kapadokya ise Nevşehir ilimizde bulunmaktadır.

Kapadokya ise bir doğa harikasıdır. Kapadokya’nın doğa harikası olmasındaki en önemli etken Peri Bacalarıdır. Lav ve küllerin oluşturduğu bu yumuşak tabakalar, yıllar boyunca aşınarak bugünkü Kapadokya’nın görüntüsünü almıştır.

Bu alan asırlar boyunca farklı toplumlara ev sahipliği yapmıştır. Bu ev sahipliği neticesinde ise Peri Bacalarının içerisinde oyulmuş kayalardan evler, yeraltı şehirleri, çeşitli kilise ve hastaneler gibi günümüzde hala varlığını koruyan sanatsal ve tarihi yapılar bulunmaktadır.

Bu sayede ise oldukça fazla turistin ilgisini çeken bu yeri düzenlenen tur sayesinde görebilirsiniz.

Samsun çıkışlı Kapadokya Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Kapadokya turları görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Günübirlik Amasra Turları

samsun çıkışlı amasra turu

Samsun çıkışlı bir diğer tur ise Türkiye’nin Batı Karadeniz Bölgesinde bulunan Amasra ilçesinedir. Günübirlik Amasra turu sayesinde ise kısa bir süre içerisinde Amasra ilçesini gezip görebilirsiniz.

Bartın iline bağlı Amasra ilçesi içerisinde pek çok doğa harikası bulundurmaktadır. Amasra’nın 3000 yıllık tarihi ile birlikte özgün balık lokantaları, doğası, yerel sanatları, ormanlık alanları ile birlikte çekiciliğe sahiptir.

Samsun çıkışlı olarak günübirlik düzenlenen Amasra turları sayesinde ise Amasra ilçesinde güzel vakit geçirebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Amasra Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Amasra turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Günübirlik Safranbolu Turları

samsun çıkışlı safranbolu turu

Samsun çıkışlı turlarda Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Karabük iline ait Safranbolu ilçesine de turlar düzenlenmektedir. Bu turlar sayesinde ise Safranbolu ilçesinin sahip olduğu birçok güzellik gözlemlenebilmektedir.

Safranbolu, klasik Osmanlı kent mimarisini yansıtmaktadır. Osmanlı kent mimarisi tarzındaki Safranbolu evleri ise oldukça ünlüdür. Safranbolu evleri bu mimari yansıtmalar sayesinde 17 Aralık 1994 tarihinden beri Dünya Miras Listesi’nde bulunmaktadır.

Türkiye’de Dünya Miras Listesi’nde yer alan 9 kültürel varlıktan biri olan Safranbolu evleri turistler tarafından oldukça sık ziyaret edilmektedir.

Samsun Çıkışlı Safranbolu Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Safranbolu turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Günübirlik Mavi Göl Turları

samsun cıkısli mavi gol turlari

Samsun çıkışlı Mavi Göl Turları, Giresun ilinin sahip olduğu eşsiz güzelliği ile bilinen Mavi Göl kendisine sık turist çekmektedir.

Giresun iline yaptığımız bu turda ise sizlere konaklama imkanı ile bu doğa harikasını yakından gözlemleme ve keyfini çıkarmanızı sağlıyoruz. Giresun ilinin Dereli ilçesi sınırlarında yer alan Mavi Göl görenleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Turkuaz rengi sayesinde ilgileri iyice üzerine çeken göl bunun ile birlikte Doğu Karadeniz’in sodalı suyunun dere halinde aktığı tek yerdir. Bu özelliği sayesinde ise sodalı göl olarak da anılmaktadır. Bu soda sayesinde ise göl yılın bazı zamanlarında ise turkuaz rengini almaktadır. Bu da onu eşsiz kılmaktadır.

Bu alanda sadece göl bulunmamaktadır. Burada çeşitli faaliyetler de yapılmaktadır. Konaklama olanağı ile birlikte bu gölü doyasıya gezebilir, vakit geçirebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Mavi Göl Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Mavi Göl turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Konaklamalı Salda Lavanta Turları

samsun çıkışlı lavanta salda turu

Samsun çıkışlı bu turumuzda sizlere konaklama imkanı ile birlikte Isparta ilimizin Salda Lavanta bahçelerine götürüyoruz. Isparta her zaman çiçeklerinden bahsettirmiştir.

Bu turda ise Isparta’nın ünlü çiçek bahçelerinden birine yolculuk yapmaktayız. Buradaki lavantaların oluşturduğu mükemmel görüntü ile içerdiği huzur sayesinde turistler tarafından tercih edilen bir yerdir. Lavantası ile meşhur olan bir yerdir.

Bu yüzden buraya lavanta köyü de denebiliyor. Buranın gerçek ismi ise Kuyucak köyüdür. Isparta ilimizde yer alan bu köyün sahip olduğu muazzam görüntü ve konaklama imkanı bu turda mevcuttur.

Samsun’a uzak olduğu için aynı gün içinde gezilmesi mümkün değil, bu sebepten dolayı da genellikle Samsun çıkışlı lavanta turları 1 yada 2 gece olarak düzenlenmektedir.

Samsun Çıkışlı Lavanta Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Lavanta turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Konaklamalı Güneydoğu Turları

samsun çıkışlı gap turu

Samsun çıkışlı Güneydoğu Turu ile ülkemizin doğusunu 1 yada 2 gece konaklamalı turlardan dilediğinizi seçerek gezebilirsiniz. Güneydoğu’nun yıllar boyunca koruduğu ve halen de sahip olduğu mimarisi ve sokaklarında barındırdığı nostalji Güneydoğu’yu oldukça eşsiz kılmaktadır.

