0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Sinop Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Sinop Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Sinop Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sinop ili, Karadeniz Bölgesi’nin en kuzey noktasında, Boztepe Yarımadası’nın en dar kesiminde yer almaktadır. Şehir, birbiri ardına uzanan plajları ile ziyaretçilerine inanılmaz güzellikler sunuyor. Sinop, mükemmel manzaraya sahip şirin bir Karadeniz liman kentidir.

Yarım günde her şeyi kolayca görebilmenize rağmen, burada kasabayı, restoranları ve deniz kıyısını dolaşarak bir günü rahatlıkla geçirebilirsiniz.

Sinop çıkışlı turlar ile gerek Sinop ili içinde gerekse yakın şehirlere düzenlenen seyahatler ile birbirinden güzel turistik yerler keşfedebilirsiniz. Sinop ili daha fazla tarihi cazibe merkezi sunmaktadır. Özellikle kervansaray mimarisine ilgi duyuyorsanız, Karadeniz kıyısı yolculuğunda Durağan’da mola vermek için sahil yolunun iç kısımlarına yönelmeye değer.

Sinop çıkışlı turlar aracılığı ile uygun fiyatlı tur seçeneklerini kaçırmayın.

Sinop Çıkışlı Günübirlik Turlar

sinop cıkısli gunubirlik turlar

Sinop, Doğu ve Batı Karadeniz’in iklimsel özelliklerinin birleşimine sahiptir. Kentin kuzey kesiminde, Çoğunlukla Karadeniz iklimi olmakla birlikte, güneye gidildikçe sıcaklıkların düşmesiyle değişir ve bozkır ikliminin etkileri görülür.

Sinop, binlerce yıldır Karadeniz’in kültür ve ticareti için stratejik bir lokasyon olmuştur. Bu liman, Tunç Çağı, Yunan, Helenistik, Roma, Bizans ve Osmanlı olmak üzere birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Sinop çıkışlı günübirlik turlar İle Karadeniz’in en kuzey noktasını gezebilir kültürel yerleri yakından görebilirsiniz.

Osmanlı evleri ile bezenmiş şehrin sokaklarını dolaşmak oldukça keyiflidir. Sinop çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile gezen tarih tutkunları ise limanın aşağısında panoramik deniz manzaralı eski şehir surlarına tırmanmanın keyfini çıkaracaktır.

Sakarya Caddesi’ndeki eski hapishane binası da keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir tarihi yapı bulunur ve ziyaretçilerine ev sahipliği yapar.

Sinop çıkışlı konaklamalı turlar

sinop cıkısli konaklamalı turlar

Batı Karadeniz bölgesinde, Amasra ile Sinop arasında yaklaşık yarı yolda bulunan bu liman kasabası, yıkık bir kaleye, zengin geleneksel Osmanlı ahşap evlerine ve arduvaz taşlı, Pontus tarzı çok sayıda güzel şehir evine ev sahipliği yapmaktadır. Yakın şehirler veya Türkiye’nin başka şehirlerini de Sinop çıkışlı konaklamalı turlar aracılığı ile gezip görebilirsiniz.

Gezinizi planlamanıza ve aktivitelerinizi ilgi alanlarınıza göre düzenlemenize yardımcı olabilecek acente şirketimiz Sinop çıkışlı konaklamalı turlar ile yapılacak en iyi şeyleri ve ziyaret edilecek en ilginç yerleri bulabilmeniz konusunda size büyük yardımcıdır. Otel ulaşım yeme içme kahvaltı ara öğün ve içecekler gibi önemli kişisel ihtiyaçlarınız baz alınarak planlama yapılır.

Turistik alan rehberleri size refakat ederek önemli bilgilendirmelerde bulunur.

Sinop Çıkışlı Kapadokya Turları

sinop cıkısli kapadokya turlari

 

Sinop çıkışlı Kapadokya turları ile göreme Açık Hava Müzesi’nde uzun kuyruklarda beklemeyin ve Kapadokya’nın kuzeyini keşfedeceksiniz. Otelinizden klimalı bir araç ile hareket ederek ve Kapadokya’ya doğru yola çıkacaksınız.

Bir rehber eşliğinde Göreme Açık Hava Müzesi, Çavuşin, Avanos, Ürgüp, Devrent Vadisi ve daha fazlasını ziyaret edebilirsiniz. Hem tarihi hem de doğal cazibe merkezlerini ziyaret eden tam günlük bir turda Kapadokya’nın daha fazlasını görmek için Sinop çıkışlı Kapadokya turları fırsatını kaçırmayın.

Göreme Panorama ve Yaprakhisar Panorama’dan manzaralara bakın, Derinkuyu Yeraltı Şehri’nin yeraltı odalarına girin ve Selime Manastırı’ndaki antik kaya kiliselerini görebilirsiniz. Ayrıca, manzaralı Ihlara Vadisi’nde 1 saatlik yavaş bir yürüyüş yaparak Güvercinlik Vadisi’ne göz atabilirsiniz.

Sinop çıkışlı Karadeniz turları

Karadeniz’in en güzel bölgelerinden birinde, macera aktiviteleriyle dolu manzaraların ve büyüleyici yeşil doğanın tadını çıkarın. Kasabanın en ünlü şelalesini keşfedin ve daha sonra Fırtına Vadisi’nin ortasında yer alan Fırtına Deresi üzerindeki Eski Osmanlı Taş Köprüsü’nün yakınındaki önerilen kafelerden birinde lezzetli çay içebilirsiniz. Ayer yaylasının zirvesinde yer alan en güzel şelalelerine giderek lezzetli yemekler yiyebilirsiniz.

Sinop çıkışlı Karadeniz turları tur rehberi eşliğinde bir dizi özel noktaya giden Ayder yaylasını keşfedeceksiniz. Karadeniz bölgesinde en çok ziyaret edilen illerden biri olan Rize’yi görebilir, Ardından Çamlıhemşin, Konaklar, Şenyuva Köprüsü, Zil Kale’yi Sinop çıkışlı Karadeniz turları ile ziyaret edebilirsiniz.

Bölgenin en yüksek ve en güzeli olan Göksu Şelalesi’ne hafif yürüyüş, muhteşem Kaçkar Dağı’nın eteklerinde birçok şelale, taş köprü ve yemyeşil ormanlarla panoramik manzaranın tadını Karadeniz turu ile çıkarabilirsiniz.

Sinop çıkışlı GAP turları

Sinop çıkışlı GAP turları ile Mardin, Şanlıurfa Gaziantep, Diyarbakır gibi birçok ili ziyaret etmeniz artık çok kolay. Özellikle Şanlıurfa hac kasabasını ve Türkiye’nin manevi merkezini keşfetmeye başlayarak, 12.000 yıllık ve dünyanın en önemli megalitik sitelerini, belki de şimdiye kadar keşfedilmiş en büyük arkeolojik muamma olan Göbeklitepe’yi ziyaret edebilirsiniz.

Rehberiniz eşliğinde muhteşem Şanlıurfa Arkeoloji ve Mozaik Müzesi’ni görebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin modern illerinden biri olan ve aynı zamanda Hitit kökenli en eski illerden biri olan Gaziantep ile başlayacağınız Türkiye’deki bazı muhteşem yerleri görmek için Sinop çıkışlı GAP turları kaçırmayın.

Geniş zeytinlikleri ve üzüm bağları ile baklavayı tatma şansı bulacağınız bir gezi programına katılabilirsiniz.

Sinop çıkışlı Ege turları

Türkiye’nin mutlaka görülmesi gereken arkeolojik ve doğal yerlerinden bazılarını Sinop çıkışlı Ege turları ile ziyaret edebilirsiniz. Karmaşık bağımsız bir gezi düzenlemek yerine acentemiz bünyesinde bulunan rehberler ve çalışanlar, ulaşımınız, otelleriniz, biletleriniz gibi seyahatiniz ile alakalı birçok detayı üstlenir.

Efes Hierapolis ve Pamukkale’yi Sinop çıkışlı Ege turları ile ziyaret edebilir ve Kapadokya’nın kaya oluşumlarına, peribacalarına ve mağara kiliselerine eğlenceli ve bilgilendirici turlar ile eşlik edebilirsiniz. Kayaların ve vadilerin üzerinde şafak sökerken sıcak hava balonu uçurabilirsiniz. Egenin birçok tarihi yerini turlar aracılığı ile keşfedip sıcakkanlı insanları ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ulaşım konaklama seyahat sigortanız konusunda acentemiz üzerine düşeni üstlenerek keyifli bir seyahat deneyimi için size birçok fırsat sunmaktadır.

Sinop çıkışlı yurtdışı turları

Türkiye dışına çıkmayı planlıyor ve tek başınıza cesaret edemiyorsanız yeni dostlar edinebileceğiniz kalabalık tur organizasyonları fırsatını kaçırmayın. Dünyanın birçok noktasına ulaşım kolaylığı sunan Sinop çıkışlı yurtdışı turları size macera dolu bir gezi vadediyor.

Aktarmalı veya aktarmasız uçak yolculuğundan yeme içme planına kalacağınız konaklama yerinden gezilecek turistik mekanlara kadar organize edilmiş bir tur paketlerini inceleyerek istediğiniz ülkeye gidebilirsiniz.

Vize gerektiren Avrupa ülkeleri veya turist vizesi ile giriş yapabileceğiniz birçok ülkeyi görme fırsatı sunan tur organizasyonlarımız ile heyecan verici bir seyahat sizi bekliyor.

Sinop çıkışlı yurtdışı turları sadece AB ülkelerine değil ayrıca Uzakdoğu ülkeleri ve Türkiye’ye komşu olan ülkeleri de ziyaret edebileceksiniz.