0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Tekirdağ Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tekirdağ Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Tekirdağ Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin en uç noktalarından biri olarak Avrupa’ya uzanan Tekirdağ, kentte yer alan yerel acenteler sayesinde birçok tur programının düzenlendiği bir kenttir.

Sizlere temel niteliklerini açıklayacağımız Tekirdağ çıkışlı turlar çerçevesinde bu turlar arasında tercihlerinizi yaparak, Türkiye’nin birçok farklı noktasını görme şansına sahip olabilirsiniz.

Tekirdağ genelindeki yerel acenteler farklı mevsimlere ve bütçe planlamalarına göre Tekirdağ çıkışlı turlar kapsamında kimi zaman yurtiçi kimi zaman yurtdışı tur programları sunmaktadır.

Bu çerçevede sizde aşağıda nitelikleri görülen turlar arasında kendi planlamalarınıza göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekirdağ Çıkışlı Günübirlik Turlar

tekirdag cıkısli gunubırlik turlar

Tur ve gezi programlarında birçok kişi hem bütçe açısından hem de zaman yeterliliği açısından günübirlik turları seçmektedir.

Bu kapsamda Tekirdağ çıkışlı günübirlik turlar çerçevesinde de bölgede özellikle Kapadokya gibi farklı noktalara düzenlenen tur programları bulunmaktadır.

Tek bir gün içerisinde birçok farklı noktayı görme imkanı sağlayan bu turlarda unutulmaz hatıralar biriktirebilir ve keyifli fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Her hafta belirli bir günde mevsim koşullarına göre düzenlenen Tekirdağ çıkışlı günübirlik turlar bugün Kapadokya önde olmak üzere giderek artan yapısıyla farklı kentlere ve bölgelere doğru ulaşmaktadır.

Bu çerçevede yerel acenteler tarafından belirlenen günübirlik kapsamlı Tekirdağ çıkışlı turlar artış gösterdikçe yine bu alanda yeni tur programlarına ulaşarak farklı tercihler yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Tekirdağ Çıkışlı Konaklamalı Turlar

tekirdag cıkıslı konaklamalı turlar

Uzak bir şehirde farklı kültürleri ve yaşamları görme şansına sahip olabileceğiniz bir gezi programı açısından da Tekirdağ çıkışlı turlar çerçevesinde konaklamalı programları tercih edebilirsiniz.

Yine bölgede sunulan Tekirdağ çıkışlı konaklamalı turlar çerçevesinde de özellikle Güneydoğu turu, Ege turu, Karadeniz turları veya yine konaklamalı Kapadokya turları gibi fırsatlar bulunmaktadır.

Konaklamalı turlar çerçevesinde ulaştığınız bölgeye bağlı olarak bir veya iki hatta bazen daha fazla şehirde değişen otellerde konaklama sağlanabilir.

Mesafeye bağlı olarak otobüs ve uçak ile ulaşım gerçekleştirilirken, seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri, yolculuk sırasında sunulan ikramlar gibi hizmetler yer almaktadır.

Özellikle Tekirdağ çıkışlı konaklamalı turlar minimum 2 günlük konaklama imkanları ile Türkiye’yi baştan başa gezebilmenizi ve daha fazla noktayı görebilmenizi sağlayacaktır.

Tekirdağ Çıkışlı Kapadokya Turları

tekirdag cıkısli kapadokya tulari

Turistik anlamda en çok seçilen Tekirdağ çıkışlı turlar çerçevesinde Kapadokya’ya düzenlenen gezi programları görülmektedir.

Günübirlik gezi fırsatı da yer alan fakat konaklamalı şekilde çok daha keyifli ve eksiksiz bir şekilde tamamlanabilen Tekirdağ çıkışlı Kapadokya turları çerçevesinde bölgede tarihi taş otellerde ve konaklarda konaklama fırsatı sunulmaktadır.

Tekirdağ çıkışlı Kapadokya turları kapsamında bölgeye ulaştığınız andan itibaren muhteşem manzaraları ile Güvercinlik Vadisi, Derbent Vadisi, Aşk Vadisi ve Hayal Vadisi görülebilir.

Rehberler eşliğinde Avanos çanak/çömlek atölyeleri, Uçhisar Kalesi, Göreme Açık Hava Müzesi, kiliseler, Peri Bacaları ve elbette yeraltı şehirleri görülebilir.

Çok keyifli bir balon turu sayesinde Kapadokya manzarası gökyüzünden muhteşem bir şekilde görüldükten sonra tur programı birçok farklı etkinlik ve kültürel aktiviteler ile tamamlanabilir.

Tekirdağ Çıkışlı Karadeniz Turları

tekirdag cıkıslı karadeniz turlari

Yeşili ve doğasının güzelliği ile herkesi büyüleyen Karadeniz turizm bölgelerini görebilmeniz açısından da Tekirdağ çıkışlı turlar özel bir şekilde düzenlenmektedir.

Bu turlar çerçevesinde de özellikle Doğu Karadeniz’e ulaşan Tekirdağ çıkışlı Karadeniz turları tercih edildiğinde öncelikli olarak Rize, Artvin ve Trabzon yaylaları akla gelecektir.

Bölgede Çamlıhemşin, Pokut, Ayder ve Borçka yaylası gibi noktaları gördükten sonra tarih gezilerine devam edilebilir.

Doğu Karadeniz turlarında özellikle Sümela Manastırı gibi özel noktaların görülmesi gerekirken, Batı Karadeniz’de ulaşan Tekirdağ çıkışlı Karadeniz turları çerçevesinde de yine doğal güzellikler ile karşılaşılabilir.

Batı Karadeniz’de bilindiği üzere Yedigöller, Amasra, Safranbolu ve Gölcük Tabiat Parkı gibi muhteşem noktalar yer almaktadır.

Konaklama imkanları ile bu keyifli şehirlerde geçireceğiniz birkaç gün size tüm stresinizden ve yorgunluklarınızdan kurtulma fırsatı sağlayabilir.

Tekirdağ Çıkışlı GAP Turları

tekirdag cıkısli gap turlari

Bilhassa tarihi yapılarıyla Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır gibi kentler sayesinde mutlaka görülmesi gereken bir yere sahip olan Güneydoğu Bölgesi açısından da Tekirdağ çıkışlı turlar her zaman yer almaktadır.

Değişen acenteler tarafından genellikle konaklamalı yapıda düzenlenen Tekirdağ çıkışlı GAP turları Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep ve Diyarbakır gibi kentlerde konforlu noktalarda konaklama imkanları sunmaktadır.

Tekirdağ çıkışlı GAP turları çerçevesinde özellikle Şanlıurfa’ya ulaşarak Göbeklitepe, Balıklıgöl, Halfeti, Harran ve Urfa Kalesi gibi noktaları görebilirsiniz.

Mardin’in kent sokaklarında ve Midyat sokaklarında gezerek, Kasımiye Medresesi ve Dara Antik Kenti gibi noktaları görebilirsiniz.

Bir yanda Batman’da Hasankeyf bir yanda Diyarbakır Surları bir yanda Adıyaman’da Nemrut Dağı gibi tarihi noktalar ve öbür yanda bölgenin sıra gecesi, oturak alemi eğlenceleri ve muhteşem kebapları ya da tatlıları ile damağınızı şenlendirecek bu tur programlarını tamamlayabilirsiniz.

Tekirdağ Kalkışlı Ege Turları

tekirdag kalkısli ege turlari

Deniz kenarı bir kent olan Tekirdağ’dan yine Ege’ye ulaşarak farklı bir deniz manzarası yaşamak açısından da Tekirdağ çıkışlı turlar kapsamında Ege Bölgesi’ne ulaşan programlar bulunmaktadır.

En özel Tekirdağ kalkışlı Ege turları kapsamında da çeşmeden Bodrum’a ve Fethiye’ye kadar ulaşan sahil turlarında Alaçatı, Bodrum Kalesi, Halikarnas Mozolesi, Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi gibi birçok farklı nokta görülebilir.

Bir noktada Efes Antik Kentinde duraklayarak muhteşem tarihe tanıklık ederken, az ilerisinde Şirince köyünde muhteşem köy manzarasını ve eşsiz lezzetli köy şaraplarını tadabilirsiniz.

Marmaris’te denize girmenin keyfini, Kuşadası’nda sahillerin keyfini ve Denizli’de Pamukkale’nin keyfini Tekirdağ kalkışlı Ege turları sayesinde yaşayabilirsiniz.

Tekirdağ Çıkışlı Yurtdışı Turlar

terkirdag cıkıslı yurtdısı turlar

Tüm Türkiye ve Anadolu dışında yurtdışına ulaşacak şekilde de Tekirdağ çıkışlı turlar düzenlenmesi açısından bölgede yerel acenteler ve ulusal acenteler hizmet vermektedir.

Kimi zaman Avrupa kimi zaman Asya seyahatleri için tercih edilebilecek Tekirdağ çıkışlı yurtdışı turlar çerçevesinde İngiltere, Romanya, Makedonya, Kosova, Fransa, İtalya veya Rusya gibi ülkelere düzenlenen tur programları yer almaktadır.

Dönemsel prosedürlere, resmi koşullara ve mevsim koşullarına bağlı olarak her dönem ayrı bir yapı ile düzenlenen Tekirdağ çıkışlı yurtdışı turlar hem süre hem de bütçe anlamında farklı yapılara sahiptir.

Türkiye’den çıkarak dünyanın dört bir tarafına ulaşmak ve çok daha farklı kültürleri görmek açısından bu tur programları da tercih etme şansına sahipsiniz.