Tarihi yapısı ile Anadolu’dan izler taşıyan Güneydoğu bölgesine düzenlenen bu turlar sayesinde bu güzellikleri gözlemleyebilirsiniz. Güneydoğu’nun yıllar boyunca sahip olduğu tarihi yapı ve tarihi yemekleri ile keyifli günler geçirebilirsiniz. Güneydoğu çeşitli, köklü yemeklere ev sahipliği yapmaktadır.

Turumuzda bu yemekleri evinden tadabilirsiniz. Düzenlenen turlar sayesinde ise Güneydoğu’nun tarih kokan manzarasını görmekteyiz. Güneydoğu turlarımız sayesinde Güneydoğu’yu gezmekteyiz.

Samsun Çıkışlı Güneydoğu Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Güneydoğu turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Konaklamalı Ege Turları

samsun çıkışlı ege turları

Samsun çıkışlı turlarımızdan biri ise Ege’ye yöneliktir. Ege’nin sahip olduğu doğası, temiz havası, denizi ve huzurunu yaşayacağımız bu turda konaklama imkanı da bulunmaktadır.

Ege sahip olduğu doğa güzellikleri ile birçok yerli ve yabancı turisti kendisine çekmektedir. Ege birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir bölgedir. Bu özelliği sayesinde ise Ege turları yaparken bu medeniyetlerden izlere rastlanabilir.

Bu sayede çeşitli kültürler ile iç içe zaman geçirilir. Ege’de çeşitli faaliyetler yapılmaktadır. Ege’nin sunduğu ortam sayesinde hem bu faaliyetlerden yararlanabilir hem de konaklama imkanı ile buranın tadına doyasıya varabilirsiniz.

Ege’de görülmesi gereken çeşitli mimari yapılar bulunmaktadır. Bunların yanında ise Ege’nin sahip olduğu hava koşulları sayesinde ise bu tur oldukça rahattır.

Bu turumuzda konaklama imkanı da bulunduğu için Ege doyasıya gezilmektedir.

Ege turları uzaklığı bu uzun sürmesinden dolayı en az 2 gece olarak yapılmaktadır.

Samsun Çıkışlı Ege Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Ege turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Konaklamalı Kilikya Turları

samsun çıkışlı kilikya turları

Samsun çıkışlı Kiliya Turunda ise Kilikya’yı gezmekteyiz. Konaklama olanağı ile birlikte rahat seyahat imkanı ve bu güzel bölgeyi gezme olanağı tanıyoruz.

Kilikya ise Anadolu’da bulunan Antalya’nın Alanya ilçesinden başlayıp doğudaki Hatay Kinet Höyük’te son bulan ve kuzeyinden de Toros dağları ile çevrili olan bir antik bölgedir. Geçmişi ise oldukça köklü olan bu bölgenin tarihi milattan önceki yıllara kadar dayanmaktadır. Bu turlar sayesinde bu asırlık tarihi alanı görmek, tarihi yaşamak ve anlamak mümkündür.

Kilikya aynı zamanda geçmişte birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu yüzden ise Kilikya’ya düzenlenen bu turlarda Kilikya’nın geçmişte ev sahipliği yapmış olduğu bu medeniyetlerden izler sıkça görülmektedir. Çeşitli medeniyetlerin asırlarca bu alanda bulunması sebebi ile Kilikya tarihi bir alan olarak görülmektedir.

Merkezi ise Mersin ilinin Toros ilçesi olarak bilinen bu tarihi bölgede tur vermekteyiz.

Samsun Çıkışlı Kilikya Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Kilikya turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Konaklamalı Karadeniz Turları

samsun çıkışlı karadeniz turları

Samsun çıkışlı bir diğer turumuz ise Karadeniz turudur. Karadeniz, Türkiye’nin kuzeyinde bulunmaktadır. Karadeniz’in sahip olduğu ormanlar, geleneksel yemekleri, dağları, balıkları, eşsiz mimarileri ile her zaman hatırlanacak bir tur olanağı sağlamaktayız. Karadeniz’in birçok görülmesi gereken mimari eseri bulunmaktadır.

Bu yerleri gezerken de aynı zamanda konaklama olanağı sağlamaktayız. Konaklama imkanı ile bu güzellikler doyasıya gezilebilmektedir. Karadeniz kendine has çeşitli müziği ve mimarisi ile de ünlüdür. Karadeniz’in yemek kültürü de oldukça gelişmiştir.

Bu turumuzda Karadeniz Bölgesine ait yemeklerden de tadabilme olanağına sahipsiniz. Karadeniz’in sahip olduğu doğal yapısı ve havası unutulmaz anılar birikmesine sebep olmaktadır.

Bu turumuzda ise Karadeniz’i 1 yada 2 gece konaklama imkanı ile gezmekteyiz.

Samsun Çıkışlı Karadeniz Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Karadeniz turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Yurtdışı Turları

samsun cıkısli yurtdısı turlari

Samsun çıkışlı yurt dışı turlar ile Avrupa başta olmak üzere bir çok ülkeye yapılan turlara katılabilirsiniz. Samsun şehri tek başına yurt dışı tur potansiyelini çoğu zaman kaldıramayacağı için. Bu turlar genellikle İstanbul aktarmalı uçuşlar ile sağlanmaktadır. Bu tur sayesinde yurtdışına gidip tur ile birlikte çeşitli yerleri gezebilir ve çeşitli deneyimlere sahip olabilirsiniz.

Samsun Çıkışlı Yurtdışı Turları sayfasını ziyaret ederek tüm Yurtdışı turlarını görüntüleyebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara