0850 707 04 84 info@turzz.com

Giriş Yap

Kayıt Ol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu takip edebilecek, onayı takip edebilecek ve ayrıca turu bitirdikten sonra da turu değerlendirebileceksiniz..
Kullanıcı Adı*
Şifre*
Şifre Konfirme*
İsim*
Soy İsim*
Email*
Telefon*
Ülke*
* Form göndermeyi onayladığınızda Gizlilik Sözleşmesi Onaylanmış sayılır. Bilgileriniz Tur Acentesi ile paylaşılacaktır.
Lütfen sonraki adıma geçmeden önce tüm hüküm ve koşulları kabul edin

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Tunceli Çıkışlı Turlar

güney doğu anadolu turu
Turzz.com

Tunceli Çıkışlı Güneydoğu Turu – 2 Gece 3 Gün

Fiyat999 TL599 TL
2 Gece 3 Gün
Tur Tarihleri : Her Cuma
Meydan
0
Turzz.com

Tunceli Çıkışlı Kapadokya Turu

Fiyat299 TL199 TL
Günübirlik
Tur Tarihleri : Her Pazar
Meydan
0

Turzz.com’a Turlarınızı Ücretsiz Ekleyin. Detaylı Bilgi İçin Acente Üyelik Paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat bölümünde yer alan Tunceli, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle öne çıkan şehirlerimizden biridir.

Tunceli halkı tatil günlerini ve boş zamanlarını değerlendirmek için zaman zaman Tunceli çıkışlı tur arayışına girmektedir. Acenteler tarafından düzenli olarak Tunceli çıkışlı günübirlik turlar ve Tunceli çıkışlı konaklamalı turlar halk ile buluşturulmaktadır.

Düzenlenen turlar dâhilinde kimi zaman Karadeniz’in eşsiz doğası ve tarihi, kimi zaman Doğu’nun eşsiz mimari, kimi zamansa Ege’nin eşsiz lezzetleri ve tarihi katılımcılarla buluşturulmaktadır.

Acentelere göre değişiklik göstermekle birlikte turlara genellikle seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri ve araç içi ikramlar dâhildir.

Tunceli iline kuzeydoğu eşit enlem ve boylam çizgisi tarafından geçilir. Şehrin tarihi antik çağa kadar uzanmaktadır. Tunceli şehri Urartu, Medya, Ahameniş İmparatorluğu ve Sophene Büyük Ermeni bölgesinin bir parçasını oluşturmaktadır.

Tunceli çıkışlı turlar ile şehir içinde yer alan Çelebi Ağa Camii, Sağman Camii, Elti Hatun Camii ve bitişiğindeki Türbe gibi eski binaları ve özellikle Türkiye’nin en büyük milli parkı olan Munzur Vadisi Milli Parkı’ndaki etkileyici doğal manzaraları rehberler eşliğinde konuklarımıza tanıtılır.

Tunceli çıkışlı turlar Türkiye’nin en büyük Milli Parklarından biri olan Munzur Vadisi, bölgenin kaynakları, doğal kaynakları, akarsuları, yöresel bitkileri, kuş türleri ve hayvan türleri ile büyük bir değer, sportif/açık hava etkinliklerini gezi programları ile sunmaktadır.

Tunceli Çıkışlı Günübirlik Turlar

tunceli-cikisli-gunubirlik-turlar

Hafta sonu ailesi ve çocuklarıyla güzel vakit geçirmek isteyen ya da arkadaşlarıyla eğlenceli bir gezi yapmak isteyenler genellikle günübirlik turlara katılmaktadır.

Günübirlik turlar kapsamında ülkemizde en çok ziyaret edilen noktaların başında Kapadokya gelmektedir, ancak turun başlangıç noktasının neresi olduğu da bu konuda çok önemli bir yere sahiptir.

Genellikle düzenli olarak hafta sonu düzenlenen günübirlik turlar yoğun hayatın stresinden kurtulmak, yeni kültür ve coğrafyalar tanımak, tarihe tanıklık etmek ve birçok farklı konuda fayda sağlamaktadır. Siz de Tunceli çıkışlı günübirlik turlara katılmak için sitemizde bulunan programlara göz atabilirsiniz.

Tunceli çıkışlı günübirlik turlar Munzur, Peri ve Pülümür nehirleri, rafting sporları ve sportif balıkçılık için geniş olanaklar sunmaktadır.

Munzur, Karasu-Aras Dağı ve Bağırpaşa Dağları da dağcılık, dağcılık, yürüyüş, yürüyüş ve kayak sporları için sıcak Destinasyonlardır. Zengin pınar Şelaleleri, günübirlik gezi yapabileceğiniz ve bölgede harika bir doğa gezisi yapabileceğiniz sıcak bir turizm merkezi olup, Tunceli İlinin büyük bir doğal zenginliğidir.

Sarıtaş, Sağlamtaş, Karagöl, Dere boyu Yaylası, Gökçe, Çakır kaya, Alacık, Koyunoğlu, Gözeler, Burnak, Eğri pınar, Molla aliler ve Paşa düzü, bölgenin en iyi potansiyel Yayla Turizmi Destinasyonlarından bazılarıdır.

Tunceli çıkışlı günübirlik turlar aracılığı ile konuklarımız,  Munzur Kültür ve Doğa Festivali, zafer günleri, Pülümür Bal Festivali, Çemizgezek Dut ve Peynir Festivali ve Pertek Dut Festivali gibi birçok kültürel festival ve etkinliklerle tarihi ve kültürel değerleri yerinde yaşamaktadır.

Tunceli Çıkışlı Konaklamalı Turlar

tunceli-cikisli-konaklamali-turlar

Tunceli çıkışlı konaklamalı turlar ile doğuda ve güneydoğuda birçok ili konaklayarak görebilme olanağına sahiptir. Çelebiağa Camii, Sağman Camii, Ulukale Camii, Sungurbey, Elti Hatun, Yelmaniye, Süleymaniye Camileri, müzeler, Ferruh Sad Bey Türbesi, Mahsume Hatun Türbesi, Çoban Baba Uzun Hasan Türbelerini en az iki günlük olarak düzenlenen konaklamalı turlar ile ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi kalelerden Çemizgezek Kalesi, Mazgirt Kalesi, Kale Köyü (Kale Köyü) Kalesi, Derun-i Hisar Kalesi, Pertek ve Bagin Kalelerini görebilir rehberlerimizden tarihi hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tunceli çıkışlı konaklamalı turlar bu kadarla kalmaz sizi dünyanın diğer ucuna götürebilecek tur grupları oluşturarak seyahat organizasyonu düzenler.

Seyahat sigortanız, konaklama, sorunsuz ulaşım ve ikram gibi birçok hizmeti paket halinde sunarak kaliteli hizmet satın almanızı sağlamaktadır.

Tunceli Çıkışlı Kapadokya Turları

tunceli-cikisli-kapadokya-turlari

Tunceli çıkışlı Kapadokya turları tipik masraflarla ilgilidir. Buna uçuşlar, otel ve tabii ki kaldığınız süre boyunca günlük maliyetler dahildir.

Burada çeşitli etkinliklere katılabilmeniz için belli başlı alternatifler vardır. 3.917 metre yüksekliğindeki Erciyes Dağı’ndaki kayak alanı, Türkiye’nin en büyük dağlarından biridir.

Kışın bile Kapadokya’yı bu kadar çok gezgin ziyaret etmesinin nedeni budur. Bu yüzden sık sık Kapadokya turları düzenlenmektedir. Kapadokya’nın masalsı manzarasını at sırtında deneyimleyin ve turistik yerleri profesyonel rehberlerimiz aracılığıyla keşfedin.

Kapadokya’yı kendinizi zorlamadan keşfetmeyi tercih ediyorsanız, tepelik arazide dörtlü bir sürüş yapma imkanınız da vardır.

Tunceli çıkışlı Kapadokya turları ile katıldığınız geziden iyi bir hatıra alıp saklamak isterseniz, kesinlikle Avanos’tan gelen çanak çömlekleri tercih etmelisiniz.

Tunceli Çıkışlı Karadeniz Turları

tunceli cikisli karadeniz turlari

Tunceli çıkışlı Karadeniz turları kuzeyden başlayarak sahillere boyunca birçok şehirde duraklama yaparak tarihi ve kültürel geziler düzenler.

Doğuya doğru Pontus Dağları, Kaçkar Dağları ve Küçük Kafkasya’nın ilk eteklerinin 3000 ve 4000 metreleri ziyaretçiyi şaşırtıyor. Trabzon’da konaklayacağınız yer şehir merkezine yani Meydan Parkı’na yürüyüş mesafesindedir.

