0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Sivas Çıkışlı Turlar

bursa çanakkale turu
Turzz.com

Sivas Çıkışlı Bursa Çanakkale Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : 09 Mart 2023
Acente Önü
0
doğu karadeniz turları
Kayseri Turizm

Kayseri Çıkışlı Batumlu Doğu Karadeniz Turu – 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : (16 Mayıs İtibaren)
Acente Önü
0
doğu karadeniz turları
Kayseri Turizm

Kayseri Çıkışlı Doğu Karadeniz Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : (20 Nisan İtibaren)
Acente Önü
0
güney doğu anadolu turu
Kampüs Travel

Sivas Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 2 - 9 - 16 - 23 Eylül
Sivas Meydan
0
izmir efes turları
Kampus Travel

Sivas Çıkışlı Ege Turu – 3 Gece 4 Gün

3 Gece 4 Gün
Tur Tarihleri : 11 - 18 - 25 Ağustos
Atakum Meydan
0
izmir efes turları
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Ege Turu – 4 Gece 5 Gün

4 Gece 5 Gün
Tur Tarihleri : 8 ve 13 Temmuz
Atakum Meydan
0
Aymila Turizm

Sivas Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : 25 Temmuz
Büyük Otel Karşısı
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Sivas Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat4,999 TL2,750 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 1 - 8 - 15 - 22 - 29 Eylül 6 - 13 - 20 - 27 Ekim 3 - 10 Kasım
Atakum Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Çıkışlı Günübirlik Turlar

sivas cıkıslı günü birlik tular

Sivas ili, İç Anadolu Bölgesinin kuzeydoğusunda yer almaktadır. Konumu nedeniyle ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri ile dolu birçok şehrine ya da bölgesine, bu ilden günübirlik turlar düzenlenebilmektedir.

Sivas’ta bulunan yerel tur acenteleri tarafından bu doğal ve tarihi yerlere Sivas çıkışlı günübirlik turlar düzenlenmektedir. Sivas iline yakın konumlanmış yerlere düzenlenen günübirlik turların fiyatları gezip görülecek yerlere ve hizmet kalitesine göre değişikli göstermektedir.

Ayrıca günübirlik turlar dışında konaklamalı turlar, kültür turları, kayak turları ya da doğa turları da Sivas yerel tur acenteleri tarafından çok sık düzenlenmektedir.

Sivas Çıkışlı Kapadokya Turları

sivas cıkısli kapadokya turlari

Sivas’ta yerel tur acenteleri tarafından yapılan Sivas çıkışlı günübirlik turlar içerisinde en popüler olan turlardan birisi de Kapadokya turlarıdır. Kapadokya turları Sivas şehrine olan yakınlığı nedeniyle genellikle günübirlik olarak yapılmaktadır. Sivas çıkışlı günübirlik Kapadokya tur ücretleri genellikle birbirine benzer ücretlerden oluşmaktadır.

Ayrıca daha detaylı Sivas çıkışlı Kapadokya Turları tercih ederseniz de bir ya da iki gece konaklamalı tur tercihleri de bulunmaktadır. Sivas’ta bulunan yerel tur acenteleri tarafından her bütçeye uygun Kapadokya turları seçenekleri de bulunmaktadır.

Sivas Çıkışlı Gürün-Darende Turları

sivas cıkıslı gürün darende turlari

Gürün, Sivas iline bağlı doğal güzellikleri ile bilinen ve sık sık Sivas çıkışlı günübirlik turlar düzenlenen bir şehirdir. Sivas şehrine yakınlığı nedeniyle Gürün’e günübirlik turlar düzenlenmektedir. Gökpınar Gölü, Günpınar Şelalesi ve Şuğul Vadisi yerli ya da yabancı turistlerin çok fazla dikkatini çekmektedir. Darende, Malatya iline bağlıdır fakat Sivas iline 150 km uzaklıktadır.

Darende’ye de Sivas şehrine yakınlığı nedeniyle birçok yerel tur acentesi tarafından Sivas çıkışlı günübirlik turlar düzenlenmektedir. Darende’de bulunan Somuncu Baba Türbesi ve Çilehanesi, Tohma Çayı ve Tohma Kanyonu doğal güzelliği ile her yıl yerli yabancı turistlerin akınına uğramaktadır.

Sivas Çıkışlı Konaklamalı Turlar

sivas cıkıslı konaklamalı turlar

Sivas ilinde bulunan yerli tur acenteleri tarafından birkaç günlük konaklamalı turlar da yapılmaktadır. Konaklamalı turlarda 3 yıldız otellerden 5 yıldızlı otellere kadar her bütçeye uygun otellerde konaklamalı turlarlar yapılmaktadır. Otelin kalitesine göre tur fiyatları artış ve azalış gösterebilmektedir.

Konaklamalı turlar genel olarak şehre uzak ve gezilecek yerleri daha fazla olan noktalara yapılmaktadır. Bu noktalara örnek olarak bazı noktaları ve bu noktalarda gezilecek yerleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Sivas Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları

sivas cıkısli dogu karadeniz turlari

Sivas çıkışlı Doğu Karadeniz Turları kapsamında Trabzon Sümela Manastırı, Rize Ayder Yaylası ve Gito yaylası, Rize Fırtına Deresi, Artvin Karagöl ve yeşil ile mavinin buluştuğu birçok yer gezilmektedir.

Uçsuz bucaksız yaylaları, yöresel yemekleri ile Doğu Karadeniz turları ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır.

Sivas Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

sivas cıkısli batı karadeniz turlari

Sivas çıkışlı Batı Karadeniz Turları kapsamında UNESCO Dünya Mirası Listesinde bulunan Safranbolu, doğal güzelliği ile büyüleyen Amasra ve mağaraları ile ünlü Zonguldak ilinin tarihi ve doğal güzellikler gezilmektedir.

Sivas Çıkışlı Güney Doğu Turları

sivas cıkıslı güney dogu turlari

Sivas çıkışlı Güney Doğu Turları kapsamında Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa ve Gaziantep illerinde kültürel ve tarihi mirasların bulunduğu bölgeler gezilmektedir.

Adıyaman ilinde Halfeti, Kahta ve UNESCO kültürel miras listesinde bulunan Nemrut Dağı gezilecek yerlerdir. UNESCO kültürel miras listesinde bulunan Diyarbakır Surları ve Ulu Cami gezilecek yerler arasındadır.

Güneydoğu turlarının olmazsa olmaz durak yeri olan Hasankeyf Batman’da gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Gümüşçüler çarşısı, Deyr-ul Zaferan Manastırı, Ulu Cami, Kasımiye medreseleri ve eski Mardin sokakları gezilecek yerler arasındadır.

Şanlıurfa ülkemizin tarihi kültürel mirasının en önemli örneklerinin görüldüğü şehirlerimizden birisidir. Harran ve Ulu Cami, İlk İslam Medresesi olan Harran Üniversitesi, UNESCO Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Göbeklitepe ve Balıklıgöl Şanlıurfa ilinde gezip görülmesi gereken yerlerdir.

Dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi, Almacı Pazarı olarak bilinen bakırcılar çarşısı Gaziantep’te ve Sivas çıkışlı Güneydoğu Turları kapsamında görülmesi gereken yerlerdir.

Call Now ButtonHemen Ara