0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Tokat Çıkışlı Turlar

Turzz.com

Tokat Çıkışlı Kapadokya Turu

Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tokat Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
güney doğu anadolu turu
Geziden.com

Samsun Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat4,999 TL2,750 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : 1 - 8 - 15 - 22 - 29 Eylül 6 - 13 - 20 - 27 Ekim 3 - 10 Kasım
Atakum Meydan
0

Tokat Çıkışlı Günübirlik Turlar

tokat cıkısli günü birlik turlar

Tokat Çıkışlı Günübirlik Turlar sizlere zamandan kazandırırken hem de eğlenceli bir tatil keyfi sunabilir. Tokat, bilindiği üzere Türkiye’nin en bereketli topraklarından birisidir. Doğal yönden ise pek çok güzelliğe sahiplik yapmaktadır.

Karadeniz’in doğusunda yer alan şehrin güneyinde Sivas, batısında Amasya ve kuzeyinde Samsun gibi iller bulunmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan Tokat ili, yalnızca doğal bölgeler değil aynı zamanda tarihi yerleri ile de köklü bir geçmişe ev sahipliği yapmaktadır.

Tokat Çıkışlı Günübirlik Turlar ile siz de bu güzellikleri yakından görme imkânına sahip olabilirsiniz.

Tokat Çıkışlı Kapadokya Turları

tokat cıkıslı kapadokya turlari

Tokat Çıkışlı Kapadokya Turları ile unutulmaz bir tatil keyfi yapabilirsiniz. Kapadokya tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Geçmiş zamanlarda mağaralar içerisinde yaşayan insanlar aslında şehrin kültürünü de başlatmışlardır.

Taşlardan güzel ve etkileyici bir görüntü oluşturan bölgede sabahın erken saatlerinde uçuşan rengârenk balonları görebilirsiniz. Hatta belirli bir ücret karşılığında da balonları binip Kapadokya’nın muhteşem manzarasını izleyebilirsiniz.

Turzz.com farkı ile Tokat Çıkışlı Kapadokya Turları yapabilir, keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz.

Tokat Çıkışlı Samsun Turları

tokat cıkısli samsun turlari

Samsun, eski adıyla Amisos olarak bilinir. Eski zamanlardan günümüze kadar yerleşim merkezi olarak kullanılmıştır. Şehrin geçmişten beri herkesi hayatta olması da beraberinde pek çok tarihi eseri de beraberinde getirmiştir. Tokat Çıkışlı Samsun Turları ile sizde bu güzellikleri görme imkânına sahip olabilirsiniz.

Atatürk şehri olarak anılan Samsun’a mini bir gezi düzenleyebilirsiniz. Samsun, Amasos Tepesi, Atatürk Anıtı ve Amazon Köyü gibi güzelliklere de ev sahipliği yapmaktadır. Samsun kumsallarında uzun ve dinlendirici bir yürüyüş yapabilir.

Gece karanlığında yıldızların ışıltısını deniz yansımasında görebilirsiniz. Tokat çıkışlı Samsun turları, ailecek ve arkadaşlarınızla geçirebileceğiniz güzel anların başlangıcı olabilir.

Tokat Çıkışlı Yıldızdağı Turları

tokat cıkıslı yıldızdagı turlari

Tokat Çıkışlı Yıldızdağı turları ile son derece eğlenceli bir kış tatili yapabilirsiniz. Yıldızdağı, Sivas ilinde yer almaktadır. Ülkemizin sahip olduğu belli başlı kayak merkezlerinden biridir. Yılın tüm zamanlarında burada tatil yapabilirsiniz.

İçeride aktivite olarak yapılabilecek her şey düşünülmüş durumda. Basketbol, futbol, tenis sahası vb. alanlar bulunmaktadır. Ayrıca sıcak kaplıcalarda yine kayak merkezi bünyesinde bulunuyor.

Tokat Çıkışlı Yıldızdağı turları ile tesisin tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Tesis içerisinde bulunan konaklamalarda kalma imkânına da sahipsiniz.

Ayrıca özel aracıyla gelenler için de otopark ve acil durumlar içinde helikopter pisti de bulunuyor.