Restoranlar, kafeler ve alışveriş imkanlarıyla dolu Meydan Park’ta keyifli vakit geçirebileceğiniz çok sayıda aktivite seçeneği vardır. Gezimize şehrin sivil mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan Atatürk Köşkünü, çoğu orijinal mobilyalarını ve muhteşem bahçesini ziyaret ederek başlıyor ve ardından Ayasofya Camii / Müzesine hareket başlıyor.

Yol üzerinde Trabzon Botanik Bahçeyi, Trabzon Kalesini, Gülbahar Hatun Camii ve Türbesini, Zağnos Vadisi ve Tarihi Zağnos Paşa Köprüsünü ve Ortahisar (Kaleiçi) Mahallesini ve Ayasofya’yı görebileceğiz Tunceli çıkışlı Karadeniz turları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Tunceli Çıkışlı GAP Turları

tunceli-cikisli-gap-turlari

Güneydoğu Anadolu denince akla ilk Şanlıurfa turu geliyor. Şanlıurfa denilince de akla ilk olarak Balıklı Göl gelir. Balıklı Göl, Güneydoğu Anadolu’da görülmesi gereken yerlerden biridir.

Urfa’da olsanız bile tarihte ilk insan ve medeniyet izlerinin bulunduğu Göbeklitepe’yi Tunceli çıkışlı GAP turları ile mutlaka görmelisiniz.  Bir sonraki durak Adıyaman Nemrut Dağıdır.

Adıyaman’ın en önemli yerleri Nemrut Dağı’ndaki tanrı heykelleridir. Bu dağda gün batımı eşliğinde devasa heykeller daha da büyük ve heybetli görünüyor.  Cudi yaylaları Nuh’un oğulları tarafından da yazlık olarak kullanılmıştır. Cudi bölgenin en güzel yerlerinden biri olarak seyahat severlerin her zaman ilgisini toplamıştır.

Tunceli çıkışlı GAP turları sizi bir noktadan diğer noktaya en zahmetsiz şekilde ulaştırmakla kalmaz keyifli bir gezi denetimi için kaliteli hizmet sunar.

Tunceli Kalkışlı Ege Turları

tunceli kalkisli ege turlari

Tunceli Ege turları gezi rehberi tatilcilere unutulmaz anlar yaşatıyor. Yeni yerler keşfetmek isteyenler için yeni bilgiler sunuyor.

Eşsiz mimarisi, farklı kültürlere ev sahipliği yaptığı, tarihin en derin izlerinde yürüyormuş gibi hissettiğiniz büyük bir şehir gezisine hazır olduğunuzda turlarımıza katılarak bize eşlik edebilirsiniz. Dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı’nın da bulunduğu şehrin 8 km batısında Ege Denizi bulunuyor.

Güneyinde Aydın ili olan ilçe, İzmir merkezine 82 km uzaklıktadır. Yine Tunceli Ege turları ile göreceğiniz en muhteşem yerlerden biri Meryem Ana Evidir.

Belirli festivaller ve özel günler dışında yabancı uyruklu ziyaretçilere açık olan Katolik bir ibadethanedir. Etkileyici ve unutulmaz bir Ambiyansa sahiptir.

Tunceli Çıkışlı Yurtdışı Turları

tunceli-cikisli-yurtdisi-turlari

Tunceli’da bulunan yerel acenteler bir çok noktaya tur düzenlemektedir. Bu noktaların en popüler olanlarını yazımızın devamında inceleyebilirsiniz. Tunceli çıkışlı turlar mevsime göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca bu noktalar dışında da Tunceli tur acentelerinin yaptığı farklı turlarda yapılabilmektedir.

Tunceli çıkışlı tur noktalarının en popülerleri

  • Tunceli çıkışlı Kapadokya turları
  • Tunceli çıkışlı Gürün Darende Turları
  • Tunceli çıkışlı Dalyan Turları
  • Tunceli çıkışlı Doğu Karadeniz Turları
  • Tunceli çıkışlı Batı Karadeniz Turları
  • Tunceli çıkışlı Lavanta Bahçeleri Turları
  • Tunceli çıkışlı Sivas Turları
  • Tunceli çıkışlı Antalya Turları
  • Tunceli çıkışlı Güney Doğu Turları