Tokat Çıkışlı Konaklamalı Turlar

tokat cıkısli konaklamalı turlar

Tokat Çıkışlı Konaklamalı turlar ile hem zamandan hem bütçeden kazanabilirsiniz. Turzz.com farkı ile bütçenize en uygun turları görebilirsiniz. Tokat şehri ülkemizin her bir bölgesi gibi farklı bir özelliğe ve kültüre sahiptir.

Bu yüzden her bir bölgesini yavaş ve iyice araştırarak gezmek gerekir. Burada da konaklamalı turlar ile hem gezebilir hem de otel kısmını direkt aradan çıkarabilirsiniz.

Sizler de Tokat çıkışlı konaklamalı turlar için sayfamızda inceleme yapabilirsiniz.

Tokat Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları

tokat cıkısli dogu karadeniz turlari

Tokat, hem İç Anadolu hem de Karadeniz bölgesinden parçalar barındırır. Bu yüzden her iki bölgenin geçiş bölgesi konumunda bulunur. Bu yüzden gezginlerin en sevdiği bölgelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Tokat Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları ile geziniz sırasında büyük kolaylık sağlar. Nedeni ise Karadeniz bağlantı noktasında bulunmasıdır. Karadeniz’in nefes aldıran yeşillikleriyle Tokat Çıkışlı Doğu Karadeniz Turları sayesinde ulaşabilirsiniz.

Rize, Artvin, Ordu, Gümüşhane, Trabzon ve Bayburt’un doğal ve tarihi tüm güzelliklerini görebilirsiniz.

Karadeniz bölgesi özellikle de son zamanlarda oldukça popüler bir turizm merkezi haline gelmiştir. Yemyeşil dağlar arasında yenilen mıhlama ve içilen çayın keyfi paha biçilemezdir.

Siz de Karadeniz Turları ile doğal bir yolculuğa başlayabilirsiniz.

Tokat Çıkışlı Batı Karadeniz Turları

tokat cıkısli batı karadeniz turlari

Tokat Çıkışlı Batı Karadeniz turları ile keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Karadeniz bölgesinde bulunan Tokat aslında herkes tarafından karıştırılıyor. Çoğu insan İç Anadolu bölgesinde sanıyor. Ancak Tokat şehri yeşilliğinden de anlaşıldığı gibi Karadeniz bölgesinde bulunuyor.

Batı Karadeniz bölgesinde ise sizleri Samsun, Sinop ve Amasra gibi şehirler karşılıyor. Türkiye’nin ciğeri Karadeniz bölgesini mutlaka gezmelisiniz. Eskipazar’da bulunan antik kent, Sinop sahilleri ve tarihi cezaevi gibi tarihi bölgelerde önemli gezi noktalarıdır.

Bölgenin yeşillikleri arasında ciğerlerinizi oksijenle doldururken, yöreye özgü leziz çaydan bir yudum içebilirsiniz. Ya da fındık yerken dağların dumanını seyre dalabilirsiniz.

Tokat çıkışlı Batı Karadeniz turları yapıp, eşsiz doğanın güzelliklerini fotoğraflayabilirsiniz.

Tokat Çıkışlı Güney Doğu Turları

tokat cıkıslı güney dogu turlari

Güney Doğu, ülkemizin en tarihi ve kültürel bölgelerinden biridir. Oldukça bereketli topraklara sahip olması nedeniyle geçmiş zamanlardan günümüze kadar yerleşim merkezi olarak kullanılmıştır. İnsanlar burada sürekli faaliyet içinde olmuşlardır.

Bu yüzden günümüze tarihi pek çok eser bırakmışlardır. Siz de Tokat Çıkışlı Güney Doğu turları ile keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Turzz.com ile konaklamalı turlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Size ve bütçenize en uygun turlardan yararlanabilirsiniz.

Güney Doğu bölgesinde yer alan Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis, Batman, Şırnak, Mardin, Adıyaman ve Siirt illeri bulunuyor. Tokat çıkışlı Güney Doğu Turları herkesin heveslenebileceği bir tatil mekânlarındandır.

Tur sırasında Antep de baklava yerken Mardin de ise taş evler arasında inanılmaz fotoğraflar çekebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara